Založ si blog

„USA si pripravujú mediálne predpolie pre začatie vojny a obvinenie Ruska z agresie“

Naivitu voličov a čitateľov SME vystihuje napríklad aj to, že ešte tento týždeň sa mi vysmievali, že o akej vojne to píšem, keď žiadna nehrozí! Ani len pár dní pred takými spávami nevedia, kam ich ženú sponzori vojnových štváčov. Pokým im to nenapíšu v SME, tak je to absurdné. Možno od včera už nie, keď im to už napísali, že čo bolo absurdné predvčerom, od včera už absurdné nie je. A už sa tam hecujú na pokyn médií do spravodlivej vojny a humanitárnych zásahov. A zneužívajú na to mladých čitateľov ako teľce.

 

 

„Treba si uvedomiť, že relatívny kľud na Donbasko – Luhanskej hranici bol iba vďaka veľmi zmierlivej politike Donalda Trumpa. Teraz však po voľbách, keď sa cez klan Bidenovcov dostali k moci zase vojnoví jastrabi a štváči naberá vojna medzi Ukrajinou a Ruskom reálne kontúry.

 

 

Aj na tomto príklade vám chcem ukázať nebezpečnosť progresívnej vlády. Vo všetkých veľkých stranách máte lokajov a teda aj vojnových štváčov, ale progresívci ich majú najviac lebo predstavujú tie progresívne a štváčske sily najviac poplatné tejto propagande. Keby dnes boli vo vláde, tak máme vo vláde takých síl najviac.

 

Ak ste také sily mať vo vláde nechceli a teda ideálnu stranu, ktorá by tomu dokázala vzdorovať, mali ste voliť Chmelára a Socialistov alebo iné malé straničky, ktoré lokajsky neslúžia vojnovým štváčom. Ale určite je ich menej v nie progresívnej vláde a najviac práve v progresívnej. Majú plnú hubu rečí o slobode, za čo sa len schovávajú, ale na pokyn svojich sponzorov by poslušne rozpútali akékoľvek peklo, čo by mnohí ľudia zaplatili životmi. Taký je ich skutočný boj za nejakú slobodu, že ohrozujú iných na životoch.

Aj keď sú aj v tejto vláde vojnoví štváči, sú tie sily predsa len slabšie než keby sa celkom dostali k moci ako plánovali a plánujú. Aj cez túto vládu dokážu škodiť, čo ste videli najlepšie pri Sputniku, kvôli ktorému chceli aj zlikvidovať vládu, ale stále majú menej síl ako by mali v progresívnej vláde, ktorú si chcú cez médiá presadiť.

 

A preto, nie je to terno, že ich tam stále máme, ale keď ste nechceli voliť malé mierové strany, aspoň sú inou vládou oslabení a môžu im teda odolávať už len pozberanci z ulice, keď sa považujú za kresťanov. Teraz môžu ukázať, či sú naozaj kresťania alebo budú poslušne lokajmi vojnových štváčov ako nekresťania!

 

 

Tá moja prvá požiadavka mier vôbec nebola taká samozrejmá, že by ste chceli mier aj vy! Kto je raz lokajom takýchto síl, no nie je kresťan! To si uvedomte, že tu sa ukáže vaše kresťanstvo a nie pri naháňaní len žien v núdzi, že sú vrahyne! Teraz môžete vy patriť alebo nepatriť k vrahom, čo rozhodujú o tisícoch detí, či budú žiť.

Takže vám znovu pripomínam, aby ste neskončili v pekle práve vy a nie tie ženy v núdzi, čo takú moc ako vy nemajú. To vy rozhodujete teraz o životoch a o svojom Poslednom súde. Prijali ste zodpovednosť spolu s mocou, teraz ide o vaše duchovné životy, keď sa cítite kresťanmi. Na to sa nestačí len cítiť. Teraz sa to ukáže, teraz máte tú skúšku vy, či dokážete odolávať takému lokajstvu, čo je o zabíjaní ľudí. 

 

Nikdy som vo vaše úprimné kresťanstvo neverila, lebo naháňať ženy v núdzi a cítiť sa veľký kresťan, to je nehodné kresťanov len farizejov. Ale ako váš volič som vám dala šancu, keď sa teda cítite kresťanmi, tak ako kresťania niečo urobte. Vzdorujte vojnovým štváčom a teraz ukážte ako nebudete farizeji, že musíte slúžiť pod nátlakom, že nebudete si to farizejsky ospravedlňovať a nechali by ste sa podľa vás aj levom roztrhať kvôli svojej viere, čo stačí len vzdorovať a nemusíte sa preto nechať roztrhať.

Dokážete aspoň to? Ak nie, o svojom kresťanstve už nehovorte. Práve teraz a v tomto máte ako kresťania šancu a nie pri potratoch ako len pri výkladnej skrini na kresťanstvo, kde si trúfate len na slabé ženy v núdzi. To by bolo predsa nehodné mužov, tárať o viere len ženám v núdzi a vojnových štváčov sa už báť, lebo to sú už muži a ja si ako muž trúfam len na slabé ženy.

 

Nemáme už nikoho okrem vás, čo sa voláte kresťania. A chceli ste konzervatívnu vládu, že by bola lepšia ako liberálna, čo máte pravdu, keď nie sú ani liberáli.

Ale teraz sa ukáže aj to, či je tá konzervatívnejšia lepšia a či to nie sú len rovnakí lokaji!!!!!!!

 

 

 

Máte tu teraz tú arénu s levmi a je to len pár vojnových štváčov. Zľaknete sa ich a vzdáte sa svojej viery, že ju zradíte? Lebo takému žvaneniu, že ste sa jej nevzdali, už nikto nebude veriť, keď to sa ukazuje na činoch a rozhodnutiach a nie len na žvanení o nej.

 

 

 

Mier nie je samozrejmosť, vyžaduje veľkú duchovnú silu a skutoční kresťania ho dokážu brániť.

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Raúl Castro / Miguel Díaz-Canel / Kuba /

Prezident Díaz-Canel nahradil Raúla Castra na čele komunistickej strany Kuby

19.04.2021 23:07

Zvolením nového straníckeho lídra po dlhoročnej vláde bratov Castrovcov sa však neočakávajú významnejšie politické zmeny v krajine.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542339x
Priemerná čítanosť článkov: 3752x

Autor blogu

Kategórie