Založ si blog

Igor, práve som sa dozvedela, že máš veľkú moc!

P.S. od Nicholsonovej: „Viem, že vo vláde sú aj ministri z mojej materskej strany. Ministrov je veľa, premiér iba jeden, preto píšem iba tebe. Lebo na finále, zmeniť veci môžeš práve ty.

 

Igor, od Nicholsonovej som sa dozvedela, že si kráľ a môžeš zmeniť všetko. Postav sa na tlačovku a povedz, že oddnes povoľuješ všetkým obchodníkom dovážať ivermektín a všetkým lekárom nariaďuješ liečiť ivermektínom.  A že sú idioti tí, čo tak neurobia.

 

Celkom stačí toto a viac požiadaviek nemám, lebo keď ľudia predídu nákaze a vyliečia sa z koronavírusu už pri prvých príznakoch, všetko sa vráti do normálu a politický boj môže pokračovať aj bez mŕtvol. 

 

A nezabudni potom Nicholsonovej napísať jej obmenu tohto:

„Videla som tvoje statusy o tom, ako chceš podporovať ženy, aby rodili naozaj veľa detí, aby bolo starým na dôchodky.  Čo takto postarať sa najprv o tie žijúce matky tu a teraz?“

 

na toto:

„Videl som tvoj článok o tom, ako chceš podporovať len % vašej strany do novej koalície so Smerom Hlasom. Čo takto postarať sa najprv o ľudí, čo ešte žijú a ich liečenie?

Ale to by sa nám a vám do politického boja asi nehodilo.“

 

Igor, držím ti palce do boja so svetovými obchodníkmi s liekmi, vakcínami a pandémiou. Ale ako kráľ to zvládneš a všetci to od teba čakajú, že ich zachráni práve psychopat!

 

Aspoň vidíš, že to nikdy nemysleli vážne, keď čakajú ako na spasiteľa len teba!

Musím sa ti ospravedlniť, že ja nie, lebo nevedela som, že máš takú zázračnú moc a už nepotrebuješ na to ani ministrov, ani odborníkov, ani EÚ a nejaké inštitúcie. 

 

Tvoja verná volička, ktorá neverila v tvoje zázračné schopnosti a veľkú moc.

 

A keby som ťa mohla požiadať o jednu službičku, že som tvoja volička, tak rozdaj do pondelka učiteľom ivermektín. Pre teba to bude hračka.

Keby ti v tom chceli zabrániť, povedz všetkým ministrom a odborníkom, že ich už nepotrebuješ a poradíš si, ako to ľudia od teba čakajú, celkom sám!

 

Predstav si, ako budú prekvapení, od koaličných strán, cez opozičné, až po celú štruktúru obchodov liekových inštitúcií v EÚ, že to dokážeš celkom sám a bez pomoci múdrosráčov.

 

A raz si už dovliekol nejaké auto na križovatku a teraz môžeš aj ivermektín vo vreci. Garantujem ti, že neodvážia sa nazvať ťa psychopatom!

Prípadne obmeny – vysypať ho niekomu na hlavu, kto o ňom doteraz nevedel a to máš celú opozíciu alebo, ale to ti už negarantujem, nápis na tričku – Odborníci odo mňa chcú, aby som chránil nielen zlodejov ale aj vrahov!

 

Ale väčšie by boli písmená, keby sa to zjednodušilo na – Pozor, musím chrániť vrahov! Ľudia pomôžte mi!

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Daniel Lipšic, parlament, 2013

Lipšic nestihol podať oznámenie o svojich majetkových pomeroch, príde o mesačný plat

28.09.2021 15:59

Takúto povinnosť stanovuje zákon o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

zá¡chranka / sanitka /

Petko: Kolaps nemocníc pri tretej vlne nepredpokladám

28.09.2021 15:28

Prezident Asociácie nemocníc Slovenska tiež uviedol, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené po materiálno-technickej stránke lepšie, problémom je však chýbajúci personál.

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 15:38

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833477x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie