Založ si blog

Pokiaľ riešia len nepohodlných politikov a nie skutočných vinníkov, ktorí k tomu ľudí vychovávajú, tak to nemajú záujem odstrániť

Keď som vo svojich článkoch písavala o neznášanlivosti voči homosexuálom, vždy mi tu diskutujúci vypisovali, že to nie je pravda, lebo ten aj onen a všetci homosexuálov prijímajú a toto je už vyriešené, tak prečo o tom píšem, prečo to spomínam v článku, keď toto je už vyriešené?

Tak teraz ste videli, ako to už bolo vyriešené v našej spoločnosti. Že teraz na to nevyriešené doplatia všetci!

 

Za vinníkov považujem RKC a nie politikov, lebo nie politici vymysleli, že ľudia majú mať niečo proti homosexuálom. To tu od narodenia všetkých šírila práve RKC. Skoro všetci extrémisti sa pri svojej neznášanlivosti voči homosexuálom oháňajú vierou ako správni katolíci, ktorí neznášajú len to, čo majú neznášať!

 

Pokiaľ toto bude súčasťou akejkoľvek viery, ktorej verí väčšina občanov, táto neznášanlivosť bude kvôli takej viere vždy pretrvávať!

 

Politici to môžu len využívať ale nie sú ti tí vinníci, ktorí to väčšine ľudí vštepili!

 

Preto, pokiaľ riešia len nepohodlných politikov a nie skutočných vinníkov, ktorí k tomu ľudí vychovávajú, tak to nemajú záujem odstrániť, ale tiež len politicky využiť proti stranám s ktorými súperia.

 

K neznášanlivosti voči homosexuálom vychovala u nás ľudí RKC. Politici to len využívajú buď na získavanie takých ľudí alebo na boj proti takým stranám. V podstate s tým obchodujú už ako s produktom výchovy RKC. 

 

Na Slovensku máme preto toľko ľudí, ktorí neznášajú homosexuálov, pretože máme toľko ľudí prevychovaných RKC. V takom Česku toľko ľudí nevyrastalo s tým, že žiť homosexuálnym životom je niečo hriešne a na zatratenie.

 

Pre tých, ktorí zavádzajú a manipulujú tým, že kresťania predsa vyzývajú na toleranciu k homosexuálom, je to taký oblb ako keď takz. liberáli vám povedia, že vás milujú, ale len keď budete žiť podľa ich požiadaviek!

 

Rovnako vás takz. kresťania milujú, ale ste hriešny človek s diagnózou, keď nežijete podľa ich požiadaviek. To rozhodne nie je láska. To je slepá viera.

 

 

 

Vždy som kritizovala extrémizmus, pretože práve extrémisti budú dôvodom na okliešťovanie a odstraňovanie slobody. Napríklad v roku 2018 som písala:

 

Na čom skončia všetky alternatívne médiá

Stručne by sa dalo povedať aj jedným jediným slovom – na extrémizme.

 

Keby sa alternatívne médiá držali zdravého stredu bez extrémov, tak by boli nezničiteľné, pretože by im nebolo čo vytknúť a za čo ich zakázať. Taký zdravý názorový stred vám na Slovensku predstavuje napríklad Chmelár, lebo v ničom nepresadzuje extrémy. Keby sme tu mali tisíce Chmelárov, tak by predstavovali neskutočnú silu, ktorá by sa dokázala postaviť politikom, ktorá by sa dokázala postaviť akejkoľvek moci, ktorá by dokázala pohnúť aj zahraničnou a nielen domácou politikou, pretože by bola pre svoj zdravý umiernený a mierový stred nezničiteľná.

Tomu ľudia neuveria, pretože si myslia jeden veľký omyl, že umiernených ľudí môžte najskôr zničiť a odstaviť. Chápu totiž pod slovom mier, umiernenosť, stred, niečo slabé, čo sa dá ľahko odstaviť.

Absolútne si neuvedomujú, že to, čo sa dá najľahšie odstrániť, napadnúť alebo zničiť, je práve akýkoľvek extrém.

 

Ľudia si myslia, že keď vyvinú veľkú silu opačným smerom, tak opačný extrém zničia a preto ju vždy vyvíjajú do opačného extrému. No práve tým dávajú do rúk svojim najväčším odporcom najsilnejšie zbrane, ako ich zničiť a zlikvidovať v ich extréme a pre ich extrém.

Takže ľudia takto hlúpo pohŕdajú umierneným a mierovým stredom a ženú sa v svojom vypätom odpore do zániku svojich skupín.

 

Keď chce alternatíva prežiť, môže prežiť len ako predstavujúca zdravý stred, umiernenosť a mier. Pokiaľ skĺzne do extrémov, čo sa už deje, tak si kope vlastný hrob a cenzúru ich extrémizmu, ktorá skôr, či neskôr príde a stiahne so sebou do hrobu všetky alternatívne médiá.

 

Preto by im vôbec nemalo byť jedno, aj keby sa hoci len časť z nich prepadávala do extrémizmu a mali by si to chrániť, aby nešírili žiadne extrémy a nezhromažďovali v svojich čitateľoch extrémistov. To sa dá, pretože sa môžu zamerať na odstavovanie extrémnych názorov, ktoré sú už v rozpore so základnými ľudskými právami v Európe a vysvetľovať ľuďom, prečo sú všetky extrémy nebezpečné a na čo všetko môžu byť zneužité.“

 

 

Ďalšie články k tejto téme, prečo takz. liberáli porazia konzervatívcov, tu dávam len v titulkoch:

 

Vraždy s ktorými spoločnosť nič nemá?

Chalíl Džibrán Prorok – O hriechu a treste

 

„Ako ani jeden list nemôže zožltnúť bez tichého súhlasu celého stromu, tak ani zločinec nemôže páchať zlo bez skrytého súhlasu Vás všetkých.

 

Zločin z Nenávisti

 

 

 

Podobnosť medzi kresťanmi a moslimami, tiež takzvanými veriacimi

Extrémizmus konzervatívcov

 

Liberálna osveta ako pasca na konzervatívcov

 

Slabiny a silné miesta liberálov

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.