Aj toto už padlo, lebo použijú proti vám aj súkromný sex na mediálny lynč, keby ste myšlienky nemali povinne rovnaké.
Rajchl VIDEO:
Rajchl:
https://www.facebook.com/photo?fbid=1202594101865941&set=a.564268189031872
====
A pretože ich Rajchl slobodne kritizoval, dopustili sa „liberáli“ v Česku tak odporného mediálneho lynču na jeho sexuálne súkromie, aké si neviem predstaviť ani od konzervatívcov:
Verejný lynč od progresívcov v Česku za sex v súkromí – Zažila som otras, že tohto sú schopní Česi! Musím si pripomínať, že nie všetci Česi sa hlásia k liberálom!
Myslím si, že je veľký rozdiel, čomu teraz čelí jeho rodina a jeho tri dospievajúce dcéry, keď na neho a jeho manželku zverejnili aj ich súkromné video z ich sexu v trojici.
Keby to bolo vyťahovanie jeho minulosti spred 20 rokov, keď natočil film ako pornoherec, Česi si dnes mohli pozerať jeho porno ale nijako by sa to netýkalo jeho manželky a jeho dcér, ktoré v tej dobe ani nežili. Mohlo to byť o jeho minulosti.
Ale tým že zverejnili jeho súkromné video zo sexu s manželkou v trojici a ktoré je teraz dostupné všade (videla som ho ako ľahko dostupné lebo si ho vzájomne posielajú kdekade a je im jedno, že je takto dostupné aj deťom), vyrobili včetne verejného lynču naňho z jeho manželky „kurvu“ lebo takto o nej stovky voličov progresívcov píšu ako o „kurve“, čo „ktovie s kým má deti a koho sú jeho dcéry“!
Takže ako súloží jeho manželka s ním a ešte s iným mužom si teraz môžu pozerať hocikde aj spolužiaci jeho dospievajúcich dcér!
Hon za zvrhlosť naňho nerobia konzervatívci, ale českí progresívci, že si to zaslúži za to, že je kolaborant a tiež kritizuje iných a bráni tradičnú rodinu!
Nikdy by som si nemyslela, že takzvaní liberáli sú niečoho takého schopní, čoho svedkom som nebola ani u konzervatívcov, aby robili takýto lynč a útok na sexuálny život nejakého homosexuála.
A ono sa to tento týždeň dialo medzi voličmi bývalej vlády, teda tento lynč robili intelektuáli a tá česká intelektuálna elita a ich voliči to v stovkách lajkovali a nadávali, či sú vôbec jeho dcéry jeho a aká kurva je potom jeho manželka za sex v trojici. Masovo sa vysmievali zo slov, čo si hovoria pri sexe ako to má rád. A jemu a jeho rodine takto ubližovať môžu a nie je to ubližovanie, lebo aj on kritizuje iných a je kolaborant a zlý človek a stelesnenie zla!
A zúčastnili sa toho aj youtuberi a televízie, dokonca v televíziách v mnohých programoch len k tomuto zdôvodňujú novinári a dokonca psychológ, nejaký odborník, že tým nič neporušujú. Mám uložených niekoľko programov, kde to rozoberali, že je to v záujme verejnosti zverejniť to, lebo bránil tradičnú rodinu a tým je pokrytec, ktorý nedodržal monogamiu!
Akokeby konzervatívci museli dodržiavať desatoro a televízie boli cirkev, čo si skontroluje, či dodržiavajú monogamiu, keď bránia tradičnú rodinu a dovolia si kritizovať progresívcov. Doslova moderátorka sa novinárky pýta, či keby volil progresívcov, či už by nesmeli naňho zverejňovať súkromný sex!
Môžu to zverejniť „ak tá osoba sa prezentuje ako morálna“!
„Keby sa nehlásil k tradičnej rodine, môže si v sexe robiť, čo chce?“ – pýta sa moderátorka.
Takže, keby ste naozaj hľadali lúzu:
„Tento citát z jednoho veřejného příspěvku profilu, který se označuje za bojovníka za demokracii lajkují stovky lidí a má stovky sdílejí. Lajkuje to šéfredaktor velkého investigativního portálu, hlavní analytik Pirátů a další.“
Lúzu teraz nájdete hlavne v Česku, ktorá médiá zneužíva na sexuálny lynč, ktorý ubližuje Rajchlovým dospievajúcim dcéram a za to, že si ich dovolí kritizovať!
Týmto skončili ešte aj so sexuálnou slobodou, lebo ešte aj toto sú schopní použiť na mediálny lynč – sex v súkromí, čo predsa vždy obviňovali iných, že nerešpektujú slobodu v sexe!
Už pošliapali úplne všetko. A že sa nehanbíte vy k týmto ľuďom hlásiť!
Veď planétu opíc tu najviac vyrábajú práve „liberáli“!
Emil Páleš: „Iluze pokroku na planetě opic“
V článku „Sex ako LEN reklama na slobodu“ som 9.3. napísala, že už veľmi dávno sa cítim ako na Planéte opíc, keďže nám tu celé storočia vládnu primitívni dogmatickí muži, ktorí raz zakazovali slobodu v sexe a teraz ich vystriedali noví primitívni dogmatickí muži so zákazom slobodného myslenia v novej progresívnej totalite.
Raz zotročovali ženy a mužov náboženskí dogmatickí fanatici v mene Boha a teraz noví primitívni muži zotročujú ženy aj mužov v mene slobody a sloboda v sexe je len ich reklamou na slobodu! Že akože ju máte, ale v slobodnom myslení už nie. Ponúkli vám na oblb len slobodu v sexe, aby ste nevideli, že teraz je to ešte horší dogmatizmus už aj proti slobode myslenia, čo je útok na demokraciu, pričom klamú ako zlodeji, že ju zachraňujú a cenzúru chcú v mene vraj slobody!
Toto na zemi vytvára z našej planéty Planétu opíc – primitívnych a zaostalých mužov dogmatikov, ktorí sa celé storočia angažovali v politike raz ako náboženskí fanatici a teraz ako progresívni totaliťáci s jediným povinným dogmatickým názorom.
A celé storočia v mene svojich zaostalých a primitívnych dogiem vedú len vojny ako opice.
Sex ako LEN reklama na slobodu
Verejne by sme sa mohli len bozkávať, ale myšlienky si nechať do súkromia, lebo oni necenzúrujú sex, len myšlienky!
O myšlienkach hovoria teraz presne tak ako náboženskí dogmatici, že to si môžete hovoriť v súkromí, aby to nikto nepočul!
Môžeš mať pohlavné styky s kým chceš a lások koľko chceš, ale nebudete nikoho pohoršovať na verejnosti odlišnými myšlienkami!
====
Ale aj toto už padlo, lebo použijú proti vám aj súkromný sex na mediálny lynč, keby ste myšlienky nemali povinne rovnaké.
A teraz sa ukazuje, že v skutočnosti ich vôbec nezaujíma, či niekto preto spácha samovraždu, keby „uvedomelí“ zverejňovali sex jeho matky pre spolužiakov a volali ju kurva – to čo vždy a ako vidíte len falošne kritizovali!
Trefné ako sa medzi „liberálmi“ cítim:
„Dej pracky pryč ty špinavá opice“:
A môj syn sa ma pýtal, či si medzi nimi nenájdem partnera?
Si robíš prdel?
Medzi mužmi s totalitným myslením?
To ja nie som náročná, len nie som zdegenerovaná na ich úroveň Planéty opíc!
Toto je ich skutočný obraz v Európe:
Násilie tu po mojich skúsenostiach s násilím oveľa lepšie rozoznávam ja!
.


Celá debata | RSS tejto debaty