Založ si blog

Keby sa ľudia nebáli o prepadnutý hlas. . . a preto riskujete strany. . .

Prekvapuje ma, ako ľudia veria Smeru, hoci sústavne vyhlasuje, že do koalície s ĽSNS nepôjde, v čo voliči Smeru a ĽSNS dúfajú, že pôjde. Tie tajné informácie, ktoré majú, to im možno na predvolebných zhromaždeniach hovoria, že do takej koalície pôjdu, lebo ľudia tu si píšu, že nevyjadrili sa o nich ako ako o fašistickej strane, takže pôjdu.

V prípade, že by hrozila koalícia s progresívcami, myslia si, že oddelilo by sa krídlo od Smeru, teda Blaha s kým?
Nevidela som, že by ktokoľvek Blahu okrem Fica zo Smeru podporil. Len voliči, nie poslanci Smeru! A čo by zmohli?

K dnešnému prieskumu virtuálnych volieb na Pravde jeden čitateľ napísal:

 

„Takéto virtuálne voľby v prípade „prekvapujúceho úspechu“ socialistov a vlasti poodhalili jednu vec – keby sa ľudia nebáli o tzv. prepadnutý hlas (a tu sa nebáli, pretože o nič nešlo), tak by výsledky volieb vyzerali inak. A aby sa báli, na tom pracujú už mesiace mainstreamové médiá a tzv. prieskumné agentúry vo chvíľach najhorších podporené aj pani Čaputovou.“

(Softy)

 

A aby sa báli, na tom pracujú už mesiace mainstreamové médiá a tzv. prieskumné agentúry!

 

 

 

Takže, takto sa nechávate manipulovať, že váš hlas prepadne. A PRETO riskujete strany, ktoré veľmi pravdepodobne utvoria koalíciu s progresívcami (SMER) alebo budú odstavené (ĽSNS).

 

Volíte ich len preto, lebo prieskumné agentúry im dali prvé miesta a pretláčajú ich pre svojich opozičníkov ako svojich kolaborantov „lajčákovcov“ alebo svoju mucholapku na hlasy – ĽSNS. A voliť len zo vzdoru nie je dobrý nápad.

 

 

Vlasť nemajú prečo zakázať a ani Socialistov. A Vlasť alebo Chmelár nemá „lajčákovcov“. Nemajú poslancov, ktorí v Smere začali bojovať proti tomu vášmu Ficovi a Blahovi.

Ako môžete takým poslancom dôverovať, že si teraz nechcú zachraňovať len svoje korytá a je im ukradnuté, čo vám píše Blaha a ešte sa nad tým pohoršujú?

Tí ho ako podržia?

 

Verím Blahovi, ale Blaha nie je celý Smer, ako Sulík nebol celá SaS, ale SaS sú zas „klusovci“ a „poliačikovci“, čo z nich vzišli. A celkom kľudne ďalší potopia svoje strany za novým politickým vetrom. 

 

SaS sa nebála, že sa rozpadnú? A báli sa toho? A doplatili na to tí, čo sa progresívne preorientovali???

 

Pellegrini nedoplatí, keď sa včas progresívne preorientuje a bude uvedomelým proeurópskym progresívnym politikom. Za to sú dnes odmeny a nie koniec!

Prečo by mal svoju možnú kariéru zahodiť pre Blahu a vás a vykrikovanie, že sa spolčil s fašistami?

Preto pracoval a namáhal sa každý deň, aby skončil ako fašista? Bude zachraňovať seba alebo vás? A kto si kvôli vám nechá z nich nadávať do fašistov?

Oni sa nemôžu vyhovárať, že len zo vzdoru urobia koalíciu s ĽSNS. Oni nemôžu len potajomky hádzať svoj hlas ĽSNS ako vy!

Oni by museli za vás nasadzovať vlastný krk, že sú preto fašisti! A chcete povedať, že toto pre vás urobia?

 

A prečo teda doteraz pre vás krk nenasadzovali aj inak? Prečo všetko proeurópske schvaľovali doma inak a v Bruseli inak? To bolo to nasadzovanie vlastného krku?

 

 

 

Viete, neverím, že by mohla vzniknúť koalícia Smer – ĽSNS bez požehnania našich oligarchov. Keby vznikla, nemyslela by som si, že toto dokázali ľudia, nejako vzoprieť sa, ale že oligarchovia vsadili na to, že týmto spôsobom ľudí lepšie oklamú a popri tom si budú presadzovať svoje aj doma, aj poslúchať v Bruseli.

 

 

Tým nechcem povedať, že by sa ľudia nemohli vzoprieť a voliť inak. No nie so stranou v ktorej sú „lajčákovci“ a ktorá už v minulosti inak pôsobila pre domácich voličov a inak pre zahraničie. Keď nenasadili krk vtedy, neurobia to ani teraz. Blaha je jeden človek a on celý Smer nezmení.

 

 

To je rozprávka, čo vám napísala lilisun, nech to myslí akokoľvek dobre:

 

„Ja osobne nebudem voliť stranu, ale individuality. Bohužiaľ náš volebný systém je v tomto skúpy, nemôžeme si vybrať štyroch kandidátov z rôznych strán, čo by mne osobne najviac vyhovovalo, ale budiž… Vyberiem si toho, ktorý podľa mňa najviac spĺňa nasledovné: „Je nutné voliť človeka, ktorý adekvátne chápe procesy riadenia v spoločnosti, vníma nadnárodné riadenie a na základe svojho adekvátneho riadenia je schopný organizovať procesy riadenia v celej krajine, a znižovať tak krízovosť prebiehajúcich procesov, posúvať štát ďalej… krok za krokom k jej suverenizácii.“

 

 

 

To dokáže individualita, ktorá nemá za chrbtom zradnú stranu a oligarchov!

 

 

 

Smer takou stranou nebol a stále nie je.

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 14:10

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833354x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie