Založ si blog

Novinári, že sa nehanbíte písať o väčšine, keď ide o 2 % a to od Focusu

čo Focusu neveria ani politici.

 

 

Kto klame, tomu ľudia neveria a to sa dá povedať aj o nerovnakých metroch. Keď je niekto konzistentný a háji slobodu žien, či pôjdu na potrat, nemôže hájiť povinné donucovanie ľudí a nie k očkovaniu, ale očkovaniu experimentálnymi vakcínami za ktoré nezodpovedá nikto a samotní odborníci ešte nepoznajú následky z takýchto vakcín. 

Všetci, čo doteraz tvrdili, že sú za slobodu a obhajujú slobodu žien a vôbec majú zmysel pre slobodu ľudí, teraz na nich vidíte, či neklamali a zmysel pre slobodu zásahov do iných ľudí majú.

 

Zas len ďalšiu hlúposť robíte, aby vám ľudia neverili, lebo teraz sa to ukazuje, že takz. liberáli vôbec nemajú zmysel pre slobodu a ten zmysel majú len keď im ich propaganda niečo prikáže. Papagájovať, to tak vedia a na čom sa dá priživiť v nejakej mimovládke. Liberálmi sú nie z presvedčenia a že by sa u nich nachádzal nejaký zmysel pre slobodu, ale len preto, že teraz je to módne ako voľakedy byť zväzákom alebo členom strany. Tí tiež všeličo tárali, nejaké pekné myšlienky, ktoré boli len zneužívané. Takto teraz nastúpila zväzácka éra „liberálov“ bez zmyslu pre slobodu ale zato so zmyslom, kde sa priživiť teraz!

 

Najlepšie ich zmysel pre slobodu vidno na donucovaní iných k experimentálnym vakcínam. A to ešte hromadne klamali, že vraj sú za slobodu očkovania. Tak takto sú za akúkoľvek slobodu – pokým propaganda nezavelí inak!

 

A teraz dajte prieskumy na väčšinu, čo chce vystúpiť z NATO, z EÚ, nechce sobáše homosexuálov, nechce adopcie homosexuálmi… Ale to vtedy a len tárate, že väčšina o cudzom tele nemá čo rozhodovať!

Nie, nechápali ste podstatu prečo, len ste papagajovali, čo bolo módne, aby ste sa vo svojich kruhoch presadili a nevyhodili si vás facebooku! Takí ste boli liberáli, len ako šupka cibule. Vy sa nikdy nerozhodujete zo zmyslu pre slobodu, len podľa manuálov práve frčiacej a požadovanej propagandy. A keď vás prirovnám k predchádzajúcim zväzákom, tí to viac museli než vy. Vy ste somári už celkom dobrovoľne a aktívne. Pravdivá je aj tá konšpirácia, že dnešná generácia je len sprostejšia.

 

A celkom chápem vaše dôvody, aj komunisti mali rovnaké, že keď ide o zjavné dobro, musíme ho zabezpečiť hoci aj násilím, lebo hlupáci si nič iné nezaslúžia. Však to bol tiež boj za záchranu ľudí! Ktorí si to tak nevolali, keď iným niečo vnucovali?

Ale že teraz už fakt dobré? To si tak tiež všetci rodení totaliťáci myslia, len sa doteraz žiadni nevolali dokonca liberáli! 

 

 

 

A iste viac než 2% si želá aby sa učiteľom znížili platy, takže rovnakým metrom znížte im aj platy a všetko ostatné, kde naškrabete 2%. Už by sme dávno neboli ani v EÚ, ani v NATO! Pripomínam, že väčšina o základných ľudských právach nerozhoduje!

 

 

Ale bude hoci aj hŕstka ľudí, stačí ju finančne a spoločensky motivovať ako mimovládkarov a politikov, kto práve a na čom potrebuje zarobiť. Propaganda, to je potom súbor nejakých krásnych myšlienok, ktoré sa na to len zneužijú a dajú ukradnúť napríklad liberálom.

 

 

 

Nie ste liberáli, ste dušou totaliťáci a vždy ste nimi boli, čo bolo vidno už aj na predchádzajúcich propagandách. Vždy vás prezradí vnucovanie a chýbajúci zmysel pre slobodu. Z tej slobody máte len nálepku!

 

 

A prečo sa ide od učiteľov a lekárov, najlepšie vyjadril Mesík, že aj predchádzajúci režim zneužíval práve ženy ako ľahšie obete manipulovania a donucovania a tiež to vždy boli učitelia a zdravotníci, čo robili takých otrokov každej propagande. Na vojakov a policajtov si netrúfnete, začnete teda ako násilníci od žien! Lebo ženy a matky sa ľahko prežitím vydierajú a majú deti, to sa dá zneužiť!

 

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584896x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie