Založ si blog

Aj v Nemecku stačí zvrhnúť Matoviča a skončí tam očkovanie a nastane sloboda!

Hanus 12.2.:

„Pri takomto vývoji by sme mali na Slovensku už včera otvorené školy, obchody, reštaurácie, aquaparky, plavárne, fitnescentrá či múzeá, samozrejme, naďalej by platili rôzne kapacitné obmedzenia a v interiéroch by sa stále nosili rúška.

V Nemecku sú však aj v tejto situácii naďalej zatvorené školy, väčšina obchodov, reštaurácie, krčmy, bary, múzeá či divadlá. A tak to má podľa rozhodnutia establišmentu zostať minimálne do siedmeho marca. Výnimkou sú školy, pri ktorých chcela Merkelová presadiť pokračovanie lockdownu, tu však neuspela, keďže spolkové krajiny si presadili, že smú začať s otváraním podľa uváženia. V Berlíne sa tak deti vrátia do škôl asi o dva týždne, ale malí Bavori budú naďalej sedieť doma, lebo hlavným sloganom tamojšieho premiéra Markusa Södera je „nič neunáhliť“.

Samozrejme, rozhodnutie Merkelovej a spol. čelí veľkej kritike – za to, že postupuje prepálene tvrdo, ale paradoxne aj za to, že je opatrnícka.

Búri sa najmä časť opozície aj ekonómovia s biznisom, tí žiadajú, aby tvrdé opatrenia platili len v regionálnych ohniskách (či plamienkoch) a inde sa už začalo s otváraním. Napokon, už ani masívny rozpočet nestíha vyplácať pomoc včas a veľkoryso ako predtým, sociálne napätie rastie.

Táto nemecká debata na nás pôsobí trochu ako z Marsu. Ale ak začíname mať v týchto týždňoch pocit, že Matovič a spol. slovenskú situáciu nadmieru dramatizujú a idú nás ďalšie týždne držať v neznesiteľnej korona-diktatúre, spomeňme si na Merkelland.“

https://www.postoj.sk/v-skratke/3128/v-merkellande-neotvoria-az-kym-hnusobu-nezrazia-k-zemi

 

Čo tu ľudia nechápu!

 

Zas si dovolím pripomenúť, že výmenou jednej vlády za druhú sa nezbavíte povinného očkovania, ktoré vás čaká a ani nosenia rúšok a lockdownov.

 

O tom nerozhodujú politici, ktorí vedcov len poslúchajú, že liečby sú zbytočné a jediným liekom je očkovanie a sústavné preočkovávanie.

 

Je absolútne naivné myslieť si, že len výmenou vlády, nová vláda už nebude poslúchať vedcov a všetky európske inštitúcie, aby neliečila ale očkovala, keď je k tomu komplet celá opozícia ticho. Mienia ich len vymeniť a pokračovať.

 

Preto nie je kľúčové vymeniť vládu ale vybojovať si liečenie, čo by ste museli aj pri ďalšej, ktorej budú „slúžiť“ rovnako predajní vedci, lekári odborníci a obchodníci s celým radom len takto byrokratických lekárov.

 

Nikto za vás nevybojuje liečbu, lebo to nie je v záujme celosvetových plánov!

 

Alebo inak sa spýtajte. Akí lekári odborníci nahradia dnešných, keď sú ticho a žiadnych iných nenavrhujú?

 

 

Určite nie je žiadna skupina ľudí lepšia alebo tá horšia. Nájdete v nej všelijakých ľudí.

No v tejto dobe sú najväčšou pliagou predajní vedci a predajní byrokratickí lekári a to horší než politici, ktorí sa môžu podielať na vašom okrádaní a aj nemocníc a zdravotnej starostlivosti, ale priamo vás zlou liečbou alebo zavádzajúcimi informáciami v liečbe neohrozujú, lebo tomu ani nerozumejú!

 

Aj politici a všetky vlády sú teraz odkázané len na obchody s liekmi a vakcínami cez čo všetko sa to teraz riadi. Čiže ich pešiaci nie sú v prvom rade politici, napríklad Merkelová nerozumie ani liekom, ani vakcínam, ale je odkázaná na odborníkov – lekárov a vedcov. Čiže v tomto prípade su prvoradí byrokratickí pešiaci z radov vedcov a odborníkov lekárov a fungujú takto:

 

1. Ak chceš byť úspešný a podporovaný a chceš mať prácu a možnosti a odbornú kariéru, tak nám schváliš túto štúdiu a tieto štúdie a tieto lieky a tento postup.

 

2. Ak by si bol primoc tvorivý a nie v súlade, čo máme v pláne a v našej byrokratickej schéme pre obchody a nebodaj by si špekuloval nejako inak, najprv ťa budeme len tolerovať, ale nečakaj nejakú pomoc a možnosti, peniaze, priestor a keď si nedáš dobre a odborne poradiť, tak budeš mať pre neodbornosť problémy.

 

3. A ak ešte budeš tak neodborný a budeš kašlať na toto, toto, toto, čo máme v našej svätej byrokratickej štruktúre a ako všetci poslúchame, lebo veríme predsa kapacitám, tak zoberú ti ten priestor, nezaradia ti to, neschvália ti to, nedostaneš k tomu také a onaké ohodnotenie, schválenie atď, lebo tomu nerozumieš a lepšie rozumejú tí, čo chápu túto štruktúru!

 

Takto sa z lekárov a vedcov stávajú titulmi a odbornosťou ovenčené ovce.

 

Na začiatku korony sme lekárom tlieskali, tým v prvej línii. Chápem, že všetci tam nepatria, ale dnes, po tom čo sa o lekároch a vedcoch ukázalo teraz a ako im pomáhajú v ich svinskej byrokracii aj obyčajní lekári, by som na balkóne len búchala nejakou palicou – len buchot o kov, že ich liečba nezaujímala §

 

 

 

Dnes, keď chcete mať o vzdelaných ovciach v medicíne predstavu, títo dvaja to vystihujú. Celkom ako keby som videla členov KSČ:

 

Najväčší nepriateľ Slovenskej lekárnickej komory: lVERMECTlN

 

 

 

 

 

 

 

.

Vymeňte ministra školstva, nie zdravotníctva!

03.03.2021

Denník N prináša mylné informácie – toto nie je pravda, v praxi je to inak! „Nielen deti kritickej infraštruktúry – Gröhling ukázal detaily, ako budú školy fungovať od stredy Rodič bude musieť vypísať potvrdenie o tom, že nemôže pracovať z domu. Vzor formulára pribudne na webe ministerstva školstva. Od stredy 3. marca môžu do lavíc prísť iba deti [...]

Toto je len politický boj, nie záchrana!

02.03.2021

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana! Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka „Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“ Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a [...]

Nie, Valášek neodchádza. „Valášek“ prichádza!

02.03.2021

Ešte nedávno ste tu vypisovali, že Matovič je líder liberálov a s ním vládnu naši liberáli. Ale ako teraz vidíte, teraz čítajte, ako je to ich „líder“ a robí to, čo chcú! Až teraz uvidíte nástup liberálov, ktorým Matovič a OĽaNO a táto vládna koalícia len zavadzali v ich geopolitickom rozlete! Ak bude úradnícka vláda, tak taká, aká im [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 892
Celková čítanosť: 3343891x
Priemerná čítanosť článkov: 3749x

Autor blogu

Kategórie