Založ si blog

Generálny štáb ČR: „Stát by musel přistoupit k nějaké formě mobilizování materiálu a lidí. Je zvláštní, že se na tom vubec někdo pozastavuje. „

2. februára tohto roku som tu citovala myslenie ľudí v Česku, ako máte rozmýšľať. Zopakujme to!

 

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

 

Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. NATO v žádné válce není…“

 

https://sabo.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797398

 

Takže podľa inteligentnejších občanov žiadneho ich občana nemôžu poslať bojovať na Ukrajinu, lebo je to vojna, ktorá sa nás netýka a NATO v žiadnej vojne nie je!

A sprostí „dezoláti“ si to nezistili, že žiadny občan členského štátu NATO nemôže byť poslaný do vojny, ktorá sa nás netýka! Smejú sa z hlupákov konšpirátorov, čo si myslia, že je to možné!!!

 

 

Jindřich Rajchl reaguje na projev náčelníka generálního štábu Karla Řehky ze dne 21.2.2023 na Velitelském shromáždění armády ČR.

 

Odvtedy prešli tri týždne a tuto od 5 minúty náčelník generálneho štábu ČR hovorí toto:

 

 

 

 

„Pokud, říkam pokud vypukne konflikt medzi aliancíí a Ruskem, budeme jeho aktivním účastníkem od první minuty.

Velká část naší armády odejde bojovat podle podle hraničních plánu. Naše teritorium se stane tranzitní zónou a zázemím a je opět na nás vojácích, aby tato zóna bola bezpečná a mohla fungovat. Z pohledu Ruska to bude představovat velké množství legitimních cílu pro zbraně, které na naše teritorium dosáhnou už dnes. Rusko nebude čekat až se zorganizujeme a odejdeme někam na bojiště s ním válčit. Bude reagovat hned. Život každého vojáka i občana České republiky se okamžite obrátí na ruby.

Naše zdroje dlouhodobě podfinancované, profesionální armádu a aktivních záloh by na to rozhodně nestačili. Stát by musel přistoupit k nějaké formě mobilizování materiálu a lidí, Je zvláštní, že se na tom vubec někdo pozastavuje. To je prostě realita. Je na čase začít připomínat, že máme zákonem stanovenou branní povinnost, že existuje systém mobilizace a že se na obrane nepodílí pouze armáda! A je nutné, abychom to chápali a armáda aby byla připravena.“

 

 

Takže opäť si zopakujme, že tomuto, čo hovorí náčelník generálneho štábu ČR dnes, veria len „sprostí dezoláti“.

 

Naopak tí múdri intelektuáli, čo sa smejú z toho, že je to nemožné a „dezoláti“ si nezistili, že je to nemožné, teraz budú hovoriť, že to predsa všetci dávno vieme a čo sa nad tým pozastavujete, že je to tak a mobilizácia je nutná?

 

Aspoň teda vidíte, z čoho sa tí „múdri intelektuáli“ vysmievajú, čo je o tri týždne už „úplná samozrejmosť“ a čo sa nad tým pozastavujete?

 

Tá ich „intelektuálna múdrosť“ je takto predvídavá, nemá dosah ani troch týždňov!

A to som predvčerom alebo včera písala, že si myslia, že vojakov potrebovať nebudú, lebo Ukrajincov je ešte dosť! A behom dvoch dní je už samozrejmosť, že sa to bude týkať aj našej armády a samozrejme aj civilistov a samozrejme aj mobilizácia a je zvláštne, že sa nad tým niekto pozastavuje.

 

No u nás je trestné sa nad tým pozastavovať a veriť tomu, že by to bolo možné! Takých ľudí by stíhala NAKA, keby to považovali, nedajbože, aj za samozrejmosť v tejto situácii.

 

A v Česku bude samozrejmosť, že ste to dávno mali vedieť!

 

Toľko ukážka tých „múdrych intelektuálov“. A koľko dní bude trvať, pokiaľ začnú klamať, že o mobilizácii vedel každý? A že každý mal vedieť, že armáda na to nestačí?

 

U nás tá „samozrejmosť“ bude trestná dokedy? Dokedy NAKA bude stíhať tých, čo by verili náčelníkovi generálneho štábu v ČR, že armáda stačiť nebude? Však on šíri podľa našej polície hoaxy!

Nemali by stíhať jeho, čo hoax považuje za samozrejmosť nad ktorou sa nemáte pozastavovať?

 

 

Ja verím tomu, že armáda by na to nestačila a že máme zákonom a našou ústavou stanovenú brannú povinnosť brániť Ukrajinu, lebo naše hranice sú až na Ukrajine s Ruskom. A neverím hoaxom „múdrych intelektuálov“ že Ukrajinci na to budú stačiť.

 

A bude na Slovensku platiť branná povinnosť aj pre Ukrajincov? Alebo to je samozrejmé, že už nie a tí sa budú u nás schovávať, pokiaľ my povinne budeme brániť našu ukrajinskú hranicu s Ruskom?

 

Ale verím tomu, že naša ústava nám prikazuje všetko, čo si budú želať a čo v nej teraz nie je!

Nato máme predsa novinárov, aby nám to vysvetlili, že na tom nezáleží a zelené gumy, že je to samozrejmosť!

A kto by o tom pochyboval, na toho máme NAKU?

 

Ja nepochybujem, vždy sa bojím, keď sa mi násilím vyhrážajú! Opakujem, že ja sa nad tým nepozastavujem, že armáda stačiť nebude. A uverím, že naše hranice sú kdekoľvek!

 

 

 

.

„Ficova země“

02.12.2023

Ja som s výsledkom volieb veľmi spokojná. Oproti tomu, že som tak na 99 % očakávala výhru progresívnej totalitnej koalície a prenasledovanie občanov tvrdou cenzúrou, na ktorú už mali pripravený program aj peniaze, je to ako dar z neba! Teda, keď to vôbec nečakáte! Pre mňa je dôležité, aby to u nás nevyzeralo ako v Česku, že vláda a ich médiá označujú za [...]

Porovnanie progresívnych médií, čo prenasledovali ešte aj liberálov, s domácim násilníkom!

30.11.2023

V predchádzajúcom článku som opísala, ako aj voči mne nepriateľské médiá prenasledovali ešte aj liberálov, ktorí sa celé roky angažovali napríklad za práva homosexuálov (ako ja), aby ich ľudia nevyháňali z rodín, ale chápali ľudskú rovnoprávnosť. Aby sme sa dožili, že ešte aj voči liberálom budú ich rodiny a okolie huckať, ak nebudú jednotne myslieť a [...]

Dezinformácie súkromného mainstreamu neomarxistov!

30.11.2023

Úplne prvý šok zo sfanatizovania bývalých liberálov som zažila v roku 2015, ešte na SME ako blogerka. Mala som len nevhodné otázky v článkoch – Ako budeme neprispôsobivých migrantov vracať, keď podľa mňa sa vracať nebudú dať? Toto boli ideologicky zakázané otázky! (na vyradenie blogera) Nimi ste na seba upozornili, že nepatríte k uvedomelým [...]

polícia sneh

Na D3 pri Čadci v smere do Poľska havaroval kamión, úsek uzavreli

02.12.2023 16:31

Vodiči úsek obchádzajú cez mesto a stoja v kolónach už od Kysuckého Nového Mesta.

gaza

Izraelská ofenzíva v Pásme Gazy má podľa Hamasu už vyše 15-tiscí obetí

02.12.2023 15:50

Ministerstvo zdravotníctva v Gaze od 11. novembra bilanciu aktualizuje nepravidelne.

kolóna

600 kamiónov. Kolóna na Ukrajinu má takmer 17 kilometrov. Cez Maďarsko je to ešte horšie

02.12.2023 15:06

Maďarsko obmedzilo vstup kamiónov smerujúcich na Ukrajinu.

slávnostný snem SMER jazdiareň fico

Dvojnásobné ceny plynu? ÚRSO pripravil Smeru „darček“. Jurisa zaškrtím vlastnými rukami, hovorí Fico

02.12.2023 13:23, aktualizované: 13:46

„Nebudeme siahať na dosiahnutý sociálny štandard,“ skonštatoval Fico. Na mysli mal vianočný, rodičovský či trinásty dôchodok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,406
Celková čítanosť: 5430855x
Priemerná čítanosť článkov: 3863x

Autor blogu

Kategórie