Založ si blog

Spoločnosť už nebude rozdelená

Ja osobne sa teším z výsledku OĽaNO, pretože som už nevidela nič a nikoho, kto by ešte mohol poraziť liberálnych extrémistov, keď ľudia nie sú ochotní voliť malé strany v prieskumoch.

A keď to vyhrá OĽaNO, vždy lepšie ako kiskovci a trubanovci alebo progresívna koalícia so Smerom.

 

Spoločnosť už nebude rozdelená, keď ako vidíte, koľko konzervatívcov volí OĽaNO alebo liberálov.

 

Naši voliči teda nevsádzajú na extrémistov a to ani liberálnych, ani konzervatívnych a vyberajú si stred medzi tým.

 

A hlavné je, že spoločnosť už nebude rozdelená, lebo teraz sa ukáže, presne koľko percent maju liberálni extrémisti, koľko percent majú konzervatívni extrémisti a presne koľko percent stred medzi tým spolu s nevoličmi.

 

 

Posledný prieskum pred moratóriom – 2016

 

priemer prieskumných agentúr v porovnaní s výsledkom volieb:

 

 

Uverejnil používateľ Palo Kubiš Piatok 14. februára 2020

 

A podrobne podľa rôznych prieskumných agentúr tuto.

 

Na základe tých výsledkov z minulých volieb a z terajších prieskumov sa dá povedať, že v našej spoločnosti je 20-25 % liberálov a 75-80 % konzervatívcov, keď predpokladáme, že všetci liberáli uvedomelo chodia voliť a chcú všetci voliť aj teraz.

 

O výsledkoch volieb teda rozhodnú konzervatívci a nie liberáli, na čo by ľudia mali myslieť, keď nadávajú na liberálov, hoci nie všetci sú liberálni extrémisti!

 

 

Keď predpokladáme, že liberáli (proti ktorým Blaha a ĽSNS bojuje pod pojmom liberáli), budú voliť

 

PS/SPOLU 9,3 %

ZA ĽUDÍ 8,2 %

SaS 5,3 %

 

a to prieskumné agentúry im skôr umelo pridávali, tak liberálov bude voliť tých 20-25 % liberálov, ako volilo aj v roku 2016.

 

 

A keď potom vládnu koalíciu „liberálov“ zabezpečia strany OĽaNO 13,3 % a KDH 5,4 %, môžeme povedať, že túto novú vládnu koalíciu nám zabezpečili konzervatívci, ktorí si nevybrali Smer alebo ĽSNS.

 

Voliči Smeru a ĽSNS to vyčítajú liberálom, že spoločnosť ovládli. Ale 20-25 % voličov liberálov by na to nestačilo, keby mali podporu vlastných konzervatívcov.

 

A od vlastných ju nedostanú nie kvôli liberálom, ale kvôli tomu, že množstvo konzervatívcov nechce voliť „lajčákovcov“ v Smere alebo ĽSNS, ktorá by bola odstavená, ale chcú nové strany alebo voliť nebudú (keď dokola najväčšie konzervatívne strany sú len Smer a ĽSNS).

 

 

Preto by sa práve konzervatívci mali zamyslieť, či bolo dobré medzi sebou pretláčať Smer s „lajčákovcami“ alebo ĽSNS a to len preto, že ich favorizovali predvolebné prieskumy. Asi vedeli, čo robia, keď stále odstavovali práve nové malé strany za výdatnej pomoci práve konzervatívcov, že to sa neoplatí voliť.

 

 

Tým práve konzervatívci ukázali, že sa manipulovať predvolebnými prieskumami nechajú, ako sme to mohli vidieť aj pri voľbe prezidenta. Čaputová je našou prezidentkou práve vďaka väčšine konzervatívnych voličov.

 

 

Nabudúce nevsádzajte na extrémy a na vzdor, keď sa už teraz nestihnete preorientovať, lebo bojíte sa, že „stádo“ bude inde a rozhodujete sa len podľa toho, kde bude viac voličov a väčšie „stádo“.

 

 

Ako vidíte, vsádzať na extrémistov sa neoplatilo ani liberálom, ani konzervatívcom. Väčšina ľudí si vyberie nejaký stred, lebo nechcú extrémistov ani na jednej ani na opačnej strane. Na OĽaNO alebo KDH sa preto stretli, ako v tom strede konzervatívcov a liberálov.

A ten stred to má vždy najväčší potenciál rozhodnúť, kde presne a k čomu sa prikloní v rôznych volebných témach.

 

Čiže nie je pravda, že najsilnejší sú a bývajú vzdorujúci extrémisti voči opačnej strane, ale najsilnejší je týmto svojim potenciálom väčšej blízkosti k obidvom stranám práve stred a neextrémne strany. Kto sa nachádza v strede, je naopak najsilnejší a ROZHODUJE o tých extrémoch.

 

 

 

Pripomeňme si, čo všetko je im schopný Matovič vykričať. Aj ako to bolo a je so „slušným Slovenskom“ a upozorňuje na progresívnu koalíciu so Smerom.

 

Kľúčová tlačová beseda Matoviča k PS/SPOLU a ZA ĽUDÍ 17.1:

 

 

 

 

Veď tu tieto strany nemá kto kritizovať okrem Matoviča, lebo okamžite by takého a takých média a liberálni extrémisti označili za hnednúceho extrémistu alebo fašistu!

A presne to je liberálny extrémizmus, ktorý si chcú podporiť cenzúrou, čo majú vo volebnom programe.

 

A keďže z Matoviča nemôžu za to vyrobiť fašistu, tak blázna a človeka schopného položiť ich nekrizovateľných extrémistov alebo progresívnu koalíciu.

Sám na nej upozorňuje ako novinári už počas tlačovky vyrábajú svoju propagačnú pravdu a na konci dáva dôkazy, ako vznikli tieto nové strany a na čom!

Sám opakuje – toto je politika boľševikov a „našich ľudí“. Keď ste chceli dôkazy, tu ste ich mali.

 

 

Dá sa povedať, že liberáli ako voliči toto prijímajú, keď im to nepovie Smer, alternatívne médiá (hoci tvrdia len to isté) ale Matovič.

 

Už vtedy to zrazu pravda je a môže byť!

 

 

 

.

Bojovníkom proti rúškam a chrípočkárom

31.10.2020

„Banálne zanedbanie používania rúšok pacientami zabilo doktora Meleka a takmer aj jeho ženu.“ To je veta, ktorú napísal Bránik a alternatívne médiá si to teraz veselo zdieľajú, akú má ten Bránik pravdu! A už si všimli, že nemajú bojovať proti rúškam ako znaku zotročenia a fašizmu? Už sa nenadchýňajú lekármi, čo sa prezentovali, aké sú [...]

Najsilnejší argument proti celoplošnému testovaniu je výmena rukavíc

30.10.2020

Aj preto neverím odporcom celoplošného testovania, že ich naozaj zaujíma ochrana obyvateľov, lebo sa faktom konkrétneho ohrozenia občanov nevenujú a rozoberajú iné veci. Ak je to ohrozenie občanov, teraz by tu mali byť nie články kto, koho ako urazil, či je diletant, smerák alebo fanatik, ale články o všetkých možných zdravotných rizikách. Ako jediný na [...]

Čo mňa zaujalo zo súčasných informácií

30.10.2020

„Promořování“ stojí hodně životů Myšlenka tzv. „promořování“, tedy získání stádní imunity skrze velké rozšíření nakažených v populaci, byla rozšířená už od jara. Podporovaly ji některá časná pozorování, například z brazilského města Manaus. Jenže v praxi se ukazuje, že stádní imunita u covid-19 není tak jednoduchá. Je totiž vykoupena [...]

testovanie, koronavírus, Malacky

Ako sme sa testovali, pozrite si to vo videách

31.10.2020 18:00

Ľudia trpezlivo stáli v radoch na testovanie. Pozreli sme sa do Bratislavy, Pezinka, Nových Zámkov či Branova.

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa

Vo francúzskom Lyone pred kostolom vážne postrelili kňaza

31.10.2020 17:55, aktualizované: 18:41

Kňaza, ktorý je gréckej národnosti, zasiahli dva výstrely z brokovnice.

Sadská Arábia Moslimovia Púť Hadždž koronavírus

Muž narazil autom do Veľkej mešity v Mekke

31.10.2020 17:47

Za volantom sedel občan Saudskej Arábie, ktorý sa podľa úradov správal "abnormálne".

Svadba

Inde sa testovali, oni si povedali svoje áno

31.10.2020 15:41

Martina Kopuncová a Martin Poruben si v Trenčíne povedali svoje áno. Priamo z radnice sa potom chystali ísť dať otestovať.