Založ si blog

Igor, práve som sa dozvedela, že máš veľkú moc!

P.S. od Nicholsonovej: „Viem, že vo vláde sú aj ministri z mojej materskej strany. Ministrov je veľa, premiér iba jeden, preto píšem iba tebe. Lebo na finále, zmeniť veci môžeš práve ty.

 

Igor, od Nicholsonovej som sa dozvedela, že si kráľ a môžeš zmeniť všetko. Postav sa na tlačovku a povedz, že oddnes povoľuješ všetkým obchodníkom dovážať ivermektín a všetkým lekárom nariaďuješ liečiť ivermektínom.  A že sú idioti tí, čo tak neurobia.

 

Celkom stačí toto a viac požiadaviek nemám, lebo keď ľudia predídu nákaze a vyliečia sa z koronavírusu už pri prvých príznakoch, všetko sa vráti do normálu a politický boj môže pokračovať aj bez mŕtvol. 

 

A nezabudni potom Nicholsonovej napísať jej obmenu tohto:

„Videla som tvoje statusy o tom, ako chceš podporovať ženy, aby rodili naozaj veľa detí, aby bolo starým na dôchodky.  Čo takto postarať sa najprv o tie žijúce matky tu a teraz?“

 

na toto:

„Videl som tvoj článok o tom, ako chceš podporovať len % vašej strany do novej koalície so Smerom Hlasom. Čo takto postarať sa najprv o ľudí, čo ešte žijú a ich liečenie?

Ale to by sa nám a vám do politického boja asi nehodilo.“

 

Igor, držím ti palce do boja so svetovými obchodníkmi s liekmi, vakcínami a pandémiou. Ale ako kráľ to zvládneš a všetci to od teba čakajú, že ich zachráni práve psychopat!

 

Aspoň vidíš, že to nikdy nemysleli vážne, keď čakajú ako na spasiteľa len teba!

Musím sa ti ospravedlniť, že ja nie, lebo nevedela som, že máš takú zázračnú moc a už nepotrebuješ na to ani ministrov, ani odborníkov, ani EÚ a nejaké inštitúcie. 

 

Tvoja verná volička, ktorá neverila v tvoje zázračné schopnosti a veľkú moc.

 

A keby som ťa mohla požiadať o jednu službičku, že som tvoja volička, tak rozdaj do pondelka učiteľom ivermektín. Pre teba to bude hračka.

Keby ti v tom chceli zabrániť, povedz všetkým ministrom a odborníkom, že ich už nepotrebuješ a poradíš si, ako to ľudia od teba čakajú, celkom sám!

 

Predstav si, ako budú prekvapení, od koaličných strán, cez opozičné, až po celú štruktúru obchodov liekových inštitúcií v EÚ, že to dokážeš celkom sám a bez pomoci múdrosráčov.

 

A raz si už dovliekol nejaké auto na križovatku a teraz môžeš aj ivermektín vo vreci. Garantujem ti, že neodvážia sa nazvať ťa psychopatom!

Prípadne obmeny – vysypať ho niekomu na hlavu, kto o ňom doteraz nevedel a to máš celú opozíciu alebo, ale to ti už negarantujem, nápis na tričku – Odborníci odo mňa chcú, aby som chránil nielen zlodejov ale aj vrahov!

 

Ale väčšie by boli písmená, keby sa to zjednodušilo na – Pozor, musím chrániť vrahov! Ľudia pomôžte mi!

 

 

 

 

.

Stačí, aby začali stúpať požiadavky na „morálnu uvedomelosť“!

09.08.2022

Včera som si pozrela jedno hodinové dokumentárne video – ako vznikla vojna na Ukrajine, čo jej predchádzalo, celú chronológiu konfliktu. Dnes máte množstvo všelijakých videí, ale tak dobré video som k tejto vojne ešte nevidela, pretože nabité dôkazmi – strih a vidíte toho politika, čo hovorí, čo robí na vlastné oči. To nie je, že napísali vám a ktovie, či [...]

Správa AI nemala byť podľa SME publikovaná!

08.08.2022

Ospravedlňovanie a kritika správy Amnesty International zo strany SME: Je to paradox, že ich aj ospravedlňujú a zarovno píšu, že tá správa nemala vyjsť alebo inak preformulovaná. Uvádzam len podstatné časti, keďže je to platený obsah: „AI zároveň neriešila, ako by sa malo postupovať, ak samotní civilisti z bojových zón nechcú odísť napriek [...]

A v čom sa SME líši od Kuffu?

07.08.2022

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. [...]

Francúzsko požiar hasiči

Vo Francúzsku zúria najhoršie prírodné požiare za uplynulých 20 rokov

12.08.2022 16:13

Emisie z francúzskych požiarov pozorované satelitom v mesiacoch jún, júl a august boli vyššie ako kedykoľvek od roku 2003.

Ukrajina Záporožie elektráreň

V jadrových elektrárňach po Európe sa môžu stať nehody, vyhráža sa Medvedev

12.08.2022 16:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev to uviedol vo svojom komentári o situácii v Záporožskej jadrovej elektrárni.

Bratislava justícia súdy GP Žilinka

Pochybil Žilinka, ak nevidí dôvody na rozpustenie ĽS NS?

12.08.2022 15:00

Predstavuje Kotlebova strana bezprostrednú hrozbu pre demokraciu? Generálny prokurátor Maroš Žilinka nepodá žalobu na rozpustenie ĽS NS. O aké dôvody sa opiera?

voda, jazero, rieka, leto, kúpanie

Enviropolicajti vypátrali mužov, ktorí jazdou po Kysuci usmrtili stovky rýb

12.08.2022 14:28

V tom čase sa v rieke zhromažďovali z dôvodu rozmnožovania väčšie množstvá rýb druhu podustva severná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,164
Celková čítanosť: 4670745x
Priemerná čítanosť článkov: 4013x

Autor blogu

Kategórie