Podľa SME, keď Fico s Dankom vygumovali fašistov, tak teraz budú fašisti oni!

Filom začnem, lebo on prvý pracuje na označovaní bežných ľudí ako fašistov od volieb. Doteraz to bolo len osem rokov nadávania občanom do fašistov!

 

A keď zničíte fašistu, tak ste podľa ich tupej progresívnej nelogiky fašista!

Zas a každý deň sa oháňajú fašistami, tým už celkom vyprázdneným pojmom, lebo nacistov SS už ospravedlňujú, keď tí predsa zabíjali Rusov!

Opäť chcú bežných ľudí na ulici prenasledovať ako fašistov, pričom SS-áci z koncentrákov už budú v pohode za hrdinstvo vyvražďovania Rusov v koncentrákoch. Čo na tom, že Rusov, čo žili voľakedy?

A ani v tom nemá pravdu, že Fico s Dankom vygumovali Republiku, lebo Republika stratila svojich voličov pre hádky s ĽSNS a s Líviou, čo ich voličov tak naštvalo, že hľadali iné strany! No to by ste museli sledovať alternatívu, aby ste to vedeli.

Tak isto ich voliči nevolili preto, že Mazurek tlieska SS-ákom ako Zelenský, ale preto, že bojovali proti gender ideológii, čo vám na KDH už ZJAVNE nevadí! 

 

Jakub Filo: 

 

„Fico s Dankom vygumovali fašistov

Fakt je taký, že Fico sa posunul do extrému tak, že zničil fašistov.

Ich hlasy sa oproti predchádzajúcim voľbám prerozdelili práve medzi SNS a Smer.

A presne preto vypadnutie Republiky neznamená, že by sa rovnaké myšlienky a názory do parlamentu nedostali. Dnes ich reprezentuje časť novozvolených poslancov za SNS – za ktorú sa do parlamentu dostali niekdajší poslanci ĽSNS Tomáš Taraba a Filip a Štefan Kuffovci.

A tiež Smer.“

https://komentare.sme.sk/c/23222946/vysledky-volieb-2023-analyza.html

 

To je taký záver, akokeby som ja napísala, že keď OĽaNO vygumovali progresívci a SaS (a nevygumovali sa vlastnými chybami), tak si prerozdelili tie hlasy, čo OĽaNO chýbali

a presne preto to znamená, že dnes ich reprezentuje PS a SaS tiež, čiže sú katolibanci!

Ako si takto homeopaticky vypotencovali fašistov, rovnako si môžeme z PS a SaS katolibancov. Navyše tí by sa radi spojili s katolibancami v KDH!

 

Smer a SNS určite nereprezentujú Republiku a len preto, že vám sa páči taktika volať všetkých, čo nevolili progresívnu koalíciu – fašisti, aby ste im mohli rozoštvávať rodiny.

A takým násilným nátlakom ich nútiť poslúchať novinárov (inak prídeš o rodinu!), ktorí patria len strane Progresívne Slovensko ako jej poslanci v novinách, čo miesto tlačoviek majú noviny.

 

 

Celé roky sa tu odsudzovali ako fašisti tí, čo propagujú znaky fašizmu (Poliačik) a tí, čo ospravedlňujú nacistov (Denník N).

Takže, ak tu chcete podľa vašich mnohoročných názorov hľadať fašistov, sú to Poliačik, Denník N, keď sa od toho nedištancovali a ďalší, čo tlieskanie SS-sákom obhajujú! Napríklad, že v koncentrákoch nevraždili!

 

===

 

Šéfredaktorke SME sa zas ako novinárke PS nepáči, že si občania dovolili nevoliť jej stranu, lebo vraj ani zahraničiu sa to nepáči, akokeby sme mali a museli voliť tak, aby sa to páčilo Francúzom? 

Isto Francúzom, keď Američanom, to by bol hoax! 😀

 

Z jej slov stoja za pozornosť tieto:

 

„chrániť slobodu tlače a rozkladať dezinformácie“

 

Tak, keď majú byť novinári a informovať objektívne, tak to nie, lebo slúžia len jednej strane a zrazu sú súkromné médiá a môžu slúžiť aj len jednej strane ako dennodenné tlačovky PS.

Ale keď ich nechceme povinne poslúchať ako ústredný orgán PS, tak zrazu sú novinári a mainstream a na službu len jednej strane chcú slobodu tlače a cenzúru pre všetkých iných. To zrazu sa tvária ako mainstream, že oni sú novinári a objektívne informujú!

A kto by ich kritizoval, že nemajú čo slúžiť len jednej strane, tak to ich vraj ohrozujeme a chceli by sme ich zavraždiť ako Kuciaka!

 

V akej krajine, v akom štáte ešte existujú takí novinári, čo sa vydávajú za mainstream slúžia len jednej strane? A tú stranu máte povinne poslúchať, lebo je mainstream?

 

Čo sa týka „rozkladania dezinformácií“, tak toho som sa nedožila, že by ich ráčili rozkladať včetne svojich.

Veď oni s nikým nediskutujú, diskusie nepovoľujú, diskutérov len mažú a vedia len jediné – Nadávať iným do fašistov, svíň, lúzy, dezolátov, spodiny a stelesneného zla!

 

A vy by ste vedeli rozkladať dezinformácie? 

 

===

 

Kepplová zas nevie, prečo sa vrátil Matovič!

 

Celkom jednoduché: Vrátili ho do parlamentných stoličiek tí, čo na nich nechcú vidieť sedieť ani vašu PS, ani smerákov!

Nijako inak sa nedá parlamentná stolička obsadiť pre tieto zadky ako zadkom iným. Aby si ich stoličky nerozdelili, zabezpečili jednoducho zadky, čo ich vytlačia!

 

Aj ja som tak volila v predchádzajúcich voľbách, aj som volala Matoviča žuvačka. Mali obsadiť stoličky pre PS! 

Pellegrinimu som neverila, ale našli si zas Naďa, Krúpu, v každej vláde si nájdu nejakého lokaja!

Takej žuvačky niet, aby sa aj na ňu lokaj neprilepil.

 

A rovno vám tu aj jeden píše:

 

„Lebo jeho volici nemali koho ineho volit. Preto sa vratil Matovic. A po 3 rokoch bacovania dokazal ziskat polovicu hlasov ako opozicne PS.“

 

===

 

Samo Marec SME: 

 

„Hádam niekedy v polovici týždňa dospejeme k poznaniu, že za to môžu voliči, teda tí, ktorí nevolili tak, ako by voliť mali.“

 

„prvý Slovák si povedal kašľať na to, budem navždy voliť ako debil.

Pretože, nemýľme sa, presne taký je záver: sú to debili. Na rozdiel od nás, ktorí debili, pochopiteľne, nie sme. No a keďže sú to takpovediac debili, tak sa s tým zároveň aj nedá nič robiť, len hovoriť, že sú debili.“


https://komentare.sme.sk/c/23226049/ako-zachranit-demokraciu-pise-samo-marec.html

 

Debil by som bola, keby som ako vy volila stranu, čo chce malé štáty pripraviť o právo veta a ktorá nám denne cez svojich novinárov vykrikuje, že sme lúza, svine, fašisti, dezoláti, stelesnené zlo a rozoštváva nám týmto rodiny a celú spoločnosť!

 

Pozitívom u Marca je, že v tomto článku sme neboli fašisti!

 

Máte, čo ste si zaslúžili. Skúste si tú taktiku aj na ulici a nielen vo vlastných rodinách, ktoré sa nechajú tyranizovať progresívnymi faganmi!

 

Toto z neho oslovilo ich intelektuálnych voličov:

 

„A ešte jedno uznanie Samovi Marcovi. Táto pasáž je super!!!: „Hádam niekedy v polovici týždňa dospejeme k poznaniu, že za to môžu voliči, teda tí, ktorí nevolili tak, ako by voliť mali… Konečne budeme mať potvrdenie toho, že sa to cez komunizmus, slovenský štát a Svätopluka ťahá až do čias, keď po svete chodili len dinosaury a prvý Slovák si povedal kašľať na to, budem navždy voliť ako ***.“

 

Takže pridajte si aj slovo debili.

A to vraj berie s nadhľadom, keď ste len debil a nie fašista!

 

===

 

Opäť šéfredaktorka SME:

 

„S úsmevom stál pri Ľubošovi Blahoviktorý vulgarizmami obsypával prezidentku.“

 

Dobrá drzosť, takto klamať!

 

„Pochopiteľne, druhá, možno aj väčšia časť polarizovaného Slovenska sa nevie len tak upokojiť, keďže sa obáva, že Ficova vláda oberie Slovensko o ďalšie štyri roky, že ho odkloní od rodiny západných štátov, že bude kynožiť občiansku spoločnosť a útočiť na médiá.“

https://komentare.sme.sk/c/23226078/fico-chce-pokoj-my-chceme-pravny-stat-a-demokraciu.html

 

To polarizované Slovensko rozoštvali práve progresívni novinári cez ich rodiny čitateľov ako vydireanie, aby ich povinne zo strachu zo straty rodiny volili aj tí, čo ich nečítajú a nechcú poslúchať!

 

Tá väčšia časť polarizovaného Slovenska tu nechce progresívnu vládu! 

 

A SME ako rozbíjač rodín sa dojemne stara o odklonenie rodiny od západných štátov? 

 

Tejto žene je ukradnuté ako rozbíjajú rodiny! 

 

===

 

Potom nasleduje zapredaná umelkyňa, ktorej tiež nevadí rozoštvávanie rodín alebo strata veta, hlavne, že má svoju umeleckú kariéru!

 

===

 

Potom nasleduje Mikloš so zápasom vraj o liberálnu demokraciu.

 

No to by ste museli byť liberáli a nepresadzovať totalitu a cenzúru a to násilným vydieraním rodín, koho z nej majú pre inakosť vyštvať!

Predtým sme takých volali katolibanci. No aj tých ste už dávno predbehli presadzovaním totality!

 

===

 

Dnes to končí Schutzom:

 

„Možno sa tešiť na déjà vu z Mečiarovho režimu

V lepšom prípade to bude návrat do deväťdesiatok.“

https://komentare.sme.sk/c/23226129/mozno-sa-tesit-na-deja-vu-z-meciarovho-rezimu-komentar.html

 

 

Ja mám dejá vu zo socializmu. Ale ani ja si už nepamätám 50-te roky, keď som ešte nežila.

 

S vami to bude návrat len do 50-tych rokov!

 

 

 

 

Toľko súkromné noviny PS, ktoré sa vydávajú za mainstream!

 

A keď ich niekto kritizuje, tvária sa, že sú novinári a že neslúžia len ako súkromné noviny len jednej strany!

 

 

 

 

.

Najprimitívnejší ľudia sú najbohatší na zamilovania

22.05.2026

Vraj bytosti z vyšších svetov sa na našu planétu inkarnujú, hoci vôbec nemusia, kvôli sexu a jedlu. To vo vyšších svetoch vraj nemáte, takú ťažkohmotnú lásku a zážitky z jedla. Pôžitky z hmoty. Vlastne sme tu taká primitívna dovolenka akokeby u nás niekto chcel pobudnúť v pralese pre drsnejšie zážitky. Malo by to logiku, keby to tak bolo. Nič tu nie je [...]

Starnutie

21.05.2026

Ešte v 56-ke som sa cítila na 30, ako som sa necítila ani v 30-tke. Ešte som si kúpila novú minisukňu. Do poslednej chvíle som si držala vedomie mladej sviežosti. Potom to prišlo, náhle, už sa nemôžem klamať lebo nevojdem do šiat, ktoré som nosila 20 rokov. Pritom vôbec som viac nejedla, prišlo to s vekom. To si len Filip Sulík myslí, že žerieme, musela by som byť [...]

Za vznik progresivizmu môžu zaostalí konzervatívci a zaostalí veriaci!

20.05.2026

Môj článok z roku 2023: 9. septembra 2023 Aj keď nie ste veriaci, mali by ste veriť takej zákonitosti, že extrémizmus na jednej strane roztáča extrémizmus na opačnej strane. Jednoducho – keď sa kyvadlo príliš vychýli na jednu stranu, zákonite sa pohne príliš na opačnú. Teda, kto podporuje extrémizmus na svojej strane, pomáha extrémizmu aj na [...]

Donald Trump

Spolužiaka chcel vyhodiť z okna. Trump v mladosti športoval aj šikanoval

23.05.2026 06:00

Keď americký prezident študoval na Newyorskej vojenskej akadémii, správal sa ako tyran. Keby nebolo jeho otca, zrejme by ho vyhodili.

rýchlostná cesta, R2, Kriváň - Mýtna

Čo robiť pri poruche auta na diaľnici v korunách stromov? Analytik reaguje na obavy vodičov

23.05.2026 06:00

„Je to v podstate most a na nich sa nemá stáť. Ako to riešiť v prípade poruchy auta tak, aby som neporušila pravidlá?“ pýta sa čitateľka.

kozmická loď Starship, Elon Musk, Reuters, NEPOUZIVAT

VIDEO: Najväčšia a najvýkonnejšia. Musk pred vstupom SpaceX na burzu úspešne poslal do vesmíru loď Starship

23.05.2026 05:45

Vylepšená verzia lode Starship absolvovala úspešný test vo vesmíre, NASA sa na ňu spolieha pri vysielaní astronautov na Mesiac.

Iran War Strait of Hormuz

Bez jedla i vody, výplaty, v neistote. V Hormuzskom prielive uviazlo 20-tisíc námorníkov

22.05.2026 23:16

Niektorí nedostali už od minulého roka svoju skromnú mzdu 100 až 200 dolárov mesačne. K internetu sa môžu pripojiť iba na chvíľu, aby mohli kontaktovať svojich blízkych.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 6608408x
Priemerná čítanosť článkov: 2731x

Autor blogu

Kategórie