Založ si blog

Servilné kukučky a vojnoví štváči v SaS

Volila som SaS kvôli Sulíkovi. Bola to jediná strana okrem ĽSNS, ktorá sa ráčila vyjadriť k migračnej kríze a jej riešeniu aj vo svojom volebnom programe.

ĽSNS by som nevolila kvôli populizmu prešpikovanému RKC stredovekými názormi:

Schvaľovanie zákonov v mene náboženstiev

Skôr, ako muži otvoria ústa za rečníckym pultom a začnú odsudzovať ženy ako vrahyne (polovica z nich sú matky)

ĽSNS sa tak stala opačným extrémom fanatikov oproti servilným fanatikom – liberálkom a slniečkárom:

Morálna dráma už len bývalých liberálov, vyvažovaná dogmatikmi

.

Strana SaS by bola pre mňa voliteľná, keby v nej mali samých Sulíkov, pretože jeho nepovažujem ani za stredovekého tmára, ani za fanatika dnešných liberálkov, ktorí sú v zahraničnej politike už len servilní. A strana SaS je pre mňa už nevoliteľná pre prítomnosť takých servilných fanatikov, ako bol Poliačik a ako je dnes napríklad vojnový štváč Klus. Nepochybne obidvaja považujú svojho vlastného Sulíka za fašistu a že je riadený Ruskom. Veď drvivá väčšina ľudí má názory na zahraničnú politiku len také isté, ako ich má aj ich Sulík, to len bežným občanom vyčítajú, že keď ich majú rovnaké ako Sulík, tak musia byť ruskí agenti alebo majú „výhradne ruský výklad“ politiky.Rovnako z „dezintegračných tendencií voči EU a NATO“ obviňujú fanatickí servilní liberálkovia aj Sulíka. Že je polofašistom, z toho ho obvinili aj verejne (Havran) a obviňujú liberálkovia v diskusiách stále.

 

„Vážený“ pán Klus. Ukážte nám na Sulíkovi, ako sa má zatočiť s takými zradcami, čo majú názory ako Sulík a tiež im, ako jemu, nestačia dôkazy vašej propagandy a dovolí si o nich, ako tisíce iných občanov, pochybovať.

Prečo sa vyhrážate obyčajným ľuďom, že im diktuje názory Rusko, keď ich majú rovnaké s vašim predsedom? 

Takto si zastrašujte Sulíka, takto cenzúrujte Sulíka a vlastného predsedu si vyhlasujte za nepriateľa štátu!

Alebo to už ide ťažko, keďže po jeho chrbte robíte kariéru servilného liberálka, ako predtým Poliačik?

Naštudujte si názory vlastného predsedu a zakážte si vlastnú stranu ako nepriateľskú štátu, keďže ani váš predseda nespĺňa požiadavky liberálkových fanatikov.

Je mi jasné, že aj jeho by ste najradšej vyhodili zo strany, ako také kukučky, čo okupujú SaS pre nový európsky servilný fanatizmus, navyše so štvaním do vojen. A je mi jasné, že vyhodiť zo SaS by vás mal Sulík, len čo by tam už zo SaS zostalo, keď také kukučky ste tam skoro všetci? Dnes nájsť normálneho liberála sa už nedá (iba v alternatívnych médiách), keďže všetci bývalí liberáli chcú robiť kariéru vlezdoprdelníctvom k EU, ako voľakedy robili komunisti.

Presne rovnako, ako sa mi takí ľudia voľakedy hnusili, dnes sa mi celkom rovnako hnusia tiež. Klus je toho tiež novodobým predstaviteľom.

 

Navyše ani Klus nerozumie, prečo ľudia a bežní voliči už absolútne nedôverujú liberálkom a ani strane SaS. Všetci trpia skleníkovým efektom svojej propagandy, ktorá neumožňuje žiadne diskusie, len cenzúry. Preto absolútne nemajú predstavu, ako rozmýšľajú bežní ľudia, nemajú o voličoch absolútne žiadnu predstavu a dokážu ich len urážať a zhadzovať, že všetci sú primitívni a celé Slovensko je primitívne, keď s ich vynucovanou propagandou nesúhlasia. Vsadili na to, že voliča získajú nie diskusiami, ale zastrašovaním, vyhrážaním sa a cenzúrou. A keď sa im to nedarí, tak ich budú obviňovať, že sú nepriatelia štátu riadení Ruskom, lebo ich nechcú voliť!

Pán Klus, však by ste chceli mať povinné voľby jedine možnej strany liberálkov, ako voľakedy KSČ?

.

Odpovede na Klusovu otázku, len odo mňa je ich veľa, ale ich ani vlastní voliči nezaujímajú:

„Ako je možné, že sa zrazu (trend výhradne posledných 5 rokov) v celej Európe našli tisícky odhodlaných “diskutérov”, “rozosielačov e-mailov” a médií bojujúcich do poslednej kvapky krvi za výhradne ruský výklad domácej a zahraničnej politiky a podporujúci všetky dezintegračné tendencie EÚ a NATO, ak Rusko tak prísne dodržiava neintervenciu do vnútorných záležitostí iných štátov?“

 

Prečo ľudia neveria médiám

Morálna dráma už len bývalých liberálov vyvažovaná dogmatikmi

Dnes si máme myslieť to, čo sme si nesmeli včera

Na čo upozorňuje Chmelár a Keller

Výborný príklad liberálkov na všetko

Keď predseda strany slúži ako volavka

Výhražky liberálkov všetkým neprispôsobivým ovciam

Akou rýchlosťou porastie Progresívne Slovensko?

Až teraz sa ukáže, či to 65 000 ľudí myslelo vážne!

KSČ sa nám vrátila

Dôkazy, že opozícia nič nerobí a je tiež servilná!

Dnes majú najinteligentnejší ľudia Slovenska presne takú vládu, akú si zvolili, presadzovali a obhajovali

Inteligencia intelektuálnej elity

Kritika pravice od samotnej pravice

.

Extra pre Klusa (Vďaka nemu som sa aj verejne ospravedlnila za voľbu SaS a teda aj ich vojnového štváča):

 

„Ako volič SaS sa dištancujem od tejto strany, ktorá sa týmto zaradila medzi vojnových štváčov, ktorými su novinári, ktorí štvú do vojen a politici v tejto krajine, ktorí štvú do vojen!

Toto, čo robíte, je ešte horšie, než keby ste vytunelovali krajinu skrz naskrz a všetkých vykradli až na kosť, pretože nás ženiete do vojny, za ktorú zaplatia ľudia nielen majetkom a len tým, že budú okradnutí, ale aj životmi!

 

A to všetko len kvôli vašej zbabelej servilnosti, ako pri vojne v Iraku a pred ňou!

To je PRESNE TO HORŠIE, čo je ešte horsie od všetkých rozkrádačiek v tomto štáte. Ani megazlodeji nie sú takým zlom, ako vojnoví štváči a ich napomáhači! Vaše obete nebudú už len okradnuté, ale nebudú ani žiť!

 

Milión mŕtvych, na ktorých ste sa podieľali, vám nestačil? No zjavne nie, lebo ako megazlodejom nezáleží na majetku iných, vám ani na životoch iných.

O čo ste lepší? Len horší! A každá strana a každý novinár, ktorý sa do tohto vojnového štvania zapojí s pocitom, že veď on osobne nestrieľa, len tomu chudák musí napomáhať pre svoju zbabelosť ako Klus.

A nepovedali si to rovnako aj tí zlodeji a ich napomáhači? Celkom iste áno, takže môžte ich len chápať, že chudáci, museli pomáhať, veď tiež boli len tak servilní, ako pán Klus.

Koľko „Kuciakov“ vás už vôbec nedojme? Oni nebudú mať snúbenky a život pred sebou?

z článku:

SaS ako absolútne servilní

.

Odporúčam článok s ďalšími odpoveďami, prečo ich ľudia nebudú voliť.

.

Či sa vám to bude páčiť, alebo nie, zo SaS dôverujem len Sulíkovi a Blahovej, čo je strašne málo. Na kritiku alternatívnych médií, prečo Sulík nezakročí proti servilným liberálkom v svojej strane, dodávam, že už nič by mu z tej strany nezostalo, len rozpustiť ju. Keby ich povyhadzoval, už celkom nič by zo SaS nezostalo.

Aj strana SaS nám ukazuje, čo je to snaha len servilne prežiť (a stihnúť si popri tom aj politickú kariéru – Klus, novodobý komunista).

.

Jaroslav Paška neklame !

23.03.2019

AMERICKÉ MUNIČNÉ SKLADY NAMIESTO MODERNIZÁCIE LETÍSK ? Zhrnula som vám, čo v tejto veci napísal alebo povedal Jaroslav Paška. Môže si toto všetko, včetne súm na muničné sklady a ich počty viac »

Podobnosť dnešných propagandistov s komunistami

22.03.2019

Opäť by som chcela poukázať na podobnosť dnešných propagandistov s komunistami. Ja si veľmi dobre pamätám, ako sa vysmievali ľuďom, ktorí kritizovali socializmus, komunistov a Rusov. Bolo viac »

Reakcie ľudí na vojenské základne

20.03.2019

"Mozete si poscrollovat statusy, v jednom z nich je link na americky vojensky odborny casopis defense news kde sa pise o investicii 105m na Slovensku este predtym ako sa to vobec u nas stalo temou. A je viac »

Francúzsko, žlté vesty, demonštrácia, pochod

Na protesty žltých viest prišlo viac ľudí všade, okrem Paríža

23.03.2019 21:33

Demonštrácia v Paríži mala prevažne pokojný priebeh.

mládež, žiaci, deti, študenti

Najmúdrejší, ktorý dodržiava zákony. Opýtali sme sa detí, aký by mal byť prezident

23.03.2019 21:32

O týždeň sa Slovensko dozvie, kto sa stane novým prezidentom. Opýtali sme sa detí, ako si takú hlavu štátu predstavujú a aká by mala byť.

NEWZEALAND-SHOOTOUT/TRUMP

Trump deklaroval koniec islamistického kalifátu po dobytí Bághúzu

23.03.2019 20:34

Džihádisti z IS stratili podľa Trumpa už všetku moc a prestíž.

Béla Bugár

O predčasných voľbách sa má hovoriť na Koaličnej rade, nie médiám, tvrdí Most-Híd

23.03.2019 18:38

Strana by tiež podľa jej slov privítala skoršiu iniciatívu premiéra v oblasti Dohody o obrannej spolupráci s USA.