Založ si blog

Politická kariéra sluhov

Igorovi Matovičovi

 

zhodnotenie vlády OĽaNO od voliča

 

 

Nemôžeš povedať, že si nemal šancu a neuveriteľnú, ako nikto nečakal. Mal si hodiny a hodiny televízneho prenosu, aby si si získal ľudí, čo tvoji nepriatelia progresívni novinári volajú populizmus.

 

Toto je lopata na vás od novinárov, ktorí vás kontrolujú a zastrašujú, že ak nebudeš poslušným tajtrlíkom, tak to je populizmus!

Každý jeden politik si môže vybrať, komu chce vyhovieť a koho chce získať. Či si vyberie občanov, ktorí ho potom budú chcieť voliť a bude mať ich dôveru, alebo bude poslúchať nám vnucované záujmy iných štátov.

 

Mal si šancu a vybral si si aj ty. Lopata od novinárov zaúčinkovala a vybral si si plnenie záujmov iných štátov. To je bez debaty, že to je zrada občanov a nikto si tu nikdy takých politikov nevážil. Stačilo im priživovať sa, o dôveru občanov ani nestáli. To finančne necítili.

 

1. Drvivá väčšina občanov si priala mier a zobral si im sebaurčenie rozhodovať o sebe. Absolútne si ignoroval sebaurčenie občanov. Ešte boli aj pre teba fašisti, keď chceli sebaurčenie a nie to, čo si im mal ako dráb vnucovať. To je najväčšia zrada občanov Slovenska, lebo najdôležitejšia hodnota pre život – mier. 

2. Tvoji vlastní ľudia nás zaťahujú do vojny ako drábi, čo neumožňujú sebaurčenie občanov Slovenska. A s tvojim súhlasom!

3. Tvoji vlastní ľudia a aj ty ste klamali a s týmto podvodom vyhrali voľby, že nebudú tu americké základne proti vôli občanov.

Miesto toho ste urobili úplný opak a podviedli ste občanov Slovenska a zradili ich záujmy a sebaurčenie.

4. Keď sa občanom vaša nehorázna zrada nepáčila, ešte aj vlastných voličov ste začali prenasledovať, že ich budete trestne stíhať, keď sa im to povinne nebude páčiť! A preto ste ochotne zavádzali cenzúru a totalitu!

5. Kto sú tvoji ľudia? Poslušní tajtrlíci a s tvojim súhlasom!

6. Ja som ti už písala – Vyber si občanov lebo to budeš ľutovať, že budeš pre nich nikto. Všetci doradu si myslíte, že ich môžete zrádzať a okrádať ich o ich sebaurčenie – čo je úplne najväčšie zlodejstvo – lebo platia vás iné štáty za poslušnosť.

Vybral si si rovnako a nech ťa teda ocenia tí, ktorým slúžiš!

7. Ak vám to za to stálo, užite si smiešne platy za takú zradu občanov, pre ktorých už nič neznamenáte.

 

 

Smiešne, že teba vraj majú proti Ficovi. Proti Ficovi, ktorý sa teraz vedel ozvať.

Môžeš sa oháňať lopatou novinárov, že to je len populizmus. Ale občania chcú počuť pravdu, že nemajú sebaurčenie, že je tu cenzúra a totalita, že sú zradení a podvedení a keď sa búria, prenasledovaní a komu slúžite. Nevážia si teba, čo pomáhaš klamať a organizuješ svojich drábov na občanov, ale pravdu o vás. Nevážia si tvoju zbabelosť, ani zbabelosť Hegera, ani zbabelosť Naďa a ani zbabelosť tvojich poslancov. Nevážia si tvojich drábov.

 

Musí vám stačiť, že si vás vážia v USA. O čom teda silne pochybujem, že si tam vážia svojich sluhov. Ale toto vám stačiť musí a zaplatené za to ste už dostali z našich peňazí.

 

 

Ak ťa nepreceňujem, podľa mňa to ľutovať budeš. Teraz si aj Fico rád spomína, kde všade neboli ticho. Každý politik je aj muž a cítiť sa opľutým mužom, to asi nie je príjemné. Voľakedy som o Ficovi a Kaliňákovi napísala toto:

 

 

Najkrajší politik – Hallelujah!

 

 

Dnes sa ten odkaz hodí na vás a na teba:

 

Nech sa vám aspoň v ďalšom živote splnia sny, ktoré nemáte. Iste sa taká krajina nájde!

 

 

 

.

Preto voľte Smer, aby vám vaše hlasy neukradli!

05.07.2022

Ako som už sľúbila, budem upozorňovať na oklamanie voličov Hlasu, že ich hlasy budú použité na progresívnu koalíciu so SaS a PS, keďže títo uvedomelí a pretláčaní novinármi na SME majú málo hlasov. V prvom rade chcem vyzdvihnúť iných novinárov, ktorí nemanipulujú občanmi, koho majú voliť, koho prijímať do koalície a nevychovávajú občanov ako malé [...]

Na rôzne cenové skupiny sa delia len ich čitatelia a celkom dobrovoľne!

04.07.2022

Veľmi sa mi páči, ako sa Chmelár včera vyjadril k súčasným udalostiam. U nás nemá kto niečo také písať. Ozvú sa maximálne Fico, Blaha, Republika a iných už scenzúrovali. A miesto toho, aby sme spolu držali, niektorí tu budú pomáhať odstaviť aj Chmelára za to, že vraj chce aby na Slovensku vládol osvietený diktátor a má podobný názor ako slovenské [...]

Násilie žien na ženách na Orave

03.07.2022

Nemyslite si, že podhubie pre domáce násilie vytvárajú muži. Muži si dovolia len to, čo im väčšina žien v ich sociálnom prostredí toleruje. A takto sa ženy podieľajú na domácom násili a nasilí voči ženám, vytváraním sociálneho prostredia vhodného pre násilie. Ako sa hovorí žena žene vlkom. Aj nad sexuálnym zneužívaním detí v rodinách alebo od kňazov [...]

švédsko  Malmö malmo

Z vraždy dvoch učiteliek vo Švédsku obvinili študenta

06.07.2022 14:11

Incident sa odohrali v marci na strednej škole vo švédskom meste Malmö.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia obvinila vodiča autobusu za jazdu pod vplyvom alkoholu

06.07.2022 13:41

Vodič autobusu jazdil zo strany na stranu.

johnson partygate

Britskú vládu opustili ďalší členovia. Johnson odstúpiť odmieta

06.07.2022 12:36

Najnovšie ohlásili svoj odchod z funkcie štátny tajomník ministerstva školstva a námestníčka ministra dopravy.

Mária Kolíková

Kolíková si chce preštudovať zákon o podpore nájomného bývania

06.07.2022 12:29

Ministerka sa chce pozrieť na riziko, že z výstavby môže profitovať aj firma, ktorá bola vymazaná z registra partnerov verejného sektora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,143
Celková čítanosť: 4566617x
Priemerná čítanosť článkov: 3995x

Autor blogu

Kategórie