Založ si blog

Europoslanci Smeru robili Smeru celé roky hanbu a reklamu na ich dvojtvárnosť!

A zvlášť poslanec Smeru, ktorému celé roky robili ich europoslanci len hanbu, že niečo iné ich strana hovorí doma a potom celkom inak hlasujú ich europoslanci!

 

 

Smer u nás v minulých voľbách nevyhral preto, lebo najúčinnejším kritikom Smeru bola infovojna a Slobodný vysielač, napríklad Juraj Poláček. Tu som o tom stručne písala 15.11.:

 

Prečo u nás vyhral Smer:

 

 

Najúčinnejším kritikom Smeru bola na Slovensku infovojna. O účinnosti svedčí to, koľkých ľudí dokážete presvedčiť, že máte pravdu.

 

Progresívnym médiám občania kritiku Smeru neverili a preto Smeru dôverovali. Túto dôveru v Smer u občanov nenabúrala vražda Kuciaka, ale mnohoročná kritika Smeru od infovojny. Preto v minulých voľbách nevyhral Smer, občania mu už po toľkej kritike na alternatíve nedôverovali. Infovojne najviac dôverovali preto, lebo objektívne kritizovala aj progresívne médiá aj Smer.

 

 

OĽaNO v minulých voľbách zvíťazilo preto, lebo občania už nechceli voliť Smer, ale ani progresívcov a niečo medzi tým. To menšie zlo malo predstavovať OĽaNO.

 

https://malinova.blog.pravda.sk/2023/11/15/bude-to-boj-progresivnych-novinarov-proti-obcanom/

 

 

 

Dnes chcem dodať, že najčastejšou kritikou Smeru bola jeho dvojtvárnosť, že niečo iné hovoria a celkom inak hlasujú ich europoslanci v EÚ! Tak Smeru prischla nálepka dvojtvárnosti!

 

O to viac si mal dať Smer teraz záležať, aby neboli dvojtvárni. No ale rovno pri tomto hlasovaní v EÚ o otváraní zmlúv o EÚ nehlasovali všetci ich europoslanci! Takže ich dvojtvárnosť pokračuje naďalej, ak teda nechcú tvrdiť, že so svojimi europoslancami nič nemajú!

 

 

 

Priniesol k tomu informácie len Postoj, ich slabomyseľné a vlastizradné výhovorky:

 

Otváranie zmlúv o EÚ 

Smer kritizuje rušenie práva veta v EÚ, jeho poslanci však na hlasovaní chýbali

 

 

Katarína Roth Neveďalová (SMER):

 

„Mám osobné dôvody a pôvodne som ich nechcela spomenúť. Ale keď ma niekto obviňuje z vlastizrady, tak asi treba. Musela som odísť, pretože som chcela stihnúť pohreb mojej milovanej babičky. A keďže dnešné hlasovanie bolo dlhé niekoľko hodín, musela som počas neho odísť, aby som stihla lietadlo domov. Mrzí ma to, že som tam nebola, i keď môj hlas by nestačil. Ale sú veci, ktoré neovplyvníme,“ uviedla.

 

 

Robert Hajšel (SMER):

 

„S navrhovanými  zmenami rezolútne nesúhlasím a isto by som hlasoval proti. Dovoľujem si ale upozorniť, že moje mínus by vzhľadom na počet hlasov v prospech rezolúcie aj tak nič nezmenil. Zdôrazňujem ale, že dokument nič nemení na postavení Slovenska v EÚ a na sile jeho zvrchovanosti v rámci únie a už vôbec z únie nevytvára akýsi nadnárodný superštát za chrbtami našich občanov, ako to interpretujú niektorí politici a média. Jednoducho, schválený text nemá takú právnu silu.“

 

 

Monika Beňová (SMER): sa ani nevyjadrila

 

 

 

Europoslanci majú tak nenažrané platy v EÚ, že by mohli mať za také platy morálku chodiť hlasovať o tak závažných témach, ako ju majú pri pracovných povinnostiach učitelia!

Tí zarábali celé roky aj vďaka Smeru biedne, no učitelia chodia do práce aj chorí. V školstve platí, že pokiaľ dokážeš chodiť, tak sám budeš chcieť prísť, lebo naša práca nás nepočká a nedá sa odložiť. Ja sama som bola tento mesiac v práci na druhý deň po tom, čo som mala horúčku 39 stupňov. Teraz nastupuje do práce moja mladá nedoliečená kolegyňa.

 

 

Takže ja očakávam, že sa europoslanci na také závažné hlasovanie dostavia aj keď ide len o otváranie základných zmlúv EÚ!

A zvlášť za také platy a to nerobia len pre skupinu detí v jednej triede, ale pre zachovanie suverenity nášho štátu a všetkých Slovákov!

 

Miesto toho sa od nich, ako keby sme boli dementní, dozvedáme, že ich hlas by nemal žiadnu váhu, lebo traja by nenahradili rovno 17 chýbajúcich hlasov!

 

Toto má byť vážny postoj k akémukoľvek hlasovaniu, že ich hlas by aj tak nemal váhu? To ako keby učiteľ povedal, že jedna trieda aj tak nezachráni školstvo, tak čo ja sa tu budem namáhať? 

 

Ešte tá ich drzosť vysvetľovať, že hlasovanie v EÚ aj tak nič neznamená, lebo vlastne o ničom nerozhodujú a už „vôbec nehrozí nejaký nadnárodný superštát“!

 

No keby mali iní politici, ako títo celkom zbytoční europoslanci Smeru, taký prístup k voľbám, tak Smer vo voľbách vôbec nezvíťazí a z vlastnej strany majú len výťah do EÚ, kde žiadne hlasovanie podľa nich nemá význam! Takto vidia svoju prácu! Že ani nemá význam a tie hlasovania v EÚ, za ktoré sú kráľovsky platení, sú aj tak zbytočné! 

 

Hlavne ich platy sú zbytočné!

 

Taktiež neberiem ako výhovorku pohreb babičky, keď je niekto platený za rozhodnutia o celom Slovensku a za budúcnosť celého Slovenska. Na to bežný smrteľník nemá v práci deň voľna. A zvlášť poslanec Smeru, ktorému celé roky robili ich europoslanci len hanbu, že niečo iné ich strana hovorí doma a potom celkom inak hlasujú ich europoslanci! Veď pre toto Smer prehral v minulom volebnom období voľby – pre túto dvojtvárnosť! 

 

Ako ich babička by som si priala, aby ich zaujímala suverenita Slovenska a nie môj pohreb! No nie každému sa vnučka vydarí! Musíte žiť s tým, že mladí na suverenitu vlastnej krajiny kašlú.

 

 

Určite som mala lepší odhad, keď ja som do eurovolieb volila Radačovského a tým aj Uhríka, ktorí vidia v hlasovaní v EÚ nejaký význam a nie, že je to aj tak zbytočná práca.  A tiež nás nepresviedčajú, že sme dementi, keď si myslíme, že ich hlasovanie v EÚ má nejaký význam!

 

 

 

Zato také totalitné progresívne svine si na stratu suverenity Slovenska nenechajú nič ujsť!

 

Tí nebudú chýbať, aby do nohy volili za stratu veta a dožadovali sa, aby Slovensko nedostalo eurofondy, keď nevedeli vyhrať voľby!

 

Tí sa tam do nohy budú dovolávať, aby EÚ zakročila proti výsledku volieb na Slovensku. Lebo každý, kto by nechcel stratu veta, musí byť proputinovec! Keby nebolo Putina, už všetci by sme boli takí dementi ako oni, čo chcú stratu veta a stratu suverenity Slovenska!

 

 

„Progresívec Hojsík sa netají tým, že by bol za to, aby EÚ pohrozila Slovensku zastavením prílevu peňazí z eurofondov, ako sa to stalo v minulosti v prípade Maďarska či Poľska.“

 

https://www.facebook.com/watch/?v=610734914429023

 

 

Dúfam, že raz všetkých totalitných vlastizradcov budú trestne stíhať a nie že sa im to prepečie ako totaliťákom pred nimi!

 

 

Vlastizradne za stratu veta v EÚ hlasovali progresívni totaliťáci!

 

 

Z 13 našich europoslancov boli proti len piati – ĽSNS a KDH!

 

 

 

Rovnako sa vyjadril aj Richard Sulík 20.11.:

 

Slovenskí europoslanci, nezraďte svoju krajinu!

 

„Vyzývam preto slovenských europoslancov, aby v stredu odmietli návrhy na zrušenie práva veta, a nesúhlasili s prenosom ďalších právomocí do Bruselu na úkor Slovenska.“

 

 

 

komentár zo SME:

 

 

„Liberalizmus stoji presne na opacnej strane progresivizmu. Kym progresivizmus chce nariadovat, prikazovat, zakazovat, liberalizmus chce presny opak.

Progresivci nie su liberali.

 

Preto hovorim, ze spravne by sme stupencov „progresivizmu“ mali oznacovat tym, cim su. Neomarxistami. S pokrokom ich hnutie nema nic spolocne, ako s pokrokom nemal nic spolocne ani komunizmus.
Naopak, bola to cesta do upadku.

 

Blaha s neomarxizmom nema nic spolocne. Blaha je klasicky marxista.

 

Progresivizmus je tiež len modernejšia mutácia socializmu, obohatená o „zelený marxizmus“.“

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584907x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie