Založ si blog

Ľudské právo na ochranu pred nákazou

Na infovojne si začali šíriť toto:

„Príhovor lekára a riaditeľa vznikajúcej TV Slovan MUDr. Petra Kotlára o súčasnej situácii a križovatke, na ktorej sa momentálne všetci nachádzame.

Koľko pravdy znesieš?

https://www.youtube.com/watch?v=Q9jrbUy1e8I&feature=youtu.be

Prosím, vypočula som si a urobila si z toho aj poznámky:

 

„Vas mozog nevyprodukuje myslienky. My vam pomozeme za vas premyslat.

Budu vysielat, pokym sa neznormalizuje situacia na Slovensku.

Vznika protisila, ktora musi dorovnat protisilu. Za tych, ktori sa boja.

Mame sa spamatat.

Temy ktore boli hoaxom, sa stavaju pravdou.

Zvazujte kazdu jednu moznost.

Mudr. Peter Kotlar ortoped

Prostrednictvom nas mozete byl nasmerovani, neviete kriticky mysliet.

Strach je ludsky, v poriadku. Chaos, ktory tu vznika. Nie je mozne, aby sa narod bal, ze policajti vas fackaju za to ze nemate ruska.

Vedia ochranit nasu slobodu.

Len pre pripomenutie. Bavíme sa tu o chorobe so smrtnosťou menšou než chrípka.

zdroj:

https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf“

 

 

Takže sa chcem k tomuto vášmu aktivizmu vyjadriť:

 

 

Keď hovoríte o slobode, tak ja si môžem slobodne vybrať, čo si myslím. Nepotrebujem, aby niekto za mňa premýšľal a mám tu veľmi zlé skúsenosti, ako sa to iným vnucuje, ako máte myslieť. Dobrými argumentami sa dám vždy presvedčiť, ale žiadne v tom videu nezazneli, len že tento človek sa ponúka rozmýšľať za iných, pričom nič konkrétne neuviedol, len že témy, ktoré boli doteraz hoaxom, sa stávajú pravdou. Podľa jeho nadšencov zjavne ide o hoax, že pandémia je podvod a je to choroba s menšou smrtnosťou ako chrípka. To tiež nerozmýšľali, len to slepo prebrali, hoci to nie je oficiálne stanovisko WHO.

Oháňa sa strachom, ale sám šíri strach, že nás chcú donútiť k poslušnosti a fackať, keď nemáme rúška. Najviac tu strach zo svetového zotročenia šíria práve títo konšpirátori. Proti tomu by som nič nemala, lebo to šíria, odkedy alternatívne stránky existujú. A ja som ich aj bránila, aby si to mohli šíriť, ale nikde nevraveli, ani nepísali, že by ich šírenie malo byť raz povinné pre všetkých ostatných a že ste povinní veriť na konšpirácie, inak ste vlastizradca. A to vraj bojujú za slobodu a chcú rozmýšľať za vás!

Doteraz aj Lichtner vždy opakoval: – Ani nám neverte, samostatne rozmýšľajte! –

 

A odrazu to chcú meniť, že žiadne samostatne alebo budeme rozmýšľať za vás? 

Ešte ten lekár ľudí upokojuje, že vlastizradca nie je človek, čo by im povinne neveril, ale na početných diskusiách to tak už nevyzerá. Pre ľudí sa tu masovo stávajú vlastizradci všetci, čo by si dovolili neveriť v konšpirácie alebo inak myslieť. A to je podľa nich sloboda, že dnes si slobodne povinne máte myslieť, že pandémia je podvod a rúška znak zotročenia.

Nakoniec sa z nich stávajú takí strelení a agresívni aktivisti, ako niektorí agresívni aktivisti tuto, kde prenasledujú ľudí, čo by sa k nim nepridali. Vidno to na tomto videu, kde protestujúci nútia náhodnú ženu k agresivite a aby zdvihla päsť a bola tieť taká agresívna ako oni.

Veru, nebudem sa čudovať, keď sa nielen budú tlačiť na protestoch bez rúšok proti nebezpečenstvu na poloplošnom testovaní, ale keď začnú rabovať aj obchody.

 

Pozrite si video, ako tí agresívni protestujúci nútia občanov sa k nim pripojiť a zdvíhať päsť:

 

„Black Lives Matter se vymyká kontrole. Šikanuje lidi, kteří se nepřipojí“

 

„Na druhém snímku rovněž z amerického hlavního města skupina aktivistů obtěžuje dva bělošské hosty rovněž před místní restaurací. Když odmítnou zvednout pěst, jedna z demonstrantek jim začne hlasitě nadávat. Z davu se pak ozývá skandování, že „bělošské mlčení znamená násilí“.“

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/black-lives-matter-protesty-demonstrace-pesti-usa-nasili-sikana.A200826_092648_zahranicni_remy

 

 

S vidlami a kosami na lekárov, farárov a úradníkov

 

Veľmi ho odporúčam, keď chcete pochopiť mentalitu ľudí, prečo sú proti všetkým bezpečnostným opatreniam.

https://malinova.blog.pravda.sk/2020/10/09/najlepsi-clanok-ktory-som-citala-od-zaciatku-korony/

 

 

„A tak, ako ste predtým nenávideli židovského krčmára, tak dnes nenávidíte hygienikov, pretože od vás chcú, aby ste boli k ľuďom zdvorilí, aby ste si umývali ruky, aby ste sa na seba nevrhali pre banány, aby ste si dávali prednosť a zaujímali sa o najslabších, aby ste sa vzdelávali, nie na Tik Toku, ale v knižniciach.“

https://komentare.sme.sk/c/22526583/komu-sa-smejete.html

 

 

Právo na iný názor

„Vyhradzujem si svoje právo súhlasiť s rúškami a najmä, keď v mojej práci je to aj podmienkou zamestnania a vyhradzujem si právo nesúhlasiť so žiadnymi protestami v uliciach. Ako som ich roky kritizovala, vždy ich budem kritizovať, lebo sú zneužívané.

A ak som preto pre vás fašista, spätne ukazujete, že nemáte absolútne žiadne právo kritizovať liberálov, že vám niečo vnucovali, keď robíte to isté a navyše oplzlým spôsobom, čo liberáli nerobili.

 

 

1x mesačne sa povinne testujú vychovávatelia v ústavoch s deťmi a taktiež pracovníci s dôchodcami. Prečo u nich sa môžu porušovať ich ľudské práva, že nemusia?

Porušovaním mojich ľudských práv je, že mám povinne podľa nich strážiť deti, ktorých rodičia nedodržiavajú žiadne bezpečnostné opatrenia, bojujú proti rúškam, pandémii a proti testovaniu. Tak si ich strážte sami! Prečo by iní mali životmi doplatiť na vašu absolútnu nezodpovednosť a konšpirácie, že pandémia je vymyslená a rúška sú znakom zotročenia? Však si ich potom strážte sami, lebo len preto sú prvé stupne ZŠ v prevádzke, aby ste mohli pracovať a nemáte si ich kde dať.

Prečo chcete, aby iní ľudia boli povinní strážiť vám deti za cenu ohrozovania?

Prečo chcete nútiť lekárov, aby vás ošetrovali aj bez rúšok a ohrozovali sa tiež? Všetci títo ľudia už nemajú žiadne ľudské práva chrániť sa?

A môžeme vás neošetrovať a môžeme nestrážiť vám deti? Môžeme sa skryť, ako nám to radíte?

To sa vám dobre z pivníc vypisuje, keď nie ste zdravotníkmi pri nákaze a keď vás nikto nenúti pracovať v prvej línii.

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.

Hong Kong Tiananmen Anniversary

Spomienka na masakru na Námestí nebeského pokoja? V Hongkongu sa zatýkalo

04.06.2023 10:08

Hongkong v minulosti pietne akcie povoľoval, v posledných rokoch však úrady spomienkové akcie potláčajú.

India vlaky zrážka

India minula miliardy na modernizáciu vlakov, bezpečnosť pokrivkáva

04.06.2023 09:49

Piatková zrážka vlakov v štáte Odiša bola v Indii najhoršia v 21. storočí.

Čiernohronská železnica, Čierny Balog

Slávna Čiernohronská železnica bojuje s majiteľom pozemkov aj úradníkmi. Ako rozhodne súd?

04.06.2023 08:00

Patálie s historickou Čiernohronskou železničkou sa ťahajú dlho. Úrady ju označujú za čiernu stavbu a majiteľ pozemku, cez ktorý vedie jedna z jej koľají, ju zatarasil.