Založ si blog

Keď väčší extrémisti chytajú na ukážku extrémistov menších od seba

Pellegrini vie byť vtipný ako Blaha

Nečakala som, že sa tak nasmejem, že mi až slzy budú tiecť od smiechu. Politická relácia bola zábavnejšia než zábavná relácia. A možno preto, že od Pellegriniho by ste to nečakali, keď sa väčšinou snaží pôsobiť seriózne sucho:

https://www.ta3.com/clanok/1163882/politicke-leto-podla-smeru-sd-mimoriadny-kongres-a-rozdelena-sas-politicke-leto-ocami-politologa.html

Viem si predstaviť, že liberáli by boli zhrození, že ako sa môžeš smiať na Pellegrinim, keď ten predsa patrí k mafii, ktorú ideme poraziť, ale smiala som sa aj keď kritizoval Sulíka. Vždy sa viem na tom zasmiať aj z opačnej strany, lebo ako to býva, pravdu majú všetci, čo si navzájom vytknú. To ako by ste sledovali rozvod.

Bohužiaľ, už som tam, že viac držím Smeru, než „progresívnemu“ hnutiu, čo liberáli by sa spýtali – Ako môžeš držať palce mafii? Ale „liberáli“ sú už tak fajnová nadnárodná mafia, že ani mafia nie sú a ani to o sebe nevedia, to sú len tak politicky uvedomelí, ako ani KSČ nebola len mafiou.

Je to ako s Babišom a novým výkvetom v Česku. V českej alternatíve hovoria – Najprv sa pozrite, kto ich má a chce vystriedať. Až teraz nadobúda význam pojem menšieho zla. Ale týmto pomerom sú možno menším zlom aj primitívnejší extrémisti, než extrémisti vo veľkom, čo by im nevadili vši u suseda, ale zriadia vám tu vojenské základne! To už nie sú extrémisti? Len extrémistickejší! A na tých môže podať Chmelár trestné oznámenie, že stihnú ohroziť oveľa viac skupín a ohroziť ich aj na slobode, aj na živote?

To už nie, tu sa len hráme na identifikovanie extrémistov, kde ich ako extrémistov identifikujú len mocnejší extrémisti.

A potom sa chudákom – len menším extrémistom smejú, že nechápu, že zlodej zemiakov nemá na megazlodeja.

 

A oni sami vidia, že extrémista voči zlodejom zemiakov je nič proti extrémistom na nadnárodnej úrovni? Rovnako si všímajú len nejakého chudáka (miesto Róma voliča ĽSNS) a nepozrú sa na seba, že sú od neho len horší a ešte nebezpečnejší extrémisti, čo ohrozujú, a oveľa závažnejšie aj na životoch, ešte oveľa viac ľudí!

 

Ak ho teda väčšia mafia nevyhodí, vždy by mohol byť aspoň vtipný. „Aspoň“ – keby tiež poslúchal. Hodnota je nebyť extrémistom a nielen na zemiakovom poli alebo niekde v kukurici! Takých chytajú len na ukážku miesto seba! Aby si nikto nevšimol a neuvedomil, že oni sú len oveľa väčší a nebezpečnejší extrémisti! Na ktorých ani Chmelár nemôže podať trestné oznámenie!

 

.

Show na Schindlerov

11.07.2020

Asi by sa vám nepáčilo a nepáči sa vám, keď sa liberáli len hrajú na spasiteľov sveta, keby písali: Presťahujme všetkých Afričanov k nám, pretože keď zachránime čo len jeden život, zachránime celý svet. Pomáhajme ako matka Tereza a preto poskytneme naše domovy ľuďom v núdzi, lebo v každom z nich máte vidieť Ježiša. Máme za sebou roky, keď ste [...]

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

Viktar Babaryka

Bieloruská volebná komisia odmietla zaregistrovať Babaryku do volieb prezidenta

14.07.2020 13:30

Bývalého riaditeľa banky Belgazprombank Babaryku médiá považovali za hlavného rivala dlhoročného prezidenta Alexandra Lukašenka.

Branislav Gröhling

Gröhling vypracoval diplomovku podľa predpisov, tvrdí Paneurópska vysoká škola

14.07.2020 13:15, aktualizované: 14:13

Ako škola informovala v stanovisku, práca bola vypracovaná v súlade s internou smernicou dekana z roku 2007.

Kičura Kajetán ŠHR

Kičura zostáva vo väzbe

14.07.2020 13:05

Bývalý šéf Správy štátnych hmotných rezerv Kajetán Kičura zostáva vo väzbe. Najvyšší súd v utorok zamietol jeho sťažnosť ako nedôvodnú.

dôchodca, bitka

Namiesto húb dostal dôchodca bitku

14.07.2020 12:45

Zlomený nos, pohryzená ruka, modriny. Tak sa vrátil 67-ročný dôchodca Jiří T. z lesa. Prepadli ho traja chlapci, jeden má pätnásť, dvaja trinásť rokov.