Založ si blog

Čaputová o dva týždne vymenuje ľudí, o ktorých už teraz vie, že o mesiac podajú demisiu!

Úradnícka vláda aj tak nezíska dôveru a bude musieť podať demisiu!

 

Za čo vlastne náš štát týchto ľudí platí, keď dopredu aj Čaputová vie, že všetci berú platy za čakanie na vymenovanie úradníckej vlády, ktorá nedostane v parlamente dôveru a preto bude musieť podať demisiu?

Predstavte si, že by takto fungovala obyčajná rodina, že nič nebudú robiť ďalšie dva týždne, lebo všetci budú čakať na zbytočnú prácu, čo sa aj tak nepodarí a potom budú tam, kde teraz, že sa celkom nič neurobilo!

A to progresívne osvietení tvrdia o obyčajných občanoch, že sú ako Ťapákovci!

Kto sú tu teraz takí Ťapákovci, že ďalšie dva týždne budeme čakať, potom urobíme to, čo nemá význam a ani po mesiaci nič neurobíme?

V ktorom povolaní sú ktorí obyčajní Slováci takí Ťapákovci, že ani za ďalší mesiac celkom nič neurobia ale zoberú za prácu platy?

V ktorom povolaní o sebe viete, že všetko, čo budúci mesiac urobíte, bude celkom zbytočné?

 

Už nikdy nechcem od progresívnych novinárov čítať, že Slováci sú ako Ťapákovci, keď Ťapákovcov tu reprezentuje len ich prezidentka, ktorá aj z ďalších politikov vyrába len Ťapákovcov!

O dva týždne vymenuje ľudí, o ktorých už teraz vie, že o mesiac podajú demisiu!

 

 

Chmelár 7.5.

 

Predpokladám, že do mesiaca po vymenovaní Ódorovej vlády jej tento parlament vysloví nedôveru, ona bude musieť podľa ústavy podať demisiu a všetko bude po starom, teda ako dnes.

Mimochodom, v tomto bode si treba všimnúť, že magisterka Čaputová opäť klame, keď sa vyhovára, že úradnícku vládu nevymenovala skôr kvôli dôležitým zákonom. Ona vtedy totiž tvrdila, že ju nevymenovala preto, lebo aj tak nezíska dôveru.

 

Najlepšie by bolo, keby sa naozaj urýchlili predčasné voľby na začiatok júla, ako to navrhuje opozícia. Lenže vládna koalícia (ktorá si zobrala na pomoc zaujatých politológov Štefančíka a Lenča a ústavného právnika Ladislava Orosza, ktorý je priaznivcom prezidentky) už kvičí, že sa to nedá. Samozrejme, že sa to dá – zmenou ústavy a príslušného zákona – ale na to by musela byť politická vôľa, čo nie je. Opäť sme teda svedkami tej istej obštrukcie namiesto pružného pragmatického riešenia, ktoré by ukončilo chaos i krízu v tomto štáte.“

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=625158762989683&set=a.475941007911460

 

 

z diskusie SME:

 

„Fico i Pellegrini jasne deklarovali, ze ak by si nimi prezidentka rokovala a predcasne volby by boli v juni, tak by boli ochotni dat doveru prezidentke. Lenze prezidentka nerokovala, lebo prezidentka nerobila vobec nic.

To je obrovsky rozdiel oproti CR, kde bol Klaus aktivny v rozhovoroch. Tu prezidentka neusporiadala jediny okruhly stol, kde by aspon akteri mohli dat svoje primarne poziadavky a dal by sa hladat kompromis. Neurobila absolutne nic. Ako hlava statu, ktora nesie zodpovednost za riadny chod ustavnych organov sa len 5 mesiacov prizerala na anarchiu a teraz ide narychlo menovat vladu, ktore trva 10 dni kym jej clenovia len podaju vypovede, aby mohli nastupit…“

 

Mala o nich rokovat. Kolko rokovani vsak zvolala ? Presne 0.“

 

Mala rokovat so vsetkymi. Aby nasli kompromis. Ale to by sa jej muselo chciet pracovat.“

 

A co by nemohla ? Su to riadne zvoleni predstavitelia tohto statu. Kto za to moze, ze si ich ludia zvolili ? Len ti ludia. S takouto aroganciou som zvedavy ako Caputova vo volbach dopadne.“

 

„Vyzývame všetky politické strany, aby ukončili tento chaos a v parlamente schválili júlový termín predčasných volieb. Vyzývame Sme rodina, SaS aj PS, aby takýto návrh podporili. Je to jediná cesta, ako ukončiť chaos,“ dodal Pellegrini.“

 

Na vykon verejnej funkcie sa nepodava vypoved, ale zamestnanec je uvolneny zo zamestnania. Pracovny pomer trva nadalej, len sa nevykonava, podobne ako pri materskej dovolenke.“

 

„No vyborne. Takze este jednoduchsie. Ja ked som naposledy daval vypoved, tak som jeden den dostal ponuku a druhy den utekal do firmy dat vypoved. Keby nebol vikend tak je to do 24 hodin.“

 

Ako tu niekto spravne podotkol, kedze je to statna sluzba, ani to nemusia dat. Len oznamit, ze odchadzaju do statnej sluzby a este aj povodne zamestnania im ostanu. Tak ako Blahovi v SAV.


Poslat jeden list, to chce vazne tyzden roboty…“

 

 

„V káčerove vždy je niečo nové úú

Co je nové pohodovo povie úú“

 

 

 

Ona vtedy totiž tvrdila, že ju nevymenovala preto, lebo aj tak nezíska dôveru.“

 

A nové je u Čaputovej to, že sa bude celý mesiac tváriť, že to nevie, čo vedela pred mesiacom!

 

A my dopredu vieme, že ju platíme za prácu, ktorá je celkom zbytočná ako prekladanie slamy z miesta na miesto a späť!

 

Ťapákovci boli chudobní, lebo nepracovali!

No Slováci sú chudobní preto, že nás zrádzajú takíto politickí Ťapákovci, čo nepracujú len sa na našej práci priživujú!

 

Predstavte si, že by tak pracovali všetci Slováci!

Že by mali tú drzosť zobrať platy a nerobili nič za čo sú platení! Prestali by vyrábať potraviny, prepravovať tovar a ľudí, prestali by liečiť a opatrovať deti a chorých.

 

A novinári ešte majú tú drzosť volať takých ľudí, čo neurobia to isté, Ťapákovci!

Však tu práve len bežní obyčajní ľudia pracujú a za nič oproti vláde! Keby sme boli mravce, tak kráľovná aspoň znáša vajíčka!

 

Keby sme ako občania neboli sprostí ako opak Ťapákovcov, tak vyhlásime, že potraviny sa začnú vyrábať až v septembri a všetci dovtedy berieme len platy! Prípadne tiež budeme prekladať slamu z miesta na miesto a späť!

 

 

Ja to chápem tak, že Čaputovú sme si kráľovsky platili za to, aby občanom Slovenska bránila vo voľbách, aby neboli a čo najneskôr ako sa len dá! Ale vieme, kedy si ide nohy dolámať!

Pre koho to asi robila? Kto tu asi nechcel voľby? Že by len pre seba len tak sama od seba? Čo sama od seba si nenapíše ani prejav ale musia jej ho napísať iní?

Na čo teraz čaká? Na pokyny od seba?

Ešte sa občanom vyhráža, že si musíte myslieť, že na pokyny od seba!

 

 

 

Zahraniční vojáci budou moci zasahovat proti českým občanům. Projdou-li Smlouva s USA a změna Ústavy

 


Nieže si budete myslieť, že na Slovensku by to mohlo byť podobne. To by Čaputovej poradcovia napísali do jej prejavu, že to je konšpirácia! Kritické myslenie máte používať tak, že ho nepoužijete alebo budete k tejto téme uvedomelo ticho!

 

 

 

Prečo zárukou našej suverenity nie sú spojenci a ako manipulatívne sa vykladá článok 5., ale tento článok zmenil kongres USA. „Pretože kongresmanom sa nepáčilo… a preto zmenili článok 5. do súčasnej podoby, že spojenci podniknú kroky, ktoré budú POVAŽOVAŤ ZA VHODNÉ!!!

 

Kroky, ktoré považujete za vhodné, môžu byť aj prikrývky, obväzy alebo vyhrážky, ale nie vojenská pomoc!!!!!!!!!“

 

Toto je záver právnej analýzy, ktorú si dal vypracovať kongres USA v roku 1997, keď sa NATO malo rozšíriť o Česko, Poľsko, Slovensko, že prečo by Američania mali zomierať za Prahu atď. Výsledok tejto právnej analýzy je, že NEMUSIA!

 

Nemusia nám prísť na pomoc!

 

 

od 7 min:

 

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

Maďarsko Voľby Parlamentné Príprava

Maďarský Fidesz k výročiu Trianonu: Hranice má iba štát, nie národ

04.06.2023 12:31

Maďari si pripomínajú podpísanie Trianonskej mierovej zmluvy z roku 1920.

ukrajina, dron, kyjev, šáhid

Ruské rakety zasiahli ukrajinské operačné letisko, na Krym útočili drony

04.06.2023 12:12

Strely, ktoré mierili na oblasť Kyjeva, sa protivzdušnej obrane podarilo zostreliť.

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.