Založ si blog

Extrémizmus konzervatívcov

Iste ste si všimli, že na Slovensku rastie extrémizmus. Najhoršie je, že to odrádza ľudí od záujmu o politiku a o voľby, keď nechcú nič mať s extrémistami z obidvoch strán. 

 

Keďže ja politiku sledujem, tak vidím, že konzervatívci si začali myslieť, že extrémizmus u liberálov porazia tak, keď začnú byť extrémistami tiež. Doteraz totiž konzervatívec neznamenalo, že ste aj náboženský dogmatik, čo už teraz celkom splynulo s konzervativizmom. Dnes, keď chcete byť konzervatívcom, tlačia na vás, že musíte byť náboženským fanatikom, lebo len to ich zachráni.

Kto nie je náboženským dogmatikom, tak musí byť hnojom od liberálov. Presne to isté, ako keď liberáli každého označovali fašistom, kto s nimi nesúhlasil.

Máme tu už teda spoluprácou extrémistov vytvorené dve extrémistické nenavistné skupiny, ktoré všetkých opačných a nesúhlasiacich s ich extrémizmom, hádžu do jedného vreca. Buď ste hnojom od liberálov alebo hnojom od fašistov.

 

Najlepšie je, že tieto skupiny si vyčítajú presne to isté a celkom rovnako vás nútia, aby ste sa stali extrémistami tiež.

Liberáli si o to viac myslia, že konzervatívci sú nebezpeční, keď sa vyhraňujú do náboženských fanatikov a konzervatívci si o to viac myslia, že liberáli sú nebezpeční, keď sa vyhraňujú voči konzervatívcom ako nebezpečným klérofašistom.

 

Veru, zakopme všetko pochopenie, čo sme kedy medzi sebou mali. Utvrďte liberálov, že dávno mali pravdu, keď sa báli konzervatívneho fanatizmu.

Ja som síce tvrdila, že nemali, ale musím uznať, že mali. Veru, dobre to odhadli, že kam to bude u konzervatívcov smerovať. Robia presne to isté, čo vytýkali liberálom. Vnucovanie je im tiež vlastné a tiež chcú meniť zákony podľa svojich presvedčení a vnucovať to všetkým iným. 

 

Lenže tu je medzi liberálmi a konzervatívcami rozdiel. Ak liberáli robia chyby, tak len z naivity, ale nechodia napríklad iným skupinám nadávať do vrahov, buzerantov atď. Viac primitivizmu jednoznačne nájdete u konzervatívcov. Sú neznášanliví voči homosexuálom a Rómom a do dnešných dní ich urážajú v diskusiách.

Aj keď na liberálov som vždy bola náročnejšia, také primitívne vyjadrenia, aké sú napríklad v diskusiách na Hlavných správach, nikdy nemali. 

 

Konzervatívci mali a majú oprávnené výhrady voči extrémistickým liberálom, ale odkedy si myslia, že to vyriešia vlastným extrémizmom, môžeme ich prirovnať k radikálnym moslimom. To by sa naši konzervatívci búrili, ale tu nesmieme zabúdať, že naši konzervatívci vyrástli v civilizovanejšom prostredí. Čiže vzhľadom na to, je to rovnaké.

 

Rovnako, ako som upozorňovala na extrémizmus u liberálov, musím dnes upozorniť na extrémizmus u konzervatívcov, ktorý narastá.

A celkom rovnako, ako sa to nepáčilo liberálom, nepáči sa to ani konzervatívcom.

 

Je veľmi veľa liberálov ako som ja. Síce vám to nepísali, ale videli a kritizovali chyby extrémizmu u liberálov. Nikdy vám nenapísali, že vás v mnohom chápu, že vám dávajú aj za pravdu, lebo sa báli zas vášho extrémizmu, ktorý je dnes už pravdou. Povedia si len – ako dobre, že sme sa konzervatívcov nezastávali!

A o mne si pomyslia: Bolo ti to treba? Vidíš, mali sme pravdu!

 

Keď budete písať o liberálnom hnoji, spomeňte si na mňa, lebo presne budete vedieť, ako ten liberálny hnoj vyzerá.

Že sú to ľudia, ktorých ste celkom rovnako, ako tí, ktorých ste preto kritizovali, hodili do jedného vreca.

 

Keď si musím vybrať, vyberám si skupinu len naivných, nevyberiem si skupinu náboženských extrémistov.

Pretože to, čo vytýkate moslimom, je aj vo vás. Liberáli to v sebe nemajú. Nie bežní, ako to dnes môžete vidieť u bežných konzervatívcov.

 

Chápem, že vám liberáli zavaria svojou naivitou, ale nie sú tak neznášanliví ľudia ako konzervatívci. Bežne nie sú ani takí agresívni.

A keď som ich toľko kritizovala, to bolo mojou väčšou náročnosťou na nich.

Pri celkom rovnakom metre, by som tu musela skončiť už dávno. Bolo to mojim priblížením ku vám, než vašim ku mne. Ja som svoje názory nezmenila a teraz vidíte reálne tú vzdialenosť, ktorú som ku vám prekonala ja, nie vy. Rozumeli ste mi len keď som vám dala v niečom za pravdu. A to by dokázal rovnakému porozumieť každý. 

Čomu vy ste od liberálov porozumeli? Ničomu! Pre vás je to všetko len nepochopiteľný hnoj.

 

 

Keby to boli dvaja partneri, tak je medzi nimi zhoda, len podľa predstáv jedného. A myslí si, ako dobre si rozumieme!

A jedného dňa nevie, prečo ho ten partner opustil. Iste bol hnojom, keď už nechcel byť mojim duplikátom.

Za všetko najkrajšie v živote vďačím liberálom. A presne tým ľuďom, ktorým nerozumiete a sú pre vás len hnojom.

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.

Hong Kong Tiananmen Anniversary

Spomienka na masakru na Námestí nebeského pokoja? V Hongkongu sa zatýkalo

04.06.2023 10:08

Hongkong v minulosti pietne akcie povoľoval, v posledných rokoch však úrady spomienkové akcie potláčajú.