Citové a sexuálne traumy, ktoré ste spôsobili mužom!

 

Tvrdia nám, že ženám sa páčia mužní muži. Dovolím si to spochybniť, lebo myslím si, že mnohým ženám sa páčia jemní muži pripomínajúci ženy. 

Napríklad mne sa vždy najviac páčili muži, ktorí niečim pripomínali ženy. Preto by mi boli sympatickí mnohí homosexuáli, dokonca aj transvestiti. Myslím ako ľudia, čo vedia o živote niečo viac.

 

Mužný muž sa mi skôr spája so sprostým buranom. Čo taký vie o živote a o láske? Dovolil si mať niekedy nedovolené city?

Najskôr bude pripomínať Filipa Sulíka so zdravým ale obmedzeným rozumom, čo delí ženy a mužov na vidličky a nože.

 

V tej knihe podľa ktorej mám meno sa píše, že mladšie dievčatá chodili za staršími a boli do nich zamilované. Zaujímavé, že v takej starej dobe v akej tá kniha vyšla to považovali za normálne, že najprv malé dievčatá obdivujú a zbožňujú veľké dievčatá ako svoj vzor a až potom prejdú na chlapcov a mužov. Je to teda prirodzené, že malé dievčatká sa nezačnú citovo viazať najprv na chlapcov, ale najprv na dievčatá.

 

Hoci zaujímavé, že moja prvá priateľka na základnej škole v druhej triede bol chlapec. Ale tiež pripomínal dievča. Bol taký jemný chlapec a chodil na husle.

 

Píšem o tom preto, že potom naopak aj chlapci majú svoj prvý vzor nie v dievčatách ale v chlapcoch, čo znamená, že tých starších od seba nielen obdivujú ale aj milujú!

Len sa o tom v žiadnej spoločnosti nehovorí a chlapci o tom musia mlčať, že svojich prvých priateľov nielen obdivovali, ale aj milovali!

 

Viem napríklad o jednom heterosexuálnom mužovi a ten vyzerá mužne, ktorý ľutuje, že keď on bol chlapec, ešte sa homosexuáli tak netolerovali, aby mohol niečo zažiť so svojou láskou, ktorú cítil k chlapcovi. Konzervatívci by z neho hneď vyrobili homosexuála.

Pritom vôbec by sa preto nemusel stať homosexuálom. Dokonca v normálnej zdravej spoločnosti by najprv bola láska k rovnakému pohlaviu až potom k opačnému ako prirodzená postupnosť. Voľakedy to vedeli a nebáli sa toho, keď to bolo už v tej starej knihe opísané ako samozrejmosť pre všetky dievčatá. Že sa o tom rozprávali tak:

 

– Ty ktorú zbožňuješ? –

 

A prechádzali sa za tými veľkými ako ich obdivovateľky.

 

No dnes sa umelo dievčatám predkladá, že aj vzor musí byť plagát s mužom.

 

No o láske nerozhoduje správne pohlavie, dokonca vôbec žiadne pohlavie, lebo človek na druhých nemiluje ich pohlavné orgány, ale ich príklad, ich city, dobrodružnosť alebo vášnivosť. 

Preto sa mi homosexuáli, bisexuáli a transvestiti nezdajú takí zaostalí, lebo tí si uvedomujú nakoľko o tom nerozhoduje pohlavie, ale city a vnútro toho iného človeka.

 

Uvedomujete si, koľko lások ste zničili primitívnym konzervativizmom?

 

Uvedomujete si koľko a celkom zbytočných tráum ste pripravili a hlavne mužom, ktorých ste zastrašovali tým, že budú považovaní za homosexuálov?

 

Veď to musí mať aké dopady v živote mužov, že vám mali hrať zdravého Filipa Sulíka, ktorý je v tomto citovo obmedzený a funguje asi len na promiskuitnom sexe?

 

 

 

Zničili ste tým sebadôveru mnohých mužov, ktorí sú pritom heterosexuálni!

 

Keď si chlapec nedovolí cítiť lásku k chlapcovi, ako si dovolí k žene? Keď ste ho naučili, že láska sa potláča?

 

 

A naučili ste ich potláčať city!

 

 

Kto nám tu vyrába traumatizovaných mužov? Ktorých ste naučili len držať city od tela?

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Aj voľakedy som písala o rodine, len som pre ňu nebola fašistka

14.06.2026

3. mar 2006 o 21:43 Keď je koze dobre, ide na ľad tancovať 11. okt 2007 o 14:26 Mäkké schody 13. mar 2007 o 15:25 Zmysel vecí sa do vecí nezmestí 31. mar 2008 o 19:17 Nemala som ani filmový pôrod 17. mar 2008 o 08:00 Väčšina žien má k mužom pohrdlivý postoj 1. jan 2008 o 21:55 Muž nie je kamarátka! 19. nov 2007 o 22:37 Ako bolo [...]

Každý hrdinský muž svojimi slovami a svojou diplomaciou za mier a proti vojnám, zachránil najviac životov detí a žien.

13.06.2026

Páni sveta nesedia v Rusku, ale v Izraeli. A nie sú to ani Židia, len sa za Židov schovávajú, aby boli nekritizovateľní a nenapadnuteľní. Ovládajú celý svet a to aj Rusko aj USA cez svojich poskokov. Sú to svetové mafie, ktoré majú medzi sebou konflikty ako mafie, ale zároveň aj spolupracujú pokiaľ ide len o zajace – ľudí, ktorých si tu chovajú. [...]

Koľko stojí morálka progresívca?

13.06.2026

Ja som ako osamelá matka obhajovala homosexuálov alebo týrané ženy zadarmo. Za moju morálku mi nikto neplatil, mala som ju zadarmo. A v čase, keď som chodila v deravých čižmách v daždi, lebo nemala som ani na čižmy v číňaku. Učiteľský plat som mala najviac rokov od 600 eur postupne na 800 eur, konečný aj s príplatkami. Plat pre osamelú matku s VŠ bez alimentov. [...]

Pellegrini

Kmec do Ríma, Radačovský na Cyprus: Pellegrini reaguje na dohady okolo nových diplomatov

14.06.2026 11:02

Doterajšie nevymenovanie vysvetlil absenciou ministra zahraničných vecí.

Francúzsko Rusko flotila tieňová tanker zadržanie uarus

Prvý zásah v Lamanšskom prielive: Briti obsadili ruský tanker z tieňovej flotily

14.06.2026 10:25

Rusko sa spolieha na svoju tieňovú flotilu pri financovaní svojho konfliktu na Ukrajine.

Germany Hungary

Magyar žiada od Zelenského pre Maďarov na Ukrajine to, čo nemajú na Slovensku. Už je však spokojný, ale prečo sa vyhráža?

14.06.2026 10:00

Prečo je teraz nemožné, aj keby Ukrajina súhlasila, aby etnickí Maďari získali svoje trvalé zastúpenie v parlamente v Kyjeve?

Rozhanovce muzeum hlavna foto

Najväčšia bitka od vpádu Mongolov otriasla Uhorskom. Pri Rozhanovciach sa rozhodovalo o kráľovi aj osude Košíc

14.06.2026 10:00

Bitka pri Rozhanovciach bola najväčšou od mongolského vpádu do Uhorska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,451
Celková čítanosť: 6653194x
Priemerná čítanosť článkov: 2714x

Autor blogu

Kategórie