Založ si blog

Každý deň som vďačná za túto vládu

Lebo tak sa desím tej, čo príde po voľbách!

 

Absolútne nezdieľam optimizmus a naivitu ľudí, že v nových voľbách ľudia zvolia lepšiu vládu. Zvolia Hlas a ten určí smerovanie tým, že sa spojí s Progresívnym Slovenskom a vytvoria progresívnu lokajskú koalíciu len cudzím záujmom.

 

Aj keď túto vládu kritizujem z lokajstva, stále to nie je také lokajstvo, aké sa od nás ešte len bude vyžadovať! A Pellegrini dá tomu zelenú!

Nie je to len môj názor, aj na takej infovojne ste si mohli už x krát vypočuť, že vláda Pellegriniho bude ešte horšia, pretože to bude sofistikovanejšie zlo.

 

Vôbec nerozumiem naivite ľudí, ktorí si myslia, že Pellegrini sa spojí s Ficom a „fašistami“.

Absolútne nerozumiem ani strachu kohokoľvek z Ficovho návratu, lebo ak raz o tom rozhoduje strana Hlas, Ficov návrat je nereálny.

Preto absolútne nerozumiem strachu kohokoľvek, kto tvrdí, že hrozí návrat Fica.

 

To len predstierajú alebo sú tak hlúpi, že si myslia, že je ešte možný? Však to by musela neexistovať strana Hlas, ktorá jasne vedie a žiadnu koalíciu s „fašistami“ nechystá!

A ako by mohol Hlas len so Smerom utvoriť koalíciu? Však to nesedí ani na prepočtoch %!

 

Každý, kto sleduje predvolebné prieskumy, aj keby boli manipulované, nemôžu byť až tak manipulované, aby z nich už teraz nebolo každému jasné, že budúca vláda bude progresívna koalícia!

 

A práve preto si prezidentka aj SME, aj SaS a všetci uvedomelí už želajú predčasné voľby a pád vlády, lebo progresívna koalícia je už istá!

 

Zvolia ju práve bývalí voliči Smeru a presne títo voliči Hlasu nám tu zvolia progresívnu koalíciu, lebo ich bude najviac!

 

Dajú sa presne tak oklamať, ako sa dali pri voľbe Čaputovej, teraz je taká nová Čaputová Pellegrini a Hlas, čo potom budú všetci prekvapení, ako boli z Čaputovej, že celkom otočila v tom, čo tvrdila.

Potom sa budú vyhovárať, že to nevedeli a kto to tak mohol vedieť?

 

Už teraz to môžete všetci vedieť, že vo voľbách vyhrá Hlas a spojí sa s progresívnymi stranami a vytvoria progresívnu koalíciu. Presne na toto – na ukradnutie hlasov bývalým voličom Smeru, táto strana existuje! Inak by progresívna koalícia nikdy nemala hlasy. Svoje nemajú a preto ich takto ukradnú od bývalých voličov Smeru.

 

 

 

Načo vlastne chcete predčasné voľby, keď je to už teraz jasné?

 

Načo chcete progresívnu koalíciu?

 

Tá vás už nepoženie do vojny a nebude ju rozdúchavať?

Ich už „normálni“ politici nebudú lokaji? Podľa mňa ešte horší a ešte tvrší a ešte fanatickejší! S tvrdou cenzúrou a vojnovým fanatizmom!

 

Budú snáď sociálnejší? Dajú na chudákov viac? Podľa mňa by im nikdy nedali ani to, čo táto vláda a chudákov poženú aj do vojny!

 

Rozhodne sa teším, čo budete písať po ďalších voľbách, ale asi už nič! Progresívna koalícia zatočí s vami ešte tvrdšie.

 

 

Kto za to môže?

 

Voliči, len voliči, že budú voliť Hlas!

 

To sa volá „poučenie“ z Čaputovej. Tá mala pre voličov „pekné vlasy a príjemný hlas“ a Pellegrini „pôsobí tak seriózne a už normálne“.

 

 

Každý deň ďakujem, že sa nemáme ešte horšie. Každý deň ďakujem za túto ešte neprogresívnu vládu.

Bohužiaľ, nemám tú naivitu, aby som verila rozprávke, že teraz zvolíme niekoho, kto neexistuje ale mohol by existovať a že Pellegrini sa statočne spojí s „fašistami“. Však to je absolútna konina!

 

Čo konkrétne bude robiť Pellegrini lepšie? Prestane zbrojiť? Prestane ľudí naháňať do súhlasu so všetkými debilnými nápadmi zhora?

A potom mu na čo zostane?

Podľa mňa budú vládnuť tvrdšou totalitnou rukou. Budete kolabovať a ani nepípnete. Pellegrini je rodený poskok a kariérista.

Potom spolu budú držať ako guľa kovidu v uvedomelej symbióze.

Nebudú sa hádať, lebo rovnakí si rozumejú a spolupracujú. Hádky sú tam, kde nie všetci poslúchajú rovnakou mierou.

 

 

 

Toto všetko tu bude v ešte tvrdšom pôsobení:

 

 

S politickým analytikom Edom Chmelárom o Salemských bosorkách, prejave prezidentky v NR SR, hybridných vojnách a dezinformáciách, médiách, cenzúre a novinároch a náladách v spoločnosti.“

 

 

 

 

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.