Založ si blog

Bez KDH by bola tá ich „pliaga“ len mŕtvolou!

Ako liberál nemám rada stranu KDH.

Mňa nikdy nemali čím osloviť, lebo hoci som osobne veľmi proti potratom (v našej širokej rodine sa pri tehotenstvách od dojatia plakalo a nie riešilo, či si ho necháte), nikdy by som nenútila týrané ženy manželmi, aby mali ďalšie dieťa a takých je medzi interupciami polovica.

Vždy som ich preto videla ako falošných kresťanov, ktorí majú z viery len módne politické mólo a vedia prenasledovať maximálne len ženy v núdzi miesto lokajských mužov v politike. Na mužov nikdy nemali gule, len na chuderky v núdzi. 

 

A čo iné ich ešte z viery zaujímalo? Nič duchovné, len témy okolo sexu – škodlivosť masturbácie, zákaz predaja antikoncepcie aj pre ateistov, vyháňanie homosexuálov z kostolov a rodín, ako to dnes ešte horšie voči inakosti robia progresívci.

 

Keby boli pri moci ako v stredoveku, riešili by len sex. To len nová moderná doba doniesla zas novú progresívnu inkvizíciu naopak, že v sexe môžete všetko a už inak nič! 

 

Preto si môžu dnes podať totalitné ruky a to ich aj vzájomne priťahuje do koalície – Tí akože kresťania nie sú kresťania, len farizeji a tí akože liberáli tiež nie sú liberáli, len farizeji. Politickí herci za kariéru sa našli! KDH sa schováva za kresťanstvo, aby ulovilo hlupákov, ktorým len hra na kresťanom stačí a PS sa schováva za liberalizmus, aby ulovilo ešte väčších hlupákov, ktorým len hra na liberalizmus tiež stačí!

 

Obidvom stranám sa darí loviť hlupákov ako voličov na iný spôsob. Skutočného kresťana viac zaujíma duchovno ako boj proti „pliage“ a skutočného liberála viac zaujíma skutočná sloboda ako boj proti „dezolátom“.

Spoločne lovia voličov s predsudkami buď voči „pliage“ alebo „dezolátom“. Tieto masy voličov sú najľahšie zneužiteľné pre akúkoľvek totalitu, či katolibanskú alebo progresívnu. To dnes je len už minulosťou katolibanská a nebezpečnejšia je aktuálna progresívna.

 

Ale dnes kritika KDH.

 

KDH vyslovene klame svojich voličov, že nepôjde do koalície s progresívcami, s tou ich „pliagou“. Ešte pred týždňom ich voliči tvrdili, že do progresívnej koalície nepôjdu! Tak ako o svojich zámeroch informovali svojich voličov? Jednoducho ich klamali, keď to ani pred týždňom nevedeli a ešte sa ich voliči aj tu aj inde hádali, že s progresívcami by KDH do ich koalície nešlo!

 

Dnes ich klamú tak, že musia ísť do koalície s „pliagou“, aby na tú „pliagu“ dávali pozor!

 

Je to asi taký príklad, že tak ťa ochránim pred násilníkom, že mu otvorím dvere (rozumej svojou koalíciou ho pustím k moci), aby som ťa pred ním mohol brániť v kuchyni! 

 

To už akí hlupáci musia byť ich voliči, keď niečo tak nelogické na nich platí, že pustíme progresívcov k moci, aby sme vás mohli pred nimi chrániť!

 

A toto na ich voličov zaberá! Asi tak, ako na opačnú stranu, že keď stratíme právo veta menších štátov, to len bude skvelá budúnosť!

 

Mnoho, mnoho voličov osprostelo, hoci podľa nich sme osprosteli my, čo nechceme stratu veta menších štátov a uvedomelo volať po tretej svetovej!

 

 

 

Tu je dobrý článok k tejto téme KDH a ich hlúposti z denníka Štandard.

Mimochodom, tieto noviny nepatria žiadnej strane a ich novinári sa správajú ako novinári – kritizujú čokoľvek a nemajú povinné tabu témy ako súkromné noviny oligarchov PS.

 

Trápenie kresťanského demokrata

 

„Snahy niektorých členov KDH dať moc do rúk progresívcom a zároveň od nich žiadať, aby neboli progresívci veľmi nedáva logiku.

 

Skrátka, predstava o tom, že sedempercentné KDH nakreslí červené čiary a PS so SaS ich budú rešpektovať, je falošný mýtus. KDH môže rozhodnúť len o tom, či progresívcom otvorí cestu k moci alebo nie. Ale ak to urobí, stratí nad nimi kontrolu a nebude mať silu na to, aby ich ovládala.

 

Vo vláde s progresívcami by, naopak, nerobili nič iné, len hasili ideologické návrhy svojich partnerov a na konci by aj tak prehrali.

Možno si to KDH ešte neuvedomuje, ale už minimálne dekádu platí, že ak sa hodnotovej agende nevenujú oni, ochotne ich nahradia iní. Aby SNS alebo Matovič nenašli zmysel práve v tom, čo podľa Františka Mikloška nie je záujmom Slovenska.“

 

https://standard.sk/455807/trapenie-krestanskeho-demokrata

 

 

Autora neobdivujem, teda jeho hodnotovú agendu, ale aspoň to nie je hlupák, čo by nám tvrdil ako nekresťanskí farizeji z KDH, že proti „pliage“ sa bojuje tak, že ju dostanete k moci, hoci bez vás by skončila!

 

Bez KDH by bola tá ich „pliaga“ len mŕtvolou! 

 

A preto ju chcú vykopať z hrobu až do parlamentu! A takto ju vraj dostanú do hrobu!

 

Keby to boli bojovníci, povedzme Vikingovia, tak nejaká dementná odnož, čo nevie bojovať.

Tiež by mohli vyhlásiť, že polejú sa povedzme džúsom, aby sa mohli utrieť! Lebo bez poliatia aj celej hlavy, by sa už utrieť nemohli. Keby som to teda vysvetľovala prvákom, že akí smiešni dospelí by mohli existovať.

 

Ale ako dospelí už vieme, že zmyslom týchto politických klamstiev, je práve to „utieranie“, ten boj s „pliagou“ na ktorý nemôžu mať progresívnu mŕtvolu! Ako by potom proti nej bojovali, keby už bola mŕtva a odstavená!

 

Ako by sa potom a s čím dostali do parlamentu a ku korytám a kariére, keby už nemali žiadnu pliagu?

 

Dnes by im nestačili už len tehotné chuderky, ani boj s masturbáciou, musia mať živú a nebezpečnú pliagu, aby ich korytá mali zmysel!

 

Takí sú kresťania za tie ich hodnoty (čo nie sú moje, ale ani ich)! Potrebujú na kariéru „pliagu“!  A preto sa musí dostať k moci! 

 

Prví tú pliagu dokopú do parlamentu, aby proti nej v parlamentnom divadle mohli akože bojovať!

 

 

Čo dnes je každému súdnemu človeku jasné, že ten boj by len prehrali! Ale voliči ich platia nie za výsledok, len za ten boj a za to divadlo – „boj proti pliage“!

 

 

 

Taktiež sa nemôžu vyhovárať, že už ich nezaujímajú hodnoty (chuderky, masturbácie, hormonálne tabletky) len zlodeji, lebo do koalície chcú ísť s polovicou zlodejov!

 

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

COP28 Harrisová

USA prispejú do zeleného fondu tromi miliardami, pápež žiada progres

02.12.2023 12:53

Spojené štáty chcú v boji s otepľovaním Zeme presadiť aj zníženie emisií metánu, ktorý je škodlivý pre klímu.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok.

SaS kritizuje Šutaja Eštoka za predĺženie kontrol Poľskom, ten to nekomentuje

02.12.2023 12:41

Minister sa ukazuje ako neschopný minister nielen na Slovensku, ale aj v očiach našich susedov, uviedol Richard Sulík.

SR Banská Bystrica Donovaly Počasie Sneh BBX

SHMÚ varuje pred poľadovicou a v týchto regiónoch vyzýva ľudí: Zostaňte doma

02.12.2023 11:02, aktualizované: 14:29

Horský priechod Dobšiná je zase uzavretý pre autá nad 3,5 tony.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430797x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie