Založ si blog

Keď väčší extrémisti chytajú na ukážku extrémistov menších od seba

Pellegrini vie byť vtipný ako Blaha

Nečakala som, že sa tak nasmejem, že mi až slzy budú tiecť od smiechu. Politická relácia bola zábavnejšia než zábavná relácia. A možno preto, že od Pellegriniho by ste to nečakali, keď sa väčšinou snaží pôsobiť seriózne sucho:

https://www.ta3.com/clanok/1163882/politicke-leto-podla-smeru-sd-mimoriadny-kongres-a-rozdelena-sas-politicke-leto-ocami-politologa.html

Viem si predstaviť, že liberáli by boli zhrození, že ako sa môžeš smiať na Pellegrinim, keď ten predsa patrí k mafii, ktorú ideme poraziť, ale smiala som sa aj keď kritizoval Sulíka. Vždy sa viem na tom zasmiať aj z opačnej strany, lebo ako to býva, pravdu majú všetci, čo si navzájom vytknú. To ako by ste sledovali rozvod.

Bohužiaľ, už som tam, že viac držím Smeru, než „progresívnemu“ hnutiu, čo liberáli by sa spýtali – Ako môžeš držať palce mafii? Ale „liberáli“ sú už tak fajnová nadnárodná mafia, že ani mafia nie sú a ani to o sebe nevedia, to sú len tak politicky uvedomelí, ako ani KSČ nebola len mafiou.

Je to ako s Babišom a novým výkvetom v Česku. V českej alternatíve hovoria – Najprv sa pozrite, kto ich má a chce vystriedať. Až teraz nadobúda význam pojem menšieho zla. Ale týmto pomerom sú možno menším zlom aj primitívnejší extrémisti, než extrémisti vo veľkom, čo by im nevadili vši u suseda, ale zriadia vám tu vojenské základne! To už nie sú extrémisti? Len extrémistickejší! A na tých môže podať Chmelár trestné oznámenie, že stihnú ohroziť oveľa viac skupín a ohroziť ich aj na slobode, aj na živote?

To už nie, tu sa len hráme na identifikovanie extrémistov, kde ich ako extrémistov identifikujú len mocnejší extrémisti.

A potom sa chudákom – len menším extrémistom smejú, že nechápu, že zlodej zemiakov nemá na megazlodeja.

 

A oni sami vidia, že extrémista voči zlodejom zemiakov je nič proti extrémistom na nadnárodnej úrovni? Rovnako si všímajú len nejakého chudáka (miesto Róma voliča ĽSNS) a nepozrú sa na seba, že sú od neho len horší a ešte nebezpečnejší extrémisti, čo ohrozujú, a oveľa závažnejšie aj na životoch, ešte oveľa viac ľudí!

 

Ak ho teda väčšia mafia nevyhodí, vždy by mohol byť aspoň vtipný. „Aspoň“ – keby tiež poslúchal. Hodnota je nebyť extrémistom a nielen na zemiakovom poli alebo niekde v kukurici! Takých chytajú len na ukážku miesto seba! Aby si nikto nevšimol a neuvedomil, že oni sú len oveľa väčší a nebezpečnejší extrémisti! Na ktorých ani Chmelár nemôže podať trestné oznámenie!

 

.

Prečo sa na učiteľov toľko nadáva

21.09.2019

Musím vám vysvetliť, prečo sa na učiteľov toľko nadáva, čo je za tým, lebo to si ľudia už neuvedomujú a nevedia to, nič nevedia o manipuláciách o učiteľoch! Keby sa na nich v spoločnosti viac »

Wallaceovia sa nám hádajú, doplatíme na to všetci!

20.09.2019

Jáj, pekne to vymysleli, že pokiaľ sa budú naše strany hádať, vnútia nám tu kvóty na nelegálnych migrantov alebo ekonomické tresty za neposlušnosť. Dnes proeurópskym znamená byť proimigračným, viac »

Reakcia Blahu na naliehanie americkej ambasády

17.09.2019

Koncom júna sa len jediný poslanec nášho parlamentu ohradil proti tomu, aby do našich vnútorných záležitostí nezasahovali Američania a nediktovali a nevnucovali našim politikom, čo presne viac »

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Medzi USA a Čínou to stále škrípe, dohoda sa nečrtá

21.09.2019 23:01

Vyhliadky na skoré ukončenie obchodnej vojny medzi USA a Čínou sa zhoršujú.

Bratislava, pochod za život, námestie snp.

Súčasťou programu Národný pochod za život bol aj futbalový zápas v Trnávke

21.09.2019 20:44

Projekt Gól za život spája futbalové hodnoty fair-play, krásu a nadšenie pre hru so zodpovednosťou a krásou života a otcovstva.

zima, sneh, mráz, Bielorusko,

SHMÚ varuje pred nočnými mrazmi na veľkej časti územia Slovenska

21.09.2019 19:10

Výnimkou je Bratislavský a Trnavský kraj.

Hlina, KDH,

KDH vylučuje povolebnú spoluprácu so Smerom, ĽSNS a SNS

21.09.2019 17:50

Po skončení celoslovenskej Rady KDH o tom v sobotu v Bratislave informoval predseda mimoparlamentnej strany Alojz Hlina.