Založ si blog

Spoznajte názory jedného uvedomelého novinára a poznáte názory všetkých uvedomelých!

Potom už idú len ako cez kopírku.

 

Keď niekto skritizuje novinárov zo SME a Denníka N, lebo však týchto agresívnych progresívcov kritizujú, tak spustia krik, že sa im ubližuje a rovno ich chcú zavraždiť!

 

Ukážka:

 

Útoky na novinárov sa vrátili, Ficov postoj je nebezpečný

 

Je to horšie a nebezpečnejšie než pred štyrmi rokmi, hovorí šéfredaktor Bárdy.

Keď sa vyjadruje politik útočne o novinároch, tak prirodzene hrozí, že jeho podporovatelia zaútočia, hovorí Pavol Szalai z Reportérov bez hraníc. „Potom je druhoradé, že politik nemá priamy dosah na ich činy.

Zabúda sa, že zabili novinára..

https://domov.sme.sk/c/22842547/fico-robert-matovic-igor-utoky-novinari.html

 

 

Ale keď oni robia mediálne štvanice na netajtrlíckych politikov alebo keď tajtrlík vykročí z obežnej dráhy, tak to vraj berú ako bábovky, lebo čo taká mediálna štvanica, to je od nich bežné a normálna vec!

 

Ukážka:

 

 

„Niekto tu prenasleduje politikov, hotová katastrofa“

Obyčajné bábovky

„Pravda, dnes už sú iné časy. Politici netvrdia, že ich chce niekto zavraždiť. Vymäkli nám, pche, bábovky. Už ani tie hrozby nie sú ako kedysi. Dnes stačí s dotyčným politikom nesúhlasiť a hneď je obeťou prenasledovania.

Naozaj stačí len celkom obyčajne nesúhlasiť, normálne povedať, že máte iný názor, a dotyčný sa hneď hodí o zem a vyhlási, že iný názor je prenasledovanie. A tisíce ľudí to po ňom preberú a potom to verklíkujú, ako keby nemali vlastný názor a len čakali, čo im ten politik povie, že si majú myslieť.

Mimochodom, je to pravda: vlastný názor nemajú a naozaj čakajú. Nie je to kritika ani výsmech, len konštatovanie jednoduchého faktu, že ľudia si o množstve vecí nemyslia absolútne nič, až kým im niekto nepovie, čo si o tom myslieť majú.

A oni si potom myslia, že si to myslia, a vôbec si neuvedomujú, že im to len niekto podsunul.“

V znamení ublíženca

„Skrátka, stále nám tu niekto tých politikov prenasleduje“

„Génius, hrdina, dobrý človek“ (v prípade progresívneho novinára servilný intelektuál, guru v sekte na rozoštvávanie občanov)

„Ak nejaký politik hovorí, že ho niekto prenasleduje, väčšinou to znamená, že niekto s ním len nesúhlasí, lebo práve prišiel s nejakou naozaj veľkou blbosťou. (Ale vraj na novinárov po kritike to už neplatí)

Ak nejaký politik hovorí, že ho niekto prenasleduje, s veľkou pravdepodobnosťou to znamená, že je agresorom, ale teraz sa hrá na obeť.

(Ale vraj na novinárov po kritike to už neplatí)

No a ak vás nejaký politik presviedča, že je obeťou, takmer určite to znamená, že v tom, čo má robiť, zásadne zlyháva, len nechce, aby to vyšlo najavo.“ (Ale vraj na novinárov po kritike to už neplatí)

https://komentare.sme.sk/c/22941681/niekto-tu-prenasleduje-politikov-hotova-katastrofa.html

 

 

Presne toto si myslím, že je to naopak a dajú sa na to použiť ich vlastné slová. Nemajú žiadny svoj názor ale jednotný a predpísaný propagandou, ktorej slúžia. Myslia si len to, čo majú nadiktované a keď z toho niekto vybočí, ešte sa aj medzi sebou žeru, že nie je uvedomelý!

Nemôžu si myslieť celkom nič odlišné a preto sa ani nedočítate nič nové v čom by sa tak líšili! To je najlepším dôkazom ich nemyslenia len papagájovania predpísanej propagandy. 

 

Poviem vám, že niekto je progresívny a uvedomelý novinár v Česku a nemusíte poznať ani jeho meno, ani ste ho nikdy nemuseli čítať a rovno viete, čo si myslí na každú tému! Na Ukrajinu, vojnu, energetiku, čokoľvek, ani sa vidieť nemuseli so slovenskými a všetko si myslia rovnako!

 

Vraj politici sa po mediálnej štvanici nesťažujú, že ich chcú aj zavraždiť, ale keď nejaký politik skritizuje ich, robia scény, že ich rovno chcú zavraždiť a je to veľmi vážne, ide o život. Ale takéto bábovky sú vraj po ich mediálnej štvanici len politici.

 

Opakujem, že ide o progresívnych a uvedomelých novinárov, čo majú totožné myslenie ako vajce vajcu – spoločnú vnucujúcu propagandu.

 

 

Skrátka, stále nám tu niekto tých politikov prenasleduje“

 

 

To myslel Samo Marec akože vtipne, ale aj on je tam najatý na štvanicu na politikov, keby neposlúchali v gubernii. Dnes sa nebojuje mečom ale predajnými novinármi, vládou médií, ktoré zastrašujú politikov vytýčenou propagandou vo všetkých sférach. Politik sa z novín dozvie, kedy poslúchal a za odmenu ho pochvália a kedy bude za vybočenie mediálna štvanica. Po vzore CNN, čo som tu už dávala výpovede ich novinárov, ako manipulujú občanov a určujú objednanú uvedomelú politiku.

 

U nás máme ako taký dozor uvedomelé kádre v SME a Denníku N. Títo sa vraj už necítia ako géniovia, len ako intelektuálna elita s vulgarizmami umelcov. V danej sekte sa každý jeden cíti ako intelektuálny guru, čo rozmýšľa presne ako sused a rovnako zaplatení novinári aj v iných krajinách za uvedomelosť! Spoznajte jedného a poznáte názory všetkých – Rovno viete, čo si nielen máte, ale musíte myslieť, inak riskujete trestné stíhanie v totalite, ktorú takto jednotne mysliac títo novodobí komsomoľci budujú. Tentokrát akože v mene liberalizmu, lebo máte slobodu zmeniť si pohlavie. Názory nie, len pohlavie. 77 druhov pohlavia a jeden názor pod hrozbou stíhania!

 

 

 

.

Preto voľte Smer, aby vám vaše hlasy neukradli!

05.07.2022

Ako som už sľúbila, budem upozorňovať na oklamanie voličov Hlasu, že ich hlasy budú použité na progresívnu koalíciu so SaS a PS, keďže títo uvedomelí a pretláčaní novinármi na SME majú málo hlasov. V prvom rade chcem vyzdvihnúť iných novinárov, ktorí nemanipulujú občanmi, koho majú voliť, koho prijímať do koalície a nevychovávajú občanov ako malé [...]

Na rôzne cenové skupiny sa delia len ich čitatelia a celkom dobrovoľne!

04.07.2022

Veľmi sa mi páči, ako sa Chmelár včera vyjadril k súčasným udalostiam. U nás nemá kto niečo také písať. Ozvú sa maximálne Fico, Blaha, Republika a iných už scenzúrovali. A miesto toho, aby sme spolu držali, niektorí tu budú pomáhať odstaviť aj Chmelára za to, že vraj chce aby na Slovensku vládol osvietený diktátor a má podobný názor ako slovenské [...]

Násilie žien na ženách na Orave

03.07.2022

Nemyslite si, že podhubie pre domáce násilie vytvárajú muži. Muži si dovolia len to, čo im väčšina žien v ich sociálnom prostredí toleruje. A takto sa ženy podieľajú na domácom násili a nasilí voči ženám, vytváraním sociálneho prostredia vhodného pre násilie. Ako sa hovorí žena žene vlkom. Aj nad sexuálnym zneužívaním detí v rodinách alebo od kňazov [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia obvinila vodiča autobusu za jazdu pod vplyvom alkoholu

06.07.2022 13:41

Vodič autobusu jazdil zo strany na stranu.

johnson partygate

Britskú vládu opustili ďalší členovia. Johnson odstúpiť odmieta

06.07.2022 12:36

Najnovšie ohlásili svoj odchod z funkcie štátny tajomník ministerstva školstva a námestníčka ministra dopravy.

Mária Kolíková

Kolíková si chce preštudovať zákon o podpore nájomného bývania

06.07.2022 12:29

Ministerka sa chce pozrieť na riziko, že z výstavby môže profitovať aj firma, ktorá bola vymazaná z registra partnerov verejného sektora.

lavína, sneh, hory, Rakúsko, kopce, zima, Alpy, Tyrolsko

Pri výstupe na horu Ortles v talianskych Alpách zomrel český horolezec

06.07.2022 12:21

Ide o tretie úmrtie českého občana v horách na severe Talianska za posledné štyri dni.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,143
Celková čítanosť: 4566592x
Priemerná čítanosť článkov: 3995x

Autor blogu

Kategórie