Založ si blog

Zaručená výhra v očkovacej kampani

To nemá bežný smrteľník, ktorý sa prihlási do očkovacej lotérie. To má len odborník ako zarobiť na očkovacej kampani pre farmafirmy:

 

„Pri jednom mediálne pomerne vychytenom mene som našiel 52 položiek od cca 15 firiem, celkovo si pán profesor prišiel za prvých 6 mesiacov 2021 na cca 40 000 eur. Naprednášal sa ako otrok, čo dodať? Ale tento je zvyknutý makať, lebo za roky 2019 a 2020 mu od firiem za prednášky a iné intelektuálne výkony nabehlo cca 150 000 eur. A popri tom stíha ešte aj pacientov a študentov.

 

Tak povedzte, neoplatí sa takým odborníkom naháňať ľudí na očkovanie, keď predaj hrncov tak dobre platí? Keby sa dali len zaočkovať, tak majú minimálnu šancu, že vyhrajú hoci len 10 000 eur. Ale ako odborníci dostanú za predaj vakcín pre farmafirmy akokeby vyhrali očkovaciu lotériu! Ako sa v nej hovorí, to sú obrovské peniaze, čo vám úplne zmenia život!!! A ako sa pýtajú: S kým zdieľate tú neuveriteľnú radosť? Chceme počuť to výskanie, lebo to sa len tak nestane, aby mal niekto také neuveriteľné šťastie, aké majú zaručené odborníci pre farmafirmy. Nepotrebujú sa ani registrovať, ani točiť v bubne, stačí predávať odborne vakcíny a výhru máte zaručenú, čo vám tak neuveriteľne a naprosto zmení život, že sa z lekára stanete odborníkom aj pre médiá!!!

 

Mesík 6.10.:

 

„1. októbra uverejnilo – tak ako mu ukladá zákon – Národné centrum zdravotníckych informácií správu o finančných tokoch od farmakofiriem k lekárom, zdravotným zariadeniam a univerzitám v prvom polroku 2021. Akú časť finančných tokov zachytávajú nevieme, možno je to len povestná špička ľadovca – ale aj tá je zaujímavá.
V linku nájdete aj správy za predošlé obdobia, vždy po polroku. Z linku sa dá excelový súbor stiahnuť a potom už len vyhľadávate kto dal komu toľko a „za čo“ (či prednáška, alebo „prieskum trhu“ alebo „výskum“ alebo výlet na konferenciu). Ja som len námatkovo hodil do vyhľadávania „Pfizer“ a hodilo mi to cca 500 podarúnkov rôznej veľkosti – asi 30 lekárov a profesorov za toho polroka dostalo sumy v tisícoch eur, asi 170 platieb bolo v intervale 500 až 1000 eur, k tomu Pasteurova nemocnica Košice extra dar 76 000 eur atď. atď. Vôľa „umiestňovať produkty“ do tiel veriacich bola slušne podporená.
Keď si do vyhľadávania hodíte priezvisko lekára, ktorý vás zaujíma, môžete nájsť aj veľmi zaujímavé čísla. U mnohých tam nájdete centové položky, ale niektorým, zvlášť ak majú profesorské tituly, sa darí vynikajúco. Pri jednom mediálne pomerne vychytenom mene som našiel 52 položiek od cca 15 firiem, celkovo si pán profesor prišiel za prvých 6 mesiacov 2021 na cca 40 000 eur. Naprednášal sa ako otrok, čo dodať? Ale tento je zvyknutý makať, lebo za roky 2019 a 2020 mu of firiem za prednášky a iné intelektuálne výkony nabehlo cca 150 000 eur. A popri tom stíha ešte aj pacientov a študentov.
Kto umí – umí. Ešte by mu mali udeliť nejaké štátne vyznamenanie za „boj s covidom“ s odmenou 28 000 eur, aby nezostal skrátka.
V demokratickej spoločnosti so slobodnými masmédiami by táto správa NCZI a jej predchodkyne boli mediálnymi bombami: naše vládou kúpené čivavy demokracie a boja s korupciou budú ďalej tíško mlčať. Zvyknite si – na Slovensku je to tak.

 

 

 

Ja som len námatkovo hodil do vyhľadávania „Pfizer“ a hodilo mi to cca 500 podarúnkov rôznej veľkosti – asi 30 lekárov a profesorov za toho polroka dostalo sumy v tisícoch eur, asi 170 platieb bolo v intervale 500 až 1000 eur, k tomu Pasteurova nemocnica Košice extra dar 76 000 eur atď. atď. Vôľa „umiestňovať produkty“ do tiel veriacich bola slušne podporená.“

 

 

„Kto umí – umí. Ešte by mu mali udeliť nejaké štátne vyznamenanie za „boj s covidom“ s odmenou 28 000 eur, aby nezostal skrátka.“

 

Tuto určite naráža na Sabaku, že Sabaka dostal výhru 28 000 eur a ani nemuseli losovať. Bolo to jasné, že komu a za čo. To smrteľník nezažije, že má v očkovacej kampani tak zaručené peniaze ako zaplatený odborník na predaj.

Naši odborníci sú proste biznismeni a kto nie je, nie je odborník ale šarlatán!

 

 

Najviac ma na tom štve, že on nemusel celému Slovensku v médiách ukazovať, ako doma s manželkou vrieskajú, ako im to celkom zmení život! To bude asi preto, že títo odborníci to majú zaručené a niekoho by mohlo naštvať, že nemusia sa zúčastniť ani losovania, ktoré by už nevyhrali.

Zaručene teda vyhrávajú len odborníci!

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

váha, spravodlivosť, misky

Súdna rada vyslovila nesúhlas s trestným stíhaním sudkýň pre ohýbanie práva

30.05.2024 09:02

Obžaloba ich vinila z podplácania, nepriamej korupcie a ohýbania práva. Obe vyhlásili, že sú nevinné.

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 08:29

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584997x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie