Založ si blog

ŠÚKL bráni ľuďom v očkovaní

Nútia ľudí očkovať sa Astra Zenecou po ktorej ľudia riskujú svoje zdravie a neumožňujú im očkovať sa niečim iným a Sputnikom.

Týmto ohrozujú ľudí na životoch, lebo im odmietajú očkovanie a zadržiavajú vakcíny!

 

Ešte ako dlho budem čakať na očkovanie kvôli ich geopolitike a politickým záujmom, ktorému sú poplatní?

 

 

Žiadam vládu aby ignorovali týchto politických lokajov, čo vedú geopolitiku cez vakcíny, aby umožnili ľuďom očkovanie Sputnikom.

 

Ak sa budete správať ako lokajská zapredaná progresívna vláda, tak to potom rovno môžme mať tie predčasné voľby, keď oni od vás horší nebudú a vy od nich lepší. Potom sa od ich politickej zapredanosti v čom líšite, keď budete robiť to isté a to oni ani vo vláde nie sú? 

To vám ako rozkazuje ŠUKL a ich korupčná byrokracia zameraná len politicky?

 

 

Koho sme volili? ŠUKL alebo túto vládu? Lebo ja mám taký pocit, že ŠUKL a tieto svine rozkazujú všade a všetkým vládam akokeby voľby už stratili zmysel a vládla nám tu len novodobá KSČ, ktorú sme nevolili!

 

 

Vážení politickí zapredanci, čo necháte aj ľudí zomierať kvôli vášmu lokajstvu. Vás nikto nenúti očkovať sa Sputnikom a v diskusiách sa cynicky vysmievate ľuďom, že nech sa dajú zaočkovať Sputnikom. Ale to zakaždým dodajte, že im v tom bránite a že keby šlo o maternicu, hneď viete, či je vaša alebo cudzia. Pri maternici je vám to jasné, čo je sloboda, lebo to máte v propagande, že maternica sa vám tam hodí. Ale to isté je aj očkovanie, že starajte sa o svoje a so svojim fanatizmom o geopolitike nám dajte pokoj a do toho vám je nič, čím sa chce dať zaočkovať niekto iný. Alebo v čom sa potom od tých fanatikov, ktorým sa vysmievate, líšite? Len tou maternicou, lebo len pri nej ste si prečítali, že do cudzej sa nemáte starať?

Ale my nie sme len maternice! Aj iných zostatkov tela sa tá sloboda týka, keby ste teda premýšľali, že o čom tá maternica vôbec bola a že to nie je charakteristika len maternice!

 

Starajte sa nielen o svoju posteľ a maternicu, ale aj len o svoje očkovanie! A druhým sa nestarajte nielen do postele a maternice, ale ani do očkovania.

My nemáme právo vybrať si len pohlavie, ale aj vakcínu, keď ju už aj máme. A tie vaše geopolitické dôvody sú ešte viac strelené než s maternicami. Lebo aby niekto zomrel a zadusil sa len kvôli vašej fanatickej geopolitike, tak to nemáte ani na tých náboženských fanatikov.

 

To je vaša geopolitická sekta, nie naša! Nestarajte sa druhým do života a vy sa kľudne môžete aj uvedomelo politicky zadusiť. V tom vám nikto nebráni! Len váš fanatizmus geopolitiky cez vakcíny nevnucujte iným. A najmä, keď ste neprešli žiadnymi voľbami a nikto vás nezvolil do parlamentu!

 

 

 

Maš svoju maternicu a svoju vakcínu! Čo ešte chceš? Rozhodovať aj o susedovej?

Nie, nevyberie si len pohlavie ale aj vakcínu, ak si z liberalizmu debil. Nebolo to len o maternici.

 

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

ukrajina vojaci

Pri ukrajinských hraniciach je podľa odhadov EÚ 150-tisíc ruských vojakov

19.04.2021 19:11

Šéf EÚ Josep Borrell uviedol, že ide o dosiaľ vôbec najpočetnejšie nasadenie ruských vojakov na ukrajinských hraniciach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542217x
Priemerná čítanosť článkov: 3752x

Autor blogu

Kategórie