Založ si blog

Reportérka JOJ volá ministra Šukaj a potom sa smeje!

To je tá úroveň našej mediálnej „intelektuálnej elity“, že sa zabáva ako primitívna lúza, pričom z toho budú obviňovať občanov, čo by ich propagandu povinne nežrali! V bodoch som tú vnucovanú propagandu opísala tuto, včetne najnovšej, aby sme chceli stratu veta nášho štátu a aby o nás bez nás rozhodovali iné štáty. Pre našu „intelektuálnu elitu“ sú Slováci tak sprostý národ, že si suverenitu ani nezaslúžime a mali by o nás rozhodovať iní, ako to šíria novinári Progresívneho Slovenska.

 

 

Šutaj alebo Šukaj? Prerieknutie sa reportérky tv joj

 

 

 

 

To je ukážka intelektuálnej zábavy našej intelektuálnej elity!

 

 

Môj dnešný zážitok z televízie a toho tak odporúčaného mainstreamu:

 

Hned som si sla najst tu Dibakovu so Simeckom a Dankom a tak ma ta drzost televizie vytocila, ze som to musela vypnut po par minutach.

Medzitym som robila nieco ine, ukludnila som sa a pustila si dalej. Takto som zvladla az 8 minut doteraz!

Keby som tam bola ja, tak sa rovno zdvihnem a takej televizii vobec na nic neodpovedam! To nie je normalne, aby toto bola televizia! Zakazdym sa presviedcam, ze dobry bol pocin vyhodit televizor do pivnice.

A ze on stracal uroven? Po tomto? On sa naopak nechal urazat dalej, co ja by som uz nebola ochotna! Ja by som na flaku odtial odisla. Vsak aj teraz mam prestavku, co ti to pisem, ze to nedokazem pocuvat ani ako divak!

 

 

To bola tiež televízia JOJ!

 

Odporúčali mi, aby som si to vypočula do konca, ale ja už na to nemám žalúdok!

 

 

Napokon som sa dočítala, že to isté bolo aj na RTVS, zas od iného blogera, čo ešte televízor nevyhodil:

 

„Novinárske esá s STV1 dnes predradili informácii o koaličnej rade a PVV inú bombu. Niekoľko minút sa v humornom, ironicky-výsmešnom štýle venovali okrajovej poznámke podpredsedu NRSR dr. Danka o tom, že by možno stálo za úvahu ponúkať v slovenských reštauráciách tzv. národné menu. Okrajovej poznámky dr. Danka sa už dávnejšie chopili všetci proti-slovenskí zakomplexovaní nedoukovia, Už druhý či tretí deň sa na sociálnych sieťach, v redakčných komentároch či glosách venujú národnému menu ako vrcholnej srande roku 2023.

Keď sa na národnom menu zabávajú adolescenti či nedoukovia na sociálnej sieti, nesvedčí to o ich vysokom IQ, ale v poriadku, na voľačom sa aj títo mentálni atléti zabávať musia. Keď sa ale takáto taľafatka dostáva ako hajlajt do STV1, teda do hlavných správ oficiálneho informačného média, potom je to duchovná úbohosť príslušných verejnoprávnych novinárov. Potom je to smutné zrkadlo ich profesionality.“

 

https://dedic.blog.pravda.sk/2023/11/10/preco-treba-v-rtvs-urobit-poriadok/

 

 

Toto som si už teda nemala záujem pozrieť ani vyhľadať. Nezaujíma ma haluškománia, ktorá je hlavnou témou intelektuálnej aj mediálnej elity miesto genocídy.

 

V Denníku N bol článok s podsúvaním schvaľovania genocídy s hrubkou. Ale keďže to nenapísala Šimkovičová, zmizlo to na druhý deň potichu. Zato Šimkovičovej sa na SME vysmiali, že vraj obhajuje ako iný názor, aj aké i-y chce písať – v cynickej oblude! No hrubka sa už podarila aj šéfredaktorke SME, no toto vždy zmizne potichu, nie je to Šimkovičová!

 

O tom, že ide o podsúvanie schvaľovania genocídy, viete podľa komentárov pod článkom, ako článok pôsobí na čitateľov!

Ale štylisticky bol napísaný správne!

Načo je vám správna štylistika, keď obsah podsúva schvaľovanie genocídy?  Čo potom máte z takej štylistiky? Tá morálku nenahradí!

 

Pritom Šimkovičová nikde genocídu neobhajuje, ako táto intelektuálna elita, ktorá sa zo Šimkovičovej vysmieva! A to je pre mňa rozdiel medzi nimi!

 

Neverím, že táto intelektuálna elita chápe, že šaty nerobia človeka! Pre nich je podstatná štylistika a obsah môže byť aj schvaľovanie genocídy alebo nacistické myšlienky na úrovni!

 

Takže dnešný nacizmus ich čitateľov intelektuálnej elity ich už nezaujíma!

 

Dôkaz, že na SME sú ich čitatelia už sfašizovaní a proti všetkým moslimom a islamu!

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

COP28 Harrisová

Vyše 110 krajín strojnásobí kapacitu obnoviteľnej energie, USA prispejú do fondu tromi miliardami

02.12.2023 12:53, aktualizované: 15:30

Spojené štáty chcú v boji s otepľovaním Zeme presadiť aj zníženie emisií metánu, ktorý je škodlivý pre klímu.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok.

SaS kritizuje Šutaja Eštoka za predĺženie kontrol Poľskom, ten to nekomentuje

02.12.2023 12:41

Minister sa ukazuje ako neschopný minister nielen na Slovensku, ale aj v očiach našich susedov, uviedol Richard Sulík.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430828x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie