Založ si blog

Ľudské právo na ochranu pred nákazou

Na infovojne si začali šíriť toto:

„Príhovor lekára a riaditeľa vznikajúcej TV Slovan MUDr. Petra Kotlára o súčasnej situácii a križovatke, na ktorej sa momentálne všetci nachádzame.

Koľko pravdy znesieš?

https://www.youtube.com/watch?v=Q9jrbUy1e8I&feature=youtu.be

Prosím, vypočula som si a urobila si z toho aj poznámky:

 

„Vas mozog nevyprodukuje myslienky. My vam pomozeme za vas premyslat.

Budu vysielat, pokym sa neznormalizuje situacia na Slovensku.

Vznika protisila, ktora musi dorovnat protisilu. Za tych, ktori sa boja.

Mame sa spamatat.

Temy ktore boli hoaxom, sa stavaju pravdou.

Zvazujte kazdu jednu moznost.

Mudr. Peter Kotlar ortoped

Prostrednictvom nas mozete byl nasmerovani, neviete kriticky mysliet.

Strach je ludsky, v poriadku. Chaos, ktory tu vznika. Nie je mozne, aby sa narod bal, ze policajti vas fackaju za to ze nemate ruska.

Vedia ochranit nasu slobodu.

Len pre pripomenutie. Bavíme sa tu o chorobe so smrtnosťou menšou než chrípka.

zdroj:

https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf“

 

 

Takže sa chcem k tomuto vášmu aktivizmu vyjadriť:

 

 

Keď hovoríte o slobode, tak ja si môžem slobodne vybrať, čo si myslím. Nepotrebujem, aby niekto za mňa premýšľal a mám tu veľmi zlé skúsenosti, ako sa to iným vnucuje, ako máte myslieť. Dobrými argumentami sa dám vždy presvedčiť, ale žiadne v tom videu nezazneli, len že tento človek sa ponúka rozmýšľať za iných, pričom nič konkrétne neuviedol, len že témy, ktoré boli doteraz hoaxom, sa stávajú pravdou. Podľa jeho nadšencov zjavne ide o hoax, že pandémia je podvod a je to choroba s menšou smrtnosťou ako chrípka. To tiež nerozmýšľali, len to slepo prebrali, hoci to nie je oficiálne stanovisko WHO.

Oháňa sa strachom, ale sám šíri strach, že nás chcú donútiť k poslušnosti a fackať, keď nemáme rúška. Najviac tu strach zo svetového zotročenia šíria práve títo konšpirátori. Proti tomu by som nič nemala, lebo to šíria, odkedy alternatívne stránky existujú. A ja som ich aj bránila, aby si to mohli šíriť, ale nikde nevraveli, ani nepísali, že by ich šírenie malo byť raz povinné pre všetkých ostatných a že ste povinní veriť na konšpirácie, inak ste vlastizradca. A to vraj bojujú za slobodu a chcú rozmýšľať za vás!

Doteraz aj Lichtner vždy opakoval: – Ani nám neverte, samostatne rozmýšľajte! –

 

A odrazu to chcú meniť, že žiadne samostatne alebo budeme rozmýšľať za vás? 

Ešte ten lekár ľudí upokojuje, že vlastizradca nie je človek, čo by im povinne neveril, ale na početných diskusiách to tak už nevyzerá. Pre ľudí sa tu masovo stávajú vlastizradci všetci, čo by si dovolili neveriť v konšpirácie alebo inak myslieť. A to je podľa nich sloboda, že dnes si slobodne povinne máte myslieť, že pandémia je podvod a rúška znak zotročenia.

Nakoniec sa z nich stávajú takí strelení a agresívni aktivisti, ako niektorí agresívni aktivisti tuto, kde prenasledujú ľudí, čo by sa k nim nepridali. Vidno to na tomto videu, kde protestujúci nútia náhodnú ženu k agresivite a aby zdvihla päsť a bola tieť taká agresívna ako oni.

Veru, nebudem sa čudovať, keď sa nielen budú tlačiť na protestoch bez rúšok proti nebezpečenstvu na poloplošnom testovaní, ale keď začnú rabovať aj obchody.

 

Pozrite si video, ako tí agresívni protestujúci nútia občanov sa k nim pripojiť a zdvíhať päsť:

 

„Black Lives Matter se vymyká kontrole. Šikanuje lidi, kteří se nepřipojí“

 

„Na druhém snímku rovněž z amerického hlavního města skupina aktivistů obtěžuje dva bělošské hosty rovněž před místní restaurací. Když odmítnou zvednout pěst, jedna z demonstrantek jim začne hlasitě nadávat. Z davu se pak ozývá skandování, že „bělošské mlčení znamená násilí“.“

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/black-lives-matter-protesty-demonstrace-pesti-usa-nasili-sikana.A200826_092648_zahranicni_remy

 

 

S vidlami a kosami na lekárov, farárov a úradníkov

 

Veľmi ho odporúčam, keď chcete pochopiť mentalitu ľudí, prečo sú proti všetkým bezpečnostným opatreniam.

https://malinova.blog.pravda.sk/2020/10/09/najlepsi-clanok-ktory-som-citala-od-zaciatku-korony/

 

 

„A tak, ako ste predtým nenávideli židovského krčmára, tak dnes nenávidíte hygienikov, pretože od vás chcú, aby ste boli k ľuďom zdvorilí, aby ste si umývali ruky, aby ste sa na seba nevrhali pre banány, aby ste si dávali prednosť a zaujímali sa o najslabších, aby ste sa vzdelávali, nie na Tik Toku, ale v knižniciach.“

https://komentare.sme.sk/c/22526583/komu-sa-smejete.html

 

 

Právo na iný názor

„Vyhradzujem si svoje právo súhlasiť s rúškami a najmä, keď v mojej práci je to aj podmienkou zamestnania a vyhradzujem si právo nesúhlasiť so žiadnymi protestami v uliciach. Ako som ich roky kritizovala, vždy ich budem kritizovať, lebo sú zneužívané.

A ak som preto pre vás fašista, spätne ukazujete, že nemáte absolútne žiadne právo kritizovať liberálov, že vám niečo vnucovali, keď robíte to isté a navyše oplzlým spôsobom, čo liberáli nerobili.

 

 

1x mesačne sa povinne testujú vychovávatelia v ústavoch s deťmi a taktiež pracovníci s dôchodcami. Prečo u nich sa môžu porušovať ich ľudské práva, že nemusia?

Porušovaním mojich ľudských práv je, že mám povinne podľa nich strážiť deti, ktorých rodičia nedodržiavajú žiadne bezpečnostné opatrenia, bojujú proti rúškam, pandémii a proti testovaniu. Tak si ich strážte sami! Prečo by iní mali životmi doplatiť na vašu absolútnu nezodpovednosť a konšpirácie, že pandémia je vymyslená a rúška sú znakom zotročenia? Však si ich potom strážte sami, lebo len preto sú prvé stupne ZŠ v prevádzke, aby ste mohli pracovať a nemáte si ich kde dať.

Prečo chcete, aby iní ľudia boli povinní strážiť vám deti za cenu ohrozovania?

Prečo chcete nútiť lekárov, aby vás ošetrovali aj bez rúšok a ohrozovali sa tiež? Všetci títo ľudia už nemajú žiadne ľudské práva chrániť sa?

A môžeme vás neošetrovať a môžeme nestrážiť vám deti? Môžeme sa skryť, ako nám to radíte?

To sa vám dobre z pivníc vypisuje, keď nie ste zdravotníkmi pri nákaze a keď vás nikto nenúti pracovať v prvej línii.

 

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

medveď

Pre výskyt medveďa vyhlásili v okrese Turčianske Teplice mimoriadnu situáciu

16.07.2024 10:00

Mimoriadna situácia sa týka obcí Čremošné, Háj, Mošovce, Rakša, Slovenské Pravno, Turček a mesta Turčianske Teplice.

rokovanie, treatná novela, parlament

Mimoriadna schôdza pokračuje rokovaním o návrhu novely Trestného zákona

16.07.2024 09:46, aktualizované: 09:55

Legislatívu posunuli poslanci do druhého čítania. Rokujú o nej v skrátenom legislatívnom konaní.

Germany Motor Show

Macron má nové auto. Ako zvýhodňuje kúpu elektromobilov a ktorému vysokému prezidentovi museli vyrobiť limuzínu na mieru?

16.07.2024 09:00

Emmanuel Macron začal jazdiť v novom modeli automobilu s hybridným pohonom. Aké finančné výhody Francúzsko poskytuje pri kúpe elektromobilov?

Laurence Tubianová.

Napätie vo francúzskej ľavici pokračuje: Časť z nich navrhla za premiérku Tubianovú. Je to Macronov spojenec, kritizuje druhá časť

16.07.2024 08:54

Hlavný vyjednávač LFI na rokovaniach o vytvorení vlády Paul Vannier však k nominácii Tubianovej zaujal negatívny postoj.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630846x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie