Založ si blog

Blaha o strane za ľuďmi

Je to naozaj strana za ľuďmi, ktorých za ľuďmi už nevidno!

 

„Kiska dnes na zjazde žaľuďov vyhlásil, že oni sú „tím ľudí, ktorí majú svoj vlastný silný príbeh, ktorí obstáli v ťažkých situáciách a vedeli sa postaviť na stranu dobra, pravdy a spravodlivosti“.

KEĎ TVOJ SILNÝ PRÍBEH ZAČNE PRIHLÁŠKOU DO KSČ A SKONČÍŠ AKO VEĽKÝ ANTIKOMUNISTA

Ja mu nechcem boriť sebavedomie, ale ten jeho silný príbeh začal prihláškou do komunistickej strany, ktorú okamžite po 89-om zradil a spakoval sa do Ameriky. Charakter.

Najskôr hľadal dobro, pravdu a spravodlivosť v KSČ, potom v USA a nakoniec ho našiel v úžere. Fakt silný príbeh. Natočte o tom film – Talentovaný pán Ripley 2.

OŠKLBÁVAŤ ĽUDÍ NA ÚŽERE, TO UŽ JE LEN DOBRO, PRAVDA A SPRAVODLIVOSŤ

Kiska zbohatol na utrpení chudobných ľudí, keď z nich vyťahoval nekresťanské úroky. Fakt silné.

Skúste si niekedy vypočuť osudy ľudí, ktorých nebankovky pripravili o všetko – mnohí sú dnes bezdomovci, iní prišli o rodinu a dôstojnosť, niektorí zo zúfalstva spáchali samovraždy.

Ale Kiska sa napakoval, tak čo sa stresovať – je to proste silný príbeh. On ľudí ožobračoval v mene dobra, pravdy a spravodlivosti – ako inak.

KEĎ EŠTE AJ PREZIDENTSKÝ ÚRAD ZÍSKAŠ PODVODOM

Do prezidentského úradu sa dostal podvodom, keďže do kampane našlahal ďaleko viac prachov, než dovoľuje zákon. Pán Spravodlivosť.

Ešte si aj svoju kampaň odrátal z daní a obral štát o vyše 150 tisíc EUR. To nevymyslíš, to je Kiska. Pán Dobro.

A keď sa na to došlo, tak utekal za generálnym prokurátorom a loboval za svoju firmu. Pán Pravda.

Ale nebojte, to všetko Kiska robil v mene dobra, pravdy a spravodlivosti. On dokonca aj prelietal štátnym lietadlom domov do Popradu milión eur z peňazí daňových poplatníkov iba kvôli dobru. Naš svätý Andrej, patrón letectva.

KEĎ SA DOPOČUL O VRAŽDE KUCIAKA, OD SAMÉHO DOJATIA TÝŽDEŇ BRÁZDIL SVAHY V RAKÚSKU

Jeho silný príbeh pokračoval na lyžovačke v Rakúsku, keď sa stala vražda novinára. V mene dobra, pravdy a spravodlivosti ďalej veselo brázdil svahy a vrátil sa až o týždeň.

Ale po návrate sa tváril ako bohyňa pomsty Nemesis, zo svojim nohsledom Šeligom zorganizovali Majdan a pokúsil sa prevziať moc. V lyžiarkach a kombinéze. Naš rakúsky hrdina.

A keď mu to nevyšlo, tak si založil Žaluďe, aby mohol ďalej na Slovensku rozsievať nenávisť a americké záujmy. Silnejší príbeh som fakt nepočul. A nikdy ma silnejšie nenutkalo na záchod. Iba keď vidím tohto upoteného podvodníka.

REMIŠOVÁ – MATOVIČOVA PODRŽTAŠKA, EHM, TO JE FAKT SILNÝ PRÍBEH

A ten jeho tím, ježišmária. To vám je tiež samá pravda, dobro a spravodlivosť.

Remišová je až taký silný príbeh, že tri roky robila podtržtašku najväčšiemu psychopatovi slovenskej politiky, ktorý neváhal na svoje daňové podvody zneužiť vlastnú matku.

Potom Matoviča zradila a presedlala na iného daňového podvodníka, ktorý pre zmenu kradol ľuďom pozemky. Silné. Príbeh ako lusk. Dievča má proste odhad na ľudí. Imponujú jej podvodníci.

KEĎ SA ROZSYPEŠ AJ PRI OTÁZKE, KOĽKO ČLENOV MÁ TVOJA STRANA

V čom je, preboha, jej silný príbeh. Jediné, čím za tri roky v politike upútala, bola jej slávna, inteligentná a mimoriadne dôvtipná odpoveď na novinársku otázku, že koľko členov má OĽaNO.

Odvetila, že ehm, ach, och, uhm, ehm, ja, ehm, ach, och, ehm. Pamätáte. Pohotová asi ako Ďuro Truľo na maturite. Fakt hviezda. Silný príbeh!

A najlepšie je, že baba sa hrá na tieňovú ministerku vnútra a živého policajta videla naposledy, keď si robila skúšky na autoškolu. No nekúp to. Pravda, dobro, spravodlivosť a hlavne odbornosť!

ŠELIGA – ZRADCA, ČO USVEDČIL SLUŠNÉ SLOVENSKO

Prepánajána a Šeliga? Najskôr tu na pokyn Dona Kisku zorganizoval hnutie známe pod skratkou SS. Slušné Slovensko. Potom ho zradil, lebo Kiska potreboval dokončiť mandát a nepotreboval predčasné voľby.

A potom celé hnutie skompromitoval, keď vstúpil do Kiskovej strany, čím potvrdil celému Slovensku, že všetky tie protivládne protesty boli len trápnou politickou maškarádou, organizovanou Kiskom a jeho americkými kamošmi.

MR. HYENA

Tancovať na hrobe mladých ľudí za Sorosove prachy – to už je len silný príbeh, Šeliga, to ti poviem. Od toľkej pravdy, dobra a spravodlivosti by jednému až zle prišlo. Zneužívať obete vraždy na politickú kariéru – čo lepšie, pravdivejšie a spravodlivejšie si viete predstaviť?

Toto sú, prosím pekne, Žaľude. Oportunisti, ktorí zrádzajú, len aby dosiahli moc. Kiska zradil komunistov, Remišová Matoviča, Šeliga zradil SS. Toto je spoločný menovateľ ich „silných príbehov“. Zrada.

ŽAĽUDE SÚ ZRADCOVIA A ZRADIA AJ SLOVENSKO

A toto ponúkajú aj Slovensku. Zradia nás a odovzdajú Amerike. Ako kolóniu. Za tučný zisk. Lebo oni nerozumejú takým hodnotám ako vlastenectvo, solidarita či česť. Oni poznajú len jedinú hodnotu – doláre.

Vieš čo, milý Andy? Strč si niekam tie tvoje „silné príbehy“ a pakuj sa preč. Už si ubližoval Slovensku dosť. Ty nie si za ľudí, ty si za doláre, za Ameriku a za seba.

Tvoja strana je hanba Slovenska. A ľudia ti to vo voľbách zrátajú.“

 

 

So zdôrazneným súhlasím!

 

 

Čiže s podstatou áno, aj keď ja, ako iný človek, by som to napísala inak a nie tak urážlivo vtipne! Ale Blaha má v podstate pravdu, čo hovorí!

Môžete tomu vyčítať urážlivosť, ale to sa potom pozrite na stránku Zomri! a na iných politikov, čo urážajú iných ako na bežiacom páse, čo sa dá tiež vyjadriť inak a nestratilo by to na údernosti! Viac by pomohli argumenty!

Ale keď sa pretláča len jedno, potom sa človek rád zasmeje, keď si môže prečítať aj niečo iné, ako len jednostrannosť!

Preto sa RADA ZASMEJEM, keď je to napísané aj urážlivo vtipne!

Chápete, že práve pre tú pretláčanú jednostrannosť?

 

Teda, ja by som bola za objektívnosť! A tú na Slovensku nevidím a to podľa toho, ako leziete cudzím záujmom do fialiek!

 

Neželám si, aby sa k moci dostala táto strana, pretože jej absolútne nedôverujem! Považujem ju za nebezpečnejšiu než Smer! A práve to je už dosť čo povedať, že ešte nebezpečnejšiu, pre hore vymenované, než Smer! Smer je podľa mňa doslova menšie zlo! 

Celkom tak prakticky, nebudú už môcť Slovensku tak škodiť, ako v minulosti, čo sa tu nebudem hádať čím, ako bude tiež škodiť táto strana ešte viac! 

A práve pre svoje zradcovstvo, servilnosť, o čom tu napokon stále píšem, že títo všetci slúžia omnoho väčšej mafii, než sme tu doteraz kedy mali!

Čo ešte urobia, to nemôžem dokázať, keď to ešte všetko neurobili! Ale už teraz sa dá vidieť, kam to smeruje a akú majú títo ľudia v sebe servilnosť k cudzím záujmom!

 

 

Teraz paradoxne ďakujem, že tu máme aj Smer, čo ich brzdí! 

 

A v otázkach menšieho zla si položte príklad, či je podľa vás lepší manžel pre ženu, čo ju sem-tam zmlátil a zlomil jej aj ruku, čiže domáci násilník alebo nový milenec, ktorý jej nič nezlomí, lebo ju rovno predá do otroctva!

Aj celkom primitívna žena, ktorej by to docvaklo, kam smeruje, by sa zubami nechtami radšej držala toho násilníka a ešte by bola rada, keby jej zlomil len druhú ruku!

Ale celkom chápem, že pre jednostranných budem tá primitívka ja, čo si chce dať, vo vašom ponímaní, zlomiť dve ruky a ešte bude obhajovať násilníka!

No podľa mňa je elitný primitív ten, čo sa ešte ženie do otroctva (do totality)! Šťastnú cestu, nie so mnou!

 

 

A dôležité! Strana Smer nechce mať z parlamentu kostol, čím by dláždila cestu islamským radikálom do parlamentov v Európe! Nie je voči ženám násilnícka! 

Sobáše homosexuálov ma už nezaujímajú, lebo ani homosexuálov nezaujímajú práva a nenásilie k ženám. Starajú sa výlučne o seba a iné skupiny, ako ženy, už nechránia!

 

 

.

Osuský: Zakopávanie dcér nebola štátna politika Turecka

13.10.2019

Ako žena a matka som veľmi pobúrená vyjadrením Osuského v slovenskom mediálnom priestore, že "Zakopávanie dcér nebola štátna politika Turecka"! Viete, ja som sa doteraz nezaujímala o vraždy viac »

Ako SaS pracuje pre mafiu!

12.10.2019

V posledných dvoch článkoch som písala, že stranu SaS musia zlikvidovať kvôli Sulíkovi a kvôli zmluve o vojenských základniach! Tu nejde o boj so Smerom, ale o plnenie politických požiadaviek, viac »

Keby vám šlo o porážku Smeru, tak to by ste nerozbíjali strany kvôli Rusku!

11.10.2019

Aj keď kritizujem SaS, ešte viac mi vadí "Demokratické jadro", lebo to nie je demokratické jadro, ale jedno zákerné jadro. Malo by mi to byť jedno, však je zákerné voči strane, ktorú kritizujem, viac »

Peter Pellegrini

Premiér Pellegrini: Napriek spomaleniu ekonomiky, nebudeme šetriť na ľuďoch (Naživo)

14.10.2019 16:52

Pozrite si naživo tlačovú besedu predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer) po rokovaní vlády, ktorá schválila rozpočet.

predpoveď počasia

Letné dni v jeseni! Zastaví ich studený front?

14.10.2019 16:00

Pozrite si predpoveď počasia s meteorológom Danielom Cibulom na utorok s výhľadom na ďalšie dni.

Vladimir Putin

Kremeľ považuje rokovania o vrátení Krymu Ukrajine za nemožné

14.10.2019 15:28

Na brífingu v Moskve to v pondelok podľa agentúry TASS vyhlásil hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

otáznik, peniaze,

Príplatky sa zrejme zatiaľ neodpútajú od minimálnej mzdy

14.10.2019 15:26

Zamestnávatelia odmietajú novelu Smeru-SD na zavedenie vzorca na určovanie minimálnej mzdy, prostredníctvom ktorej sa malo riešiť aj odpojenie príplatkov.