Založ si blog

Fico: „Hegerova vláda slúži Bruselu a Washingtonu na lusknutie prsta“

Keďže nás najviac položí zbrojenie a sankcie, ktoré nám zahraniční páni nášho štátu vnútili, tak ma najviac zaujala táto správa o Naďovi – našom vrchnom lokajovi zbrojenia:

 

„Naď: Fico si definitívne podpísal volebný rozsudok u všetkých vojakov, ich rodinných príslušníkov a civilných zamestnancov rezortu obrany“

 

„Predseda strany Smer-SD sa vyjadril aj k slovenskej armáde – žiada zobrať peniaze z rozpočtu, ktorý ide na obranu občanov a Slovenska. Minister obrany Jaroslav Naď sa voči tvrdeniam ohradil a predsedu strany na oplátku skritizoval

Róbert Fico nešetril slovami ani tentokrát, keď sa znovu pustil do slovenskej armády. „Prečo máme teraz kupovať slovenskej armáde nové veci len preto, že všetko ste poslali zadarmo na Ukrajinu ? Tak zoberme tretinu z toho navýšenia kapitoly pokiaľ ide o ministerstvo obrany,“ diskutoval Fico.

„No žiadať zobrať peniaze z rozpočtu, ktorý ide na obranu občanov a Slovenska, a to obzvlášť v týchto časoch, keď je vojna doslova na našich hraniciach, to môže iba… Fico.“ Doplnil Naď a dodal že „žiaden vojak či civil z rezortu obrany už obvineného vodcu mafiánskej skupiny voliť nebude. Dobre odvedená robota, don Fico,” odkazuje Naď v statuse.“

(hlavné správy)

 

 

Toto je politika servilných lokajov, že sa tak boja vzoprieť nanucovanej politike zo zahraničia, že radšej nechajú skolabovať zdravotníctvo, než aby neposlúchali rozkazy, ktoré náš štát dovedú do úplného krachu zdravotníctva, že bude fungovať už len pre hŕstku najbohatších, ktorí si lekárov a sestry, čo neujdú, zaplatia.

 

Toto je obraz duševných mrzákov v politike, ktorí ako šikanovaní požiadavkami Bruselu a USA, nechajú zničiť vlastnú krajinu do úplného kolapsu, lebo sa boja neposlúchať ako pániček povie.

Pánička nezaujíma, že nám tu skolabuje zdravotníctvo a ekonomika, čo zdarne prežije len vrstva najbohatších, ale našich politikov a Naďa by to zaujímať malo. Lenže Naďa zaujímajú len jeho pokyny – aport!

 

A nielen Naďa. Všetci vo vláde nám celé volebné obdobie ukazujú, ako sa aportuje na rozkaz a slúžia len zbrojeniu a len kovid experimentálnym vakcínam a sankciám.

 

Na toto a len na toto môžu a majú NAŠE peniaze míňať, inak na nič pre občanov, len tak naoko. Zabezpečovať len nákupy zbraní, rozdávanie zbraní, potom pre medzinárodný farmabiznis a biznis pre tých, čo sa na sankciách v EÚ nabalili.

Ale vraj nie sú zlodeji!

 

No to je ešte horšie, než keby boli len lokálni zlodeji, lebo títo mopslíkovia ešte väčších zlodejov to tu takto vyrabujú na kosť.

Navyše vojnoví štváči a spoluvrahovia v experimentálnom zdravotníctve s experimentálnym farmabiznisom na vakcínach a nanútených, drahých a pritom už dávno neodporúčaných liekoch ako Remdesivir.

 

Neslúžili štátu, ale rozdúchavaniu vojny, zbrojárskym firmám, obchodom s vakcínami a drahými liekmi, ktorých neodporúčanie ešte ignorovali. Takto nás celý čas nielen okrádali, ale sú spoluzodpovední za smrť našich spoluobčanov pri týchto experimentoch s ľuďmi.

 

Výsledkom je kolabujúci štát, čo najviac vidno v zdravotníctve.

 

A tento ich poskok pre pánička v zahraničí má ešte drzosť nesúhlasiť s presunom peňazí, čo chce poslušne kradnúť nášmu štátu, do zdravotníctva? Však to ste ukradli zdravotníctvu a nám všetkým! Ste obyčajní zlodeji, lebo nikoho nemusí zaujímať, že to nekradnete do vlastného vrecka, len ako sluhovia nejakému zahraničnému páničkovi, že ste len aportujúci psi.

 

Tie NAŠE peniaze patria a vždy patrili do zdravotníctva! Všetci vieme, že patria do zdravotníctva, do plesnivých nemocníc, zdravotným sestrám, ktoré u nás nevedeli prežiť a našim lekárom! To všetko malo ísť na zdravotníctvo. To nie je vaša kosť pre zahraničného pánička.

 

Rusko nevie ovládnuť ani Ukrajinu, čo sa z toho predsa všetci smejú, že to nedokáže, tak čo nám tu tento hovorí, že ovládlo by aj celé Slovensko? Takto rozprávajú len vojnoví štváči, aby si ospravedlňovali lokajstvo zbrojárstvu.

 

Dobre to Fico povedal, že zoberme z toho aspoň tretinu aj to ešte z navýšenia!

 

Veď tento štát nič nerobí len zbrojí cez nám dosadených lokajov. Pri plesnivých nemocniciach?

Vy majte doma plesnivú obývačku a kúpte si guľomet!

V chladničke horčicu a kúpte si Remdesivir.

Keby to bolo takto súkromne, takých psov politikov tu máme. Ako v nejakej zaostalej krajine, kde v polorozpadnutej chatrči stojí niekto s guľometom, lebo chráni chatrč.

 

Tu je od Fica dobré zhrnutie aj k progresívnym novinárom v tv a inde šikanovaným týmto lokajstvom, ktorí sa už pomaly neodvážia ani zakňučať kvôli kolegom a ktorých tiež nútia aportovať:

 

„Hegerova vláda slúži Bruselu a Washingtonu na lusknutie prsta“

 

„HEGEROVA VLÁDA SLÚŽI BRUSELU A WASHINGTONU NA LUSKNUTIE PRSTA, A PRETO JU DRŽIA PRI ŽIVOTE ZA KAŽDÚ CENU
Ak by novinári pracovali tak “poctivo” pri tejto vláde, ako za vlád SMERu, tak už máme za sebou aj predčasné voľby.
Toto je tak rozdielny prístup, že “kole oči” a my naň budeme upozorňovať, kým si médiá nezačnú robiť svoju prácu poriadne.
To, že sa vyhodených novinárov za spravodajskú prácu v RTVS zastal len SMER – SD a žiaden novinár, či médium, absolútne vystihuje pokrytectvo novinárskej obce a dobu, ktorú žijeme.“

https://www.facebook.com/robertficosk/videos/5736686696407938

 

 

Celý rozhovor nájdete tu:

 

Fico v Ide o pravdu: Nečakajte, že budem 17. novembra kvákať americkú propagandu

 

https://tv.pravda.sk/relacie/ide-o-pravdu/epizoda/10714-fico-v-ide-o-pravdu-necakajte-ze-budem-17-novembra-kvakat-americku-propagandu?fbclid=IwAR3pkwC2VRCteuMzHWKmVvIBWjQuNw9x4_wgZY6iKTLBK_m_CsBaIwzw0oQ

 

 

Ešte k tomuto:

 

„Doplnil Naď a dodal že „žiaden vojak či civil z rezortu obrany už obvineného vodcu mafiánskej skupiny voliť nebude. Dobre odvedená robota, don Fico,” odkazuje Naď v statuse.“

 

Keď je niekto obvinený, len obvinený, tak je nevinný, to nám denne obúchavate v mainstreame o hlavu, tak to dodržujte aj pri Ficovi a nie iný meter!

Taktiež pripomínam „ačohentizmus“, že čo robila predchádzajúca vláda, je taký istý „ačohentizmus“ ako sa tým oháňate pri zločinoch USA!

Rovnako je to „ačohentizmus“ aj tuto. Predchádzajúca vláda nás nehnala do vojny a nepracovala na zapojení do tretej svetovej. Taktiež predchádzajúca vláda nedala zelenú experimentálnym pokusom na ľuďoch a nerobila zákazky pre farmafirmy, aby sa nabalili. Žiadne zlodejstvo ste im nedokázali, ale vaše ohromného rozsahu vidíme, že nás ženiete do úplného skolabovania a nielen zdravotníctva. Čo na tom, že nie do vášho vrecka ale väčším megazlodejom? Že vy ste v tom len distribútori ako len nejakí poslíčkovia v obchode s drogami? Toľkých by ste ani drogami nepoložili ako sankciami!

Kto nás ženie do vojny, je horší než vrah a kiež by osobne zabil len jedného človeka.

 

 

Vraj vojaci a ich rodinní príslušníci skončili s Ficom, lebo ich urazilo, že nevedia pochodovať.

To vážne majú také IQ, že chcú napochodovať do vojny? A toto chcú aj ich príbuzní?

 

 

 

.

Progresívci svojou chorobnou nenávisťou rozoštvávajú a ničia celú spoločnosť

18.07.2024

Z článku vyplynie aj podľa čoho môžete rozlíšiť novinára, ktorý sa nevenuje žurnalistike, ale propagande. Nenávisť človeka rozožiera znútra. Aby sa pred týmto nepríjemným vnútorným pocitom obrnil, znovu a znovu sa správa nenávistne. Je to začarovaný kruh toxickej emócie. Progresívcov ani atentát neprimäl k sebareflexii a prehodnoteniu svojho správania. [...]

Progresívny „mein kampf“ od postintelektuálov Buzalku a Šimečku

17.07.2024

Včera som v politike počúvala českú ekonómku docentku Švihlíkovú s týždennými novinkami v politike z jej pohľadu k ekonomike, kde mala odkaz na jeden článok v časopise Argument a zas cez ten článok som sa dostala ku konferencii prestížnych ekonómov z univerzít celého sveta na tému Ekonómovia pre mier. Vôbec som netušila, že takéto konferencie sú pravidelne, [...]

2015: „Snáď si nemyslíte, že sa Rusko nechá vyprovokovať do samovražednej akcie kvôli pár tankom. „

16.07.2024

A dalo sa! A teraz čo píšu? To isté! Potom zas sa budú hrať na prekvapených? Prečo ste sa hrali na prekvapených, keď Rusko napadlo Ukrajinu, keď sa po celom svete a aj na Slovensku (a aj ja) písalo už sedem rokov – ako sa provokuje vojna s Ruskom? Mohli ste byť všetko, ale nie prekvapení!!! A keď začne malá jadrová alebo [...]

Drogová kriminalita / Drogy /

Pri kontrole okrem občianskeho predložil policajtom aj to, čo nemal. Skončil vo väzení

18.07.2024 18:11

Policajná hliadka spozorovala na Svetlej ulici dve osoby, jedna z nich sa podobala na osobu v pátraní.

SR Dubnica nad Váhom priemysel armáda ZŤS ZTS MO TNX

Kaliňák predstavil plány, ako chce modernizovať obranný priemysel. Pomôcť má nová linka aj oprava F-16 na Považí

18.07.2024 17:53

Slovensko má podľa Kaliňáka šancu so zbrojárskymi výrobkami preraziť vo svete.

susko, žiga, gašpar, šimečka

Ďalšie problémy s trestnou novelou? Susko hovorí o zavádzaní, obavy EK však pretrvávajú. Politológ: Je to blamáž

18.07.2024 17:30

Susko považuje informácie za zavádzajúce, EK pre Pravdu uviedla, že je so slovenskou vládou v neustálom kontakte a vývoj bude pozorne sledovať.

Paul Kagame

Kagameho po štvrtýkrát zvolili za prezidenta Rwandy. Získal 99,18 percenta hlasov

18.07.2024 17:27

Zaistil si tak už štvrté funkčné obdobie v úrade. V posledných voľbách pred siedmimi rokmi získal 98,79 percenta hlasov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,553
Celková čítanosť: 5633364x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu

Kategórie