Založ si blog

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

Zaujalo ma, čo si myslia ľudia v Česku, teda tí inteligentnejší:

 

 

Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. NATO v žádné válce není…“

 

 

Takže podľa inteligentnejších občanov žiadneho ich občana nemôžu poslať bojovať na Ukrajinu, lebo je to vojna, ktorá sa nás netýka a NATO v žiadnej vojne nie je!

 

Celkom ignorujú vyjadrenia ich politikov, že sú vo vojne, ktoré som si aj ja všimla.

Myslím si, že si myslia, že majú nejakú záruku, že NATO ani nemôže byť vo vojne s Ruskom a že majú záruku, že nikdy ani nebude!

A podľa nich si toto majú myslieť inteligentnejší občania, že je to vylúčené, hoci sami volali po tom, aby sa do vojny zapojili všetci!

 

A dnes sa pýtajú, kde je tá mobilizácia? Ak nebola do týždňa, tak to znamená, že nebude!

 

Ja osobne si myslím, že by ju do týždňa nedali a ak by s ňou počítali, tak najprv nezačnú civilmi a potom vojakmi, ale naopak!

Najprv by začali vojakmi a až potom len civilmi. A osudy českých vojakov predsa nebudú nikoho v Česku zaujímať, ľahko sa posielajú na smrť iní.

 

Ale ak Česko s mobilizáciou nepočíta, prečo sa česká vláda tak ponáhľa so schvaľovaním už v prvom čítaní s prípadnou mobilizáciou?

Prečo potom túto tému riešia a idú schvaľovať zmeny zákonov v mobilizácii?

Mobilizace: vláda rychle a potichu mění zákony. Bojí se nevole občanů. Jde o čas. NATO: mír nepanuje

 

 

 

 

Ale tiež si neviem predstaviť, že by nejaká vláda tak arogantne klamala občanov, že najprv sa vysmieva z občanov, čo sa boja mobilizácie a potom by do nej chcela nahnať týmto vysmievaných občanov. Všetci predsa dúfame, že žiadna vláda by nebola tak drzo arogantná a nehnala vlastných občanov do vojny.

Najmä Česi veria, že politika nie je žiadna špinavá vec a teraz majú čestných politikov a politika už nebude špinavá vec. Naopak, teraz svojich politikov inteligentne zbožňujú. Pre nich je teraz politik morálny vzor! Teda ten ich unikátne čestný politik – morálny hrdina.

Mne sa to zdá naivné, ale podľa inteligentnejších nemáte NATO veriť, že mier nepanuje! Panuje a je to vojna, ktorá sa nás netýka!

 

Logické pre inteligentnejších!

 

 

iDnes 2.2.:

 

„Kde je ta slibovaná mobilizace???“

 

 

Volby jsou prohrané, jdeme bojovat na Ukrajinu – O tom, jak dezinformátoři zničili ČR

Zdroj: https://sabo.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797398

 

 

„Tyto volby byly nejostřejší, co jsme doposud zažili. Stály proti sobě dva tábory. Zmanipulovaní dezinformátory a lidi s logickým uvažováním. Včerejší porážka pana Babiše, zasela mezi první skupinou opravdový strach. Bojí se války, eura….Demokracie?

 

Dezinformátory by měli zavřít do klecí

Všechny ty manipulátory, co to způsobili, by měli potrestat!

 

Jdeme bojovat na Ukrajinu

Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. NATO v žádné válce není, nikdo nikam bojovat nejde! Ale oni jsou natolik posednutí, že věří tomu, že Petr Pavel kandidoval jen proto, aby mohl bojovat! Ubohost? Hloupost? Má mi být těchto lidí líto? Ne. Za hloupost se platí, ale musí začít reagovat stát.

 

Demokracie je svatá, ale hodila by se cenzura

Kde je ta slibovaná mobilizace???

Marné vysvětlovat těmto lidem zákon. Neuvěří vám. Nemá cenu jim jejich bludy vysvětlovat. Mobilizace, přijetí eura, jsme sluhové Bruselu a USA….určitá skupina lidí tak dlouho vnášela do české společnosti strach, až se našli tací, co tomu uvěřili. Totální degradace národa. Tady už pomůže jen psychiatr a odstranění dezinformátorů z veřejné scény. Myšleno tak, že je třeba blokovat weby se závadným a nepravdivým obsahem.“

 

https://sabo.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797600

 

https://sabo.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=797398

 

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.