Založ si blog

Vraždy s ktorými spoločnosť nič nemá?

pre liberálov:

 

Chalíl Džibrán Prorok – O hriechu a treste

 

„Ako ani jeden list nemôže zožltnúť bez tichého súhlasu celého stromu, tak ani zločinec nemôže páchať zlo bez skrytého súhlasu Vás všetkých.

 

 

 

Už mesiac po Kuciakovej smrti som písala, že si myslím, že Kuciaka so snúbenicou zavraždili kvôli politickému prevratu, lebo dnes len predstierať smrť študenta alebo mladého človeka by sa už nedalo. Preto neverím, že sa táto smrť vyšetrí ďalej, než len po objednávateľa ako medzičlánok.

 

„Naozaj nie je na prvý pohľad logické zamlčiavať aj tieto stránky našej modernej histórie. Ibaže, ak by novodobí inžinieri ľudských ľudí, ktorí stvorili lepšoľudí, slniečkárov a pravdovravkov pripustili toto poučenie z našich dejín, logicky by sme dospeli k záveru, že každá farebná revolúcia potrebuje smrť nevinného človeka. V Novembri 1989 boli dôstojníci ŠtB tak chytrí, že ju len predstierali. V tomto svetle sa javí smrť novinára Kuciaka a jeho snúbenice (tá jej smrť je zvlášť podozrivá, lebo mafia takto nevraždí), ako pokus o prevrat.“

https://gumurin.blog.pravda.sk/2019/11/29/november-1989-naschval-zakonspirovany/

 

Ale dnes vám chcem napísať, čo si myslím o vrahovi Violy Macákovej. Myslím si, že ju zavraždil náboženský fanatik.

Vy si myslíte, že s tým spoločnosť nič nemá, ale v poslednom čase sa vyrojilo toľko obvinení žien, že sú vrahyne a môžu za najväčšiu genocídu ľudstva, že to je ako voda na mlyn všetkým potenciálnym vrahom žien. Taký človek, čo cíti nenávisť voči nejakej žene, potrebuje len dôvody, prečo si niektorá žena smrť zaslúžila ako predmet takej nenávisti. Navyše táto žena chcela skončiť s fanatickým náboženstvom, čo nielen moslimovia vnímajú ako nejaký smrteľný hriech. Stačilo, aby povedala nejaký názor, že niečo už neuznáva alebo podporuje niečo, čo si neprajú a fanatická nenávisť v kombinácii so silne potlačenou sexualitou je veľká. Navyše spoločnosť dáva tejto nenávisti k ženám, ako ku najväčším vrahyniam a hriešniciam zelenú. Na Slovensku nemáme žiadnu slupinu ľudí, ktorú by ste celkom beztrestne mohli nazývať vrahmi, ako len ženy! Toto by si nikto nemohol dovoliť voči Rómom, ani voči homosexuálom, len voči ženám. 

Nemyslím si, že naša spoločnosť si uvedomuje, aké dôsledky to má voči potenciálnym vrahom alebo potlačeným zvrhlíkom voči ženám. Ale všetko, čo nejaká spoločnosť voči akejkoľvek skupine toleruje a je už za hranou, že môžete tých ľudí obviňovať napriek tomu, že ústavu neporušili a celkom beztrestne ich nazývať vrahmi, je ospravedlnením pre vrahov.

 

 

Myslím si, že to bolo podobné, ako v tomto filme:

 

 

 

 

 

pre konzervatívcov:

 

 

Chalíl Džibrán Prorok – O hriechu a treste

 

„Ako ani jeden list nemôže zožltnúť bez tichého súhlasu celého stromu, tak ani zločinec nemôže páchať zlo bez skrytého súhlasu Vás všetkých.

 

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803068x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie