Založ si blog

Aj Blaha si tam prinesie spacák, keby hrozila koalícia Smeru s progresívcami

Nový spôsob neschvaľovania neželaných zákonov.

Normálne som sa po tejto parlamentnej schôdzi upokojila, že je to super, ako ľahko neschváliť alebo nesúhlasiť s niektorými zákonmi.

 

Budú mať schváliť vojenské základne?

Stačí, keď ktorákoľvek strana takto zablokuje pult a je to.

 

Budú mať schváliť zvýšenie výdavkov na zbrojenie alebo kvóty, federalizáciu, čokoľvek, čo sľubovali, že to nehrozí?

Stačí zablokovať pult a je to.

 

Takže, odteraz sa už nikto nemôže vyhovárať, že sa nedalo, že sa niečo muselo schváliť, že niekto niekoho prehlasoval. Stačí sa tam postaviť a pekne pripomenúť, že k tomu občania nedali vo voľbách mandát a je to. 

 

Ja osobne sa toho budem zakaždým dožadovať, že už neexistujú žiadne výhovorky, že sa nedalo niečo zastaviť a najmä bez mandátu občanov.

 

Napríklad už žiadna, ani neželaná koalícia nehrozí, lebo parlament nič nemusí schváliť.

Budeme sa dožadovať, aby tam niekto, kto vymýšľa, že je proti niečomu, postavil. Za taký plat tam musí aj spať pri pulte.

 

Normálne mi odľahlo, lebo už viem, že aj Blaha si tam prinesie spacák, keby hrozila koalícia Smeru s progresívcami. A naozaj neprejdú!

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3733526700021089&set=p.3733526700021089&type=3&theater

 

 

Nie je to síce bežné, ale ako vidíte, keď niekomu naozaj na niečom záleží, tak to neprejde!

 

 

 

Prečo to nevymysleli už pri Bugárovi, keď sa chcel spojiť so Smerom?

 

No najdôležitejšie z toho je, že tým všetkým občanom prezradili o štátnej moci, že poslancovi stačí aj pyžamo, spacák a ODHODLANIE, keď morálku má celkom zadarmo, že môže zabrániť schôdzi parlamentu a akémukoľvek prehlasovaniu a nie je to protizákonné. A rovnako to budú musieť pripustiť aj pri iných zákonoch.

 

 

A zároveň tým dokázali aj to, že najväčší „cirkusant“ tu nebol Matovič, ale PS/SPOLU a Kiskovi s Pellegrinim tiež môže doniesť svadobnú tortu.

 

 

 

.

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Progresívci si zas strelili do nohy, teraz zrušením Dannyho Kollára

03.06.2024

V minulosti sa nepohodlní ľudia na výstrahu vešali. Iných to malo zastrašiť alebo zastrašilo, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim takto tvrdo presadzovaným. Dnes sa ľudia nevešajú, ale scenzúrujú a zablokujú akokeby neexistovali. Rovnako to má iných zastrašiť, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim tvrdo presadzovaným. Vraždenie vymenilo vymazanie, čo je [...]

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

Russia Belarus

Diktátor sľubuje férové voľby a pohľadá básne zo svojej mladosti. Vytvoria z Lukašenka novodobého Lenina?

13.06.2024 18:00

Alexandr Lukašenko si zaslúži Nobelovu cenu , tvrdí jeho zaslepený obdivovateľ Valerij Šumilov, ktorý sa živí ako novinár štátnej propagandy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,520
Celková čítanosť: 5595668x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie