Založ si blog

Igor, práve som sa dozvedela, že máš veľkú moc!

P.S. od Nicholsonovej: „Viem, že vo vláde sú aj ministri z mojej materskej strany. Ministrov je veľa, premiér iba jeden, preto píšem iba tebe. Lebo na finále, zmeniť veci môžeš práve ty.

 

Igor, od Nicholsonovej som sa dozvedela, že si kráľ a môžeš zmeniť všetko. Postav sa na tlačovku a povedz, že oddnes povoľuješ všetkým obchodníkom dovážať ivermektín a všetkým lekárom nariaďuješ liečiť ivermektínom.  A že sú idioti tí, čo tak neurobia.

 

Celkom stačí toto a viac požiadaviek nemám, lebo keď ľudia predídu nákaze a vyliečia sa z koronavírusu už pri prvých príznakoch, všetko sa vráti do normálu a politický boj môže pokračovať aj bez mŕtvol. 

 

A nezabudni potom Nicholsonovej napísať jej obmenu tohto:

„Videla som tvoje statusy o tom, ako chceš podporovať ženy, aby rodili naozaj veľa detí, aby bolo starým na dôchodky.  Čo takto postarať sa najprv o tie žijúce matky tu a teraz?“

 

na toto:

„Videl som tvoj článok o tom, ako chceš podporovať len % vašej strany do novej koalície so Smerom Hlasom. Čo takto postarať sa najprv o ľudí, čo ešte žijú a ich liečenie?

Ale to by sa nám a vám do politického boja asi nehodilo.“

 

Igor, držím ti palce do boja so svetovými obchodníkmi s liekmi, vakcínami a pandémiou. Ale ako kráľ to zvládneš a všetci to od teba čakajú, že ich zachráni práve psychopat!

 

Aspoň vidíš, že to nikdy nemysleli vážne, keď čakajú ako na spasiteľa len teba!

Musím sa ti ospravedlniť, že ja nie, lebo nevedela som, že máš takú zázračnú moc a už nepotrebuješ na to ani ministrov, ani odborníkov, ani EÚ a nejaké inštitúcie. 

 

Tvoja verná volička, ktorá neverila v tvoje zázračné schopnosti a veľkú moc.

 

A keby som ťa mohla požiadať o jednu službičku, že som tvoja volička, tak rozdaj do pondelka učiteľom ivermektín. Pre teba to bude hračka.

Keby ti v tom chceli zabrániť, povedz všetkým ministrom a odborníkom, že ich už nepotrebuješ a poradíš si, ako to ľudia od teba čakajú, celkom sám!

 

Predstav si, ako budú prekvapení, od koaličných strán, cez opozičné, až po celú štruktúru obchodov liekových inštitúcií v EÚ, že to dokážeš celkom sám a bez pomoci múdrosráčov.

 

A raz si už dovliekol nejaké auto na križovatku a teraz môžeš aj ivermektín vo vreci. Garantujem ti, že neodvážia sa nazvať ťa psychopatom!

Prípadne obmeny – vysypať ho niekomu na hlavu, kto o ňom doteraz nevedel a to máš celú opozíciu alebo, ale to ti už negarantujem, nápis na tričku – Odborníci odo mňa chcú, aby som chránil nielen zlodejov ale aj vrahov!

 

Ale väčšie by boli písmená, keby sa to zjednodušilo na – Pozor, musím chrániť vrahov! Ľudia pomôžte mi!

 

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

polícia sneh

Na D3 pri Čadci v smere do Poľska havaroval kamión, úsek uzavreli

02.12.2023 16:31

Vodiči úsek obchádzajú cez mesto a stoja v kolónach už od Kysuckého Nového Mesta.

gaza

Izraelská ofenzíva v Pásme Gazy má podľa Hamasu už vyše 15-tiscí obetí

02.12.2023 15:50

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze od 11. novembra bilanciu aktualizuje nepravidelne.

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430862x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie