Potešenie od Smeru alebo od Igora

Predstavte si, že by som prišla do triedy a povedala, že nikto nepôjde do školy v prírode, lebo sme bohužiaľ objednali školu v prírode na takom mieste, kde je jazierko a mohli by sa nám utopiť žiaci (to sa raz naozaj stalo, ale nie mne). Žiaci by boli z toho sklamaní, hundrali by, ale po čase by sa s tým zmierili.

A potom by som prišla a povedala, že Jožko, Lacko a Edko plakali a preto sme im vybavili, aby šli do školy v prírode so susednou triedou, ktorá k tomu jazierku pôjde.

Žiaci by iste zostali šokovaní, že prečo títo traja majú ísť a len preto, že plakali. Ešte by neboli dospelí, aby si povedali – Čo sme neplakali tiež?

A další deň by som prišla do triedy a povedala, že do školy v prírode pôjde aj Aďka, Zdenka, Janka a Katka, lebo ich mamičky s tým súhlasia a sľúbili, že si pri jazierku budú dávať pozor. Stále by tie deti boli ticho, lebo poslali by svoje mamky, že tiež sľubujú, že si pri jazierku budú dávať pozor. Tak na ešte ďalší deň by som im oznámila, že do školy v prírode pôjde osem žiakov a urobíme Ferkovi radosť. Držte palce, lebo možno aj Evička bude môcť ísť do školy v prírode 🧳🎅🙏

Je vám jasné, prečo by Matovič nemohol byť učiteľom?

 

Ale politici to tak bežne robia, že tým, čo plačú, čo si sadnú na diaľnice, čo sa ozývajú, tým sa vyhovie, lebo politici sa vždy boja ľudí.

A preto tu máme servilných politikov, lebo ľudia neplačú, nesedia na diaľniciach a neozývajú sa a nepíšu petície, keď ide o niečo naozaj dôležité.

Vraj nechcú vojenské základne, ale na celom Slovensku sa našlo len 40 ľudí, čo podpísali takú petíciu. Ľudí to nezaujíma, naša servilnosť, nepodpíšu, nesadnú si na diaľnice, neozývajú sa.

Ozývajú sa výlučne k tomu, čo ich zaujíma a to je počet hostí na svadbe. Toto je záujem hlasu ľudu, nášho štátu a Krovákov v ňom.

Najhlasnejší hlas ľudu hovorí, že naši občania sa majú tak dobre, že majú na svadby so 150 ľuďmi. Toto je koncentrák, keď nebudú.

 

A preto Krováci budú mať všetky následujúce vlády servilné a občanom sa ako vždy vyhovie. Stačí mať v štáte Krovákov:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3e-IMCcWdcM

 

 

Ale pozrime si iné túžby Slovákov – najobľúbenejšie petície:

 

Zachovanie STUŽKOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Chceme stužkové! chceme byt slávnostne odstužkovaní.

 

Petícia proti povinnému noseniu rúška na Slovensku

My občania Slovenskej republiky sme proti povinnému noseniu rúška na školách, v obchodoch a v ostatných interiéroch.

 

Petícia proti postaveniu pamätníka pre Kuciaka a jeho snúbenicu v Humennom

P E T Í C I A  My, podpísaní občania sme touto petíciou proti umiestneniu pamätníka Jánovi Kuciakovi a Martine Kušnírovej v meste Humenné.

 

 

🙏

Vojny sa nevaria na frontoch, kde len končia, ale v médiách! A nie kvôli ľuďom, ale kvôli obchodom a surovinám!

07.06.2025

Ten, kto naviguje vraždiaci dron, zavraždí možno 16 ľudí denne a len ako kat, ktorý ich neodsúdil, len tú popravu vykonal. Ten, kto z redakcie manipuluje ľudí do vojen, vykonáva denne rozsudky nad státisícami zavraždených obetí ako člen a vojak najväčšej armády! Sionizmus nemá so Židmi nič. Nemá s nimi nič v zmysle, že by Židia po celom svete mali byť za [...]

Zabudla som napísať, ako to ja osobne beriem

06.06.2025

Vždy som stála na strane tých, ktorým primitívi nadávali. Ale namojdušu nevidím dôvod, prečo by som sa mala zastávať rodiny, ktorej manžel a otec je novinár – vojnový štváč na pohľadanie. To ako by som sa mala angažovať za rodinu nejakého nacistu – neubližujte im! To neznamená, že schvaľujem primitívne útoky na nich, ja im [...]

Fico dal exekúciu Šimečkovej matke!

06.06.2025

SME dalo priestor manželke novinára – hlavného vojnového štváča medzi novinármi: Keďže nás novinári o tejto exekúcii nikde neinformujú, už z toho vieme, kto nám tu vládne a je nekritizovateľný! (Novinári, čo pracujú na vojnách a ich náplňou práce je manipulovať občanov do vojen!) Novinári nás o tom informujú tak, že Fico [...]

Nitra supercela cesty škody povodeň dážď

SHMÚ: Supercelárna búrka sa presúva do Banskobystrického kraja

07.06.2025 20:08

V nedeľu popoludní očakávajú meteorológovia búrky vo východnej polovici územia.

sanitka,

V nemeckom Passau vrazil muž autom do ľudí, zrazil aj manželku a dcéru

07.06.2025 19:36, aktualizované: 20:24

Medzi zranenými sú podľa Bildu aj vodičova 38-ročná manželka a päťročná dcéra.

Kambodža / vlajka /

Thajsko a Kambodža posilňujú svoje vojská na spornej hranici

07.06.2025 18:45

Thajská armáda dnes uviedla, že kambodžskí vojaci a civilisti opakovane vnikli na thajské územie.

SR MV MZ Šaško Šutaj Eštok Drogy TK BAX

Šutaj Eštok: Brániť zvrchovanosť Slovenska je našou povinnosťou

07.06.2025 17:52

Úlohou súčasných politikov by malo podľa neho byť tomuto odkazu verní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,906
Celková čítanosť: 6010080x
Priemerná čítanosť článkov: 3153x

Autor blogu

Kategórie