A najdôležitejší argument, prečo socializmus nemohli zvrhnúť len študenti!

 

Ak tvrdíte, že na politický prevrat stačili študenti, potom by boli stačili aj len umelci a intelektuálna elita, aby nekolaborovali a vzbúrili sa!

 

Prečo potom umelci a intelektuálna elita neurobila politický prevrat už dávno???

 

Na čo čakali 20 rokov?

Na puberťákov v uliciach?

 

 

Ak tvrdíte, že stačili študenti, tak potom stačili aj umelci a elita! A prečo potom kolaborovali, keď by to šlo tak ľahko?

 

 

Lebo pravda je taká, že nedokázali by to ani umelci ani intelektuálna elita a už tobôž nie puberťáci alebo len študenti!

 

 

 

To je taká rozprávka, že Panna Mária sa zjavila práve deťom! Aby to bolo dojímavé, čo dokáže dieťa!

 

Ale vy ste dospelí a nemáte byť ako dospelí infantilní tupci!

 

 

 

.

Nie, nebolo dosť slobodných volieb! Čaká vás väčšia revolúcia, proti totalite v EÚ a jej vojnovému štváčstvu!

17.11.2025

Slovensko, aj Česko, Nemecko a ďalší, má dve kategórie občanov: 1. Tých, čo novinárom pomáhajú šíriť vojnovú propagandu a propagandu za stratu veta, pretože sú vydieraní ako v socializme (umelci) a naivných hlupákov, čo si chcú vymajdanovať vojnu v Európe. 2. A potom tých, ktorých novinári vyhlasujú za dezolátov, lebo ich nechcú voliť, [...]

Nijako to neuráža študentov, ale všetkých občanov Československa, že máte tú drzosť tvrdiť, že vlastne mohli sme si už dávno zvrhnúť totalitu, len sa nenašli puberťáci, čo by ju zvrhli!

17.11.2025

17.november bol komunistickým pučom! Máme len servilného prezidenta! Len menšie servilné zlo od Korčoka! A vôbec to neuráža študentov, ale všetky obete socializmu uráža, že tvrdíte o socialistickej totalite, že bola tak ľahká, že ju mohli dokázali zvrhnúť len študenti! To ako si tú totalitnú moc potom predstavujete, keď si myslíte, že ju [...]

Jasné, že sme nemohli dopredu vedieť, že ten deň bude presne 17. november, ale vedeli sme to už roky dopredu, že sa chystá politický prevrat zo západu a nevedeli sme sa toho dočkať!

17.11.2025

Keďže moja mama sústavne sledovala politiku a nie cez naše správy ale zahraničné a ešte aj v španielčine, dozvedela sa z tých správ, že sa pripravuje aj v Československu prevrat. Keď mi to povedala niekoľko rokov dopredu, možno dva-tri roky dopredu, sústavne som sa jej vypytovala kedy to už bude, lebo ako mladá a hlúpa som sa veľmi tešila na kapitalistické [...]

fico nitra

Fico opäť žiada reformu politického systému, vadí mu priveľa strán. Lídri Smeru volajú po rešpekte k výsledkom volieb

17.11.2025 20:47

V Nitre sa konalo podujatie Smeru, na ktorom rezonovali témy o stave demokracie, potrebe reformy politiky a rešpektovaní výsledkov volieb.

zhromaždenie, bratislava, protest

Bratislava v znamení 17. novembra: Opozícia aj občania žiadali koniec Ficovej vlády, neodradil ich ani dážď

17.11.2025 19:33, aktualizované: 20:28

Opozičný a občiansky protest k 17. novembru zaplnili Námestie slobody desaťtisícmi ľudí napriek dažďu a vetru.

Fico, Orbán

Fico upúšťa od spojenectva s Orbánom, zvažuje založiť v europarlamente vlastnú frakciu socialistov

17.11.2025 18:20

Fico zrušil rokovania s Orbánom o vstupe do Patriotov pre Európu, namiesto toho chce Smeru založiť v europarlamente vlastný „protivojnový“ klub.

fico,  poprad

Popradské gymnázium čelí hrubým nenávistným prejavom. Riaditeľka: Útočiť na pedagóga a žiakov je neprijateľné

17.11.2025 16:47

Riaditeľka upozornila, že učiteľ a jeho žiaci sa stali terčom útokov, osočovania a „hejtu“.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,106
Celková čítanosť: 6260519x
Priemerná čítanosť článkov: 2973x

Autor blogu

Kategórie