Hľadá sa strana, ktorá povie nie

Prisla som zo SME, kde sa dennodenne nadavalo na Fica. Som teda dobre spracovana, aby som teda nikdy nechcela volit Smer, lebo ma tolkoto kauz, tu je zoznam 152 z nich:

https://dennikn.sk/blog/pan-fico-dajte-pozor-na-alzheimera/

No v tej dobe ma politika vobec nezaujimala. Absolutne, neprecitala som si ani jeden jediny clanok o politike a obchadzala vsetky clanky o politike. Na blogu som si zaskrtla, ze nechcem aby sa mi clanky o politike zobrazovali, je tam taka moznost. Cize som clovek, co sa o politiku nikdy nezaujimal. 

Zaujimam sa o nu az od jari 2015, ked zacala migracna kriza v Europe. A keby Smer racil nielen hrat sa na NIE, tak su mi ukradnute aj vsetky kauzy Smeru a volim hoci aj Smer. No alternativne spravy uz od leta 2015 upozornovali na otocenie Smeru a ze to je len predvolebna retorika, ze nebudeme poslusni ratlici EU. Neskor sa cudovali, ze Smer este neotaca, ale stalo sa, uz otocil.

Ak by mi v tejto veci boli ukradnute aj vsetky kauzy Smeru, preco by ma mali ine kauzy zaujimat?

Volala som to, ze ked nas ochrani Smer, tak nech nas doma aj okradnu. Hoci aj s holou ritou, ale ked nas ochrania, tak hoci aj Smer. Lebo videla som, ze pravica sa stala nacisto zradna so svojim slnieckarstvom a ritolezectvom EU. Tak budem volit Smer a kaslem na to, co som kedy na SME a Denniku N pocula, toto je dolezitejsie!

Ale Smer otocil a spaja sa s nimi. Presne ako to aj predpovedali alternativne media. V minulych clankoch som pisala dost dokazov, ake uz projekty poschvalovali a teraz sa k tomu uz ocividne hlasia. 

Tak snad nemyslite, ze ma odradia nejake kauzy okolo SaS alebo inych stran, ked aj kauzy Smeru mi boli ukradnute. Ved uz ide o omnoho viac, nez len domacu politiku a domace rozkradacky. Je mi celkom jedno, aky zlodej za nas povie nie a hoci doma kradne, aspon vlastizradca nemusi byt! Nezaujimaju ma ziadne kauzy, tak ma s nimi prestante obtazovat, ci mi nevadia take blbosti na koho ma Kollar chut, ci je Matovic saso, ci je Sulik batman, ci ma maturitu Nicholsonova. Len absolutne primitivny volic sa v dnesnej dobe, ked ide o buducnost Slovenska, zaobera uplnymi somarinami proti tomu. Ked mi nevadi 152 kauz Smeru, tak iste ma nezaujima, ci ma Nicholsonova maturitu, aku blbost povedal Sulik atd. uplne somariny oproti tomu, co sa teraz deje. Ak vam nedoslo, ze je to vsetko len na odputavanie pozornosti od celeho nasho smerovania Slovenska v ramci EU, tak vam-nam uz ako volicom niet pomoci.

Hlada sa strana, ktora povie NIE, ale take sa likviduju a likviduju blbostami, pretoze bohuzial volici su blbi a naletia na to. 

Dnes je uplne jedno, co ukradli, na koho mali chut, ako si kedy ulavovali, s kym sa stretli. Dnes uz NEEXISTUJE delenie na pravicu a lavicu a stale vam to nedochadza. Dnes existuju len ti, co tomu hovoria ANO alebo NIE. A vy vydatne pomahate likvidovat vsetkych, co hovoria NIE, pretoze naozaj riesite v politike byvale blbosti. Dnes a teraz su to uz blbosti. 

Rozlisujem politikov aj diskuterov len podla toho, ci tomu hovoria ano alebo nie a ci napomahaju tomu ano alebo nie. 

Kazdy, kto chrani a obhajuje takuto koaliciu, ktora hovori ANO, sa na tom podiela. Uz nie podla pravice, lavice a minulosti. 

A kazdy, kto bojuje proti opozicii, ktora hovori nie, sa nas len snazi dostat do tej jamy este hlbsie. 

Racte uz pochopit, ze SME a Dennik N pomahaju koalicii a nie su ziadnou opoziciou! Su Ficom a jeho smerovanim nadseni! Ich nepriatel nie je Smer, Fico ale SaS a Sulik, lebo z pravicovych stran len tato hovori NIE a ma tolko volicov. 

Ked zlikvidujete tuto opoziciu a vsetkych, ktori hovoria NIE a kvoli uplnym blbostiam na ktore len skocite, zostane tu len jedno velke ANO, ako ste to sami chceli!

Zapamatajte si potom, ze ste to sami chceli, ked uvidite dosledky! Budem vam to potom zakazdym pripominat, ze ste to sami chceli a teraz sa nehrajte na obete, ako mate v oblube, ze co vam ti politici urobili! 

.

Aj nezneužiť alebo nehrať je veľká láska v tomto veľkom divadle na len vášne

17.01.2026

Dnes o osudovej láske mužov. Predstavte si modernú Carmen ala kontroverza, no teraz je to osudová žena. Všetko sú to skutočné príbehy žien, tie príbehy si nevymýšľam: Dnes o tom ako som ja bola neverná. Tiež ma nudil manžel lebo bola som príliš rozumná a nezobrala som si toho, ktorý ma potom nudil tiež, ale na to zabudnete. Zistila som, že blízko [...]

Osudová veselohra

16.01.2026

Voľakedy som si myslela, že len ja som taká nenormálna, že nepáči sa mi žiadny muž, ktorý by ma chcel a páčia sa mi takí, čo ma nechcú. Vysvetľovala som si to tak, že som sa asi narodila v zlom tele a lepšie by sa bolo narodiť ako muž, aby som aj ja mohla loviť mužov. Mňa by to bavilo. Byť ženou, to je hrozné, máte čakať a pritom pracovať, že si vás všimne. [...]

Dve noci s dvomi mužmi. Pre mužov by to boli noci, keď mu dala.

15.01.2026

Teda ak neklamú, že toto ich najviac zaujíma. Pre ženu sú to noci hlbokých citových pohnutí. Zákonitosť, že sa to stalo, keď mi bolo mizerne. Mala som neumyté vlasy, bola som vyčerpaná. Robili sme účtovníctvo pred závierkou a do noci. Povedal mi aby som šla spať k nemu, lebo zvyšní dvaja evidentne chcú byť sami a milovať sa, tak nebudeme im zavadzať. [...]

danko

Fico obišiel Danka. Tvrdí, že o jadrovom obchode s USA sa dozvedel z médií: Malo sa rokovať aj s inými štátmi

18.01.2026 13:00

Danko sa zároveň pýta, či predseda vlády otvoril pri stretnutí s Trumpom aj obrannú zmluvu medzi SR a USA.

Donbas súčasnosti

NYP: Putin prepásol kľúčový cieľ invázie a stanovil nový termín. Cena za kilometer je krutá

18.01.2026 12:40

NYP zdôrazňuje, že Rusko sa snaží dobyť zvyšok Donbasu takmer štyri roky.

Francúzska ministerka hospodárstva Annie Genevardová

Aj Trump môže veľa stratiť zavedením ciel, ktorými hrozí, vyhlásila francúzska ministerka

18.01.2026 11:40

V tejto eskalácii ciel má čo stratiť aj on (Trump), rovnako ako jeho vlastní farmári a priemyselníci, povedala Genevardová.

richard takáč

Takáč: USA sú „topka na svete". Nový jadrový reaktor by mal byť čisto štátny, elektrika by mala byť lacnejšia

18.01.2026 11:02, aktualizované: 12:01

Pokiaľ ide o jadrovú energetiku, podľa Takáča je USA „topka na svete".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,215
Celková čítanosť: 6350306x
Priemerná čítanosť článkov: 2867x

Autor blogu

Kategórie