Založ si blog

Potešenie od Smeru alebo od Igora

Predstavte si, že by som prišla do triedy a povedala, že nikto nepôjde do školy v prírode, lebo sme bohužiaľ objednali školu v prírode na takom mieste, kde je jazierko a mohli by sa nám utopiť žiaci (to sa raz naozaj stalo, ale nie mne). Žiaci by boli z toho sklamaní, hundrali by, ale po čase by sa s tým zmierili.

A potom by som prišla a povedala, že Jožko, Lacko a Edko plakali a preto sme im vybavili, aby šli do školy v prírode so susednou triedou, ktorá k tomu jazierku pôjde.

Žiaci by iste zostali šokovaní, že prečo títo traja majú ísť a len preto, že plakali. Ešte by neboli dospelí, aby si povedali – Čo sme neplakali tiež?

A další deň by som prišla do triedy a povedala, že do školy v prírode pôjde aj Aďka, Zdenka, Janka a Katka, lebo ich mamičky s tým súhlasia a sľúbili, že si pri jazierku budú dávať pozor. Stále by tie deti boli ticho, lebo poslali by svoje mamky, že tiež sľubujú, že si pri jazierku budú dávať pozor. Tak na ešte ďalší deň by som im oznámila, že do školy v prírode pôjde osem žiakov a urobíme Ferkovi radosť. Držte palce, lebo možno aj Evička bude môcť ísť do školy v prírode 🧳🎅🙏

Je vám jasné, prečo by Matovič nemohol byť učiteľom?

 

Ale politici to tak bežne robia, že tým, čo plačú, čo si sadnú na diaľnice, čo sa ozývajú, tým sa vyhovie, lebo politici sa vždy boja ľudí.

A preto tu máme servilných politikov, lebo ľudia neplačú, nesedia na diaľniciach a neozývajú sa a nepíšu petície, keď ide o niečo naozaj dôležité.

Vraj nechcú vojenské základne, ale na celom Slovensku sa našlo len 40 ľudí, čo podpísali takú petíciu. Ľudí to nezaujíma, naša servilnosť, nepodpíšu, nesadnú si na diaľnice, neozývajú sa.

Ozývajú sa výlučne k tomu, čo ich zaujíma a to je počet hostí na svadbe. Toto je záujem hlasu ľudu, nášho štátu a Krovákov v ňom.

Najhlasnejší hlas ľudu hovorí, že naši občania sa majú tak dobre, že majú na svadby so 150 ľuďmi. Toto je koncentrák, keď nebudú.

 

A preto Krováci budú mať všetky následujúce vlády servilné a občanom sa ako vždy vyhovie. Stačí mať v štáte Krovákov:

 

 

 

 

Ale pozrime si iné túžby Slovákov – najobľúbenejšie petície:

 

Zachovanie STUŽKOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Chceme stužkové! chceme byt slávnostne odstužkovaní.

 

Petícia proti povinnému noseniu rúška na Slovensku

My občania Slovenskej republiky sme proti povinnému noseniu rúška na školách, v obchodoch a v ostatných interiéroch.

 

Petícia proti postaveniu pamätníka pre Kuciaka a jeho snúbenicu v Humennom

P E T Í C I A  My, podpísaní občania sme touto petíciou proti umiestneniu pamätníka Jánovi Kuciakovi a Martine Kušnírovej v meste Humenné.

 

 

🙏

Mali by ste oceniť, že boh šoubiznisu evokuje WC

17.09.2020

Keďže nemám televízor a nepozerám súčasné biedne programy na televízii, tak som nevidela OTO. Zachytila som len toľko, že sa veriaci pohoršujú nad zosmiešňovaním Boha alebo spovedí a preto prenasledovali nejakého Kandráča za to, že zosmiešňovaním boha šoubiznisu zosmiešňujú ich Boha. Najprv ma to vôbec nezaujímalo, ale keď všade sa objavovalo toľko článkov k [...]

Vysnívaný deň uvidieť svoje vnúča a nie 120 hostí

15.09.2020

Včera nás viezla kolegyňa autom domov a po ceste som sa rozplakala, že nemôžem cestovať za svojou vnučkou. Keď sa narodila prvá, cestovala som za ňou do Česka každé dva mesiace alebo šesť týždňov a videla som ju ako rastie. Aj tak to bolo ťažké, lebo zakaždým sa veľmi zmenila. Len dva dni som mala na to, aby som videla ako občas dočiahne hračku, čo nad ňou visí a [...]

Prečo nepíšem

14.09.2020

Veľmi dlho som písala každý deň a preto chcem mojim priaznivcom napísať, čo robím, keď nepíšem. V prvom rade ma tak naštvala politika, že nemám chuť dostávať po hlave za to, čo by som napísala. Kto sa chce domyslieť k čomu, môže si prečítať Chmelára k zahraničnej politike a k novinárom – aktivistom. Nadobudlo to také obludné rozmery, že nemám chuť, aby mi [...]

Irán / vlajka /

USA opäť zaviedli sankcie proti Iránu. Chcú trestať každého, kto ich poruší

20.09.2020 06:37

Spojené štáty jednostranne ohlásili znovuzavedenie sankcií OSN voči Iránu. Kto ich poruší, tomu hrozia odstavením od finančného systému.

SR Bratislava koronavírus DSS zamestnanci testovanie odbery BAX

ONLINE: Briti pritvrdia. Za porušenie karantény pokuta až 10-tisíc libier

20.09.2020 06:30

Pokuty od tisíc až do 10-tisíc libier budú udeľovať v Británii ľuďom aj firmám, ktoré budú porušovať sprísnené pravidlá v boji proti koronavírusu.

igor matovič

Matovič o peniazoch svojej manželky. V Arca Capital nič nemala, v Arca Investments 600-tisíc

19.09.2020 17:00, aktualizované: 19:16

Manželka Igora Matoviča mala peniaze v spoločnosti Arca Investments vo výške 600-tisíc eur a keď sa spoločnosť položí, príde o ne. Matovič to mohol zverejniť už skôr, ale testoval, kto mu verí.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.