Založ si blog

Naša konzervatívna opozičná scéna je takto zaostalá

Ten prvý slovenský terorista je nielen vrahom ľudí ale vrahom slobody slova. Práve on je a bude príčinou zákazu slobody slova, alternatívnych stránok, zákazu slobodných alebo anonymných diskusií. Neutešujte sa, že to sa nestane, pretože napríklad na takom iDnese môžete diskutovať len pod svojim menom a iné stránky vám zrušia.

 

Tento magor a opozičný hlupák bol vraj inteligentný. A podľa vás bol inteligentný človek, čo zničil opozičnú a akúkoľvek kritickú scénu? Človek, čo dostal celú opozíciu do hrobu?

 

Neutešujte sa, že ešte niečo zmôžu, pretože tento prvotriedny magor sa postaral o zákaz všetkých nepohodlných strán ako nebezpečných a teroristických a o stratu slobody na Slovensku. A to nepíšem len ja, to už píšu aj na českej alternatíve.

 

Česká alternatíva nemá takých primitívnych „kresťanských“ tupcov, ktorých by zaujímal „20 centimetrový pinďúr medzi nohami“, ako chcel práve takým slovenským primitívnym tupcom vyhovieť aj Fico! Toľko Slovákov zaujímali „holé zadky“ až budú mať miesto slobody slova jeden veľký holý zadok.

 

Roky som upozorňovala na to, že akýkoľvek boj a za čokoľvek nemôže vyhrať primitív, žiadni primitívi, ktorí riešia sex u susedov. Že toto sú témy na ktorých sami seba potopia. Ale konzervatívci si nedali povedať a celá viera sa im vždy scvrkla len na „pinďúr“ suseda. S magormi na takejto úrovni nič nevybojujete, neobhájite si žiadnu slobodu slova alebo volanie po diskusiách.

 

Všetci títo primitívni opoziční konzervatívci sa tu roky dušujú, že osobne nemajú nič proti homosexuálom, ale nie je to pravda, lebo choďte do diskusií na Hlavných správach a riešia dokola len homosexualitu! A to akokeby polka obyvateľov Slovenska boli homosexuáli a ohrozovali ich na každom kroku.

 

Ešte sa čudujete, že sa k primitívom toľkí nepridajú?

A to vzdychal Baránek na infovojne, že keď nepôjde dostatočné množstvo ľudí protestovať, tak to zabalí aj on a bude sa tiež starať len sám o seba a svoje prežitie.

 

Takže, týmto mu chcem odpovedať, že ja nepôjdem. A to preto, že našu opozičnú scénu, ktorá síce ako jediná bojuje za slobodu slova, ale je taká primitívna, že sama sebe kope hrob sústavným záujmom o „pinďure“.

 

Kto by si pomyslel, že Vlasť má takých lídrov, čo sa tak výdatne postarajú o reklamu celej opozičnej scény, že sú to len primitívni teroristi?

Naozaj geniálny nápad, bojovať proti totalite zabitím dvoch celkom nevinných ľudí a seba a pochovať tak celú opozičnú scénu!

 

To si iste ten magor nemyslel, že toto porazí totalitu a teraz mlčia len o ich sieti ďalších magorov, ktorí si myslia, že by ju porazili sériou teroristických útokov na homosexuálov!!!

 

Koľko vás ešte takých magorov je?

 

A kto sa teraz pridá k takej opozičnej scéne? Vy si uvedomujete, že keď máte medzi sebou takých mentálne zaostalých teroristov, že ohrození sú tým všetci ľudia, ktorí by sa k vám na nejaké protesty pridali?

 

Vy ste im povedali, že títo primitívi, čo vás podporujú, vymysleli geniálny nápad poraziť totalitu strieľaním homosexuálov?

A koľko ešte takých magorov tam je?

 

Nie, neutešujte sa, že jeden, ale otvorte si diskusiu, čo len jednu na Hlavných správach a v takomto primitívnom náleve sú tam všetci. Celé dni riešia len holé zadky!

 

Roky som písala, že kto chce bojovať proti totalite, nemôže byť primitív a extrémista. Že to je prvé, čo ich potopí.

Ale toto nepovažovali za dôležité, hlavne že sú a aby ich bolo veľa! A čo vám pomôže aj veľké stádo búriacich sa primitívov a extrémistov?

To je problém potopiť ich a zakázať v totalite?

 

Ak by ste náhodou chceli podporu na opozičnej scéne, najprv si vyriešte svoje psychické problémy s holými zadkami!

Primitívom bude malinou zavádzať totalitu.

Ja rozhodne nepôjdem tam, kde sa môžu nachádzať iní a ďalší veľmi „inteligentní opozičníci“, ktorí nemajú ďaleko od Juraja K. a riešia totalitu od homosexuálov.

 

Lichtner povedal, že roky upozorňoval, že takto liberáli kreslia na homosexuálov terče. Viem, ako to myslel, ale pre normálnych ľudí by sa preto terče nestali. A sám mnohokrát priznáva, že medzi aj ich poslucháčmi sú primitívni ľudia pre ktorých asi potom budú tie terče.

O totalitu sa vám tu postarajú presne takíto primitívi – extrémisti. Vďaka nim sa bude dať zaviesť a hodiť to na všetkých a akýchkoľvek kritikov totality.

 

Neutešujte sa, že je ich málo. Choďte čítať diskusie na Hlavné správy a uvidíte, že je ich veľa! Síce všetci nebudú vraždiť, na to stačí pár magorov ako je to aj s teroristami, ale podporu v boji proti „holým zadkom“ im vyjadrujú mnohí.

 

Poďakujte sa RKC, že vás tak pekne vychovala, že homosexualita je hriešna, keď sa nevzdajú sexu a lásky a že kvôli tomuto, že toto bolo takou opozičnou prioritou, tu budeme mať totalitu! A môžete sa cítiť ako kresťania v totalite! Ale len cítiť! Slepá viera bez lásky nie je žiadne kresťanstvo!

 

Áno, som nahnevaná, že kvôli tuposti konzervatívcov kľakne celá opozičná scéna do spoločnej totality. A stačilo mať nevymytú hlavu takto pošahaným vraj kresťanstvom. Alebo vám ju už nevymyli?

 

A tiež neviem, načo ten magor a oní magori chcete predčasné voľby. Veď už teraz je vidno, že budúce voľby vyhrá progresívna koalícia, keď progresívci ukradnú cez Pellegriniho hlasy smerákom. A to sa budete mať lepšie? Alebo ešte horšie!!!

 

Záver: Nebola by tu totalita, keby sa opozičníci sami nepotopili primitívnou formou viery, ktorá sa im vždy scvrkávala na „holý zadok“ a keby ako takto sprostí nevolili Pellegriniho!

 

Ale „holých zadkov“ sa nepustia a naletia ako Čaputovej aj Pellegrinimu. Bohužiaľ, naša konzervatívna opozičná scéna bola a je takto zaostalá.

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.

Hong Kong Tiananmen Anniversary

Spomienka na masakru na Námestí nebeského pokoja? V Hongkongu sa zatýkalo

04.06.2023 10:08

Hongkong v minulosti pietne akcie povoľoval, v posledných rokoch však úrady spomienkové akcie potláčajú.