Založ si blog

Extrémizmus konzervatívcov

Iste ste si všimli, že na Slovensku rastie extrémizmus. Najhoršie je, že to odrádza ľudí od záujmu o politiku a o voľby, keď nechcú nič mať s extrémistami z obidvoch strán. 

 

Keďže ja politiku sledujem, tak vidím, že konzervatívci si začali myslieť, že extrémizmus u liberálov porazia tak, keď začnú byť extrémistami tiež. Doteraz totiž konzervatívec neznamenalo, že ste aj náboženský dogmatik, čo už teraz celkom splynulo s konzervativizmom. Dnes, keď chcete byť konzervatívcom, tlačia na vás, že musíte byť náboženským fanatikom, lebo len to ich zachráni.

Kto nie je náboženským dogmatikom, tak musí byť hnojom od liberálov. Presne to isté, ako keď liberáli každého označovali fašistom, kto s nimi nesúhlasil.

Máme tu už teda spoluprácou extrémistov vytvorené dve extrémistické nenavistné skupiny, ktoré všetkých opačných a nesúhlasiacich s ich extrémizmom, hádžu do jedného vreca. Buď ste hnojom od liberálov alebo hnojom od fašistov.

 

Najlepšie je, že tieto skupiny si vyčítajú presne to isté a celkom rovnako vás nútia, aby ste sa stali extrémistami tiež.

Liberáli si o to viac myslia, že konzervatívci sú nebezpeční, keď sa vyhraňujú do náboženských fanatikov a konzervatívci si o to viac myslia, že liberáli sú nebezpeční, keď sa vyhraňujú voči konzervatívcom ako nebezpečným klérofašistom.

 

Veru, zakopme všetko pochopenie, čo sme kedy medzi sebou mali. Utvrďte liberálov, že dávno mali pravdu, keď sa báli konzervatívneho fanatizmu.

Ja som síce tvrdila, že nemali, ale musím uznať, že mali. Veru, dobre to odhadli, že kam to bude u konzervatívcov smerovať. Robia presne to isté, čo vytýkali liberálom. Vnucovanie je im tiež vlastné a tiež chcú meniť zákony podľa svojich presvedčení a vnucovať to všetkým iným. 

 

Lenže tu je medzi liberálmi a konzervatívcami rozdiel. Ak liberáli robia chyby, tak len z naivity, ale nechodia napríklad iným skupinám nadávať do vrahov, buzerantov atď. Viac primitivizmu jednoznačne nájdete u konzervatívcov. Sú neznášanliví voči homosexuálom a Rómom a do dnešných dní ich urážajú v diskusiách.

Aj keď na liberálov som vždy bola náročnejšia, také primitívne vyjadrenia, aké sú napríklad v diskusiách na Hlavných správach, nikdy nemali. 

 

Konzervatívci mali a majú oprávnené výhrady voči extrémistickým liberálom, ale odkedy si myslia, že to vyriešia vlastným extrémizmom, môžeme ich prirovnať k radikálnym moslimom. To by sa naši konzervatívci búrili, ale tu nesmieme zabúdať, že naši konzervatívci vyrástli v civilizovanejšom prostredí. Čiže vzhľadom na to, je to rovnaké.

 

Rovnako, ako som upozorňovala na extrémizmus u liberálov, musím dnes upozorniť na extrémizmus u konzervatívcov, ktorý narastá.

A celkom rovnako, ako sa to nepáčilo liberálom, nepáči sa to ani konzervatívcom.

 

Je veľmi veľa liberálov ako som ja. Síce vám to nepísali, ale videli a kritizovali chyby extrémizmu u liberálov. Nikdy vám nenapísali, že vás v mnohom chápu, že vám dávajú aj za pravdu, lebo sa báli zas vášho extrémizmu, ktorý je dnes už pravdou. Povedia si len – ako dobre, že sme sa konzervatívcov nezastávali!

A o mne si pomyslia: Bolo ti to treba? Vidíš, mali sme pravdu!

 

Keď budete písať o liberálnom hnoji, spomeňte si na mňa, lebo presne budete vedieť, ako ten liberálny hnoj vyzerá.

Že sú to ľudia, ktorých ste celkom rovnako, ako tí, ktorých ste preto kritizovali, hodili do jedného vreca.

 

Keď si musím vybrať, vyberám si skupinu len naivných, nevyberiem si skupinu náboženských extrémistov.

Pretože to, čo vytýkate moslimom, je aj vo vás. Liberáli to v sebe nemajú. Nie bežní, ako to dnes môžete vidieť u bežných konzervatívcov.

 

Chápem, že vám liberáli zavaria svojou naivitou, ale nie sú tak neznášanliví ľudia ako konzervatívci. Bežne nie sú ani takí agresívni.

A keď som ich toľko kritizovala, to bolo mojou väčšou náročnosťou na nich.

Pri celkom rovnakom metre, by som tu musela skončiť už dávno. Bolo to mojim priblížením ku vám, než vašim ku mne. Ja som svoje názory nezmenila a teraz vidíte reálne tú vzdialenosť, ktorú som ku vám prekonala ja, nie vy. Rozumeli ste mi len keď som vám dala v niečom za pravdu. A to by dokázal rovnakému porozumieť každý. 

Čomu vy ste od liberálov porozumeli? Ničomu! Pre vás je to všetko len nepochopiteľný hnoj.

 

 

Keby to boli dvaja partneri, tak je medzi nimi zhoda, len podľa predstáv jedného. A myslí si, ako dobre si rozumieme!

A jedného dňa nevie, prečo ho ten partner opustil. Iste bol hnojom, keď už nechcel byť mojim duplikátom.

Za všetko najkrajšie v živote vďačím liberálom. A presne tým ľuďom, ktorým nerozumiete a sú pre vás len hnojom.

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

Festival Pohoda 2024

Z festivalu putoval do cely: Dychové skúšky vykonávali vodiči aj po zrušení Pohody

16.07.2024 10:39

Polícia po skončení festivalu zistila až dvanásť vodičov pod vplyvom alkoholu.

nepál, bagmati

Po zrútení autobusov do rieky v Nepále našli 14 tiel. Cestovalo nimi 65 ľudí

16.07.2024 10:30

Osem nájdených obetí sa podarilo identifikovať a ich telá odovzdajú rodinám.

železnica, tragédia, liptovský mikuláš, zrážka s vlakom, beňadiková

Vlak zrazil človeka, železničnú dopravu pri Vrútkach prerušili

16.07.2024 10:28

Na mieste zasahujú hasiči.

medveď

Pre výskyt medveďa vyhlásili v okrese Turčianske Teplice mimoriadnu situáciu

16.07.2024 10:00

Mimoriadna situácia sa týka obcí Čremošné, Háj, Mošovce, Rakša, Slovenské Pravno, Turček a mesta Turčianske Teplice.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630915x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie