Založ si blog

Mali by ste oceniť, že boh šoubiznisu evokuje WC

Keďže nemám televízor a nepozerám súčasné biedne programy na televízii, tak som nevidela OTO. Zachytila som len toľko, že sa veriaci pohoršujú nad zosmiešňovaním Boha alebo spovedí a preto prenasledovali nejakého Kandráča za to, že zosmiešňovaním boha šoubiznisu zosmiešňujú ich Boha.

Najprv ma to vôbec nezaujímalo, ale keď všade sa objavovalo toľko článkov k tomu, že sa už aj ospravedlňuje a vraj to predstiera a je diabol a podobne, tak som si to chcela pozrieť, čo tak ľudí zaujíma a pohoršuje, že to stojí za takú mediálnu pozornosť?

No nikde to nenájdete! Asi je to také strašné, že to už aj vymazali? Dal sa z toho vidieť len kúsok a to sa v prvom rade čudujem, že vôbec veriaci pozerajú takéto zábavné programy. Nemalo by ich zaujímať niečo duchovnejšie, keď sú veriaci? Veď toto asi bude podobné aj v inom, keď sa tam objavujú také hlúposti. Veriacich zaujíma taká šoubiznisová zábava? Tak potom si to vidieť zaslúžili, keď to sledujú. Pravdepodobne, kto má aké šaty a dekolt a aké hlúposti k tomu tára. Ale sú veriaci, lebo nájdu nad čím sa pohoršiť a koho prenasledovať, že je diabol?

 

A odkedy je boh šoubiznisu ich bohom? Alebo boh šoubiznisu si nezaslúži za spovedelnicu WC? Čo to má s nejakým skutočným bohom alebo duchovnom?

Kto bohu za niečo vďačí, pripomína mu to WC boha šoubiznisu? Asi len, keď to vidí tiež takto povrchne. Veď jasne povedali, že ide o boha šoubiznisu a nie ich boha?

A pôvodne tomu rozumel aj ten Kandráč, ktorého potom len zmagorili, lebo ho naháňal dav veriacich. Ako sa mohol smiať ich Bohu, v ktorého verí, keď je veriaci, keď tam jasne zaznelo, že je to k bohu šoubiznisu?

 

A keby to bolo k Zeusovi na WC, to tiež si budú mýliť so svojim Bohom? A keby k bohu vojen, tak to uráža ich Boha?

 

Iné chcem napísať. Podľa mňa človek, čo sa zaujíma o duchovno, mal by žiť niečim duchovnejším, než pozerať lacné zábavné programy v televízii. Ale asi ich veľmi duchovno nezaujíma, keď zabíjajú svoj čas takouto povrchnou zábavou a potom sa prezentujú ako veriaci len tým, že ich urazí WC v zábavnom programe.

Že je to skôr u nich len fraška, napovedá práve to pohoršenie.

Keby ich zaujímali opery, balety, výstavy, umenie, knihy, poézia, verte, že by nemali na zábavné programy čas. A potom by ich nemuselo pohoršiť WC.

Ale keď sledujú sprostosti ako zábavu, už na čom majú prezentovať svoju vieru? No len na sprostostiach.

Preto to tak na Slovensku aj vyzerá, že aj vieru ľudia vidia len ako taký obal – svadby, krstiny a nech to nepripomína WC.

Je to tak diametrálne ďaleko od viery a duchovna, že veriacimi to nemôže ani trknúť. Pravdepodobne ani nestrácajú čas lacnou zábavou.

 

 

 

Kto sa ako obliekol a s kým prišiel, to vraj každého zaujíma!

A ako vidím, tak toto zaujíma veriacich?

Videli dekolt všetkých dekoltov?

 

 

 

 

Musím povedať, že som to nedokázala dopozerať kvôli tomuto článku ani tie dve minúty. A vysvetlím vám rozdiel od infovojny.

Na infovojne sa aspoň dozviete, čo si tak myslia ľudia, ktorí si myslia, že iná vláda by už bola iná. Je to masovejší úkaz od nejakých pár dekoltov, čo už nemá vôbec žiadnu myšlienku. Celebrít je málo, to nemá vôbec žiadny zmysel pozorovať. A čo na nich? S kým prišli a v čom?

To sa určite viac dozviete, keď si pozriete ponuku bytov na Slovensku alebo ako si môžete zariadiť byt, čo aj využijete. Naozaj by veriaci nevedeli žiť bez posudzovania, kto v čom prišiel a s kým a koho mal dvojičku? A potom sa čudujete, že tie celebrity sú tupé a vy tiež? Však to musí poškodzovať duchovný vývoj, zaujímať sa o také prízemnosti nehodné normálneho človeka, nieto ešte veriaceho.

A keď k takým róbam dopasovali WC, už to hovorí za všetko. Mali by ste naopak oceniť, že boha šoubiznisu predstavili takto trefne, že evokuje vám len WC.

Keď pôjdete do divadla a nie kvôli róbam, ktoré sú inak tradične len škaredé, však pozrite si nejaký historický film, čo je to pojem šaty, tak sa vám to nestane.

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Daniel Lipšic, parlament, 2013

Lipšic nestihol podať oznámenie o svojich majetkových pomeroch, príde o mesačný plat

28.09.2021 15:59

Takúto povinnosť stanovuje zákon o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

zá¡chranka / sanitka /

Petko: Kolaps nemocníc pri tretej vlne nepredpokladám

28.09.2021 15:28

Prezident Asociácie nemocníc Slovenska tiež uviedol, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené po materiálno-technickej stránke lepšie, problémom je však chýbajúci personál.

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 15:38

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833469x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie