Založ si blog

Môžete sa aj biť na koaličnej rade!

Vôbec nechápem, prečo sa niekto, hocikto chce zbaviť Matoviča, keď Slovensko neožobráčil Matovič, ale Naď s nákupom, darovaním zbraní, zaťahovaním do vojny. A nie je to len Naď, ale všetci naši lokaji, čo pomáhali schvaľovať sankcie na naše ožobráčenie.

 

Ja nevidím žiadny zmysel v tom zbaviť sa Matoviča za nejaký minibalíček oproti tomu, čo míňajú na zbrane a ako ešte len idú ožobráčiť Slovensko cez sankcie voči Rusku. 

 

Pre toto chcem, aby odišla Čaputová, Korčok, Naď, Heger, Krúpa a doradu všetci lokaji, čo tomuto ožobračovaniu cez zbrane a sankcie slúžia.

Taktiež chcem, aby odišli novinári z denníkov SME a denníka N, ale tých sa ako na nás nasadených drábov zbaviť nemôžme ani voľbami a ich totalitné maniere budeme musieť znášať, pokým ich budú ich sponzori platiť.

 

Len sa tam držte ako pijavice, čas sa vám kráti.

 

Všetko je teraz len v rukách voličov, aby si nedali ukradnúť svoje hlasy Hlasom pre ich progresívnu koalíciu lokajov.

 

Keby som to mala povedať stručne, je mi celkom jedno ako sa budú zradcovia vzájomne tlačiť v takej zradnej koalícii. Či padne vláda alebo budeme čakať na voľby, čas sa vám kráti. Maximálne ešte rok a dačo.

 

Všetkých z opozície sa vám zlikvidovať nepodarí!

 

 

To si ako niekto myslí, že nejakými výmenami bude ešte niekto takých zradcov voliť? Tých maximálne 25 % zmanipulovaných voličov cez SME a Denník N.

 

To sa uchádzate len o 25 % voličov!

 

Mňa napríklad absolútne nezaujíma, či sa tam hádajú. Môžete sa aj biť, aj mlátiť v parlamente alebo na koaličnej rade. Mne je to jedno, lebo už ste nás ožobráčili!

 

A Smer to tak výdatne nedokázal! A za Smeru cenzúra nebola! A Smer nezavádzal totalitu!

 

 

Len sa dobre vzájomne pourážajte, tak sa vzájomne nedokážete, ako by ste to zažili od občanov.

 

 

 

 

Chmelar 6.7.:

 

„No čo je najdôležitejšie, odchod Matoviča z postu ministra predsa nič nerieši. Naďalej bude predsedom koaličnej strany a neviazaný vládnou zodpovednosťou bude ešte nepríjemnejší. Takže čo má celé to divadlo vlastne znamenať?

 

Som presvedčený, že odpoveď na tento problém treba hľadať v reakcii šéfa diplomacie Ivana Korčoka na jednu servilnú novinársku otázku, či sa neobáva, že nová vláda môže obrátiť kurz ich „hodnotovej“ zahraničnej politiky. Odpoveď ministra bola jednoznačná: určite to vraj urobia, a preto tomu treba zabrániť. A ako sa tomu dá zabrániť? Tomu má slúžiť tá veľkorysá lehota do 31. augusta. Dovtedy môžeme čakať, že jedna ambasáda, jeden prezidentský palác a jedna digitálna firma budú vyvíjať obrovský nátlak na Eduarda Hegera, aby sa zbavil Matoviča a prevzal opraty v OĽaNO, teda aby garantoval kontinuitu zahraničných záujmov na Slovensku. Heger sa bude musieť rozhodnúť. Doteraz sa správal skôr ako predseda JRD Kalina z filmu Vesničko má středisková, ktorý sa pokúšal oddeliť od seba dvoch bijúcich sa chlapov slovami: „No tak, chlapci, prosím vás, nechte toho, neperte se. To nemá za mák smyslu, co tady děláte. No to jste družstevníci??“ … No tak takto to asi nepôjde.

 

Nech sa na to pozerám z akejkoľvek strany, zámery všetkých aktérov sú falošné. Matovič je síce neriadená strela, ale robiť z neho „jediný problém tejto vlády“, ako to formuloval Sulík, je buď nepochopením situácie alebo zámerným zavádzaním. Ak ministrovi financií vyčítajú, že chcel dať stámilióny eur na pomoc rodinám, ktoré nemal finančne kryté v štátnom rozpočte, tak čo povedať o ministrovi obrany Naďovi, ktorý robí škandalózne netransparentné obchody za miliardy eur, pričom ako bývalý zbrojársky lobista kupuje od svojich bývalých partnerov a dnešných sponzorov zbraňové systémy za štátne peniaze. A všetci koaliční partneri sa tvária, že je to v poriadku.
Problémom tejto vlády nie je (len) Matovič…“
(krátené)
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/5563911426974037/
.
.
.
.

„Opitý vodič sa v ničom nelíši od teroristu“

03.10.2022

Neviem, či len pre Slovensko je typické, že všetko sa rieši až keď sú obete – mladé obete, deti alebo veľa obetí. Nebezpečné úseky na cestách sa riešia zas až keď sú obete, mladé obete, deti, veľa obetí. Keby sa to bolo riešilo skôr, aby sa ľudia báli sadať za volant po požití alkoholu, dnešné obete mohli žiť!!! Ale ľudia sa neboja sadať za [...]

Slniečkári otočili

02.10.2022

Čitateľ SME: „Tu sa krasne ukazuje ake ohybne chrbtice tito ludia maju.“ Novinári – slniečkári otočili, ale najprv tu celé roky prenasledovali občanov, ktorí mali akékoľvek otázky alebo výhrady k prijímaniu migrantov. Kto absolútne s týmito novinármi nesúhlasil, bol nimi vyhlasovaný rovno za vraha, čo by chcel migrantov topiť a vraždiť. To tiež [...]

Matovič sa opäť pustil do novinára – šéfredaktora Denníka N

01.10.2022

Som rada, že špecifikoval, že nejde o všetkých novinárov, ale o progresívnych kvôli ktorým dramaticky klesla dôvera Slovákov v médiá. Matovič 1.10.: „Neuplynul deň od verejného moralizovania Matúša Kostolného a spol. a opäť sa verejne púšťa do šírenia podlých lží. Hrubo klame, podsúva a manipuluje. Praktiky, za ktoré by sa ani Ruttkayová [...]

Elon Musk

Musk pobúril Ukrajincov. Jeho "mierový plán" Kyjev odmieta

03.10.2022 21:57

Najbohatší muž planéty si na Ukrajine pokazil povesť. Od Kyjeva chce, aby sa zriekol Krymu, v anektovaných oblastiach by zopakoval hlasovanie.

tank

Česi sa zložili na tank pre Ukrajinu. Meno dostal po Masarykovi

03.10.2022 21:05

V Česku sa v rámci kampane Darček pre Putina podarilo vyzbierať 33 miliónov korún (vyše 1 344 000 eur).

Zochova, Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Zhabať auto, zvyšovať tresty: Sprísňovať zákon kvôli jednému prípadu?

03.10.2022 20:30

V podcaste denníka Pravda odpovie dopravný analytik Jozef Drahovský, advokát zastupujúci previnilcov Milan Ficek, či bývalá prokurátorka, v súčasnosti obhajkyňa, Eva Mišíková.

lengvarský Beňa Mayer Lapuníková

Lengvarský: Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosť

03.10.2022 19:50

Výpovede podľa ministra zdravotníctva podalo okolo 2000 lekárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,192
Celková čítanosť: 4809598x
Priemerná čítanosť článkov: 4035x

Autor blogu

Kategórie