Založ si blog

Denník N bojuje proti Mesíkovi

Zodpovednosť by mala prijať vláda, čo neprijme. To chcú prijať len svoje platy. Akurát sa budú vyhovárať len jeden na druhého, že za to môže akási vakcinačná kampaň.

 

To nie je len zlyhanie vakcinačnej kampane! O tom, že tu vôbec nejde o zdravie občanov, svedčí že vôbec nikde nebol záujem o liečbu a len o to, na čom sa dá zarábať. Ja som sa pôvodne očkovať chcela, no po tom čo som videla od médií, vedcov, lekárov, absolútne im už za špetku neverím.

Za tie mesiace som videla len odpornú propagandu. A teraz vedú na Denníku N diskreditačnú kampaň proti Mesíkovi.

V podstate ich stačilo sledovať a nepotrebovala som k tomu žiadneho konšpirátora, len vlastný rozum. Ale vďaka, že sa tak prezradili, ešte mohli oblbnúť viac ľudí, keby boli inteligentnejší.

 

Analytik Mesík ovládol Facebook videom proti očkovaniu. Z lekárov robí úplatných šmejdov, reaguje imunológ

 

https://dennikn.sk/2443866/analytik-mesik-ovladol-facebook-videom-proti-ockovaniu-z-lekarov-robi-uplatnych-smejdov-reaguje-imunolog-jesenak/?cst=2c4612aff0fe13df096adebad98a462c490e59f0&fbclid=IwAR2g6o5M9XPUBcdbubInavTMfQstAF__JYwSFOlAKqO2-7PG3rlV7HJFC-8

 

Reakcia na toto jeho, čo som ja ani nevidela, ale Mesík určite môže aj za mňa, že mám vlastný rozum a trúfam si ho používať!

 

Analytik Mesík ovládol Facebook videom proti očkovaniu. Z lekárov robí úplatných šmejdov, reaguje imunológ

 

https://dennikn.sk/2443866/analytik-mesik-ovladol-facebook-videom-proti-ockovaniu-z-lekarov-robi-uplatnych-smejdov-reaguje-imunolog-jesenak/?cst=2c4612aff0fe13df096adebad98a462c490e59f0&fbclid=IwAR2g6o5M9XPUBcdbubInavTMfQstAF__JYwSFOlAKqO2-7PG3rlV7HJFC-8

 

 

Keby tu nejakých pánov alebo odborníkov naozaj zaujímali životy ľudí, tak sa zaujímajú o liečbu! Ale to sa nezaujímal od začiatku nikto!

Takže, ešte mi môžte hovoriť o nejakej vakcinačnej kampani!

 

Absolútne ma toto, čo som videla za tieto mesiace, zahnalo do tábora „konšpirátorov“. Napokon sú skoro všetky konšpirácie po čase pravdivé.

A čo som sa nabojovala s konšpirátormi, aby sa nakoniec doradu ukazovalo, v čom všetkom mali pravdu!!!

 

Aj za tým tornádom je umelé ovplyvňovanie počasia. Kto chce, nech si čaká a verí tomu, že je to len konšpirácia.

Tu neprijme zodpovednosť nikto za nič! Tu sú ľudia platení len za propagandu a doradu vo všetkom. Kto chcete, verte si im, ale ja si myslím svoje a stačilo mi, čo som ja sledovala.

 

A už nemám záujem ani proti propagandistom písať. Asi je to tak zbytočné, ako hovoriť niečo človeku, čo sa hrabe v smetnej bedni. Tým myslím, hrabať sa v argumentoch v mainstreame s ich „odborníkmi“. Áno, ste zapredaní a môžete si do aleluja písať, ako to nie je pravda. Však aj komunisti sa vzájomne presviedčali, že slúžia niečomu veľkolepému. Aj vy ste na tom rovnako a ešte horšie! Aj o vás sa tak bude hovoriť ako o komunistoch a ešte horšie! A celkom rovnako sa budete brániť – Inak sa nedalo! Inak by som nemohol… a ste celkom rovnaké prašivé…

 

 

 

 

.

Vydieranie s pokusmi na ľuďoch

23.07.2021

Mňa teraz zaujíma len to, že ked sa budem musieť dať povinne zaočkovať s vyhrážaním sa, že inak prídem o prácu, čo sa bude diať, keď odmietnem podpísať súhlas. Potom nech ho nevyžadujú a nerobia divadlo na súhlas! Ja tam napíšem – Som vydieraná, inak by som prišla o prácu. Neskutočne ma poburuje vydieranie, že mám napísať súhlasím, keď som vydieraná! [...]

Dnes ste ešte väčšie ovce vy!

27.06.2021

Skutočne mám plné zuby takz. dnešných liberálov, čo v spoločnosti prebrali rolu bolševikov s ich ideologickou propagandou. Tu sa ich osvietená režisérka, čo opísala svoju učiteľku ako mamuta zo socializmu, pýta, že čo sa stalo, že už nie sú takými mamutmi len poplatnými režimu? Keď som ja nastupovala do školstva, tak si ma zavolali do kancelárie, či viem, že [...]

Každých 15 rokov sa zdvojnásobuje populácia medveďov

20.06.2021

Nemáte sa čo bezstarostne tárať po lese. Vadí mi, že celý život som sa mohla bezstarostne tárať po lese a vyrástla generácia, ktorá sa dožaduje toho, že máte sa zmieriť s tým, že človek v lese nie je doma, hoci na celej planéte je vraj doma, ale v lese a konkrétne nikde mimo domu už nie. Je to ich myslenie, že človek je pliaga, hoci to, kde teraz celý svet [...]

Boris Kollár

Kam sa stratil z parlamentu Boris Kollár? Podľa Fica zmizol na dovolenku

24.07.2021 20:42

Robert Fico vystúpil s procedurálnym návrhom, aby sa prerušilo rokovanie parlamentu, kým sa nevráti do sály jeho predseda Boris Kollár.

búrka, počasie, blesky

Českom sa cez víkend preženú intenzívne búrky sprevádzané silným vetrom

24.07.2021 17:54

Nad južnou polovicou krajiny sa búrky preženú už v sobotu večer. V nedeľu a v noci na pondelok sa rozšíria už na celé územie ČR.

miniorloj

Valča má kurióznu atrakciu: Nezáživný miniorloj pre vnímavých

24.07.2021 16:00

Nová atrakcia - rovnobežkový miniorloj zo surovín, ktoré mali skončiť v odpade - je poučná a príjemne sa pri nej oddychuje.

Rakúsko, armáda, dráma, streľba, pytliak

Rakúsko pre opätovnú migračnú vlnu posilňuje ochranu svojich hraníc

24.07.2021 14:29

Spočiatku bude do pohraničného pásma vyslaných dodatočných 400 vojakov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 964
Celková čítanosť: 3715079x
Priemerná čítanosť článkov: 3854x

Autor blogu

Kategórie