Založ si blog

SME môže ľuďom nadávať do dobytka a polícia konať nebude!

Žijeme v nenormálnej spoločnosti, kde mainstreamové noviny môžu ľuďom nadávať aj do dobytka a priať im aby kvičali od bolesti ako prasce, lebo vraj nemusíte si kúpiť ich predplatné! To v prípade mainstreamových novín, ktoré majú byť pre spoločnosť vzorom správania sa, trestné nie je!

Ale keby ktokoľvek niekoho označil za vec alebo dobytok, tak ho budu trestne stíhať, lebo nemá na seba predplatné! Nie je to tak dávno, čo takto prenasledovali právnika, že sa o niekom vyjadril, že je len vec a tým naznačoval, že by ho chcel poslať ako vec do plynu! Tu sa ľudia mediálne prenasledujú za predpokladané myšlienky! Nemal na seba predplatné, tak nikoho nesmie nazvať len vecou lebo je to trestné a trestne stíhateľné nazvať niekoho len vecou, nie ešte dobytkom!

A tu si mainstream veselo píše o neočkovaných ako o dobytku a môže im priať aby kvičali ako dobytok a vraj tým vôbec nenaznačujú, že s nimi chcú jednať len s ako dobytkom. Dokonca v nich vidia vraj ľudí a nie dobytok! Pritom správajú sa k nim denne len ako k dobytku a nadávajú im každý deň a umožňujú na nich mediálny lynč a podporujú rozoštvávanie spoločnosti, aby sa ľudia nenávideli medzi sebou a vlastných príbuzných považovali len za dezolátov a dobytok!

 

 

 

Ja si myslím, že morálni dezoláti a dobytok sedí v redakcii SME a slúži týmto propagandistom aj polícia. Vie, koho má poslúchať, že títo novinári sú za takú propagandu platení. Dnes je tu vláda médií, čo majú ľudom vnucovať ako mocenské záujmy a biznis obchody.

 

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584945x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie