Sex ako LEN reklama na slobodu

 

Len taká perlička, čo som napísala v roku 2022, keď scenzúrovali alternatívu:

 

„Rada počúvam Baránka, čo by mi tiež chceli zakázať a zakázať aj jeho. A to volajú sloboda, že povinne a pod vyhrážaním sa, ma nemôže zaujímať, čo si myslí Baránek, ale čo si myslia ich novinári!

V čom sa to líši od sekty? A v čom sa to líši od rozkazovania homosexuálom koho majú chcieť? Či vybrať si ho môžem len keby sme boli dve lesby a len na sex? Jeho myšlienky ma už zaujímať nesmú?“

 

 

Takto vyzerá reklama na slobodu, že slobodne by som s Baránkom mohla mať sex aj keby bol ženatý, aj keby sme boli dvaja homosexuáli alebo dve lesby. Ale môžeme mať slobodnú interakciu len do pol pása.

Hája sa, že predsa aj lásku, ale výmenu myšlienok, hoci len jednostrannú, že by som ho čítala, verejne nie!

 

Verejne by sme sa mohli len bozkávať, ale myšlienky si nechať do súkromia, lebo oni necenzúrujú sex, len myšlienky!

 

O myšlienkach hovoria teraz presne tak ako náboženskí dogmatici, že to si môžete hovoriť v súkromí, aby to nikto nepočul!

 

Takže, taká je to reklama na slobodu, že zoberiem ti 1000 eur, ale darujem ti metlu, ktorú môžeš slobodne používať!

Alebo zoberiem ti byt, dám ti polovičný, ale darujem ti slobodu chodiť do lesa.

Zoberiem ti slobodu slobodne myslieť, ale darujem ti swingers párty, samozrejme s láskou!

 

 

Môžeš mať pohlavné styky s kým chceš a lások koľko chceš, ale nebudete nikoho pohoršovať na verejnosti odlišnými myšlienkami!

 

 

Chápem, že pre mnohých bola a jeho takáto návnada lákavá. Čo by tak dali za možnosť striedať kohokoľvek a koľkokoľvek chcú, keď ich doma partneri nudia? To iste pre tie hlboké city, ktorých sú vraj schopní!

Môžu byť všetkých kombinácií, žena s penisom, muž s vagínou, po čom ich srdce túži, ale čo sa týka myšlienok, zavládne dogma v tomto, že sa nesmieš v myslení líšiť, inak si bezbožník. Teda moderne dezolát!

 

No, len ja z takejto slobody nič nemám, lebo swingers párty mi nestačí, ani možnosť mať penis. Všetko je to pre mňa ako ponuky obchodov do ktorých nechodím a to dali ako akciu! No ja v tomto slobodu mám už dávno a nie je to pre mňa tá vysnívaná cukráreň ako pre množstvo mužov, ktorým pre ich schopnosť cítenia stačí aj taká!

 

Kde môžem mať slobodu ja, keď si chcem myslieť a čítať čo chcem? Prečo len doma? A už ani nie doma?

 

 

A miesto protestov môžete ísť na swingers párty! Tam môžete, tým nikoho z nich nepohoršíte ako bezbožnými myšlienkami!

 

Musíte vidieť, že aj toto vymysleli zaostalí muži, keď toto má byť civilizačný pokrok akokeby sme boli len opice bonobo. 

 

 

Chápem, homosexuáli chceli mať normálne vzťahy. Ale zneužili to na reklamu totality v ktorej obyčajné myslenie je taký hriech ako sex na verejnosti!

 

A hlavne bezbožnosť samostatného myslenia!

 

No títo mužskí primitívi, čo toto vymysleli na iných mužských primitívov, že na takú akciu skočia, sa NIJAKO nelíšia od tých náboženských dogmatikov, čo toto isté robili so sexom!

 

Je to ten istý druh mužov na úrovni opíc bonobo!

Raz bez sexu, raz bez myslenia, zas len mužské opice Bonobo!

 

A tak sa aj cítim, ako na Planéte opíc! A vidím to tak už dávno. Ženský pohľad na toto zaostalé a mužské barbarstvo raz proti slobode v sexe a raz proti slobode myslenia!

 

 

 

 

 

Z tohto filmu si najviac pamätám, ako chytený do siete dokázal už nahlas prehovoriť:

Dej pracky pryč, ty všivavá opice!

 

Takto ja to cítim nielen pri náboženských dogmatikoch, ale aj pri progresívnych.

 

Oni sa vidia ako tie opice v tom filme a ľudí vidia ako zvieratá (len dezolátov), ale ja ich vidím takto, ako my opice. A tým zvlášť myslím dogmatických mužov!

 

Čisto ich vidím len ako zaostalých barbarov!

 

 

 

A na takejto úrovni žijeme z môjho ženského pohľadu, keď jedných mužských zaostalých barbarov a primitívov vystriedali iní mužskí zaostalí barbari!

 

 

No takto sa na vás budú pozerať o niekoľko storočí!

Nie zaostalých s mečom, ale s takýmto myslením!

Presne ako aj na náboženských dogmatikov!

 

 

 

.

Sliepky sú v Raji ešte dôležitejšie než mačky!

14.05.2026

Stred Raja Stred Raja tvoril pás medzi hornou záhradou s menším kovovým plotom na múriku a bránkou a dolnou záhradou oddelenou pletivom a kovovými dverami do dolnej záhrady. Aj stred Raja sa delil na nový dom s obdĺžnikom na kvety, záhradu za novým domom, stredom pred letnou kuchynkou so záhradkami na kvety, ktoré boli oddelené chodníkom do dolnej záhrady [...]

Liberáli prišli na svet ako mačkovité šelmy

14.05.2026

https://www.youtube.com/watch?v=RvY9WIQ8oXg&list=RDRvY9WIQ8oXg&start_radio=1 Rodili sa v 60-tych rokoch, lebo šestka je aj v numerológii aj v tarote o láske. Neprišli ako prví ale v najväčšom počte. Najťažšie to mala generácia pred nami, ktorých oblbli komunizmom ako dnes progresivizmom. Totalitný diabol len [...]

Ľudia, čo vás vyhlasujú za nacistov a rozbíjajú rodiny a spoločnosť, si nechávajú platiť aj súkromné hovory!

13.05.2026

Učitelia vybavujú pracovné veci súkromnými mobilmi! Jedna z vecí, ktorá sa mi na učiteľskej práci nepáčila bolo, že som každý mesiac platila za vybavovanie pracovných vecí. Na všetkých učiteľov pripadá jeden pracovný mobil, ktorý môžete použiť u hospodárky, ale nemôžete si ho zobrať, lebo čo ak by ho chcel použiť aj iný učiteľ na [...]

shmu

Slovensko čaká upršaný víkend. SHMÚ však varuje: kritické sucho nezmizne všade

14.05.2026 17:38

SHMÚ očakáva počas najbližších dní zrážky na väčšine územia Slovenska.

SR doprava kolóny D1 uzávera BAX

Dopravný kolaps na českej D1: Nekonečná kolóna kamiónov meria vyše 50 kilometrov

14.05.2026 17:27

O druhej popoludní dopravu skomplikovala aj nehoda osobného a nákladného auta.

žena, dôchodkyňa, seniorka, kalkulačka

Predávala posteľ za 70 eur, prišla o viac ako 12-tisíc. Seniorku oklamal falošný záujemca cez bazár

14.05.2026 17:22

Polícia vyšetruje podvod na 68-ročnej seniorke cez internetový bazár, kde predávala posteľ.

Rakúsko SR ČR detská výživa HiPP kontaminácia jed

Slovák podozrivý z otrávenia výživy v ďalších problémoch: K získaniu pozemku mu mali pomôcť podvodné pôžičky

14.05.2026 17:15

Slovák, ktorý dlhodobo žije v Rakúsku, je momentálne vo väzbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,411
Celková čítanosť: 6588256x
Priemerná čítanosť článkov: 2733x

Autor blogu

Kategórie