Založ si blog

ŠÚKL bráni ľuďom v očkovaní

Nútia ľudí očkovať sa Astra Zenecou po ktorej ľudia riskujú svoje zdravie a neumožňujú im očkovať sa niečim iným a Sputnikom.

Týmto ohrozujú ľudí na životoch, lebo im odmietajú očkovanie a zadržiavajú vakcíny!

 

Ešte ako dlho budem čakať na očkovanie kvôli ich geopolitike a politickým záujmom, ktorému sú poplatní?

 

 

Žiadam vládu aby ignorovali týchto politických lokajov, čo vedú geopolitiku cez vakcíny, aby umožnili ľuďom očkovanie Sputnikom.

 

Ak sa budete správať ako lokajská zapredaná progresívna vláda, tak to potom rovno môžme mať tie predčasné voľby, keď oni od vás horší nebudú a vy od nich lepší. Potom sa od ich politickej zapredanosti v čom líšite, keď budete robiť to isté a to oni ani vo vláde nie sú? 

To vám ako rozkazuje ŠUKL a ich korupčná byrokracia zameraná len politicky?

 

 

Koho sme volili? ŠUKL alebo túto vládu? Lebo ja mám taký pocit, že ŠUKL a tieto svine rozkazujú všade a všetkým vládam akokeby voľby už stratili zmysel a vládla nám tu len novodobá KSČ, ktorú sme nevolili!

 

 

Vážení politickí zapredanci, čo necháte aj ľudí zomierať kvôli vášmu lokajstvu. Vás nikto nenúti očkovať sa Sputnikom a v diskusiách sa cynicky vysmievate ľuďom, že nech sa dajú zaočkovať Sputnikom. Ale to zakaždým dodajte, že im v tom bránite a že keby šlo o maternicu, hneď viete, či je vaša alebo cudzia. Pri maternici je vám to jasné, čo je sloboda, lebo to máte v propagande, že maternica sa vám tam hodí. Ale to isté je aj očkovanie, že starajte sa o svoje a so svojim fanatizmom o geopolitike nám dajte pokoj a do toho vám je nič, čím sa chce dať zaočkovať niekto iný. Alebo v čom sa potom od tých fanatikov, ktorým sa vysmievate, líšite? Len tou maternicou, lebo len pri nej ste si prečítali, že do cudzej sa nemáte starať?

Ale my nie sme len maternice! Aj iných zostatkov tela sa tá sloboda týka, keby ste teda premýšľali, že o čom tá maternica vôbec bola a že to nie je charakteristika len maternice!

 

Starajte sa nielen o svoju posteľ a maternicu, ale aj len o svoje očkovanie! A druhým sa nestarajte nielen do postele a maternice, ale ani do očkovania.

My nemáme právo vybrať si len pohlavie, ale aj vakcínu, keď ju už aj máme. A tie vaše geopolitické dôvody sú ešte viac strelené než s maternicami. Lebo aby niekto zomrel a zadusil sa len kvôli vašej fanatickej geopolitike, tak to nemáte ani na tých náboženských fanatikov.

 

To je vaša geopolitická sekta, nie naša! Nestarajte sa druhým do života a vy sa kľudne môžete aj uvedomelo politicky zadusiť. V tom vám nikto nebráni! Len váš fanatizmus geopolitiky cez vakcíny nevnucujte iným. A najmä, keď ste neprešli žiadnymi voľbami a nikto vás nezvolil do parlamentu!

 

 

 

Maš svoju maternicu a svoju vakcínu! Čo ešte chceš? Rozhodovať aj o susedovej?

Nie, nevyberie si len pohlavie ale aj vakcínu, ak si z liberalizmu debil. Nebolo to len o maternici.

 

 

 

 

 

.

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Prečo neverím Hložníkovi

21.09.2021

Človek nemusí byť ani len lekár, aby videl, či daný človek v diskusii odpovedá k veci, zjavne neklame alebo zavádza a to len na základe faktov, ktoré pozná a ktoré nie sú spochybnené ani len v mainstreame. Asi je už propagátorom Pfizeru trápne stále používať len Sabaku, tak teraz vytiahli Hložníka. Keby ich bolo tých propagátorov naozaj veľa, bolo by ich [...]

O čom je sloboda dnešných akože liberálov

19.09.2021

Ich sloboda začína a končí pri sexe. Nie že by ich sex až tak zaujímal, ale slobodu majú dovolenú len a výlučne len v sexe. Sloboda je pre nich, že môžeš súložiť s kýmkoľvek a ako ktokoľvek. Môžeš si vybrať, či budeš muž alebo žena, žiť so ženou, s mužom, s transvestitom, stále sa točíme len v kruhu malinkej slobody okolo sexuálneho života. V posteli si [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 3823033x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie