Založ si blog

Denník N bojuje proti Mesíkovi

Zodpovednosť by mala prijať vláda, čo neprijme. To chcú prijať len svoje platy. Akurát sa budú vyhovárať len jeden na druhého, že za to môže akási vakcinačná kampaň.

 

To nie je len zlyhanie vakcinačnej kampane! O tom, že tu vôbec nejde o zdravie občanov, svedčí že vôbec nikde nebol záujem o liečbu a len o to, na čom sa dá zarábať. Ja som sa pôvodne očkovať chcela, no po tom čo som videla od médií, vedcov, lekárov, absolútne im už za špetku neverím.

Za tie mesiace som videla len odpornú propagandu. A teraz vedú na Denníku N diskreditačnú kampaň proti Mesíkovi.

V podstate ich stačilo sledovať a nepotrebovala som k tomu žiadneho konšpirátora, len vlastný rozum. Ale vďaka, že sa tak prezradili, ešte mohli oblbnúť viac ľudí, keby boli inteligentnejší.

 

Analytik Mesík ovládol Facebook videom proti očkovaniu. Z lekárov robí úplatných šmejdov, reaguje imunológ

 

https://dennikn.sk/2443866/analytik-mesik-ovladol-facebook-videom-proti-ockovaniu-z-lekarov-robi-uplatnych-smejdov-reaguje-imunolog-jesenak/?cst=2c4612aff0fe13df096adebad98a462c490e59f0&fbclid=IwAR2g6o5M9XPUBcdbubInavTMfQstAF__JYwSFOlAKqO2-7PG3rlV7HJFC-8

 

Reakcia na toto jeho, čo som ja ani nevidela, ale Mesík určite môže aj za mňa, že mám vlastný rozum a trúfam si ho používať!

 

Analytik Mesík ovládol Facebook videom proti očkovaniu. Z lekárov robí úplatných šmejdov, reaguje imunológ

 

https://dennikn.sk/2443866/analytik-mesik-ovladol-facebook-videom-proti-ockovaniu-z-lekarov-robi-uplatnych-smejdov-reaguje-imunolog-jesenak/?cst=2c4612aff0fe13df096adebad98a462c490e59f0&fbclid=IwAR2g6o5M9XPUBcdbubInavTMfQstAF__JYwSFOlAKqO2-7PG3rlV7HJFC-8

 

 

Keby tu nejakých pánov alebo odborníkov naozaj zaujímali životy ľudí, tak sa zaujímajú o liečbu! Ale to sa nezaujímal od začiatku nikto!

Takže, ešte mi môžte hovoriť o nejakej vakcinačnej kampani!

 

Absolútne ma toto, čo som videla za tieto mesiace, zahnalo do tábora „konšpirátorov“. Napokon sú skoro všetky konšpirácie po čase pravdivé.

A čo som sa nabojovala s konšpirátormi, aby sa nakoniec doradu ukazovalo, v čom všetkom mali pravdu!!!

 

Aj za tým tornádom je umelé ovplyvňovanie počasia. Kto chce, nech si čaká a verí tomu, že je to len konšpirácia.

Tu neprijme zodpovednosť nikto za nič! Tu sú ľudia platení len za propagandu a doradu vo všetkom. Kto chcete, verte si im, ale ja si myslím svoje a stačilo mi, čo som ja sledovala.

 

A už nemám záujem ani proti propagandistom písať. Asi je to tak zbytočné, ako hovoriť niečo človeku, čo sa hrabe v smetnej bedni. Tým myslím, hrabať sa v argumentoch v mainstreame s ich „odborníkmi“. Áno, ste zapredaní a môžete si do aleluja písať, ako to nie je pravda. Však aj komunisti sa vzájomne presviedčali, že slúžia niečomu veľkolepému. Aj vy ste na tom rovnako a ešte horšie! Aj o vás sa tak bude hovoriť ako o komunistoch a ešte horšie! A celkom rovnako sa budete brániť – Inak sa nedalo! Inak by som nemohol… a ste celkom rovnaké prašivé…

 

 

 

 

.

Stačí, aby začali stúpať požiadavky na „morálnu uvedomelosť“!

09.08.2022

Včera som si pozrela jedno hodinové dokumentárne video – ako vznikla vojna na Ukrajine, čo jej predchádzalo, celú chronológiu konfliktu. Dnes máte množstvo všelijakých videí, ale tak dobré video som k tejto vojne ešte nevidela, pretože nabité dôkazmi – strih a vidíte toho politika, čo hovorí, čo robí na vlastné oči. To nie je, že napísali vám a ktovie, či [...]

Správa AI nemala byť podľa SME publikovaná!

08.08.2022

Ospravedlňovanie a kritika správy Amnesty International zo strany SME: Je to paradox, že ich aj ospravedlňujú a zarovno píšu, že tá správa nemala vyjsť alebo inak preformulovaná. Uvádzam len podstatné časti, keďže je to platený obsah: „AI zároveň neriešila, ako by sa malo postupovať, ak samotní civilisti z bojových zón nechcú odísť napriek [...]

A v čom sa SME líši od Kuffu?

07.08.2022

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. [...]

Francúzsko požiar hasiči

Vo Francúzsku zúria najhoršie prírodné požiare za uplynulých 20 rokov

12.08.2022 16:13

Emisie z francúzskych požiarov pozorované satelitom v mesiacoch jún, júl a august boli vyššie ako kedykoľvek od roku 2003.

Ukrajina Záporožie elektráreň

V jadrových elektrárňach po Európe sa môžu stať nehody, vyhráža sa Medvedev

12.08.2022 16:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev to uviedol vo svojom komentári o situácii v Záporožskej jadrovej elektrárni.

Bratislava justícia súdy GP Žilinka

Pochybil Žilinka, ak nevidí dôvody na rozpustenie ĽS NS?

12.08.2022 15:00

Predstavuje Kotlebova strana bezprostrednú hrozbu pre demokraciu? Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie ĽS NS. O aké dôvody sa opiera?

voda, jazero, rieka, leto, kúpanie

Enviropolicajti vypátrali mužov, ktorí jazdou po Kysuci usmrtili stovky rýb

12.08.2022 14:28

V tom čase sa v rieke zhromažďovali z dôvodu rozmnožovania väčšie množstvá rýb druhu podustva severná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,164
Celková čítanosť: 4670762x
Priemerná čítanosť článkov: 4013x

Autor blogu

Kategórie