Založ si blog

Keď sú umelci a intelektuálna elita len handrami!

A už mám akurát dosť zapredaných umelcov, čo ako prví kolaborovali v socialistickej totalite za herecké príležitosti, že nedalo sa inak.

 

Pokiaľ moja mama bola prenasledovaná, Magda Vašaryová hrala, lebo držala hubu, aby neprišla o herecké príležitosti. Vtedy by ani nepípla o Milade Horákovej, aby mohla hrať! Nebola to žiadna Kubišová, čo skončila!

 

Dnes jej nestačí, že podľa nej fašisti – Republika nie sú v parlamente, aby už dali pokoj s fašistami, ale rozpráva, že teraz za fašistov budú vyhlasovať voličov Smeru!

 

Tu je to, čo povedala:

 

„Vášáryová v rozhovore na nábreží Dunaja vysvetlila, že považuje za nutné výsledky volieb rozobrať, analyzovať. Napríklad to, koľko voličov Fico odlákal nacionalistickým stranám. Veľká časť voličov Fica podľa nej sú fašisti a spodina.“

 

A potom sa novinári Fica pýtajú, ako bude spájať rozoštvaných občanov, keď ešte ani nebola zostavená vláda a už ich progresívni lokaji zas štvú proti občanom, ako proti fašistom?

 

 

O tom som mala aj minulý článok, že počas volebnej noci na Denníku N od Michala Vašečku zaznelo, že každý druhý človek v jeho okolí, čiže v ich okolí má „ROZKOL v rodine“, pretože ich rodičia nevolili ako ich deti.

 

 

Tak, prosím pekne, to sú rodičia vašich čitateľov Denníka N a SME, čo ich zas chcete vyhlasovať za fašistov a týmto štvať deti v rodinách proti ich rodičom!

 

A keby to povedala nejaká Kubišová, teda človek, čo nebol poplatný totalitnému režimu za hereckú kariéru!

Zato ju mohla celá naša rodina kritizovať, že kašlala na chudákov prenasledovaných v totalite, aby mala nerušenú hereckú kariéru a napriek tomu sme ju nikdy za to nekritizovali a nevyhlasovali za spodinu!

 

Magdu Vašáryovú najviac z herečiek obdivovala „Magduška“ – stará pani, ktorá sa o mňa starala miesto jasličiek.

 

„Magduška“ bola vydatá za Žida, ktorého večer na Mikuláša vystriehli, keď zo skrýše prišiel domov a odvliekli do koncentráku. Už nikdy ho Magduška, ani jeho syn nevideli. Pomáhala ma vychovávať žena, ktorá sa už nikdy nevydala, už nikdy nemala iného muža a celý život nosila jeho obrúčku na krku. Keď som u nej poobede spávala, tak pod ich svadobným obrazom. To bola najlepšia protinacistická výchova, keď sa o vás stará človek, ktorému milovaný partner zomrel v koncentráku a jeho dieťa preto nemalo rodiča!

 

Ale tejto aj dnes zapredanej herečke a len novým progresívnym totaliťákom, nevadí, že Denník N obhajuje a ospravedlňuje nacistu SS, že nie sú dôkazy o jeho osobnom vraždení!!! On sa tam len vyskytoval a vraždil výlučne len Rusov!!!

 

Kde to odsúdila, ako som ja mnohokrát odsúdila Putina? 

 

Ona nikde, lebo ona aj novým totaliťákom lezie do zadku a mlčí pri rehabilitácii skutočných nacistov SS!!!

 

 

Odsudzujem nielen Putina, ale aj ju za napomáhanie rehabilitovania nacistov SS za to, že vraždili aj Rusov, akokeby tí Rusi mohli za dnešných!

 

Ako vždy, opäť mlčí, ako mlčala pri Kubišovej, pri Milade Horákovej, pri tisíckach obetí v socialistickej totalite.

To by si opäť pokazila hereckú kariéru, keby niečo mala proti dnes zavádzanej progresívnej totalite a cenzúre a obhajobe nacistov SS!!!

 

 

Viete, ako volala moja mama, čo bola prenasledovaná v totalite, také ženy?

 

Vysvetľovala mi, že najhanebnejší pojem je pre nich „handra“! Lebo také mali charaktery, boli len handrami totalitného režimu!

 

 

Aj dnes ako prvá kolaboruje práve intelektuálna elita a umelci, hlavne herci, ktorých rád totalitný režim využíva na svoju reklamu. V nej vedia použiť ich herecký talent prehovoriť k národu za herecké príležitosti!

 

 

Dalo sa aj inak, aj dnes sa dá aj inak!

 

 

Neklamte v každom totalitnom režime, že inak by ste nehrali, nespievali, neučili, nebádali, nepísali a preto v každej totalite naháňate ako intelektuálna elita spoluobčanov do novej totality a novej cenzúry!

 

 

Vy ste tí poslední, čo môžu do úst zobrať meno Milady Horákovej!

 

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

polícia sneh

Na D3 pri Čadci v smere do Poľska havaroval kamión, úsek uzavreli

02.12.2023 16:31

Vodiči úsek obchádzajú cez mesto a stoja v kolónach už od Kysuckého Nového Mesta.

gaza

Izraelská ofenzíva v Pásme Gazy má podľa Hamasu už vyše 15-tiscí obetí

02.12.2023 15:50

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze od 11. novembra bilanciu aktualizuje nepravidelne.

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430864x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie