Založ si blog

Dnes ste ešte väčšie ovce vy!

Skutočne mám plné zuby takz. dnešných liberálov, čo v spoločnosti prebrali rolu bolševikov s ich ideologickou propagandou.

 

Tu sa ich osvietená režisérka, čo opísala svoju učiteľku ako mamuta zo socializmu, pýta, že čo sa stalo, že už nie sú takými mamutmi len poplatnými režimu?

Keď som ja nastupovala do školstva, tak si ma zavolali do kancelárie, či viem, že sa nesmiem sobášiť v kostole a piť pivo na verejnosti lebo reprezentujem. Dnes pre týchto novodobých boľševikov reprezentujete asi očkovaním lebo sme opäť v totalite, kde nemá učiteľ na výber?

 

Ale ja, páni novinári, nemám hypotéku ako vy, ani sľubnú kariéru, aby som robila takú trápnu ovcu, z akých ste sa smiali, že aké boli ovce v socializme. Dnes ste ešte väčšie ovce vy! 

 

Politický plátok SME, asi ako nejaká komsomoľská pravda:

 

„Čo sa to stalo s učiteľmi“

„Kto sú ľudia, ktorým každý deň o ôsmej hodine odovzdávame deti?“

 

https://komentare.sme.sk/c/22690796/co-sa-to-stalo-s-ucitelmi.html

 

 

Z diskusie pod zamknutým článkom sa dozvedáme, že ide o propagandu očkovania. Inak by pani režisérka asi tiež bola vyzývaná aby vrátila titul:

 

 

„Nuž pani autorka, asi takto. Nič sa nedeje, všetko je v poriadku. Sám som učiteľ, ktorý nie je a ani nebude zaočkovaný. Konšpiračnými teóriami a inými bludmi sa nezaoberám. Jednoducho som sa rozhodol na základe toho, čo pre seba pokladám za najlepšie. Moje rozhodnutie neočkovať sa nie je prejav vzdoru, protestu, hlúposti a pod. Jednoducho som sa na základe dobrovoľnosti očkovania slobodne rozhodol s vedomím výhod, nevýhod, rizík oboch alternatív.“

 

 

Ale niečomu ako slobode inej než v sexe a v pohlaví oni nerozumejú!

 

Ešte sa jej ospravedlňuje, že má politicky bezúhonné myšlienky a našu socialistickú vlasť nezrádza. Ešte aby ju presviedčal, že preto nemiluje Putina.

No aj tak mu tam už nadávajú, k čomu ich denník SME štve, aby tu ľudia útočili na iných a tak zabezpečia propagandu, za ktorú sú platení:

 

 

„Veľmi obohacujúci príspevok odchovanca osobitnej školy.“

 

 

A potom, že kto vás núti očkovať sa! Však to novinári robia mediálnu štvanicu, koho by tak mohli nútiť na očkovanie experimentálnymi vakcínami na nikoho zodpovednosť?

A ja som sa vám kedy odovzdala o 8,00 ráno do prevýchovy, aby ste dospelých otravovali a hrali sa na učiteľov dospelých? Ale čo sa čudujeme, veď takz. liberáli pod značkou slobody, si myslia, že požrali všetku múdrosť sveta a majú nadpráva nad učiteľmi, vychovávať a to nielen učiteľov ale aj všetkých dospelých!

Ale vy nie ste opatrovníci nesvojprávnych, ale novinári. Ani režisér nemá kompetenciu prevychovávať občanov a štvaním proti nim.

 

Ja žiadne deti v školstve nevychovávam k tomu, či sa majú, nemajú dať očkovať a slušnosť by vám kázala rešpektovať slobodu aj u ich rodičov, aby ste neštvali deti proti rodičom. Ale títo drzáni si myslia, že môžu vychovávať dospelých a školiť učiteľov len o ich želaniach, čo si oni prajú a začo berú peniaze, aby vás na to školili a donucovali politickým a všemožným zastrašovaním.

 

Ešte raz, ja som dospelá a nikomu sa o 8,00 neodovzdávam do výchovy a prevýchovy, ako si to SME drzo a politicky osobuje. 

Preto tak ľudia neznášajú liberálov, lebo nieže nič nemajú so slobodu, ale sú totaliťáci s politickou agendou, ktorú vnucujú celému štátu. 

S komunistami poriadky nenarobili. Ja dúfam, že s vami raz áno, za túto totalitu, čo nám tu hustíte do hláv. Dúfam, že vám sa to už neprepečie.

 

A tu máte video so Šnídlom z Denníka N. Vysvetľuje, keď si to vypočujete, ako odlíšite spoľahlivú informáciu, ktorej môžete dôverovať, od nespoľahlivej!

Keď sa niečo dozviete, niečo si prečítate, tak máte hľadať –  Kto je pod tým podpísaný a za to zodpovedný!!!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6T0CB7UyH3Y

 

 

Takže, keď sa len držíte ich vlastných rád, pohľadajte si, kto je zodpovedný za vakcíny a ich následky a hneď viete podľa Šnídla, že ide o podvodníkov, ktorí za to nezodpovedajú a žiadne meno tam nefiguruje!

 

 

Napokon, najväčší konšpirátori sú na ich stránkach, len sa nimi necítia, lebo tie konšpirácie nemajú z vlastnej hlavy, ale z manuálu na podobné ovce. 

 

Opakujem, ja hypotéku na byt nemám. To je váš problém, že teraz musíte robiť uvedomelých otrokov ako v socializme. A ani na byt nemáte!

 

 

 

 

.

Progresívni novinári sústavne klamú o voličoch Smeru, že Smer volili preto, aby o nich bolo postarané ako o dôchodcov

03.12.2023

To možno platilo voľakedy, ale rozhodne nie teraz! Napríklad ja nie som dôchodca a myslím si, že Smer môže za to, že sme ako učitelia mali nízke platy celé roky! Mňa konkrétne Smer týmto ožobráčil a naše platy dali policajtom. Myslím si, že Smer bola tiež vazalská strana ako všetky! Za poslušnosť tu mohli rozkrádať. Dnes chce túto domácu mafiu vymeniť [...]

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Robert Fico / Viktor Orbán /

Orbán sa v januári stretne s Ficom. Plánujú podpísať zmluvu o spolupráci

04.12.2023 14:10

Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán sa v januári stretne so slovenským premiérom Robertom Ficom.

rusko, moskva, poník, sneženie

Na Sibíri klesli teploty pod mínus 50, Moskva zažíva rekordné sneženie

04.12.2023 14:07

Teploty klesajúce až pod mínus 50 stupňov sú aj v chladnom Jakutsku v ostatných rokov zriedkavé, čo spôsobuje topenie tamojšieho permafrostu.

Ahmad al-Džábir, COP28

Šéf COP28 popiera, že by spochybňoval závery vedcov o globálnom otepľovaní

04.12.2023 13:42

Postupné vyradenie fosílnych palív vrátane ropy, uhlia a zemného plynu je jednou z najspornejších tém prebiehajúceho summitu COP28 v Dubaji.

pracujúci, dôchodca, dôchodok, peniaze, počítač

Dôchodkyňa prišla o viac ako 23-tisíc eur. Chcela investovať do kryptomien

04.12.2023 13:22

70-ročná žena reagovala na ponuku, ktorú objavila na internete. Išlo však o podvod.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,407
Celková čítanosť: 5433798x
Priemerná čítanosť článkov: 3862x

Autor blogu

Kategórie