Založ si blog

S označeniami, kto je „zahraničný agent“, začali novinári SME!

V Pravde od Repu som sa dočítala niečo v tom zmysle, že Fico nedá pokoj tejto vláde a bude tu týmto vyvolávať chaos.

Absolútne neberiem takúto kritiku od kohokoľvek, lebo v prvom rade tu kritiku vlády a chaos a to ešte v čase kovidu vytvárali najmä novinári SME a ďalšie progresívne médiá. Vtedy sa nikde nepísalo – Buďte ticho, nevytvárajte kritikou chaos! Novinári si ho kľudne vytvárali, že akékoľvek nariadenia vlády spochybňovali a potom ich nerešpektoval nikto!

Dnes kovid nie je a nevidím dôvod, prečo by nemala zaznievať kritika od rôznych strán, v ničom nie som za umlčiavanie kritiky a diskusií.

Chaos tu nikdy nevznikal verejnými diskusiami, ale ich umlčiavaním a zákazom diskusií! Práve cenzúra vytvárala ten chaos, lebo proti nedemokratickej cenzúre sa ľudia búria! Tak vzniká v spoločnosti ten „chaos“!

 

Opäť pripomínam, že s označeniami, kto je „zahraničný agent“, začali novinári SME!

 

Bez akýchkoľvek dôkazov začali označovať od niekoľkých ľudí až po davy ľudí, že to sú ruskí agenti! Ak je to trestné, prečo ich nikto nestíha, keď na to nemajú dôkazy? Ako si môžu progresívni novinári dovoľovať a bez dôkazov označovať množstvo ľudí za ruských agentov a týmto rozoštvávať spoločnosť?

 

Presne to isté robili aj dnes! Na titulke SME dnes označili Chmelára za ruského agenta. Aké majú k tomu dôkazy?

https://komentare.sme.sk/c/23168831/cynicka-obluda-obhajcovia-ruskej-kultury.html

 

Ak madam Čaputovej doteraz nevadilo, že množstvo ľudí je tu takto bez dôkazov označovaných za ruských agentov, spoločnosť na ňu kašle, že ju zas potom niekto označí za americkú agentku! Potom nech to rovnako znáša ako musíme my všetci od pravidelnej tejto činnosti od progresívnych novinárov. A dôkazov na to, že musí poslúchať americkú ambasádu je oveľa viac než žiadne na obyčajných ľudí, že poslúchajú ruskú ambasádu. 

 

SME si len nepraje žiadnu kritiku úradníckej vlády, keďže je pokračovaním SDKU 2.

 

Ja sa tiež obávam, že Čaputová odmietne po voľbách voľbu občanov a autoritatívne a nedemokraticky občanom vnúti svoju podľa želaní USA.

 

 

 

Jindřich Rajchl mal v Česku vynikajúce video na tému solidarity so spoluobčanmi!

 

Veľmi dobre tú solidaritu vysvetľuje od 30 min:

 

https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/624044946417312

 

 

Ale vôbec, celé toto jeho video odporúčam pre veľmi dobré argumenty nielen k solidarite ľudí ale aj ku ožobračovaniu občanov, keď ľudia nemajú a čoraz viac nebudú mať na prežitie, ale majú platiť vojenskú techniku na ktorú Česko nemá!

 

Rovnaké je to aj na Slovensku, hoci v Česku sa totalita zavádza pre väčšiu kolaboráciu Čechov oveľa rýchlejšie a to hlavne v oblasti cenzúry!

 

 

 

Za válku na Ukrajině má ČR letos zaplatit 142 miliard CZK! Slovensko 1.8 miliardy EUR. Spočítali o víkendu v newyorském ústředí globalistů!

 

„Podle čínských analytiků válka na Ukrajině potrvá ještě dlouho, protože Washingtonu tato válka vyhovuje. Plní všechny jeho hlavní válečné cíle – oslabit Rusko, oslabit EU, a na válce zbohatnout! Češi na válce zchudnou, a ještě je teď sedře z kůže Fiala! Tomu se říká pech.

Podle singapurských analytiků válka na Ukrajině potrvá ještě dlouho, protože Washington, který na válce bohatne, ještě neprokoukl Čínu, která na válce bohatne a sílí ještě víc než USA. Bylo chybou nahnat Rusko do náručí Číny! USA se s ním měly spojit!

Největším poraženým války je samozřejmě Ukrajina. Češi budou brzy díky Fialovi brzy dalšími nejvíce poraženými. Španělsko má mnohem chytřejší politiky. Ti minulý týden v Bruselu sehnali dalších 837 milionů EUR, (20 miliard CZK), na výstavbu nových továren, které budou produkovat moderní technologické výrobky a baterie! Místo pronásledování vlastních občanů, se ve Španělsku vrhli na ždímání Bruselu! To Fiala se místo, aby se pustil do Bruselu, pustil do vlastních občanů.

  • 11. května 2023, Praha:  Petr Fiala oznámil, že vládními ozdravnými opatřeními připraví Čechy o 147 miliard CZK!
  • 11. května 2023, New York:   Ústředí globalistů George Sorose Project Syndicate oznámil, že ČR za válku na Ukrajině letos zaplatí 142 miliard CZK a Slovensko 1.8 miliardy EUR! (V originále: Income loss of close to 2% GDP.)
  • 5. listopadu 2019, Radim Fiala, SPD:   George Soros promluvil o tom, jak je pyšný na převrat na Ukrajině. Až zase bude někdo mluvit o šiřitelích „fake news“ a konspiračních teorií, měl by si přečíst rozhovor se sluníčkářským miliardářem a globalistou Georgem Sorosem pro The Guardian, v němž přiznává, že podpořil převrat na Ukrajině. The Guardian píše i o tom, jak Soros platil Zuzanu Čaputovou, která se následně stala slovenskou prezidentkou. Takže tohle je konspirační teorie? Ne. Tohle je konspirační praxe!

V Česku jsou všichni krom fialových médií a nohsledů šokováni daňovými a dalšími opatřeními Petra Fialy, které mají za cíl naplnit prázdnou státní kasu okradením hlavně těch nejchudších občanů. Shodou nějakých nevýslovných náhod, ve stejný den, kdy Petr Fiala svá asociální opatření vyhlásil, oznámil u Sorose mimořádně vlivný německý profesor ekonomie Daniel Groskterý je považován za jednoho z otců měny EURO, a eurozóny, že: v důsledku současných cen energií, které jsou stále 3 krát vyšší než v roce 2021, a které jsou vyvolány válkou na Ukrajině, bude muset letos každá země EU zaplatit 2% svého HDP na jejich úhradu! A tyto dvě procenta se v ČR nějakou náhodou takřka rovnají 147 miliardám, které chce Fiala!!!!

Profesor Gross oznámil, že zdražování energií a bydlení v EU dopadá sice hlavně na chudé občany, protože jejich výdaje na energie tvoří průměrně 25% jejich příjmů! (V Česku dokonce podle EU průměrný občan zaplatil už před zdražením v roce 2020 za energie a bydlení 28,3% všech svých příjmů!) Že díky populistické vládní politice v době pandemie COVID, a díky současné inflaci – si tito nejchudší lidé přišli na neúměrné zvýšení příjmu, oproti bohatým a vzdělaným! A že třeba nekvalifikovaní Němci už nyní vydělávají o 8% více, než před válkou, kdežto kvalifikovaní Němci jen o 2%! A s tím je třeba něco udělat!

Shrnuto: Globalisté 11. května z New Yorku zaveleli k útoku na platy obyčejných lidí!  A Fiala se 11. května už v Praze činil, aby je splnil!

 

Podle Grose USA na válce bohatnou, protože jsou čistými vývozci energií, jejich exportní komodity zdražily, a jejich importní komodity zlevnily. V Evropě je tomu přesně naopak! Platy v USA se tak po očištění o inflaci sice nezvýšily, ale v Evropě se snížily! V Česku o rekordních -7.5%, jak tvrdí Fiala! A nebo o světově unikátních -8,9% jak tvrdí OECD!“

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

Maďarsko Voľby Parlamentné Príprava

Maďarský Fidesz k výročiu Trianonu: Hranice má iba štát, nie národ

04.06.2023 12:31

Maďari si pripomínajú podpísanie Trianonskej mierovej zmluvy z roku 1920.

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.