Založ si blog

Odporúčam voliť Smer

a ako prezidenta Chmelára

 

Aj keď si myslím, že voľby vyhrá Hlas a tým progresívna koalícia Hlas – SaS – PS, práve preto odporúčam voliť najsilnejšiu skutočne opozičnú stranu, ktorou je dnes Smer. Všetky malé pidistraničky len odoberajú najväčšej opozičnej strane hlasy a ako sa už dávno ukázalo, ľudia ich nevolia, nemajú šancu a sú to len zahodené hlasy.

 

Pred volením Hlasu ako opozičnej strany dôrazne vystríham, keďže to je zradná strana uvarená a pretláčaná médiami a manipulovanými prieskumami na ukradnutie opozičných hlasov pre progresívnu koalíciu so SaS a PS, kde Hlas dodá len hlasy a pandrlákov a celé to opäť budú dirigovať len progresívni novinári ako strážni psi americkej kolónie. Aby sa nepovedalo, tak aj s pár politikmi PS na ukážku, že tu nevládnu novinári istých médií, ktorí určujú, kto bude v tomto štáte nepriateľom, kto vinný a iné kádrové posudky v budovaní totality a cenzúry.

 

Čo sa týka OĽaNO a iných konzervatívnych strán, už ukázali, že takz. kresťania v politike zahodia svoju vieru na počkanie a budú ochotne robiť truľov a poskokov akejkoľvek bábkovej vláde ako Heger. Nikdy v živote už žiadnych kresťanov po tomto sklamaní z ich farizejstva už voliť nebudem. V podstate len ukázali, že zoberte kresťanov z ulice, keď chcete vidieť ochotných farizejských sluhov. Možno práve takí sa so svojou morálkou práve ku kresťanstvu hlásia ako ku módnej kravate a potom ani nemajú inú tému ako interupcie a prenasledovanie matiek v núdzi.

 

Smer sa oddelením Hlasu a Pellegriniho očistil od kariéristov, ktorí sú ochotní vlastným voličom ukradnúť volebné hlasy a ako na tácke ich doniesť novodobým komsomoľcom a totalitníkom do progresívnej koalície a týmto sa vysmiať svojim vlastným voličom.

Nepredpokladám, že Smer chce utvoriť koalíciu s novinármi SME a Denníka N a ich sponzormi a presne preto ich budem voliť ako v tomto spoľahlivých. V žiadnom prípade to nemôže byť strana, ktorá im bude robiť poslušných truľov ako Heger.

 

Možno všetky strany budú robiť len tajtrlíkov, ako to už pri morálke mužov politikov býva, ale rozhodne ich budú aspoň naoko kritizovať a nie im liezť do …ako to teraz ukazujú kresťania v politike.  Takto zaznie aspoň nejaká kritika a nielen zbor tajtrlíkov. Na viac Slovensko nemá a nemajú ani slovenskí muži. V politike robia sluhov a ako voliči nikdy nemajú čas ani na 1 minútu v petícii.

 

Keby ste tu chceli vytiahnuť mantru o zlodejoch a fašistoch, tak dnes je každý kritický občan pre vládnucich novinárov len fašista a od akýchkoľvek zlodejov sú horší vlastizradcovia a totaliťáci zavádzajúci totalitu a cenzúru. Ak ma budete obťažovať nejakým zlodejstvom Smeru, vždy vám budem pripomínať, že najväčší zločin je zavádzanie totality a cenzúry s čím prišla táto nová vláda pod dozorom denníkov SME a Denníka N. Ktorý politik neposlúcha a nebude robiť tajtrlíka v americkej kolónii, na toho urobia mediálnu štvanicu.

 

Ako prezidenta budem voliť Chmelára a nikoho iného. V tomto prípade nebudem voliť žiadne menšie zlo a môžete si zvoliť ďalšiu Čaputovú.

 

 

 

Dúfam, že opozičných politikov nedáte vyvraždiť a bude vám na nich stačiť len totalitná cenzúra ako na bežných občanov.

 

 

 

.

Preto voľte Smer, aby vám vaše hlasy neukradli!

05.07.2022

Ako som už sľúbila, budem upozorňovať na oklamanie voličov Hlasu, že ich hlasy budú použité na progresívnu koalíciu so SaS a PS, keďže títo uvedomelí a pretláčaní novinármi na SME majú málo hlasov. V prvom rade chcem vyzdvihnúť iných novinárov, ktorí nemanipulujú občanmi, koho majú voliť, koho prijímať do koalície a nevychovávajú občanov ako malé [...]

Na rôzne cenové skupiny sa delia len ich čitatelia a celkom dobrovoľne!

04.07.2022

Veľmi sa mi páči, ako sa Chmelár včera vyjadril k súčasným udalostiam. U nás nemá kto niečo také písať. Ozvú sa maximálne Fico, Blaha, Republika a iných už scenzúrovali. A miesto toho, aby sme spolu držali, niektorí tu budú pomáhať odstaviť aj Chmelára za to, že vraj chce aby na Slovensku vládol osvietený diktátor a má podobný názor ako slovenské [...]

Násilie žien na ženách na Orave

03.07.2022

Nemyslite si, že podhubie pre domáce násilie vytvárajú muži. Muži si dovolia len to, čo im väčšina žien v ich sociálnom prostredí toleruje. A takto sa ženy podieľajú na domácom násili a nasilí voči ženám, vytváraním sociálneho prostredia vhodného pre násilie. Ako sa hovorí žena žene vlkom. Aj nad sexuálnym zneužívaním detí v rodinách alebo od kňazov [...]

švédsko  Malmö malmo

Z vraždy dvoch učiteliek vo Švédsku obvinili študenta

06.07.2022 14:11

Incident sa odohrali v marci na strednej škole vo švédskom meste Malmö.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia obvinila vodiča autobusu za jazdu pod vplyvom alkoholu

06.07.2022 13:41

Vodič autobusu jazdil zo strany na stranu.

johnson partygate

Britskú vládu opustili ďalší členovia. Johnson odstúpiť odmieta

06.07.2022 12:36

Najnovšie ohlásili svoj odchod z funkcie štátny tajomník ministerstva školstva a námestníčka ministra dopravy.

Mária Kolíková

Kolíková si chce preštudovať zákon o podpore nájomného bývania

06.07.2022 12:29

Ministerka sa chce pozrieť na riziko, že z výstavby môže profitovať aj firma, ktorá bola vymazaná z registra partnerov verejného sektora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,143
Celková čítanosť: 4566640x
Priemerná čítanosť článkov: 3995x

Autor blogu

Kategórie