Založ si blog

Pokud by totiž zrušení aktu požadoval Washington, byl by obviněn z destabilizace bezpečnostní situace v Evropě

Preto na rozmiestnenie jadrových zbraní v Európe má svojich lokajov medzi politikmi!

 

Tí za odmenu zatiahnu aj vlastnú krajinu do vojny a budú sa vyhovárať na iných, prečo nechali vlastných spoluobčanov zomierať v nimi vyprovokovanej vojne!

 

 

Naši vojnovou propagandou vymytí spoluobčania zakaždým tvrdia, že Rusko len straší a Rusko neberme vážne!

 

Presne preto sa aj začala vojna na Ukrajine, lebo považovali len za strašenie, že západ prekročil červenú čiaru Ruska, aby nemal pod oknami vojenské základne USA. Preto aj vidno, že tá vojna bola vyprovokovaná!

 

Teraz dokola dementne opakujú, že Rusko len straší, ale neodváži sa zaútočiť na štáty NATO, keď tu budeme mať jadrové zbrane.

Väčšina ľudí si totiž predstavuje, že to by bol koniec planéty, keby boli použité a preto ich, či Rusko alebo USA nepoužijú.

No už tu bolo množstvo článkov, že celá planéta by jadrovou vojnou alebo len lokálnou vojnou v Európe zničená nebola, len preriedené jej obyvateľstvo, čo nikomu chýbať nebude, keďže ľudí je priveľa a mnohí hovoria o želanom znížení počtu ľudí. Rozhodne ani USA, ani Rusku obyvatelia Európy chýbať nebudú! Už predtým boli pre nich ľudia len mravce a v budúcnosti tu budú boje o územia a zdroje, nie o ľudí!

 

Myslieť si, že dnes svetovým politikom záleží na ľuďoch je báchorka do volieb. Mocných žiadne vojny neohrozujú a zníženie počtu ľudí na Zemi sa im do plánov skôr hodí.

 

Ľudia pred svetovými vojnami tiež naivne neverili, čo všetko im hrozí. Teraz naivne neveria, že by bola lokálna vojna v Európe možná. A presne ako neverili, že bude na Ukrajine a ako neverili Rusku vyhlasovanie červených čiar, rovnako naivne neveria ani teraz. Ešte aj mobilizáciu úplne vylučujú, myslia si, že mobilizovaní môžu byť výlučne len Ukrajinci a je ich nekonečné množstvo na mnohoročnú vojnu.

 

A rovnako budú len prekvapení, keď sa tieto plány o vojne v Európe vojnovým štváčom splnia!

 

Myslím si, že morálnou povinnosťou všetkých žijúcich ľudí je búriť sa proti týmto vojnovým plánom, ktoré chcú vo vojne o zdroje obetovať Európu. Preto si morálnu povinnosť plním a aj týmto článkom sa proti týmto vojnovým štváčom búrim!

 

Títo ľudia chcú zavliecť celú Európu do vojny, lebo vedia, že ich a ich blízkych sa nedotkne. Oni prví budú tak informovaní, aby sa mohli skryť a ochrániť svoje rodiny útekom. Títo ľudia sú ochotní obetovať spoluobčanov za odmenu, že do vojny zavliekli iných!

 

 

Na tomto všetkom sa podieľajú naivní a vojnovou propagandou vymytí občania, ktorí ju pomáhajú šíriť a ktorí pomáhajú prenasledovať tých, ktorí s ňou nesúhlasia. 

 

Aj keď väčšina ľudí si nepraje vojnu, podľa mňa tento boj proti vojne prehráme, keď aj naši vlastní spoluobčania sa ochotne ženú do vojny alebo sú voči tomu ľahostajní. Takže predpokladám, že časť Európy a najhlúpejších krajín sa im podarí časom do vojny zavliecť.

 

Iste to bude strašné, ale nebude to voči obyvateľom Európy nijako nespravodlivé, keď sú k tomu ľahostajní!

Budú mať len to, čo dopustili!

 

Povinnosť som si splnila, v čase vojny sa nesťažujte, že vám niekoho zabili! Už teraz môžete vedieť, že po ľahostajnosti prídu obete na životoch!

 

 

 

Výzva Pekarové ve Vilniusu balancuje na hraně podněcování války a ohrožování bezpečnosti ČR

 

 

„Pokud by totiž zrušení aktu požadoval Washington, byl by obviněn z destabilizace bezpečnostní situace v Evropě, a to minimálně v tom ohledu, že tento Zakládající akt ukotvuje nejen právo národů na sebeurčení, tedy právo obyvatel Krymu a Donbasu na odtržení od Kyjeva podle Charty OSN, ale v článku 4 ukládá NATO povinnost k nerozmisťování jaderných zbraní na území nových členských zemí NATO přijatých do aliance po roce 1997, mezi kterými je samozřejmě ČR, Slovensko, Polsko a Pobaltské státy.

Pekarová tuto iniciativu na zrušení aktu nemá z vlastní hlavy. Jsou to zjevně notičky amerického ministerstva obrany, které z USA přivezla Jana Černochová při návratu z Washingtonu po podpisu smlouvy DCA. Američané nechtějí, aby vypadali špatně před světem, a tak používají loutky a podržtašky, aby za ně křičely a požadovaly zrušení tohoto právního aktu.

 

Fialova vláda a pětikoalice se tak dopouští podněcování války, cílevědomě a systematicky zatahují Českou republiku blíže a blíže do vojenského střetnutí s Ruskou federací, rozmisťují na území ČR americké vojáky bez referenda a souhlasu lidu, chystají se na válku s Ruskem bez souhlasu lidu a šéfka sněmovny bez souhlasu lidu vyzývá jako válečná štváčka k vypovězení fakticky poslední bezpečnostní pojistky, která nám ještě v Evropě zůstala a zajišťuje, že jaderná eskalace se nerozšíří i do zemí bývalé Varšavské smlouvy.

Rozmístění jaderných zbraní totiž znamená, že z daného státu se stane primární terč tzv. prvního úderu v případě vypuknutí jaderné výměny. Nemluvíme zde o jaderném spadu, ale o primárních úderech ruskými jadernými zbraněmi na rozmístěné lokace v ČR a na Slovensku. Pekarová se tak svými výroky ve Vilniusu stává bezpečnostní hrozbou pro celý český národ. Noty z Ameriky předčítané ve Vilniusu nahlas a v pozoru českou šéfku sněmovny. Chtějí válku. Přání války je u nich obrovské. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti obyčejných občanů, kterým bylo dlouho a trestuhodně lhostejno, co jejich vláda hrůzy a teroru vzešlá po posledních volbách provádí s jejich státem a zemí.“

(česká alternatíva)

 

 

Je to potrebné zrušiť preto, aby tu mohli rozmiestniť jadrové zbrane!

 

 

 

Menšina naivných ľudí verí, len verí, že kvôli tomu, aby tu žiadna vojna v budúcnosti nebola!

 

Rovnako, ako verili, že obkladajú Ukrajinu zbraňami preto, že keď tam všade naokolo budú, je to ZÁRUKOU, že Rusko nenapadne Ukrajinu!

 

A to bolo práve dôvodom, ako k tomu Rusko vyprovokovali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A rovnako to bude dôvodom, aby Rusko vyprovokovali k tomu, že napadnú aj iné štáty v Európe!

 

Nebude to inak, len ako bolo aj s Ukrajinou! Takéto provokovanie funguje!

 

 

Chceš začať vojnu? Rozmiestňuj zbrane a provokuj!

 

Preto verím, že sa im podarí vyprovokovať vojnu aj v iných štátoch Európy a že napadnú aj nás!

 

 

Ak si myslíte, že najlepším riešením je tretia svetová vojna, pre väčšinu obyvateľov Európy je to dementné riešenie!

 

No dementi sa zobudia až vtedy keď im vo vojne zabijú ich deti! No väčšina dementov ani deti nemá, preto ochotne obetujú všetky deti naokolo. Koľko ich ešte zomrie len na tej Ukrajine, to ich nezaujíma. Čím viac ich bude, tým boli morálnejší!

 

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584947x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie