Založ si blog

Kde sa bežní občania môžu brániť proti zločinnosti novinárov PS?

Jakub Goda, asi aj poradca prezidentky na prenasledovanie ľudí:

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10232183996929608&set=a.1477636907871

 

zdieľa Jakub Filo zástupca šéfredaktorky SME ako dôležité:

 

„Málo sa o tom vie, ale pribudol nový nástroj, ako sa brániť proti nenávisti, extrémizmu alebo vyhrážkam na sociálnych sieťach. Ide o možnosť nahlásiť nelegálny obsah a súvisí to s novou európskou reguláciou sociálnych sietí (Digital Services Act).

 

V čom je to iné oproti klasickému nahlasovaniu?

 

„Toto by sa dalo rozoberať na dlhej ploche, ale v kocke, čo všetko môže porušovať zákon – nie je to úplne kompletné a je to zjednodušené:

 

– nebezpečné vyhrážanie
– hanobenie národa, rasy a náboženského presvedčenia
– teroristický obsah
– šírenie extrémizmu
– propagácia vojny
– popieranie holokaustu, schvaľovanie zločinov politických režimov
– ohováranie (teda šírenie preukázateľných klamstiev o niekom tak, že mu to mohlo spôsobiť konkrétnu ujmu).
Uvidíme, ako to bude fungovať v praxi, ale na to aby sme to vôbec zistili, treba to testovať.“
.
.
.
.
.

Títo totalitní len udavači a prenasledovači občanov cez ich médiá a ich progresívnu mediokraciu, za to, čo robia iným, obviňujú iných!

 

 

– nebezpečné vyhrážanie – Vyhrážali sa Chmelárovi a iným prenasledovaním za iné názoryvšetkým občanom, že keď sa nedajú povinne zaočkovať experimentálnymi vakcínami, tak nedostanú zdravotnú starostlivosť. Prenasledovali takých občanov a huckali na nich iných! Týmto mnohým spôsobili traumy, že bez očkovania nedostanú riadnu zdravotnú starostlivosť, čo sa aj dialo s pomocou týchto médií!

 

– hanobenie národa, rasy a náboženského presvedčenia – Sústavne celé roky nadávajú Slovákom, že sú lúza, vysmievajú sa z kresťanov, hoci už pretromfli náboženských fanatikov!

 

– teroristický obsah – Mnohí podporujú vraždenie detí v Gaze, včetne ich redakcíí

 

– šírenie extrémizmu – To ich najviac charakterizuje presadzovaním násilnej totality, prenasledovaním iných názorov

 

– propagácia vojny – Propagujú všetky vojny doradu – v Iraku, na Ukrajine, v Gaze a prenasledujú zakaždým všetkých, ktorí chcú mier ako nepriateľov národa

 

– popieranie holokaustu, schvaľovanie zločinov politických režimov – Schvaľujú genocídu v Gaze, propagujú politický režim v Izraeli s ich vojnovými zločinmi

 

– ohováranie (teda šírenie preukázateľných klamstiev o niekom tak, že mu to mohlo spôsobiť konkrétnu ujmu). – Sústavne roky štvali svojich čitateľov proti ich rodinám, že keď nebudú rovnako myslieť, ako títo neomarxistickí novinári, tak s nimi v rodinách majú skončiť a prerušiť styky! Takto celé roky rozoštvávali a stále rozoštvávajú rodiny na ktoré majú cez svojich čitateľov dosah!

Leško na Denníku N v diskusii povedal, že okolo neho je každá druhá rodina rozoštvaná! Týmto všetkým tým rodinám spôsobili najväčšiu ujmu a drasticky im zasiahli do životov!

 

 

Kde to môžeme na nich nahlasovať, keď oni to nerobia cez FB, ale cez svoje rozoštvávačské články v ich progresívnych médiách?

Veď tie si chránia, že rozoštvávať a prenasledovať občanov je ich novinárske právo! 

 

Kde sa bežní občania môžu brániť proti zločinnosti novinárov PS? 

 

Kde môžu bežní občania otestovať, či žijeme v právnom štáte, ktorý nedovolí extrémistickým progresívnym novinárom prenasledovať bežných občanov a spôsobovať im ťažkú ujmu v rodinách tým, že ich rozbíjajú ako nebezpečná sekta?

 

Kde sa bežní občania môžu domôcť ochrany pred ich prenasledovaním a sústavným ohováraním, že majú byť pre svoje rodiny fašisti, dezoláti, lúza a svine? Môžu vari tieto klamstvá preukázať?

 

 

Znovu upozorňujem na to, že to nie sú liberáli, ktorí naopak celé roky bránili homosexuálov a iné menšiny, aby ich nevyháňali z rodín a aby proti nim neštvali!

 

Čiže toto by liberáli iným občanom NIKDY NEROBILI!

 

 

Tuto ide o totalitnú politickú sektu, ktorá celkom sektárskym spôsobom, typickým pre extrémistov, cez svoje súkromné médiá rozbíja rodiny, na ktoré majú dosah cez svoju zvrátenú totalitnú ideológiu, ktorá sa len schováva za liberalizmus! Liberalizmus slobodu v rodinách naopak bráni!

 

 

 

Článok píšem v mene liberalizmu! Aby tu zas iných občanov nevyháňali z rodín!

 

 

 

 

.

Prečo sa iní liberáli na vašu stranu nepridajú a radšej budú hopkať na námestiach

22.02.2024

Predstavte si tých ľudí na námestiach z ich liberálnych bublín, keby zrazu s nimi nesúhlasili a stali by sa kritickí. Môžete si každý deň prečítať na SME, ako na takých reagujú. Okamžite im nadávajú, že sú smeráci, kremloboti a taký človek zažíva nátlak, aby stíchol, aby sa zaradil a nepísal nič kritické voči nim, aby bol ticho. Prečo sú takí ľudia [...]

Čekan uviedol, že nebojoval za odstavovanie nezaočkovaných z internetu!

21.02.2024

Experimentálne očkovanie, za ktoré nikto neberie zodpovednosť, má byť dobrovoľné. Slovo dobrovoľné znamená, že nemá byť k takému očkovaniu, za ktoré si má byť sám zodpovedný, donucovaný alebo vydieraný! Jeden sám Čekan by nikoho nemohol donucovať alebo vydierať, keby to nerobili novinári, ktorí dennodenným písaním prenasledovali a odsudzovali ľudí, čo [...]

Príbeh mnohých, ktorých vydierajú cez rodiny

19.02.2024

Cesta od liberála k dezolátovi Toto píšem tebe, Luna, o svojich zážitkoch na blogu Pravdy. Myslím si, že sa tu na mňa ľudia hnevali, že tu píšem veľa liberálnych myšlienok, názorov, agendy, ale ja som náhle prešla sem z úplne opačného tábora. Ja som prišla od tých zo SME, kde sa vždy písalo, že na Pravde sú primitívi, čo volia Smer. Verila som tomu. Ja som [...]

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Poprední českí advokáti sa pozreli na slovenskú novelu Trestného zákona. Ako ju vidia?

23.02.2024 14:15

Český server Advokátni deník online sa spýtal popredných českých expertov na trestné právo, čo hovoria na novelu Trestného zákona, prijatú na Slovensku.

Čína, Rusko, drony

Čína konečne čelí sankciám EÚ. Je pre Peking dôležitejší Západ alebo Rusko?

23.02.2024 14:00

Európska únia po prvý raz uvalila sankcie na čínske spoločnosti, ktoré obchodujú s Ruskom a pomáhajú mu v jeho vojne proti Ukrajine.

gripen, stihacka

Nastane obnova dôvery medzi Švédskom a Maďarskom? Budapešť kupuje Gripeny

23.02.2024 13:52

Maďarsko ako posledná členská krajina ešte neratifikovala prijatie Švédska do NATO.

protest, šimečka

Šimečka vyzval koalíciu, aby obnovila vojenskú pomoc Kyjevu: Ukrajina si po dvoch rokoch ruskej agresie zaslúži podporu

23.02.2024 13:22

Lídrov vládnej koalície vyzval, aby prestali hazardovať s bezpečnosťou a dobrým menom Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,435
Celková čítanosť: 5488206x
Priemerná čítanosť článkov: 3825x

Autor blogu

Kategórie