Založ si blog

Keby sa ľudia nebáli o prepadnutý hlas. . . a preto riskujete strany. . .

Prekvapuje ma, ako ľudia veria Smeru, hoci sústavne vyhlasuje, že do koalície s ĽSNS nepôjde, v čo voliči Smeru a ĽSNS dúfajú, že pôjde. Tie tajné informácie, ktoré majú, to im možno na predvolebných zhromaždeniach hovoria, že do takej koalície pôjdu, lebo ľudia tu si píšu, že nevyjadrili sa o nich ako ako o fašistickej strane, takže pôjdu.

V prípade, že by hrozila koalícia s progresívcami, myslia si, že oddelilo by sa krídlo od Smeru, teda Blaha s kým?
Nevidela som, že by ktokoľvek Blahu okrem Fica zo Smeru podporil. Len voliči, nie poslanci Smeru! A čo by zmohli?

K dnešnému prieskumu virtuálnych volieb na Pravde jeden čitateľ napísal:

 

„Takéto virtuálne voľby v prípade „prekvapujúceho úspechu“ socialistov a vlasti poodhalili jednu vec – keby sa ľudia nebáli o tzv. prepadnutý hlas (a tu sa nebáli, pretože o nič nešlo), tak by výsledky volieb vyzerali inak. A aby sa báli, na tom pracujú už mesiace mainstreamové médiá a tzv. prieskumné agentúry vo chvíľach najhorších podporené aj pani Čaputovou.“

(Softy)

 

A aby sa báli, na tom pracujú už mesiace mainstreamové médiá a tzv. prieskumné agentúry!

 

 

 

Takže, takto sa nechávate manipulovať, že váš hlas prepadne. A PRETO riskujete strany, ktoré veľmi pravdepodobne utvoria koalíciu s progresívcami (SMER) alebo budú odstavené (ĽSNS).

 

Volíte ich len preto, lebo prieskumné agentúry im dali prvé miesta a pretláčajú ich pre svojich opozičníkov ako svojich kolaborantov „lajčákovcov“ alebo svoju mucholapku na hlasy – ĽSNS. A voliť len zo vzdoru nie je dobrý nápad.

 

 

Vlasť nemajú prečo zakázať a ani Socialistov. A Vlasť alebo Chmelár nemá „lajčákovcov“. Nemajú poslancov, ktorí v Smere začali bojovať proti tomu vášmu Ficovi a Blahovi.

Ako môžete takým poslancom dôverovať, že si teraz nechcú zachraňovať len svoje korytá a je im ukradnuté, čo vám píše Blaha a ešte sa nad tým pohoršujú?

Tí ho ako podržia?

 

Verím Blahovi, ale Blaha nie je celý Smer, ako Sulík nebol celá SaS, ale SaS sú zas „klusovci“ a „poliačikovci“, čo z nich vzišli. A celkom kľudne ďalší potopia svoje strany za novým politickým vetrom. 

 

SaS sa nebála, že sa rozpadnú? A báli sa toho? A doplatili na to tí, čo sa progresívne preorientovali???

 

Pellegrini nedoplatí, keď sa včas progresívne preorientuje a bude uvedomelým proeurópskym progresívnym politikom. Za to sú dnes odmeny a nie koniec!

Prečo by mal svoju možnú kariéru zahodiť pre Blahu a vás a vykrikovanie, že sa spolčil s fašistami?

Preto pracoval a namáhal sa každý deň, aby skončil ako fašista? Bude zachraňovať seba alebo vás? A kto si kvôli vám nechá z nich nadávať do fašistov?

Oni sa nemôžu vyhovárať, že len zo vzdoru urobia koalíciu s ĽSNS. Oni nemôžu len potajomky hádzať svoj hlas ĽSNS ako vy!

Oni by museli za vás nasadzovať vlastný krk, že sú preto fašisti! A chcete povedať, že toto pre vás urobia?

 

A prečo teda doteraz pre vás krk nenasadzovali aj inak? Prečo všetko proeurópske schvaľovali doma inak a v Bruseli inak? To bolo to nasadzovanie vlastného krku?

 

 

 

Viete, neverím, že by mohla vzniknúť koalícia Smer – ĽSNS bez požehnania našich oligarchov. Keby vznikla, nemyslela by som si, že toto dokázali ľudia, nejako vzoprieť sa, ale že oligarchovia vsadili na to, že týmto spôsobom ľudí lepšie oklamú a popri tom si budú presadzovať svoje aj doma, aj poslúchať v Bruseli.

 

 

Tým nechcem povedať, že by sa ľudia nemohli vzoprieť a voliť inak. No nie so stranou v ktorej sú „lajčákovci“ a ktorá už v minulosti inak pôsobila pre domácich voličov a inak pre zahraničie. Keď nenasadili krk vtedy, neurobia to ani teraz. Blaha je jeden človek a on celý Smer nezmení.

 

 

To je rozprávka, čo vám napísala lilisun, nech to myslí akokoľvek dobre:

 

„Ja osobne nebudem voliť stranu, ale individuality. Bohužiaľ náš volebný systém je v tomto skúpy, nemôžeme si vybrať štyroch kandidátov z rôznych strán, čo by mne osobne najviac vyhovovalo, ale budiž… Vyberiem si toho, ktorý podľa mňa najviac spĺňa nasledovné: „Je nutné voliť človeka, ktorý adekvátne chápe procesy riadenia v spoločnosti, vníma nadnárodné riadenie a na základe svojho adekvátneho riadenia je schopný organizovať procesy riadenia v celej krajine, a znižovať tak krízovosť prebiehajúcich procesov, posúvať štát ďalej… krok za krokom k jej suverenizácii.“

 

 

 

To dokáže individualita, ktorá nemá za chrbtom zradnú stranu a oligarchov!

 

 

 

Smer takou stranou nebol a stále nie je.

 

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

železnica, tragédia, liptovský mikuláš, zrážka s vlakom, beňadiková

Vlak zrazil človeka, železničnú dopravu pri Vrútkach prerušili

16.07.2024 10:28

Na mieste zasahujú hasiči.

medveď

Pre výskyt medveďa vyhlásili v okrese Turčianske Teplice mimoriadnu situáciu

16.07.2024 10:00

Mimoriadna situácia sa týka obcí Čremošné, Háj, Mošovce, Rakša, Slovenské Pravno, Turček a mesta Turčianske Teplice.

rokovanie, treatná novela, parlament

Mimoriadna schôdza pokračuje rokovaním o návrhu novely Trestného zákona

16.07.2024 09:46, aktualizované: 09:55

Legislatívu posunuli poslanci do druhého čítania. Rokujú o nej v skrátenom legislatívnom konaní.

Germany Motor Show

Macron má nové auto. Ako zvýhodňuje kúpu elektromobilov a ktorému vysokému prezidentovi museli vyrobiť limuzínu na mieru?

16.07.2024 09:00

Emmanuel Macron začal jazdiť v novom modeli automobilu s hybridným pohonom. Aké finančné výhody Francúzsko poskytuje pri kúpe elektromobilov?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630886x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie