A je preto Pellegrini psychopat? A HLAS cukríková sekta?

Progresívne cukríky!

 

Aj vy máte primátora za cukríky? To nič, hlavné, že to nie sú psychopati! Psychopat by totiž niečim tak dementným vzbudil pozornosť!

No nie SME, ktoré ich ako populistov potrebuje!

 

 

Ako členov Hlasu školia pred voľbami: Voličov lákajte na cukríky, ukážte sa v kostole

 

Bývalý hovorca prezidenta Ivana Gašparoviča prednášal členom Hlasu v kultúrnom dome neďaleko Bratislavy o tajomstve úspešnej predvolebnej komunikácie.

 

„Boli sme na trojhodinovom školení, kde členov Hlasu učili, ako komunikovať pred jesennými voľbami. Prednášal Marek Trubač, niekdajší hovorca Ivana Gašparoviča, ktorý sa ako prezident preslávil brbtami. (nie brblaním ako Beblavý) Jedna z rád bola, aby prezentovali aj súkromie: „Ukážte aj mačičku, aj psíka. Ale neprežeňte to.“ (Ten nápad ukradli Matovičovi)

Hviezdy večera poslanci Hlasu Ján Ferenčák a Ján Blcháč sedia na pódiu a bývalý hovorca prezidenta Ivana Gašparoviča Marek Trubač ich spovedá, aké „finty“ používajú na voličov.

Jasné, teraz sa chodí do kostola. Každú nedeľu tam treba byť,“ rozpráva publiku primátor Kežmarku Ferenčák a dodáva, že sa pred blížiacimi voľbami oplatí chodiť aj do mesta na prechádzky.

„Kúpim si zmrzlinu a prechádzam sa. Ide o to, aby vás ľudia videli. Pristavili sa. A odporúčam, majte poruke pero a cukrík. Cukrík funguje. To už je v podstate váš volič,“ prezrádza Ferenčák, čo prítomných rozosmeje. Komu vraj podajú ruku, ten si to zapamätá a vo voľbách im dá hlas. Ferenčák zvažuje, že bude kandidovať za prešovského župana, nedávno to povedal denníku Pravda.

Kampaň pred komunálnymi a župnými voľbami, ktoré budú v rovnaký deň – 29. októbra, sa už začala. Budú to prvé voľby, ktoré Hlas Petra Pellegriniho čakajú od odchodu zo Smeru.

Na akcii v kultúrnom dome v dedine Slovenský Grob, pár kilometrov od Bratislavy, v utorok večer panuje uvoľnená atmosféra. Ferenčák ani Blcháč, ktorí sú pomerne úspešnými primátormi v Kežmarku a Liptovskom Mikulášinemajú zábrany prezrádzať detaily o tom, ako sa snažia získavať voličov.“

https://dennikn.sk/2894478/ako-clenov-hlasu-skolia-pred-volbami-volicov-lakajte-na-cukriky-ukazte-sa-v-kostole

 

 

Ale nedajte sa oklamať, že ich progresívne médiá nepotrebujú. Mohli by mať vrecia cukríkov a progresívne strany nemá kto voliť!

Sú odkázaní na okradnutie voličov Hlasu o ich volebné lístky, ktoré po voľbách poputujú do progresívnej koalície.

Aspoň vidíte, prečo je strana Hlas taká úspešná a seriózna, radšej si zoberú cukríky od nich. To už sú seriózni politici, ktorí lovia ľudí na cukríky a na návštevu v kostole. Povedzte mi, v čom za týmto zaostáva Matovič? Že nemá ako seriózny politik cukríky? A kde im robia reklamu psychopatov?

Alebo toto už šibnuté nie je? Prechádzať sa do kostola, aby si vás všimli? A je preto Pellegrini psychopat? A HLAS cukríková sekta? 

Nie! Pretože niekomu volebné hlasy musia ukradnúť, keď nemajú svoje!

Najprv sa z nich povysmievajú, ale potom nepohrdnú ukradnúť im hlasy a predstaviť ich ako už serióznu vládu na čele s uvedomelými novinármi. Pellegrini bude poslúchať a pekne odovzdá voličov, ktorých podvedie. Ich populizmus je pre nich prospešný, lebo keby nezabrali na cukríky, sú progresívni komsomoľci  na suchu.

Aj dospelým by sa malo opakovať – Nechoď s nikým, kto ti bude núkať cukríky, lebo zláka ťa do progresívnej pivnice psychopatov, čo do kostola chodia kvôli voľbám. A potom výnimočne dozrejú na Hegera. 

Pre novinárov nebudú psychopati, to si zapamätaj! Lebo budú seriózne poslúchať aj kradnúť (hlasy). To sú tie už normálne strany, v krajine, kde PS a ich novinári nemájú komu ponúkať cukríky!

 

Preto tebe!

 

 

 

Už dávno tu vypisujem, ako si to plánujú a že to plánovali už pred týmito voľbami. Ak mne neveríte, tak aj dnešný článok na SME to doslova potvrdzuje, tie ich plány:

Ako zachrániť republiku?

 

Riešenie, ako môžu demokrati a liberáli vyhrať voľby, existuje.

 

https://komentare.sme.sk/c/22944693/ako-zachranit-republiku.html

citujem z článku:

 

„No ešte zďaleka nie je nič stratené. Ide „len“ o to, ako vyhrať voľby. Riešenie existuje.

„Je ním spojenie demokratov a liberálov z SaS a PS, spolu s ostatnými malými stranami do jednej volebnej koalície podľa vzoru SDK z roku 1998 alebo českého SPOLU z minulého roka. A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom bude oveľa menej bolieť, ak premiérom nebude on. Najmä o to tu ide. Týmto spôsobom bude možné Slovensku dopriať azda aj ďalšie dve volebné obdobia príčetných vlád, ktoré zabránia jeho postupujúcej fašizácii.“

 

 

spojenie demokratov a liberálov z SaS a PS
 

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

 

 

Preto progresívci potrebujú cukríky v Hlase. Teraz sa z toho akože smejú, ale práve tie cukríky a perá, prípadne reklama v kostole alebo mačička im zabezpečia, že budú mať komu ukradnúť hlasy (Vám, nie sluhom v Hlase), keď svoje nemajú!

Preto im populizmus Hlasu vyhovuje! To je už žiadaný populizmus!

 

 

 

.

Budeme svet svetlom krášliť, homosexuáli naši!

17.04.2025

Nedávno som prvýkrát písala o Oľhovcoch a zlomila som nad nimi palicu, že určite tiež patria k tým 5-6 % hlupákov, keď už aj Chmelár kritizoval Janu Oľhovú za to ako vydeľuje ľudí, ktorí nezdieľajú jediný správny názor ku ktorému patrí aj štvanie do vojny: Sfašizovaní umelci sa správajú ako boľševici Chmelár: „Nedávno ma [...]

Páči sa mi, keď progresívni voliči urážajú homosexuálov

16.04.2025

Je to skvelá vec, keď si homosexuáli uvedomujú, že homosexuálny styk je v ich šírenom videu využívaný ako obraz niečoho odporného! Teraz môžu vidieť, aký len náter je ich zastávanie sa homosexuálov a LGBTI, keď v tomto videu využívajú sex medzi mužmi ako niečo odporné! Ako keď takto Denník N zhadzoval Putina spôsobom s kým má homosexuálny [...]

Mariana Bezuglaja: „Ale uspořádat předání medailí před vystoupením dětí? Obecně se chystáme uspořádat předávání medailí v centru města, aby se to rozneslo všem… A není to poprvé. Proto nemlčím. „

15.04.2025

Novinári nám zatajili tieto správy. Pravda, ak ich nemajú zakázané publikovať! Bezuglaja na telegrame píše presný program, kde pred odovzdávaním cien vojakom mali vystupovať deti, ktoré tam boli zavraždené. A píše, že nebude mlčať, lebo sa to nestalo prvýkrát, že Ukrajinci, ktorých obviňuje, nechali uniknúť správy o odovzdávaní cien vojakom! [...]

Mark Carney

Premiér Carney sa Trumpa nebojí. Kanadu si neprivlastníte, budeme sa brániť, odkázal mu

18.04.2025 21:59

Podľa premiéra Kanaďania teraz v dôsledku Trumpovej politiky stoja pred najväčšou krízou, akú doteraz zažili.

Brown Bear / Medveď /

Muža pri lyžiarskom stredisku Králiky napadol medveď. S otvorenou ranou stehna ho previezli do nemocnice

18.04.2025 21:21

Informovalo o tom Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby.

Robert F. Kennedy

Na Trumpov príkaz zverejnili 10-tisíc strán dokumentov o atentáte na senátora Kennedyho

18.04.2025 21:01

Robert Francis Kennedy bol jedným z dvoch mladších bratov prezidenta USA Johna F. Kennedyho.

Záplavy / Potopa / Floods /

Extrémne počasie si v Taliansku a Francúzsku vyžiadalo najmenej štyri obete

18.04.2025 19:41

Lejaky i husté sneženie od štvrtka sužovalo časti Talianska, Francúzska a Švajčiarska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,855
Celková čítanosť: 5950023x
Priemerná čítanosť článkov: 3208x

Autor blogu

Kategórie