Založ si blog

Vraždy s ktorými spoločnosť nič nemá?

pre liberálov:

 

Chalíl Džibrán Prorok – O hriechu a treste

 

„Ako ani jeden list nemôže zožltnúť bez tichého súhlasu celého stromu, tak ani zločinec nemôže páchať zlo bez skrytého súhlasu Vás všetkých.

 

 

 

Už mesiac po Kuciakovej smrti som písala, že si myslím, že Kuciaka so snúbenicou zavraždili kvôli politickému prevratu, lebo dnes len predstierať smrť študenta alebo mladého človeka by sa už nedalo. Preto neverím, že sa táto smrť vyšetrí ďalej, než len po objednávateľa ako medzičlánok.

 

„Naozaj nie je na prvý pohľad logické zamlčiavať aj tieto stránky našej modernej histórie. Ibaže, ak by novodobí inžinieri ľudských ľudí, ktorí stvorili lepšoľudí, slniečkárov a pravdovravkov pripustili toto poučenie z našich dejín, logicky by sme dospeli k záveru, že každá farebná revolúcia potrebuje smrť nevinného človeka. V Novembri 1989 boli dôstojníci ŠtB tak chytrí, že ju len predstierali. V tomto svetle sa javí smrť novinára Kuciaka a jeho snúbenice (tá jej smrť je zvlášť podozrivá, lebo mafia takto nevraždí), ako pokus o prevrat.“

https://gumurin.blog.pravda.sk/2019/11/29/november-1989-naschval-zakonspirovany/

 

Ale dnes vám chcem napísať, čo si myslím o vrahovi Violy Macákovej. Myslím si, že ju zavraždil náboženský fanatik.

Vy si myslíte, že s tým spoločnosť nič nemá, ale v poslednom čase sa vyrojilo toľko obvinení žien, že sú vrahyne a môžu za najväčšiu genocídu ľudstva, že to je ako voda na mlyn všetkým potenciálnym vrahom žien. Taký človek, čo cíti nenávisť voči nejakej žene, potrebuje len dôvody, prečo si niektorá žena smrť zaslúžila ako predmet takej nenávisti. Navyše táto žena chcela skončiť s fanatickým náboženstvom, čo nielen moslimovia vnímajú ako nejaký smrteľný hriech. Stačilo, aby povedala nejaký názor, že niečo už neuznáva alebo podporuje niečo, čo si neprajú a fanatická nenávisť v kombinácii so silne potlačenou sexualitou je veľká. Navyše spoločnosť dáva tejto nenávisti k ženám, ako ku najväčším vrahyniam a hriešniciam zelenú. Na Slovensku nemáme žiadnu slupinu ľudí, ktorú by ste celkom beztrestne mohli nazývať vrahmi, ako len ženy! Toto by si nikto nemohol dovoliť voči Rómom, ani voči homosexuálom, len voči ženám. 

Nemyslím si, že naša spoločnosť si uvedomuje, aké dôsledky to má voči potenciálnym vrahom alebo potlačeným zvrhlíkom voči ženám. Ale všetko, čo nejaká spoločnosť voči akejkoľvek skupine toleruje a je už za hranou, že môžete tých ľudí obviňovať napriek tomu, že ústavu neporušili a celkom beztrestne ich nazývať vrahmi, je ospravedlnením pre vrahov.

 

 

Myslím si, že to bolo podobné, ako v tomto filme:

 

 

 

 

 

pre konzervatívcov:

 

 

Chalíl Džibrán Prorok – O hriechu a treste

 

„Ako ani jeden list nemôže zožltnúť bez tichého súhlasu celého stromu, tak ani zločinec nemôže páchať zlo bez skrytého súhlasu Vás všetkých.

 

 

 

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.