Založ si blog

Reportérka JOJ volá ministra Šukaj a potom sa smeje!

To je tá úroveň našej mediálnej „intelektuálnej elity“, že sa zabáva ako primitívna lúza, pričom z toho budú obviňovať občanov, čo by ich propagandu povinne nežrali! V bodoch som tú vnucovanú propagandu opísala tuto, včetne najnovšej, aby sme chceli stratu veta nášho štátu a aby o nás bez nás rozhodovali iné štáty. Pre našu „intelektuálnu elitu“ sú Slováci tak sprostý národ, že si suverenitu ani nezaslúžime a mali by o nás rozhodovať iní, ako to šíria novinári Progresívneho Slovenska.

 

 

Šutaj alebo Šukaj? Prerieknutie sa reportérky tv joj

 

 

 

 

To je ukážka intelektuálnej zábavy našej intelektuálnej elity!

 

 

Môj dnešný zážitok z televízie a toho tak odporúčaného mainstreamu:

 

Hned som si sla najst tu Dibakovu so Simeckom a Dankom a tak ma ta drzost televizie vytocila, ze som to musela vypnut po par minutach.

Medzitym som robila nieco ine, ukludnila som sa a pustila si dalej. Takto som zvladla az 8 minut doteraz!

Keby som tam bola ja, tak sa rovno zdvihnem a takej televizii vobec na nic neodpovedam! To nie je normalne, aby toto bola televizia! Zakazdym sa presviedcam, ze dobry bol pocin vyhodit televizor do pivnice.

A ze on stracal uroven? Po tomto? On sa naopak nechal urazat dalej, co ja by som uz nebola ochotna! Ja by som na flaku odtial odisla. Vsak aj teraz mam prestavku, co ti to pisem, ze to nedokazem pocuvat ani ako divak!

 

 

To bola tiež televízia JOJ!

 

Odporúčali mi, aby som si to vypočula do konca, ale ja už na to nemám žalúdok!

 

 

Napokon som sa dočítala, že to isté bolo aj na RTVS, zas od iného blogera, čo ešte televízor nevyhodil:

 

„Novinárske esá s STV1 dnes predradili informácii o koaličnej rade a PVV inú bombu. Niekoľko minút sa v humornom, ironicky-výsmešnom štýle venovali okrajovej poznámke podpredsedu NRSR dr. Danka o tom, že by možno stálo za úvahu ponúkať v slovenských reštauráciách tzv. národné menu. Okrajovej poznámky dr. Danka sa už dávnejšie chopili všetci proti-slovenskí zakomplexovaní nedoukovia, Už druhý či tretí deň sa na sociálnych sieťach, v redakčných komentároch či glosách venujú národnému menu ako vrcholnej srande roku 2023.

Keď sa na národnom menu zabávajú adolescenti či nedoukovia na sociálnej sieti, nesvedčí to o ich vysokom IQ, ale v poriadku, na voľačom sa aj títo mentálni atléti zabávať musia. Keď sa ale takáto taľafatka dostáva ako hajlajt do STV1, teda do hlavných správ oficiálneho informačného média, potom je to duchovná úbohosť príslušných verejnoprávnych novinárov. Potom je to smutné zrkadlo ich profesionality.“

 

https://dedic.blog.pravda.sk/2023/11/10/preco-treba-v-rtvs-urobit-poriadok/

 

 

Toto som si už teda nemala záujem pozrieť ani vyhľadať. Nezaujíma ma haluškománia, ktorá je hlavnou témou intelektuálnej aj mediálnej elity miesto genocídy.

 

V Denníku N bol článok s podsúvaním schvaľovania genocídy s hrubkou. Ale keďže to nenapísala Šimkovičová, zmizlo to na druhý deň potichu. Zato Šimkovičovej sa na SME vysmiali, že vraj obhajuje ako iný názor, aj aké i-y chce písať – v cynickej oblude! No hrubka sa už podarila aj šéfredaktorke SME, no toto vždy zmizne potichu, nie je to Šimkovičová!

 

O tom, že ide o podsúvanie schvaľovania genocídy, viete podľa komentárov pod článkom, ako článok pôsobí na čitateľov!

Ale štylisticky bol napísaný správne!

Načo je vám správna štylistika, keď obsah podsúva schvaľovanie genocídy?  Čo potom máte z takej štylistiky? Tá morálku nenahradí!

 

Pritom Šimkovičová nikde genocídu neobhajuje, ako táto intelektuálna elita, ktorá sa zo Šimkovičovej vysmieva! A to je pre mňa rozdiel medzi nimi!

 

Neverím, že táto intelektuálna elita chápe, že šaty nerobia človeka! Pre nich je podstatná štylistika a obsah môže byť aj schvaľovanie genocídy alebo nacistické myšlienky na úrovni!

 

Takže dnešný nacizmus ich čitateľov intelektuálnej elity ich už nezaujíma!

 

Dôkaz, že na SME sú ich čitatelia už sfašizovaní a proti všetkým moslimom a islamu!

 

 

 

.

Čaputová sa „ohádzala“ volebným podvodom a nás kritizujú, že sa nám volebný podvod nepáčil!

14.06.2024

Zakaždým, keď si niekto normálny prečíta SME alebo Denník N, tie klamstvá mu môžu dvihnúť tlak. Preto ich toľkí ľudia ani nečítajú! Dalo by sa písať ku všetkým klamstvám doradu a to by ste mohli celé dni. Zareagujem tak na každé dvadsiate klamstvo. Dnes ich šéfredaktorka SME v poslušnej óde na Čaputovú napísala, že „Ohádzali ju blatom a potom na ňu [...]

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Valko

V kauze vraždy advokáta Valka ešte nie je vytýčený hlavný termín pojednávania

16.06.2024 10:36

V kauze vraždy advokáta Ernesta Valka stále nie je na Mestskom súde Bratislava I známy termín hlavného pojednávania.

vojna na Ukrajine, Rusko

BBC: Ruská armáda má kavalériu 21. storočia. Z motoriek

16.06.2024 08:55

Ruská armáda na ukrajinskom bojisku čoraz častejšie používa ľahkú techniku - motocykle a terénne vozidlá rôznej konštrukcie.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy

Izrael pozastaví každý deň boje na 11 hodín. Majú to byť 'taktické' prestávky na uľahčenie humanitárnej pomoci

16.06.2024 08:11

Izraelská armáda v časti južného Pásma Gazy každý deň na 11 hodín pozastaví vojenské operácie, aby uľahčila dodávky humanitárnej pomoci.

Čína, Si Ťin-pching v Elyzejskom paláci

USA sa nás snažia vyprovokovať k útoku na Taiwan, povedal podľa FT čínsky prezident von der Leyenovej

16.06.2024 07:35

Washington sa snaží Čínu vyprovokovať dodávkami zbraní na Taiwan aj inými krokmi, sú presvedčení viacerí v Číne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,521
Celková čítanosť: 5598166x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie