Založ si blog

Homofóbny maskot Kiska

Nie je to tak dávno, čo bol maskotom takz. liberálov a progresívcov a progresívne uvedomelých Kiska.

 

Prečo teraz útočia na politikov, že sú zaostalo homofóbni a všetci konzervatívci, keď samotný ich maskot Kiska, ktorého na Pohode oslavovali ako svojho kráľa, lebo pri narodení jeho syna písali, že bude dobrým následovníkom akokeby sa to dedilo?

 

To, že kritizujú cirkevných dogmatikov, to logiku má, ale tento zjavný dvojaký meter na vlastných predstaviteľov už nie!

 

U vlastného maskota a lídra, od ktorého stále očakávali, že ich strany zjednotí, im to, že je homofóbny podľa ich kritérií, už nevadí?

A keby dnes vládol, keby bol dostal viac hlasov, tiež by mu dnes vyčítali, že to on poštval konzervatívcov proti homosexuálom???

 

A to mu predsa môžu vyčítať aj dnes, lebo len tým, že z politiky zmizol, už neplatí ten istý meter, že konzervatívcov proti homosexuálom takto rovnako štval? Alebo to len iní, čo robili len to isté???

 

A prečo to robil? Bol a je naozaj homofób, alebo sa len snažil zapáčiť svojou homofóbnosťou občanom?

 

Ak to robil on a jemu to nevyčítali, prečo to isté vyčítajú iným???

 

Prečo vždy musia mať títo takz. liberáli a progresívci a progresívne uvedomelí dvojaké metre na takých istých ľudí?

 

 

Ak je za to zodpovedný Kollár, čo povedal v roku 2017, tak potom celkom rovnako aj Kiska a ľudia, čo ho ako vzor oslavovali!

A jeho ešte chceli pretlačiť do politiky, len sa im to nepodarilo. Ešte mu vyčítali, že o to nemá záujem – byť ich lídrom a zjednotiteľom.

Vtedy tiež celkom falošne počítali s tým, že týmto populizmom nakradne hlasy konzervatívcom, ako teraz počítajú, že Pellegrini im takto podvodne nakradne hlasy od opozičníkov. 

 

 

Sami ste takto falošne obetovali homosexuálov a ešte aj vlastného maskota mali homofóbneho – podľa vašich kritérií!

 

To sa tak nedá, že iných z toho istého obviňujete a vlastného lídra ste takého mali!

 

Takže, potom váš vlastný maskot sa na tom podieľal, čoho tieto vraždy boli výsledkom podľa vašich kritérií. A všetko len preto, aby ste dostali hlasy aj od konzervatívcov. 

 

Jeho a program celej tejto vami pretláčanej strany bol rovnako homofóbny (podľa vašich kritérií), ako to kritizujete len na iných stranách!

 

No, na rozdiel od vás, napríklad strana Sme rodina sa nikdy nehrala na to, že obhajuje práva homosexuálov alebo nejaké liberálne hodnoty.

No vy ste sa na to hrali a lídra a celú túto stranu mali takú istú, čo len rovnako štvala proti homosexuálom, keď sa proti tomu vymedzila.

 

Napokon zradili homosexuálov aj v SaS a tiež kvôli populizmu. Báli ste sa, že vlastní voliči vás nebudú voliť, takže zas populizmus.

Všetko pochopiteľné ako populizmus, keby ste to teraz nevyčítali len iným stranám a iným politikom.

 

Podieľal sa na tom vami pretláčaný človek, navyše oslavovaný ako nejaký vzor!

 

Teraz bežným ľuďom píšete, že sú za to zodpovední.

Tak, bežní ľudia žiaden takýto program verejne nevyhlásili, ako vyhlásila strana Za ľudí a Kiska. Jemu ste už napísali, že za to môže on?

 

Alebo by ste sa hanbili, ako ste homofóbneho maskota oslavovali?

 

 

Andrej Kiska bude blokovať prijatie registrovaných partnerstiev v budúcej vládnej koalícii. Vo vízii svojej novej strany píše, že ľudia na Slovensku „chcú krajinu, kde má každý rovnakú šancu na dobrý, spokojný a šťastný život.“ Škoda, že jeho strana toto želanie nenaplní.
„Na tému interupcií, Istanbulský dohovor, registrované partnerstvá, adopcie detí homosexuálnymi pármi žiadna z týchto tém nebude v našom programe strany a ak sa dostaneme do koalície budeme trvať na tom, aby v programovom vyhlásení vlády žiaden takýto návrh nebol. S týmto do koalície pôjdeme.“ (zdroj: Rádio Expres)
https://www.facebook.com/inakost/posts/pfbid02NyjkXrKwJ6LnLsYHHfxixqWwbBQ81u3eoamJv9RdSZ5bv3hmtaW2PboNsM4TUufl
.
.
z komentárov pod tým:
.
.
Je to teda fičúr prešibaný, videl ake negatìvne vyjadre nia boli na adresu čaputovej. Vie velmi dobre, že Slovensko je konzervatìvna krajina, tak má strach, že by sa nikam nedostal.“
.
Áno tiež som dnes čistá a rozhovor pre Nko kde sa k tomu vyjadroval. Bohužiaľ to je push na konzervatívneho voliča lebo vedia ze liberálny volič ich voliť nebude. Škoda. Kiska je mi sympatický ale ostávam pri PS“
.
Je fajn že sa vyfarbil už pred voľbami… aspoň voliči vidia, že je úplne rovnaký ako všetci ostatní…“
.
ZA ĽUDÍ* – *neplatí pre ženy, LGBTI+ komunitu a ľudí z 21. storočia. Oumajgod môže on sebe ešte viacej ublížiť? A ešte takto otvorene hovoriť o blokovaní týchto vecí?“
.
On bol vzdy velky konzervativec, teraz uz moze takto vylozit karty, ked musi dat strane obsah a temy. Ale potom nerozumiem nazvu Za ludi, lebo evidentne nie za vsetkych ludi, len za krestanskych heterosexualov.“
.
A on akoze tvrdil niekedy nieco ine?“
.
aspoň špecifikoval, za ktorých je ľudí…
🙁
.
No hlavne ze ma v slogane „vratme Slovensko vsetkym ludom“ Takze vsetkym opat nie.“
.
Tymto tvrdenim si ide proti vlastnemu nazvu strany“
.
.
.
.
.
Prečo vždy musia mať títo takz. liberáli a progresivci a progresívne uvedomelí dvojaké metre na takých istých ľudí?
.
Ako by ste obstáli ako učitelia, keby ste mali takéto očividné dvojaké metre? Rešpektovali by vás žiaci? 
Alebo vtedy by ste zobrali len pomyselne palicu a zákazy? A nadávali, že je to chyba žiakov, že vás a potom nič nerešpektujú, ako to teraz robíte pri občanoch?
Môžem vám zo svojej dlhej praxe potvrdiť, že žiaci ochotne rešpektujú všetko, čo vidia, že platí na všetkých a platí pre všetkých.
.
A preto dnes máte tak málo hlasov, preto ste pohoreli v bývalých voľbách a preto ste odsúdení len kradnúť iným hlasy cez Pellegriniho, lebo vás občania nerešpektujú! Nemáte totiž rovnaký meter na všetkých a rovnaký meter na také isté situácie.
Tieto výsledky sú výsledkom vašej falošnosti.
.
Len učiteľ demagóg potom pomyselne zoberie palicu a zákazy. Prípadne začne žiakom nadávať, ako to robíte vy občanom.
A nie v každých médiách nadávajú občanom. Napríklad na Pravde také nečítam.
.
Všetci si teda pamätáme na takých učiteľov, ktorí stratili rešpekt a začali sa všetkým len vyhrážať, že dostanú päťku a podobne, aj štyri naraz, keď im už ruplo v bedni.
.
Takto naozaj budete musieť tie volebné hlasy len kradnúť iným stranám (cez Hlas) na vašu progresívnu koalíciu.
.
.
.
.
.
.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.