Založ si blog

Ako progresívne médiá rozoštvávajú aj Čechov a Slovákov!

S veľkou nevôľou som prijala rozoštvávanie Slovákov a Čechov od novinárov. Na to by zas politici našej opozície a českej koalície nestačili, keby sa na to nepodujali médiá!

To progresívne médiá (aj české) toto rozosievajú a rozosievali medzi ľuďmi, že čo majú Česi proti Slovákom za naše voľby doma!

V opačnom prípade sa to nedialo, že by tu rozoštvávali susedné národy za to, ako si doma volili Česi, keďže podľa ich lokajských predstáv poslušných lokajských snobov!

 

Tu to zas podporujú len progresívni totaliťáci a v Česku zas ich, pričom sa vydávajú za liberálov a demokratov. No vidíte, nevedia rešpektovať ani voľby a to ani doma, ani v susednom bratskom štáte!

 

Už o tom písal denník Postoj, aj dával odkazy na české videá, kde tí ich totalitní Česi vyhlasujú, že už nie sme ich bratmi! 

Tak sa to video aj volá, že už nie sme ich bratmi!

 

Strácame české sympatie? 

Čech, ktorý pomáhal Pellegrinimu s kampaňou, tvrdí, že už nie sme bratia

 

„Na Slovensko vraj išiel ovplyvnený nostalgickým sentimentom za spoločným štátom, no realita spôsobila, že rýchlo vytriezvel: „Ja som tam pochopil, že to naši bratia rozhodne nie sú.“

 

Im nestačí, že rozoštvávajú občanov na Slovensku a v Česku a teda aj ich rodiny, rozoštvávajú aj naše bratské národy, hoci väčšina občanov Slovenska aj Česka s tým nesúhlasí a vyjadruje k tomu nevôľu! Dôkaz názorov českých občanov tu prikladám na konci.

 

 

 

Záver týchto progresívnych totaliťákov aj medzinárodne: Ak nebudete voliť, ako chceme a myslieť si to isté, čo chceme, tak nie ste naši bratia! 

 

A tak to presadzujú aj do rodín! Čo hovoril aj Leško v Denníku N počas volieb na Slovensku, že v ich okolí je rozoštvaná každá druhá rodina (na ktoré majú dosah)! Mám zas pridávať odkaz a video, ktoré som tu už dávala?

 

Takto by sa rozhodne liberáli nesprávali. Liberáli by nikdy nepracovali na totalite a myšlienkovej jednote jednej strany! Liberáli vedia, že inakosť nie je len o sexuálnej orientácii. A hlavne, ich pracovná metóda je diskusia a nie totalitná demagógia ako u náboženských fanatikov, čo teda majú progresívci s náboženskými fanatikmi spoločné!

 

 

 

Štandard 24.11.:

 

Falošná legenda. S Ficovým prijatím v Prahe je to presne naopak, než píšu médiá

 

 

„Podobne obidvaja predsedovia komôr českého parlamentu komplikovali dohodnutie termínu medzištátnej návštevy tým, že na plánované termíny odpovedali, že majú naplánované zahraničné cesty. Nebolo to teda tak, ako dnes píšu médiá, že termín si vybral Fico, ale presne naopak. Jeho cesta sa odkladala pre údajne plné kalendáre českých partnerov.

 

V pozadí tejto nevôle zo strany českých politikov boli úzko politické, až ideologické, dôvody. Fico im totiž prekáža ako reprezentant kritiky hlavného prúdu západnej politiky voči Ukrajine a Rusku aj viacerých ideologických tém vo fungovaní EÚ.

 

Všetci súčasní čelní českí politici patria k hlasným podporovateľom Ukrajiny a na každý náznak realizmu v pohľade na vojnu, napríklad skepsu, či takýto postup Západu nepoškodí Ukrajinu ešte viac, keďže vo vyčerpávajúcej vojne ťahá oproti Rusku za kratší koniec, reagujú osočovaním a nálepkovaním z údajnej pro-ruskosti. Česká politika patrí v moralizovaní v zahraničnej politike k najväčším premiantom v rámci celej EÚ, od slovenskej sa líši aj v komentovaní vojny v Izraeli a Gaze.

 

Ani Fico, ani Orbán pritom nepresviedčajú svojich kolegov, aby zmenili názor, iba požadujú rešpekt k tomu svojmu. A vysvetľujú, že dôvody ich postoja sú geopolitické, a nie hodnotové.

 

Vráťme sa k dnešnej návšteve slovenského premiéra Fica v Prahe. Slovenská strana žiadnu chybu neurobila, postupovala štandardne, pričom stála o prijatie na najvyššej úrovni. Všetko ostatné by spochybnilo úroveň česko-slovenských vzťahov.

Fico a jeho vláda nemajú najmenší dôvod hájiť svoju politiku v Prahe, ako to robia pred svojimi voličmi na Slovensku. Česko je susedný štát a Fico je riadne zvolený premiér, ktorý vyhral voľby a realizuje politiku, ktorá má na Slovensku väčšinovú podporu. Nijako nespochybňuje naše členstvo v NATO či EÚ, vedome si dáva záležať, aby to zdôraznil. Česká vláda a český prezident majú inú politickú líniu, čo tiež slovenskí vládni politici nijako nespochybňujú. K tomu dochádza z opačnej strany.

K tomu dochádza z opačnej strany!

 

V česko-slovenských vzťahoch dlho existoval komplex menšieho brata, keď sa Česi na Slovákov pozerali zhora. Postupne sa ho podarilo prekonať a nahradiť vzájomným rešpektom. Zdá sa, že garnitúra Pavla, Fialu, Černochovej, Vystrčila či Pekarovej Adamovej pestuje nový komplex. Ten sa opiera o falošnú morálnu nadradenosť a neschopnosť rozlišovať medzi domácou a medzištátnou politikou. Potvrdzuje to aj manipulatívny výklad, ktorý českým médiám poskytol úrad prezidenta Pavla a slovenské médiá ho bez záujmu o informácie skopírovali.

 

Najväčší paradox Ficovej návštevy v Prahe je, že úroveň česko-slovenských vzťahov dnes zachraňujú Slováci, ktorí sa na aktivizmus politikov v Prahe dokážu pozrieť s nadhľadom skúsenejšieho politika.“

(krátené)

 

https://standard.sk/502354/falosna-legenda-s-ficovou-navstevou-prahy-je-to-presne-naopak-ako-pisu-media

 

 

 

Protest pred Senátom parlamentu ČR – odporúčam pozrieť si tých šesť ľudí, čo sa volajú v Česku demonštrácia!

 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/689562-fico-sa-v-prahe-stretne-s-fialom-pavlom-aj-babisom-vztahy-s-niektorymi-ceskymi-politikmi-sprevadza-napatie/

 

 

Aj tu ich môžete vidieť a tieto komentáre k tomu:

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/fico-navsteva-prahy-setkani-fiala-pavel-babis-zeman-vystrcil-pekarova.A231124_050850_domaci_kop

 

 

A ti co mají plnou hubu demokracie,tam protestují proti demokraticky zvolenému premiérovi Slovenska..

 

Koukám nepřehledné davy demonstrantů- asi sedum

 

Ti pomatení aktivisté s nenávistnými hesly jsou ostudou naší země. Bohudíky jsou jen naprosto marginální skupinkou. Většina občanů volbu Slováku respektuje.

 

„Prezident Pavel se totiž nechtěl s Ficem vůbec setkat“

Co taky čekat od bolševického gumáka, který ochotně slouží jakémukoli režimu.

 

Mezi demonstranty bylo pry i nekolik novinaru z CT.

 

Pár pomatencu stojí na ulici a prý demonstranti? Proti čemu demonstrují?

 

Rozhodně tam bylo víc novinářů než demonstrantů !

 

Závidím Slovákům jejich premiéra.

Náš profesor Nutella spolu s prezidentčíkem soudruhem Pávkem mu nesahsjí ani po kotníky.

 

Ti pískající demonstranti budou liberální demokraté. Ti jsou totiž nejagresivnější a nejsou tolerantní k jiným názorům.

Je vlastně divné, proč sami sebe označují za liberální demokraty.

 

Fico je jednička.

 

Tak pan prezident vsech uz zacal kadrovat ?

 

Všichni konzervativci se s ním rádi setkají. Progresivisté jsou na Fica naštvaní, protože jim ukázal co je čeká v dalších volbách a není to nic příjemného.

 

….. a tech demonstrantů byly vyšší jednotky nebo nižší jednotky?,- sem jich deset nenapočíta!,- …… ináč dobrej vzorek ubožáků

 

Pane prezidente Fico, omluvte par pomylenych slaboduchych eurohujerskych ritnich speleologu – vsichni v CR takovi nejsme…………………..

 

Duševní giganti si zapískali a to je tak asi všechno co mohou se zamrzlou situací na Ukrajině dělat

 

Vítej Fico,na ty zmatený liberály z Top 09 nehleď.

Ani Čaputová nesúhlasí s Orbánom, ale stretla sa s ním, dokonca si na tú príležitosť k úcte maďarského národa obliekla uhorský motív.

https://www.ta3.com/cdn/2019/07/11/210135/16×9-medium/hungary-slovakia-99154-93bd89bb2bcd4eaa9163bd8074a2c999_ac1100ae-5842-125d.jpg?v=3943

 

To teda bylo demonstrantů.

 

9 demonstrantu…

 

To víte, musí se šetřit. Na víc demonstrantů asi nebylo 

 

Když jsem viděl jejich „entuziasmus“, dovolil bych si přidat zaplacených.

 

Já se ta ty aktivisty z top 09 neskutečně stydím.To je takovej odpad,že mu není rovno.

 

Podívejme se, co k návštěvě píše slovenský deník Štandard:

 

Fico sa dokonca pokúsil o stretnutie s Fialom už počas cesty na prvé zasadnutie Európskej rady, kam cestoval ako čerstvo vymenovaný premiér ešte bez dôvery v parlamente pred mesiacom, v dňoch 26. a 27. októbra. Jeho úrad prišiel s návrhom, aby do Bruselu cestoval s medzipristátím v Prahe, kde by sa aspoň krátko stretol s premiérom Fialom predtým, než si bude podávať ruky s ostatnými premiérmi EÚ.

Česká strana stretnutie odsunula a slovenský a český premiér sa stretli aspoň popri rokovaní v Bruseli. A najneskôr odvtedy začala v diplomatických kruhoch obidvoch štátov prekvapivo náročná úloha, aby došlo k plnohodnotnej návšteve slovenského premiéra v Prahe.

 

Ostudné chování českých politiků pokračuje.

 

To je taková paráda sledovat dezoláty háj kvičí. Není divu, že je Petr Pavel politik, který má u Čechů nejvyšší důvěru

 

Jistě, Češi mají velkou náklonost k bolševikům.

 

V pořádku, jen ať si Fico uvědomí, že je potřeba na setkání s naším prezidentem, kterého podporuje drtivá většina obyvatel ČR, čekat a jen doufat v přijetí. Na královském dvoře to bylo zcela běžné.

 

PP, pěkně tu střední Evropu rozeštváváte.

 

To není rozeštvávání, ale šíření demokracie.

 

To je ostuda.

 

Koukám, že účast na demonstraci proti Ficovi je opravdu „masová“…

 

Našeho premiéra už párkrát k sobě v zahraničí nepustili. Do takové ostudy má Fico stále daleko.

 

Agent Pávek je opravdu vselidovy prezident. Diplomsticky nýmand

 

Pavel (dříve krycím jménem Pávek) a představitelé slepencové vládní garnitury vsadili v mezinárodní politice na extrémní konfrontaci severokorejského střihu. Ale tak to v životě nefunguje. Kdybyste se chtěli v běžném životě bavit a nakupovat jen u toho, kdo zcela sdílí vaše názory (ať už skutečně nebo jen předstírané), za chvíli byste na okraji společnosti zemřeli hlady. I tento jejich přístup svědčí o tom, že nejsou schopni dobře a odpovědně řídit tuto zemi.

 

I Čaputová má větší smysl pro diplomacii než agent kontráš 107 Pávek 🙂

 

Tragedií je, že v naší zemi málo politiků ví, co znamená diplomacie.

 

Pavel je komunismem odkojena kreatura

 

Je úsměvné sledovat, jak kariérní komunistická guma Pávek, toho času sedící na Pražském hradě, touží po uznání svých loutkovodičů.

 

Já už se těším na kyselé protažené ksichty našich nejlepších demokratických politiků.

 

Arogance našich státních představitelů nezná mezí. Ať je Fico jaký je, byl zvolen v demokratických volbách! 🇨🇿🇸🇰 Neuvěřitelný hnus! 

 

PePa má klasické komunistické myšlení, kdy neuznává demokratické volby v zemi která je součástí EU a navíc je nám nejbližší. Nadává na Putina, ale je v tomhle stejný jako on. Tak ať se jde bodnout. Stydím se, že tento člověk je mým prezidentem. Bohužel.

 

To že někteří čeští ústavní činitelé váhali či ještě váhají, zda se s Ficem setkat, svědčí o naprosté absenci respektu k výsledkům demokratických voleb. Slovensko není jen našim sousedem, jsou nám tím nejbližším národem na světě, jsou s námi spřízněni nejen historií ale mnohým mezilidskými vazbami.

 

To že musela Čaputová volat Pavlovi je naprostá ostuda a já se v tomto stydím za svého prezidenta.

 

Burani, kteří ani nejsou schopni pogratulovat vítězí voleb, se pak nechají přemlouvat, aby se s nim setkali, protože „mají jiný program“. Njn, ta slušnost a neděláni mezinárodní ostudy po odchodu předchozích ústavních činitelů je cítit na sto honu.

 

I Hitler byl vitezem voleb. 

 

Je to hnus že nas zastupuje v ČR tento netvor.Ostuda velka.

 

To bude státní ostuda. Fijala,Pavel, Vystrčil, jestli se přidá ještě Pekarová s Černochovou, tak, aby se člověk hanbou propadl do země za to, co jsme si tu zvolili.

 

Kde jsou Pávkovi bláboly že bude všechny spojovat a nebude dělat rozdíly

 

Už aby ti naši tragédi byli od válu, včetně toho amerického klauna.

 

eSTéBák se tetelí, že si na něho udělá čas mafián. Chucpe

 

No jak vidím, tak je to tu klasika. Kdo není proti Ficovi je dezolát, proruský trol, chcimír… A většinou to vyřvávají nejvíc ti, kteří mají plnou hubu svobody a demokracie. Ale buď už pozapomněli, co to vlastně je, nebo tím myslí tu svoji, jedinou pravou. No, gratuluji.

 

Takže PePa milostivě Fica přijme? Ale bez médií. To je neuvěřitelné. A ještě abychom se báli, jak se k Ficovi bude chovat blbá MP3 a Vystrčil. To je skutečně skandál.

 

Ten Pavel je skutečně ubožák. Nějak ještě nepochopil, že přijímat dojednané státní návštěvy má v popisu práce.

 

Jj náš president je teda velký státník. Neuznat demokratickou volbu Slovenska. Je to opravdu kabrnák.

 

Bývalý komunistický rozvědčík, toho času prezident ČR, odmítá setkání s demokraticky zvoleným slovenským premiérem  tak to už je opravdu groteska …

 

Tahle vláda i s prezidentem nás dostanou do totální diplomatické izolace. Takové diletanty jsme neměli od roku 79.

 

Nevšimla jsem si, že by ho tady někdo velebil. Ale chování vrcholných politiků bohužel klesá do bažin. Všichni jsme se těšili, že po Zemanovi převezme úřad někdo kultivovaný… tak bohužel.

 

Pan prezident by si měl uvědomit, že Fico byl zvolen v demokratických volbách a chovat se jako státník a ne jako umíněné děcko. Mnozí prezidenti by mohli mít s ohledem na jeho minulost podobně pocity.

 

Fico byl na Slovesku řádně zvolen ve svpbodných volbách – a pokud by se PePa s Ficem nesešel, tak by to byl výraz nerespektování výsledku demokratických voleb 

 

Fialová vláda a Jenerál už stačili Českou republiku rozhádat s významnými obchodními partnery a dveře jim zabouchli i v Saudské Arábii a Nigérii. Jak se ukazuje, krůček k tomu byl i v případě Slovenska.

 

EU si pomalu vypije kalich hořkosti do dna. A neskončí to Nizozemím. Jaksi uz hrozně dlouho nereagují na to co chce prostý občan té či oné země.

 

Nemá holt ty „naše a jediné správné“ názory. My zase musíme tolerovat naši vládu a prezidenta.

 

 

 

Odporny clovek s odpornymi nazory.Podotykam muj nazor.Je mi lito Slovaku,kteri ho nevolili.

 

Ne každý je tak krásný jako vy.

 

 

=================

 

Pre voličov SaS, keby im bolo smutno za slušnou vládou, ktorej nevadila ani progresívna totalita, ani progresívna cenzúra, ani progresívna strata veta, ani saskárske ožobračovanie štátu: 

 

Kontrolóri vydali správu o tom, čo sa dialo v Expo Dubaj za Sulíka. Premrhali sa státisíce eur

 

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/689571-kontrolori-vydali-spravu-o-tom-co-sa-dialo-v-expo-dubaj-za-sulika-premrhali-sa-statisice-eur/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

 

Kontrola Expo Dubaj potvrdila sériu porušení. Ide o neuveriteľnú sumu

 

https://www.hlavnespravy.sk/kontrola-expo-dubaj-potvrdila-seriu-poruseni-ide-o-neuveritelnu-sumu/3326932

 

 

 

.

„. . . a ty zhmotnený sen mnohých gayov skončíš na úrade práce skôr, ako kohút zakikiríka v jedno ráno. „

14.04.2024

Už aj minister vnútra si všimol a vypočul zhodnotenie našich progresívnych novinárov od liberálov z Česka, o čom som písala predchádzajúci článok, že by si podľa nich mali radšej vybrať inú prácu, keď to robia len takto zaostalo primitívne: Nie, voľby nerozhodli ľudia, ktorí nenávidia demokraciu, odkazuje minister novinárom „Minister vnútra Matúš [...]

Ako boli českí liberáli šokovaní slovenskými progresívnymi novinármi, že takto sa nemôžu správať ľudia, čo sa hlásia k tomu, že patria na západ a do liberálnej spoločnosti!

13.04.2024

Zaujal ma tento článok, ktorý upozorňuje na diskusiu českých liberálov, ako boli šokovaní slovenskými progresívnymi novinármi – ako tí komentovali voľby! Keď si to video pozriete, tak uvidíte, že to, čo im vyčíta vládna koalícia alebo voliči vládnej koalície, im vyčítajú a sú z toho šokovaní ešte aj českí liberáli, ktorí vôbec nepodporujú [...]

Korporátny fašizmus Renaultu a ako nevyžadujú apolitickosť, ale voľbu Korčoka!

12.04.2024

„rozhodne nejde o výlučne súkromnú spoločnosť, 15,01 % Renaultu vlastní Francúzska republika“ „Végh ho totiž priamo a explicitne ani nepodporil. Len dal jasne najavo, že bude voliť, ale nebude voliť Korčoka.“ (eREPORT) Tieto korporácie fungujú u nás fašistickým spôsobom, keď vôbec nie sú apolitické, ale zneužívajú [...]

Vojna na Ukrajine, ruskí vojaci, armáda, streľba, Rusi, regrúti

Oporný bod Doneckej oblasti - Časiv jar. Rusko na dobytie využije ukrajinský nedostatok munície

15.04.2024 11:31

Časiv Jar je dôležitý oporný bod ukrajinskej armády v Doneckej oblasti.

FNsP, prešov, nemocnica

Tretia najväčšia slovenská nemocnica nemá núdzu o nových mladých lekárov. Na pohovor ich prišlo takmer 60

15.04.2024 11:10

Pracovných pohovorov sa v nemocnici zúčastnilo spolu 55 budúcich lekárov, z toho 42 žien a 13 mužov.

Alkoholtester / Tester /

Polícia v Košickom kraji kontrolovala na alkohol vodičov autobusov i električiek. Dvaja nafúkali

15.04.2024 10:58

Policajti v kraji už od 4.00 h vo zvýšenej miere kontrolovali požitie alkoholu u vodičov.

dron ZSU

Ukrajinské nebo obsadili drony. Hrajú rozhodujúcu úlohu vo vojne, paralyzujú pechotu

15.04.2024 10:38

Front na Ukrajine sleduje toľko dronov, že akýkoľvek pohyb môže stáť ukrajinských aj ruských vojakov život.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,488
Celková čítanosť: 5535542x
Priemerná čítanosť článkov: 3720x

Autor blogu

Kategórie