Založ si blog

Keď väčší extrémisti chytajú na ukážku extrémistov menších od seba

Pellegrini vie byť vtipný ako Blaha

Nečakala som, že sa tak nasmejem, že mi až slzy budú tiecť od smiechu. Politická relácia bola zábavnejšia než zábavná relácia. A možno preto, že od Pellegriniho by ste to nečakali, keď sa väčšinou snaží pôsobiť seriózne sucho:

https://www.ta3.com/clanok/1163882/politicke-leto-podla-smeru-sd-mimoriadny-kongres-a-rozdelena-sas-politicke-leto-ocami-politologa.html

Viem si predstaviť, že liberáli by boli zhrození, že ako sa môžeš smiať na Pellegrinim, keď ten predsa patrí k mafii, ktorú ideme poraziť, ale smiala som sa aj keď kritizoval Sulíka. Vždy sa viem na tom zasmiať aj z opačnej strany, lebo ako to býva, pravdu majú všetci, čo si navzájom vytknú. To ako by ste sledovali rozvod.

Bohužiaľ, už som tam, že viac držím Smeru, než „progresívnemu“ hnutiu, čo liberáli by sa spýtali – Ako môžeš držať palce mafii? Ale „liberáli“ sú už tak fajnová nadnárodná mafia, že ani mafia nie sú a ani to o sebe nevedia, to sú len tak politicky uvedomelí, ako ani KSČ nebola len mafiou.

Je to ako s Babišom a novým výkvetom v Česku. V českej alternatíve hovoria – Najprv sa pozrite, kto ich má a chce vystriedať. Až teraz nadobúda význam pojem menšieho zla. Ale týmto pomerom sú možno menším zlom aj primitívnejší extrémisti, než extrémisti vo veľkom, čo by im nevadili vši u suseda, ale zriadia vám tu vojenské základne! To už nie sú extrémisti? Len extrémistickejší! A na tých môže podať Chmelár trestné oznámenie, že stihnú ohroziť oveľa viac skupín a ohroziť ich aj na slobode, aj na živote?

To už nie, tu sa len hráme na identifikovanie extrémistov, kde ich ako extrémistov identifikujú len mocnejší extrémisti.

A potom sa chudákom – len menším extrémistom smejú, že nechápu, že zlodej zemiakov nemá na megazlodeja.

 

A oni sami vidia, že extrémista voči zlodejom zemiakov je nič proti extrémistom na nadnárodnej úrovni? Rovnako si všímajú len nejakého chudáka (miesto Róma voliča ĽSNS) a nepozrú sa na seba, že sú od neho len horší a ešte nebezpečnejší extrémisti, čo ohrozujú, a oveľa závažnejšie aj na životoch, ešte oveľa viac ľudí!

 

Ak ho teda väčšia mafia nevyhodí, vždy by mohol byť aspoň vtipný. „Aspoň“ – keby tiež poslúchal. Hodnota je nebyť extrémistom a nielen na zemiakovom poli alebo niekde v kukurici! Takých chytajú len na ukážku miesto seba! Aby si nikto nevšimol a neuvedomil, že oni sú len oveľa väčší a nebezpečnejší extrémisti! Na ktorých ani Chmelár nemôže podať trestné oznámenie!

 

.

Vymeňte ministra školstva, nie zdravotníctva!

03.03.2021

Denník N prináša mylné informácie – toto nie je pravda, v praxi je to inak! „Nielen deti kritickej infraštruktúry – Gröhling ukázal detaily, ako budú školy fungovať od stredy Rodič bude musieť vypísať potvrdenie o tom, že nemôže pracovať z domu. Vzor formulára pribudne na webe ministerstva školstva. Od stredy 3. marca môžu do lavíc prísť iba deti [...]

Toto je len politický boj, nie záchrana!

02.03.2021

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana! Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka „Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“ Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a [...]

Nie, Valášek neodchádza. „Valášek“ prichádza!

02.03.2021

Ešte nedávno ste tu vypisovali, že Matovič je líder liberálov a s ním vládnu naši liberáli. Ale ako teraz vidíte, teraz čítajte, ako je to ich „líder“ a robí to, čo chcú! Až teraz uvidíte nástup liberálov, ktorým Matovič a OĽaNO a táto vládna koalícia len zavadzali v ich geopolitickom rozlete! Ak bude úradnícka vláda, tak taká, aká im [...]

Prezident USA Joe Biden

ONLINE: Biden: Zrušenie rúšok je neandertálske myslenie

04.03.2021 06:00, aktualizované: 06:45

Niektoré štáty USA povinné nosenie rúšok vôbec nezaviedli, iné ho rušia. Prezident Joe Biden to nazval neandertálskym myslením.

Remišová, Sulík, Korčok, po návšteve u prezidentky Čaputovej

Ustúpi Matovič? Bude nová vláda?

04.03.2021 05:30

Namiesto osláv kríza. Rokovania a intrigovanie. Koaličné strany chcú vládu udržať, no nie s Matovičom ako premiérom. Ten chce so sebou stiahnuť aj ministrov svojich partnerov.

nemocnica prešov

Upratovacie manévre v prešovskej nemocnici: Mopy dostali do rúk zdravotníci

04.03.2021 05:00

Vedenie prešovskej Fakultnej nemocnice s poliklinikou na čele s riaditeľom dalo výpoveď firme, ktorá 32 rokov upratovala priestory nemocnice.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Pre náš Tomášov

04.03.2021 00:40

Sme komunitné spoločenstvo, ktoré sa zameriava na kultúrne, športové, náučné, charitatívne podujatia za účelom spestrenia života obyvateľov obce Tomášov a i.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 892
Celková čítanosť: 3344026x
Priemerná čítanosť článkov: 3749x

Autor blogu

Kategórie