Založ si blog

Radšej hrozný koniec ako hrôza bez konca?

Očakávala som, že sa bude viesť vojnová propaganda do vojny s Ruskom, písala som o tom v článkoch, že pozor, príde ešte zúrivejšia. Ale nevedela som si ju predstaviť a aké argumenty vymyslia!

 

Šokovali ma. Že kto nesúhlasí s treťou svetovou a zapojením všetkých krajín do tretej svetovej, je nacista. To by som neverila, že niekto môže takúto blbosť hlásať a ešte novinári, čo sa považujú za „intelektuálnu elitu“.

 

Že kto nesúhlasí s okamžitým odpojením od všetkého a pritom nie je ani odborník na danú problematiku, je tiež nacista a nemorálny človek. To tiež splodila „intelektuálna elita“ novinárov.

 

Ale úplne najviac ma šokovali čitatelia podobných propagandistických novinárov v Česku, ako tam zúrivo volajú ľudia po vojne!

Neverila by som, skutočne by som neverila, že z obyčajných ľudí toto novinári vyrobia – aby ľudia volali po tretej svetovej!

 

 

 

Poľsko nás môže zatiahnuť do vojny s Ruskom pod rúškom mierovej misie na základe pozvania Zelenského. Vstup poľskej armády na Ukrajinu by znamenal hrozbu vypuknutia celoeurópskej vojny, pretože Rusko bude poľskú armádu, aj keď vstúpi na Ukrajinu bez súhlasu NATO a na vlastnú päsť, považovať za oficiálny vstup členskej zeme NATO do vojny s Ruskom.

Eskalácia celoeurópskej vojny by potom mohla byť veľmi rýchla a jadrový stret by bol otázkou niekoľko hodín.

Poľský prezident prehlásil, že chce obnovu VeľkoPoľska a že je presvedčený, že medzi Poľskom a Ukrajinou už nikdy nebude hranica a obidva štáty budú žiť v spoločnej krajine. Z Ukrajiny tam, čo zaberie Poľsko.

 

„Tady je ten projev https://m.youtube.com/watch?v=8_NhjEb9WAM
Celkem jednoznačně se poláci v diskuzi pod ním shodli , že se Duda zbláznil .“

 

Môj syn to považoval za sprostosť, že by Poľsko zabralo časť Ukrajiny. To bol podľa neho len hoax!

 

 

 

 

 

 

Čitatelia SME po ich ideologickej výchove volajú po vojne:

 

 

Prehra alebo tretia svetová.

„No ja to vidím na tretiu svetovú… Bohužiaľ to jadrové zbrane veľmi komplikujú. Budú veľké obete, zamorenie rádioaktivitou, vážne poškodenie genómu ľudstva, vymieranie značnej časti populácie. Ale rusko – ten zhubný nádor na organizme planéty Zem – musí byť raz navždy denacifikované a demilitarizované. Nemôžu a nesmú ohrozovať civilizovaný svet naveky. Radšej hrozný koniec ako hrôza bez konca.“

 

„Každý krok proti rusovi je pozitívnym —- nezabúdame na 1948, 1968, takže do nich'“

 

„Ked myslis.
Ale dodávanie zbraní je podporovanie vojny.“

 

„Ak proti rusovi, tak áno“

 

„Do nich!!!“

 

„Do ruskych fasistov. Kazdy s fungujucim mozgom to vie.“

 

„Každý krok proti rusovi je pozitívnym krokom —— za 1968 do nich“

 

„Cize súhlasíš s podporovanim a predlzovanin vojny?“

 

„Suhlasím a podporujem zničenie ruska“

 

„Aj civilistov? Zeny a deti?“

 

„Rovnaky scenár a stale dookola. Vysledok. Tendre na zbrane za miliardy. A aka je historia Jarka Naďa. To uz nevidi len slepý. Co tam po sestrickach,doktoroch,osetrovateloch. My potrebujeme Abramsy. :-)“

 

 

 

Propaganda do vojny v Česku:

 

 

Nacistické hrdlořezy nahradili ruští primitivové: Vojáci u Brna znásilňovali děti a vraždili nemluvňata

 

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/711581/nacisticke-hrdlorezy-nahradili-rusti-primitivove-vojaci-u-brna-znasilnovali-deti-a-vrazdili-nemluvnata.html

 

 

 

Obete v Afrike ich znovu nezaujímajú, že to zaplatia hladomorom. To už nie sú deti našich susedov!

 

 

Guterres in Senegal: ‘Triple crisis’ in Africa aggravated by war in Ukraine

 

„Trojitá kríza“ v Afrike, ktorú zhoršila vojna na Ukrajine

Vojna na Ukrajine podľa generálneho tajomníka OSN Antónia Guterresa zhoršuje „trojitú potravinovú, energetickú a finančnú krízu“ v celej Afrike.

 

„Aktuálně o Africe a válce na Ukrajině – hrozí tam hlad, ekonomická a finanční bída, protože lodě RF nelze kvůli sankcím použít (nemají povolení kotvit v přístavech) a dodávky pojistit (i u zajišťoven). Nejsou dodávky obilí, uznal to i šéf OSN, že sankce USA a EU vyrobí v Africe ohromnou krizi.
Viz třeba – https://news.un.org/en/story/2022/05/1117352

 

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

Denys Šmyhal / Petr Fiala /

Fiala privítal v Strakovej akadémii ukrajinského premiéra Šmyhala a ministrov

16.07.2024 11:34

Česko patrí medzi podporovateľov krajiny, ktorá vyše dva roky čelí ruskej vojenskej invázii.

orbán, Si Ťin-pching

Orbán listom informoval Michela o svojich návštevách Ruska, Číny či USA

16.07.2024 11:15

Maďarský premiér v liste vyzval predsedu Európskej rady na rokovania s Čínou o mierovej konferencii, ako aj na obnovenie diplomatických vzťahov s Ruskom.

Mŕtve ryby

Polícia vzniesla obvinenie v súvislosti so znečistením Hrona v roku 2021

16.07.2024 11:15

Po úniku digestátu zo skladovacej nádrže došlo k znečisteniu úseku rieky v dĺžke vyše 30 kilometrov a škode na životnom prostredí vyše 400 miliónov eur.

Festival Pohoda 2024

Z festivalu putoval do cely: Dychové skúšky vykonávali vodiči aj po zrušení Pohody

16.07.2024 10:39

Polícia po skončení festivalu zistila až dvanásť vodičov pod vplyvom alkoholu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630985x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie