Založ si blog

Dve hlavné propagandy mainstreamu a otočka nemeckého mainstreamu! Plus nová propaganda o strate veta!

Bezostyšné pokrytectví

 

„Vydat po osmi letech propagování politiky otevřené náruče vůči migrantům (tzv. Willkommenskultur) podobný manifest, není podle českého politologa Robeška ničím jiným než projevem bezostyšného pokrytectví a senzacechtivosti redakce.

Ten manifest je v mých očích jedním z důkazů jevu, který známe i od nás a z ostatních evropských zemí; totiž bezostyšného pokrytectví politických a mediálních elit. Bild byl jedním z propagátorů Willkommenskultur a vdova po Axelu Springerovi je velkou přítelkyní a podporovatelkou Angely Merkelové. Navíc je Bild ten druh novin, které žijí z vytváření a vytěžování senzací. To je hlavní a možná jediná konstanta jeho redakční politiky. To znamená, že, to co kdysi Bild podporoval, tak dnes (jakoby nic) kritizuje. To je legitimní, ale je třeba to vědět, když člověk čte ta patetická slova zmíněného manifestu,“ míní Robejšek.

Nejčtenějším německým novinám Bild po posledních výtržnostech muslimů slavících útok Hamásu na Izrael zdá se došla trpělivost. Redakce vydala manifest, kterým dává migrantům a jejich dětem v 50 bodech na vědomí pravidla pro další setrvání v německé společnosti. Manifest je nicméně adresován všem, kdo v zemi žijí.

Už nikdy více

 

Uplynulo nicméně osm let a Bild píše zcela jinak. „Nad všeobecně známým heslem ´To zvládneme´ stojí něco mnohem důležitějšího a sice – ´Už nikdy víc´. Už nikdy žádný antisemitismus v Německu, žádná další tyranie a rasismus, připomíná redakce v manifestu.

Němečtí novináři manifestem zareagovali na zážeh protižidovských projevů, manifestací a výtržností muslimských přistěhovalců a obyvatel, které v ulicích německých měst vzplanuly po krvavých teroristických útocích palestinského hnutí Hamás na Izrael ze 7. října.

Následuje zmíněný výčet 50 základních pravidel, jež korespondují s německou ústavou a úmluvami o lidských právech. Kromě toho ale Bild žádá i další věci. Apeluje například na všechny, kdo chtějí v Německu trvale žít, aby se naučili Německy, protože „jen tak si budou navzájem rozumět“.

Právo shromažďovací a z nich vyplývající možnost pořádat demonstrace nikomu nedává právo vyhrožovat ostatním, házet kamením nebo zapalovat auta, vysvětluje v jednom z dalších bodů redakce a upozorňuje, že v Německu se lidé krom karnevalů a epidemií nezahalují, používají slova prosím a děkuji a při pozdravu si potřásají rukama.

Manifest se nevyhýbá ani tématům romantických a pracovně-právních vztahů. Zdůrazňuje, že v Německu se mohou mít rádi a navazovat vztahy i s jedinci stejného pohlaví a že sociální dávky jsou pro lidi, kteří nemohou, nikoliv nechtějí pracovat.

 

A v Baltu se koupeme klidně na Adama

 

Kromě dalších pro našince samozřejmostí jako že ženy a muži jsou si rovni, a to ve společnosti, v práci i před soudem, se můžeme v návodu pro život v Německu dočíst také to, že je absolutně v pořádku, koupat se v Baltu bez plavek.

Pokud jde o ženy, usoudila redakce Bildu, že je třeba podrobnější vysvětlení. Přistěhovalce tak poučuje, že se nesmějí kamenovat, například kvůli nevěře, nebože není možné od nich před sňatkem vyžadovat panenství a už vůbec ne jej ověřovat. Ne znamená ne v Německu, a to vždy a všude, upozorňuje dále německý deník. Přistěhovalce upozorňuje i na to, že nože mají zůstat v kuchyni a nepatří do kapsy nebo, že odpadky patří do koše. Jako červená nit se padesátkou pravidel pro úspěšné začlenění vine důraz na toleranci a respekt k ostatním. „Milujeme život, nikoliv smrt,“ zakončuje deník svůj manifest.“

https://zvedavec.news/komentare/2023/11/9860-pristehovalci-se-nechteji-prizpusobit.htm

 

 

 

Druhá propaganda sa týkala Ukrajiny alebo sankcií:

Rétorika Západu na Ukrajine sa mení…

Vstup do vojny, v ktorej sa prehráva či aspoň nevíťazí nie je príťažlivý. Preto dnes v USA hľadajú cestu, ako z Ukrajiny vycúvať. A preto je dnes úlohou manažérov informácií vydávať spätný chod za snahu o mier. Oficiálni americkí opininon makeri hovoria, že keby USA veľmi chceli, dodajú Ukrajine také zbrane, ktoré Rusko dostanú na kolená. To by však vraj spôsobilo neželateľnú destabilizáciu na celom svete, so škodlivým dopadom na blahobyt v USA.

Nuž a tak je jediná cesta „kam z konopí“ je pozvoľný, riadený posun od optimistickej víťaznej rétoriky ku realistickým snahám o prímerie a v konečnom dôsledku o kompromisný, ako-tak akceptovateľný mier.“

https://trikopce.blog.pravda.sk/2023/11/09/zapad-meni-na-ukrajine-retoriku/

 

 

Už v ich správe Rand Corporation bolo, že cieľom USA je len oslabenie Ruska a nie jeho porážka, že to bude ako cieľ stačiť! A pre toto mali zomierať a zomierajú Ukrajinci – len pre oslabenie Ruska!

 

Dopredu vedeli, že idú do prehratej vojny, ale len oslabenie Ruska im bude stačiť!

Na to použiť Ukrajincov a obetovať ich je mimoriadne neľudské!

V správe Rand Corporation sa doslova píše pojem „proxy vojna“!

 

 

Ďalší dôkaz ich otočky:

 

Petr Pavel: Situácia na Ukrajine hrá v prospech Ruska. Predpokladám mierové rozhovory

„Pavel: Netlačme Kyjev do územných ústupkov, dajme im zbrane“

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/687853-podla-ceskeho-prezidenta-je-v-buducom-roku-mozny-zaciatok-mierovych-rokovani-medzi-kyjevom-a-moskvou/

 

 

Tak už teraz vieme, že to aj tak skončí mierovými rozhovormi a ich obete boli zbytočné, ale naďalej budeme podporovať ďalšie zbytočné obete!

 

Takto hovoria len ľudia, ktorým sú tie obete ukradnuté!

 

 

 

 

SME dnes pracuje na strate veta menších štátov, aby o nás bez nás rozhodovali veľké štáty, ktoré nám chcú vnútiť aj kvóty:

 

Európa urobila krok, ktorý Ukrajina potrebuje – k strate veta menších štátov

 

„Avšak, netreba byť insiderom európskej politiky, aby ste vedeli, že ukrajinské členstvo môže byť reálne len po reformách resp. otvorení Lisabonskej zmluvy.

presne tak je nemysliteľné, že Francúzi, Nemci i ďalší „old boys“ budú súhlasiť s reformou bez svojej „sine qua non“ priority, ktorou je zrušenie národného veta.

Tak. A teraz sa bežte spýtať Fica, kde leží jeho (a celej koalície) „červená čiara“. To je tá „nezmena“ zahraničnej politiky.

Zo svojej dnešnej do kameňa vtesanej pozície – práva veta sa nevzdáme nikdy – členstvo Ukrajiny hneď vylučuje.

https://komentare.sme.sk/c/23241867/europa-urobila-krok-ktory-ukrajina-potrebuje.html

 

 

 

Každý, kto podporuje progresívnu koalíciu a jej partnerov, podporuje absolútnu stratu suverenity Slovenska stratou aj veta!

 

 

To je teda ich najnovšia propaganda, ktorej dôsledky tiež raz môžme uvidieť, presne ako na riešení migračnej krízy!

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

V Zubrohlave na Orave majú mimoriadnu situáciu, odtrhlo im breh pri ceste

16.07.2024 11:43

Na miesto by mali v utorok doraziť statik a projektant.

Denys Šmyhal / Petr Fiala /

Fiala privítal v Strakovej akadémii ukrajinského premiéra Šmyhala a ministrov

16.07.2024 11:34

Česko patrí medzi podporovateľov krajiny, ktorá vyše dva roky čelí ruskej vojenskej invázii.

orbán, Si Ťin-pching

Orbán listom informoval Michela o svojich návštevách Ruska, Číny či USA

16.07.2024 11:15

Maďarský premiér v liste vyzval predsedu Európskej rady na rokovania s Čínou o mierovej konferencii, ako aj na obnovenie diplomatických vzťahov s Ruskom.

Mŕtve ryby

Polícia vzniesla obvinenie v súvislosti so znečistením Hrona v roku 2021

16.07.2024 11:15

Po úniku digestátu zo skladovacej nádrže došlo k znečisteniu úseku rieky v dĺžke vyše 30 kilometrov a škode na životnom prostredí vyše 400 miliónov eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630991x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie